פינת המיזוגים #25 – גוקו ופיקולו!

שלום לכולם, כאן שחף ויונתן! ברוכים הבאים לעוד פינת מיזוגים!
אז אחרי הפרק של הירוס אתמול, ופער לא קטן בין הפינה הזו לפינה האחרונה, אנחנו במיזוג של גוקו ופיקולו!

נפסיק עם ההקדמות, ונעבור למה שמעניין את כולנו – המיזוג!


סיפור:

סיפורנו מתחיל בסאגת טראנקס העתידי. בעוד שחבורתנו מתכוננת לצאת אל העתיד לקראת הקרב נגד גוקו בלאק וזאמאסו, וג'יטה נמצא באמצע אימונים בחדר הזמן והנשמה כך שלא יכלו לקחת אותו איתם. בעקבות זאת, גוקו מוצא את עצמו בהתלבטות במי לקחת במקומו. לאחר מחשבה רבה, הוא החליט לקחת את פיקולו בשל חוכמתו ונסיונו הרב ואחרי הסכמה מהצד של פיקולו, הם יצאו לדרך.

הם הגיעו בשלום אל העתיד ושם חיכה להם גוקו בלאק ולהפתעתם הרבה, כך גם זאמאסו. הוא החליט להסביר להם מה פשר נוכחתו ואיך הכל התחיל, וכ-"מחווה" עבור החבורה, גוקו בלאק החליט להציג בפניהם את צורתו החדשה, הסופר סאיין רוז. הם היו בהלם מוחלט בעקבות כוחו העצום – עד כדי כך שהם התחילו לבצע התקפה באופן מיידי מתוך הגנה מאיום. גוקו נלחם באופן אגרסיבי ביותר מול גוקו בלאק, אך לא הצליח לגרום לנזק משמעותי עליו, מה שגרם לו לשנות צורה לסופר סאיין בלו, אבל כאשר כולם רואים שגם בתור סופר סאיין בלו אין לגוקו שום יתרון על בלאק, הם נבהלים. גוקו בלאק טוען מתקפה עוצמתית אל עבר גוקו בעוד שגוקו מותש, עובדה זו גורמת לטראנקס לעוף ישירות אליו ולספוג את הפגיעה במקומו, כתוצאה מכך, הוא נשאר מעולף על האדמה. גוקו הבין שאין לו כל סיכוי בקרב הזה, בייחוד שגם זאמאסו מהווה איום נוסף, ובזאת מחליט לנקוט באמצעים נואשים – להתמזג!

מכיוון שטראנקס אינו יעיל באותו הרגע, גוקו ראה לנכון להתמזג עם פיקולו במקום, אך אין לו דרך להתמזג מעצם העובדה שפיקולו אינו נמצא באותה רמת כוח כמו של גוקו. בעוד שהוא הבין שהם אבודים, נפתח קרע זמן ומתוכו יצא גוואס בשל העובדה שמישהו מתעסק עם המרקם העדין של הזמן, ובכך גוקו הבין כי יש להם אפשרות לנצח. הוא ביקש מפיקולו להרוויח לו קצת זמן בזמן שהוא מסביר לגוואס את חומרת המצב על מנת שישאיל להם את העגילים שלו. פיקולו הסכים והלך לעשות כבקשתו. הוא השתדל כמה שיותר אולם ידע שאין לו שום סיכוי מולו. הוא התחיל לחשוש שלא יצליח להרוויח לו זמן, אך גוקו הסביר לגוואס במהירות את מצבם ולקח את העגילים. הוא זרק עגיל אחד לפיקולו ולא אמר דבר, רק הסתכל עליו עם מבט רציני מאוד. שניהם ענדו את העגילים והתמזגו – אמרו שלום לגוקולו!

בעזרת מיזוגם, להתקפות הייתה השפעה חזקה יותר. הם התחילו להילחם בגוקו בלאק בשנית, אך כישות אחת הפעם. אף על פי כוחם המוכפל, לגוקו בלאק עדיין היה יתרון עליהם, שלא לדבר על סיועו של זאמאסו. בשל כך, גוקלו התחיל לתקוף באופן יותר אגרסיבי בכדי לייצר לחץ אל עבר גוקו בלאק. הוא השתמש בכל דרך אפשרית שמצא שימושית – הוא טען את מתקפת ה-Kamehameha Beam Canon ולאחר גיוס קי חוזר, שיגר את מתקפת ה-Spirit Grenade. הוא הבחין שאין כל השפעה משמעותית על בלאק, ועקב ניצול יתר של אנרגיה, התפצל בחזרה לשני ישויות.

אחר כך, רצף האירועים הבאים התרחשו באופן הנורמטיבי (על פי הסדרה). 

מתקפות:

Mouth Kamehameha – שילוב של מתקפת ה-קאמהאמהא ומתקפת ה-Mouth Energy Wave של פיקולו. המתקפה הזו מתבטאת בכך שבמקום שהקאמהאמהא תשוגר מן הידיים, היא יוצאת מהפה לצד עוצמתה של המתקפה של פיקולו. המתקפה מהווה ככלי יעיל משום שהיא מעלה את סיכויי הפגיעה ביריב ואף עשויה להיות שמישה במקרה ואין אפשרות לבצע את תהליך המתקפה עם הידיים.

Kamehameha Beam Canon שילוב של ה-קאמהאמהא של גוקו וה-Special Beam Canon של פיקולו. המשתמש בעצם מרכז כמות מסיבית של אנרגיה לכיוון ראשו, ומעביר אותה לידיו. לאחר מכן, הוא מרכז אף יותר אנרגיה ומשחרר את המתקפה. המתקפה בעצם יוצאת באופן הרבה יותר מרוכז וישיר מאשר ה-קאמהאמה, מה שעוזר לפגיעה משמעותית מאוד על חלק גוף מסוים, כך שעובדה זו מעניקה למשתמש לבחור היכן לפגוע ביריב ובכך לדעת כמה נזק ייגרם עליו.

Spirit Grenade – שילוב של ה-Spirit Bomb של גוקו וה-Light Grenade של פיקולו. במתקפה הרגילה של פיקולו, הוא מרכז כמות די גדולה של אנרגיה אל עבר ידיו, אך הפעם, מקור האנרגיה שונה לחלוטין. הוא משתמש בגנקי דאמה של גוקו בכדי לרכז אנרגיה מכל רחבי העולם ובכך מעלה את רמת האנרגיה המרוכזת, וגם מעלה את עוצמת המתקפה.

שינויי צורה:

סופר סאיין 1-2 ובלו.

עיצוב:

64a80437 7c14 4285 b783 df2d6ea76975

קרדיט ענק לטל קריצ'מר על הציור!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.8 11 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
19 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יקיר סאמה

נחמד

עילאי

נמקיים וסאיינים מסוגלים להתמזג ?

כלב

אולי תעלו דרגון בול זי וסופר באנגלית זה יהיה אחלה

נסיך הזאבים

מה עם סופר סאייה 3 ו-אל?

Evyatar Eshel

הייתם יכולים פשוט לקחת את התמונה מדרגים בול זי שגוקו חשב מה יקרה אם ישתלב אם דנדנה ואז לשחק קצת אם התמונה בעריכה

The Blue Dragon

מתי יוצאת פינת המיזוגים #26 ?

אורי גיטקר

קרירין + גוהן סיפור זה היה באמצה סגאת פריזה חוזר גוהאן מנסה לשדר אנרגיה כדי שגוקו ישתגר אליו אבל פריזה מנסה להרוג אותו פיקולו לוקח… קרא עוד »

The Blue Dragon

אם אתם צריכים או רוצים יש אתר שאפשר לשלב כל מיני דמויות דרגון בול (אני חושב שאתם יכולים אולי להשתמש בו בשביל הפינה, קוראים לאתר… קרא עוד »

נסיך הזאבים

וג'יטה+ ברולי= וג'ילי סיפור- במהלך סאגת מורו וג'יטה מתאמן בכוכב יארדט, ושומע שמורו יגיע לכדור הארץ תוך מספר ימים. הוא גם שומע שקאקרוטו לא יוכל… קרא עוד »

איתן

למה המיזוג נראה פשוט כמו פיקולו עם שיער של גוקו?

שמוליק קיפוד

מזכיר לי את דוד שחר