פינת המיזוגים #27

שלום וברוכים הבאים לעוד פוסט של פינת המיזוגים!

בפוסט של היום נביא לכם מיזוג מיוחד מאוד בין גוהאן העתידי וטראנקס העתידי!

המיזוג ייקרא טראנקסהאן!

בואו נתחיל!


סיפור:

סיפורנו מתחיל בסאגת האנדרואידים בציר הזמן המקורי של הסדרה – ציר הזמן של טראנקס העתידי.
בציר הזמן הזה, גוקו בסופו של דבר מת ממחלת הלב, ולאחר שנה, האנדרואידים מופיעים ומתחילים לתקוף את לוחמי הזי. רק שהפעם, קאמי קורא לגוהאן למצפה, ואומר לו שהוא חש כי הוא עומד למות בקרוב (פיקולו יובס בידי האנדרואידים). קאמי אומר לגוהאן שהוא ילמד אותו טכניקה חזקה במיוחד, שבעזרתה, גוהאן יוכל בעתיד להביס את האנדרואידים. קאמי מלמד את גוהאן את הטכניקה שהיא לא אחרת מטכניקת המיזוג! לאחר שגוהאן לומד את הטכניקה, פיקולו מובס וקאמי מת. גוהאן הוא היחיד ששורד מלוחמי הזי, ובעקבות זאת מחליט להתאמן ולהתחזק. משום שטראנקס הוא היחיד עם פוטנציאל ללהיות לוחם, הוא מסמן את התינוק הקטן, כאחד שיוכל להציל את העולם ולהתמזג איתו על מנת להשמיד את האנדרואידים. 13 שנים עוברות, וגוהאן מאמן את טראנקס לאומן לחימה מיומן. טראנקס מתחזק מאוד, אך כמו בסיפור המקורי, לא מצליח לקבל את הבוסט המשמעותי – סופר סאיין ולהגיע לרמתו של גוהאן. גוהאן מבין כי בלי לדעת להפוך לסופר סאיין ולהשיג את הכוח הזה, טראנקס לעולם לא יצליח לעקוף אותו בכוחו ולהתמזג איתו. הוא מספר לטראנקס על טכניקת המיזוג ומחליט ללמד אותו. הוא אף אומר לו כי הם יוכלו להשתמש בה רק כאשר טראנקס יצליח לשלוט בטכניקת הסופר סאיין. באחד הימים, האנדרואידים תוקפים וגוהאן הולך להתמודד מולם. טראנקס עוקב אחר גוהאן ומגיע לזירת הקרב. האנדרואידים מביסים לגמרי את גוהאן בעוד שטראנקס צופה בזה מהצד. טראנקס שצפה במעשה, מתעצבן מאוד, והופך לסופר סאיין! הוא מחזיק כעת בכוח עצום ומושך מספיק זמן בשביל שגוהאן יתאושש, ויוכל להתמזג איתו. גוהאן וטראנקס מבצעים בהצלחה את ריקוד המיזוג וטראנקסהאן נולד! טראנקסהאן מזלזל באנדרואידים ותחילה רק משחק איתם ומענה אותם על הפשעים שעשו. הוא משתמש ב-סופר מאסנקו, ומתקיף אותם עם מתקפת הסולר באסטר. לבסוף טראנקסהאן מחליט לסיים את הסיפור ולהשתמש ב-The Rage Of The Hybrid, אך המיזוג נפרד לפני שהם מבצעים את המתקפה. גוהאן קונה לטראנקס זמן, ומקריב את עצמו למענו. טראנקס בורח משם בעצב רב, ומפה הסיפור ממשיך כרגיל.

מתקפות:

Super Masenko – למעשה מדובר בשילוב של אותה מתקפה, אך השפעתה חזקה יותר ועשויה להשב נזק רב לאויב. חשוב לקחת בחשבון שכוחה הוא לא היחיד שגדל – אלא גם כמות הקי הנדרשת לשימושה.

Solar Buster – שילוב של ה-Finish Buster של טראנקס והסולר פלייר. בעוד שהסולר פלייר אחראי על האפקט הויזואלי, תפקידו של הסולר באסטר הוא כמובן גרימת הנזק על האויב. לאחר שיגור המתקפה, כאשר שהיא יצרה מספיק קרבה עם האויב, הסולר פלייר עושה את שלו בכך שמסנוור את האויב ובזאת מבטיח את פגיעת המתקפה על האויב.

The Rage Of The Hybrid – המשתמש אוחז את האויב ברגלו ומשליך אותו ישירות אל הקרקע, לאחר מכן טוען ביד אחת את הקאמהאהאמא ובשנייה מאסנקו. כאשר האויב עוד מתאושש מהפגיעה הישירה בקרקע, הוא משגר את שני את המתקפת לעברו ובכך מגדיל את כמות הנזק הנגרמת בבת אחת.

שינויי צורה:

סופר סאיין.

עיצוב:

WhatsApp Image 2020 02 23 at 01.25.23

תודה ענקית לטל קריצ'מר על הציור!

זה הכל להיום! מקווים לראותכם בפינה הבאה!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
19 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איתן

אני חושב שלמיזוג שלהם באנימה וור קוראים טרוהאן

נסיך הזאבים

טראנקס+קאבה= קאבאנקס!! סיפור: קצת אחרי סאגת מורו ויס מגיע לכדור הארץ ומביא את וג'יטה ליקום 6. לפני שהם יוצאים וג'יטה רוצה שגם טראנקס יבוא לראות… קרא עוד »

Mystic Gohan

כל הכבוד על הפוסט (: הפעם יצרתם מיזוג טוב לטעמי. אפשר להגיד שטראנקס וגוהאן העתידיים משלימים זה את זה, וביחד הם יוצרים מיזוג מושלם וישות… קרא עוד »

בן ציון

לא מתאים לטרקסאן לזלזל הוא מורכב משני לוחמים רצניים מאוד אבל יפה

עידן

אהבתי את הציור

כפיל צל

אוקיי רק בעייה אחת איך קמי ידע את טכניקת המיזוג הריי גוקו למד אותה מהמטמורפיים שהוא פגש בגן עדן קמיי לא יכול להגיע לגן עדן… קרא עוד »

Aceplays147

אוקיי מה דעתכם על המיזוגים הבאים סאגת הסאיינים בזמן האימונים עם פופו וקאמי קאמי אומר לחבורה שהוא לא בטוח שגוקו יהיה מספיק חזק להביס את… קרא עוד »

הראל

אהבתי את הרעיון של המיזוג הזה