פינת המיזוגים #8

[avatar user="AviadSSGSS" size="100" align="right"]AVIADSSGSS[/avatar] [avatar user="SupremeSaiyan" size="100" align="left"]SupremeSaiyan[/avatar]

מה קורה חברים? ברוכים הבאים לפוסט נוסף של פינת המיזוגים.

השבוע יש לנו בפינה מיזוג מעניין מאוד בין נסיך הסאיינים מהיקום השביעי, וג'יטה, לבין הבן שלו טראנקס (העתידי כמובן).

המיזוג שלהם יקרא וג'יטאנקס (Vegetunks).

ועכשיו, בלי לבזבז זמן, נתחיל!


סיפור:

הסיפור שלנו מתחיל הפעם באמצע סאגת בלאק. גוקו, וג'יטה וטראנקס נלחמים בגוקו בלאק וזאמסו. זאמסו וגוקו בלאק באים בכל הכח כדי להביס את החזק ביותר בהתחלה, גוקו, כמובן שברגע שוג'יטה מבין שהם מביסים את ההכי חזק בהתחלה וזה גוקו אז הוא מתחיל להתחרפן, והן מצליחים לעלף אותו ואז אם מתמזגים לזאמסו הממוזג. וג'יטה וטראנקס נשארו בלי שועיות קסם ובצרה גדולה מאוד באמצע קרב נגד אל שמאיים להשמיד את הכל אז הם מחליטים להתמזג גם, הם לוקחים את העגילים מקאיו הקשיש ומתמזגים ומהמיזוג שלהם יוצא לנו: "וג'יטאנקס".
וג'יטאנקס מתחיל להילחם בכל הכוח עם הצורה החזקה ביותר שלו, זאמאסו הממוזג מתחיל להידחק לפינה אחרי קרב מתיש וג'יטאנקס מתחיל לטעון את אחת המתקפות החזקות ביותר שלו, Final Galick Gun, וזאמאסו טוען כדור אנרגיה שמלא בעצבים ובשנאה שלו והכוח שלהם שווה, יצא פיצוץ ענקי שהרס חצי מהבניינים באזור ואז נגמר לוג'יטאנקס הזמן והם מתפצלים לוג'יטה וטראנקס ואז הם בורחים מהר עם מכונת הזמן כדי לעזור לגוקו לחזור לעצמו.

מתקפות:

Final Galick Gun- שילוב של מתקפת Final Flash ושל Galick Gun.

Father Son Galick Gun- שילוב עוצמתי של ה- Galick Gun של שניהם.

Blast Of A Proud Family- מתקפת התאבדות שתפוצץ את שניהם אבל זה יחסל כל אחד שיעמוד מולם.
(כמו מה שוג'יטה עשה בתור מאג'ין וג'יטה רק חזק בהרבה יותר).

שינויי צורה:

  • סופר סאיין 1-3 (סופר סאיין 3 נוסף בגלל שיש להם מספיק כוח מהמיזוג).
  • סופר סאיין בלו.

עיצוב:

Vegetunks fusion
תודה לטל קריצ'מר – TKK CHANNEL (גוקו בוכה בצד כי הוא לא חלק מהמיזוג)

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
28 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גוג'יטה

וואו

יהונתן

יש כבר מיזוג כזה בהירוס

דרגון בול די

יש לי רעיון למיזוג ולסיפור שלו (אם מותר לעשות סיפור מסרט שהוא גם לא קנון) המיזוג: גוקו+ טראנקס (העתידי)= גוטרנקס הסיפור: בסרט ברולי הסופר סאיין… קרא עוד »

דרגון בול AS רשמי

טראגוטן (המיזוג בפוטרה של טראנקס וגוטן) סיפור: אי שם בעתיד של טראנקס, בלאק מגיע וכעבור שנה טראנקס חוזר לעבר. בחזור, טראנקס הילד רואה אותו ומופתע,… קרא עוד »

גוקו

אהבתי את גוקו שם בצד

deidara

רעיון, מיזוג של סאונל ופירינה (אל תשפטו אותי).

חסוי

מיזוג מעולה! אבל בפוסטים הקודמים גם הראתם עיצובים של המתקפות, וקצת חבל שהפסקתם עם זה – זה מאוד הוסיף. אני מציע מיזוג של גוהאן ופריזה… קרא עוד »

חסוי

כשפינת הקרבות תחזור תוכלו לעשות ספיישל של פינת המיזוגים ופינת הקרבות? – תוכלו לשלב בפינת הקרבות מיזוגים מהפינה, או להמציא שני מיזוגים (יחד עם הסיפור… קרא עוד »

מלך הדרגון בול

אני הייתי רוצה מיזוג של וג'יטה וטראנקס -קוראים לשילוב ג'יטנקס: הסיפור מתחיל בדרגון בול הירוס אחרי הפרק השביעי, כאשר טראנקס ווג'יטה נלחמים נגד המתנקשים ביקום… קרא עוד »

אל האלים

תעשו שילוב את השילוב הזה: מיזוג: ברולי (מהסרט) וקאמבר שם: קאמברול(או שם אחר אם תירצו) סיפור: במהלך הקרב בין קאמבר לגוקו אולטרה אינסטינקט, פו שם… קרא עוד »

יהונתן כהן

רשמתם "ואז אם מתמזגים" במקום הם

אנונימי

אני חושב שלוג'יטה לבד יש מספיק כח לעלות לסופר סאיין 3 אבל הוא לא השתמש בזה בגלל שכל המתקפות שלו צורכות הרבה קי וכך גם… קרא עוד »

הינבעמנ

שילוב של וג'יטו וגוגטה (יכול לקרות)