פינת המיזוגים #28 – בירוס עם…?!

היי כולם! כאן שחף ואביעד בפינת מיזוגים חדשה. לפני שנתחיל, אביעד רוצה לציין שאחרי שנה שלמה שלא היה פה, הוא נורא התגעגע וחזר כמו חדש כדי להעביר לכם את ההסגר בכיף – כמה שניתן!
אז בלי הרבה חפירות, היום המיזוג יהיה בין שאמפה ובירוס, אלי ההרס של היקומים ה-6 וה-7.


סיפור:

הסיפור שלנו מתרחש לאחר סאגת טורניר העוצמה. הלורד זנו השתעממו שנית ולפיכך החליטו לערוך עוד טורניר, אולם מעט שונה הפעם. לשם הטורניר, החליטו לקחת את כל אלי ההרס ולהעמיד אותם לקרב כנגד 4 מלאכים. להלן התנאים: במידה והמלאכים ינצחו את כלל אלי ההרס, הם יוחשבו כחסרי תועלת. אי לכך, בתור עונשם ימותו ויוחלפו בחדשים. לחלופין, במקרה והאלים ינצחו, ייפתרו מעונשם ויוכיחו כי ראויים הם. מלבד זאת, בתור פרס, האחרונים שיישארו יוענקו במשאלה אחת מטעם כדורי הסופר דרגון בול!
הטורניר החל ולאט-לאט אלים החלו לעוף לצד מלאכים. לבסוף, נשארו אלי ההרס בירוס ושאמפה נגד המלאכית ואדוס. כידוע לכם, עוצמתה של ואדוס רבה יותר משל בירוס ושאמפה, שזאת שניהם ידעו ובכך הבינו שלא יהיה להם סיכוי בדרך לחימתם הנוכחית. כתוצאה מכך, החליטו שלא נותרה ברירה – עליהם להתמזג. האופציה היחידה שלהם הייתה הריקוד ,שלמזלם, כשהיו ילדים, אהבו להשתמש בטכניקה הזאת והתאמנו עליה רבות יחדיו. הם החליטו לנצל זאת והתמזגו בעזרת טכניקת הריקוד; שמם הוא שאמרוס!
שאמרוס יודע כי יש לו זמן מוקצב ללחימה ומתנפל במהירות על ואדוס. כוחו של שאמרוס לא ייאמן, שני אלי הרס בכל הכוח שלהם יחדיו, כוח שגרם אפילו לזנו להתרשם ואף עורר בואדוס פחד. במכה אחת, החלו לזרוק מטר כדורי אנרגיה מלאים בכוח ההרס שלהם אל עבר ואדוס! מספרים ששמעו את הפיצוץ אפילו על כדור הארץ אשר נמצא במרחק של כמה יקומים משם! הם קראו למתקפה – Destruction Spheres. באופן בלתי מוסבר, ואדוס שרדה את המתקפה והחלה להסתער עליהם בעזרת מתקפות מיוחדות של המלאכים, אך שאמרוס הצליח להתחמק ממרבית המתקפות. הוא התעצבן ואף טען עוד מתקפה עוצמתית. לאחר כי סיים לעשות זאת, שיגר אותה ישירות אל ואדוס. כאשר היא מתגוננת בפני המתקפה, בכדי ליצור יתרון עליה, החל לשגר לעברה מטר נוסף של כדורי אנרגיה.
בעקבות שלל המתקפות אשר נורו בזירה, ואדוס הצליחה לשרוד את המתקפה ואילו הזירה לא. לא נותר ממנה דבר מלבד אזור קטן אחד עליו שאמרוס עמד. ללא שום אמצעי יציב לעמידה, ואדוס נפלה, ובכך המנצחים הוכרזו – בירוס ושאמפה! בנוסף לכך, משום שניצחו, כעת תוענק להם משאלה אחת בלבד. משום שבעבר בירוס העניק את משאלתו לאחיו, שאמפה החליט כי מחובתו להקדיש לו אותה. לאחר זמן מה, בירוס ביקש את משאלתו. לאחר כי הדרקון העוצמתי מילא את מבוקשתו, לפתע כולם השתגרו אל הבית של בולמה עם סעודה ענקית מלאה במטעמים האהובים על בירוס! (לא מפתיע)

מתקפות:

 Destruction Spheres – הכלאה של המתקפה הידועה של אלי ההרס – Sphere of Destruction עם כדורי אנרגיה פשוטים. במילים אחרות, מדובר במתקפה שהוזכרה, אך כתחליף לצורה הגולמית הענקית שלה, היא באה לידי ביטוי כשלל של כדורי אנרגיה. מבנה המתקפה החדש מעלה את יעילותה בכך שבאופן זה, ניתן לתמרן אותה בצורה קלה יותר.

Super Sneeze – שילוב של מתקפת ה – Sneeze Blast של בירוס עם כוח ההרס של שני האלים. הישות הממוזגת מתעטשת, ומהיותה חזקה ביותר, נוצר כדור אנרגטי רב עוצמה. בשונה מבירוס, משום שכוחו הוכפל עם של אחיו, המתקפה כעת חזקה אף יותר. עקב זאת, השפעתה חזקה יותר בהתאם.

Hakai Cannon – כמות של אנרגיית הרס מרוכזת לכדי יצירה של מבנה הדומה למתקפת ה – Special Beam Canon של פיקולו. השפעתה של המתקפה דומה באופן יחסי לזו של פיקולו – שתיהן נוצרו בכדי "לחורר" את היריב. למרות זאת, מה שמהווה השוני במתקפה זו, הינה אנרגיית ההרס אשר מרכיבה את המתקפה כולה. בכך שהחלק הדומיננטי מן המתקפה זו אנרגיית ההרס, השפעתה של המתקפה קטלנית ואין שורדים ממנה. (דרושה כמות מסיבית של אנרגיה וקשה להנחיתה על מטרה זזה).

עיצוב:

04a02985 77f3 4def ba0f 215a5b01e6d9

כרגיל, תודה ענקית לטל קריצ'מר על הציור המעולה.
זה הכל להפעם, מקווים לראותכם בפעם הבאה!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
15 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איזה מעריץ של דרגון בול

אתם תוכלו לפרסם את המנגה של סאגת בלאק בצבע? אני מאוד אודה לכם אם זה אפשרי

The Blue Dragon

המיזוג הזה, רעיון אדיר XD

ילד טוב

אפשר בבקשה לעשות אנדרואיד 17 מיזוג עם 18 אני ממש רוצה את זה

אלון

יש לי שאלה שלא קשורה לפוסט,מתי יהיה כנס דרגון בול הבא?

GotenSan

מתי ייצא הdlc לדרגון בול זי קאקרוט?

ירון

דרגון בול ישראל,אשמח שתעלו את זה לאתר שלכם כי השקעתי בזה המון,תודה רבה! אני רוצה לדבר על השם של ההתפתחות האחרונה של גוקו,ההתפתחות של האולטרה… קרא עוד »

נועם שרף בלאו

סיפור מעניין מאודדדדדדד
חייבים לשלוח הודעה לאדירה טוריאמה שיעשה לזה עונת המשך של דרגון בול סופר

The Blue Dragon

מתי הפינה הבאה (29#) יוצאת?