פינת הקרבות חוזרת/פינת הקרבות #8

[avatar user="AZ_RULER" size="100" align="right"]AZ_RULER[/avatar]

 

זוכרים אותי? זוכרים את הפינה הזאת? אז למי שלא זוכר או לא יודע קוראים לי אדם והייתי מנהל באתר לפני קצת יותר משנה וחצי אבל נאלצתי לפרוש בגלל שהייתי בצבא ולא היה לי זמן להשקיע באתר. בפוסט הפרישה שלי אמרתי שאולי אני אחזור לאחר שאסיים את הצבא ולאחר 3 שנים מפרכות שסוף סוף הסתיימו לפני 4 חודשים החלטתי עכשיו לחזור ולהשקיע את כל כולי באתר ואיזה ספתח לחזרה יכול להיות יותר טוב מקרב חדש בפינות הקרבות שלנו?!

הסבר קצר למי שלא מכיר את הפינה: בפינה הזאת אני אציג 2 לוחמים מהסדרה כשעל כל לוחם אני אתן פירוט ואתם פשוט תצטרכו להצביע בסקר מי לדעתכם הלוחם שינצח בקרב. פשוט לא? אז בואו נתחיל עם הקרב שיתחיל את הקאמבק של פינת הקרבות!!!

 

היום בפינת הקרבות יש לנו קרב בין אל הרס שכיכב כבר בפינה הזאת כמה פעמים אך הפעם נראה שמולו עומד לוחם שבאמת יכול להוות יריב שקול ואולי אפילו יותר חזק ממנו כשהיריב הזה הוא הדמות הלוהטת בשבועות האחרונים במהלך הסדרה. אז היום הקרב שלנו הוא:

 

 

JirenVsBeerus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beerus

שם: בירוס אל ההרס

דרגה \גזע : אלים

הופיע לראשונה: דרגון בול Z ——> סרט 14- קרב האלים (לחיץ) / דרגון בול סופר—–> סאגת קרב האלים——> פרק 2: החופשה המובטחת! וג'יטה הולך לטיול משפחתי?! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: כדור הרס (כדור הסופרנובה הענקי המוכר של בירוס שהוא זרק על גוקו), זעם אל ההרס (מתקפה בה בירוס שולח כדורי קי לכל עבר), מתקפת הקאי/ הרס (המתקפה בה בירוס חסל את זאמאס כשהוא אמר את המילה הקאי שמשמעותה הרס ולאחר מכן גופו של זאמאס התפוגג) וכמובן היכולת המיוחדת של אלים ומלאכים- לא ניתן להרגיש את אנרגיית הקי שלהם.

 

 

BillsUltimate2 1
בירוס משתמש בכדור הרס

 

 

bills destructor
מתקפת הקאי/הרס של בירוס

 

 

תיאור הלוחם: #סאגת קרב האלים- הסאגה שפותחת את דרגון בול סופר כשבסאגה זו אנו מגלים לראשונה שבניגוד לאלי קאיושין שיוצרים עולמות ישנם גם את אלי ההרס שהורסים כל דבר. אל ההרס בירוס מתעורר לאחר שינה של 39 שנה ומחליט לחפש אחר הלוחם שראה בחלומו, שמו של הלוחם הוא סופר סאיין אל. תחילה בירוס נלחם נגד גוקו בכוכב של המלך קאיו הצפוני ולאחר שמביס את גוקו ב2 מכות בלבד הוא הולך לכדור הארץ בעצת וויס (מלאך והמאסטר של בירוס) ושמה הוא חוגג עם כולם את יום ההולדת של בולמה בטענה שהוא אחד החברים של וג'יטה שמפחד פחד מוות שכולם יגלו שבירוס הוא אל ההרס. הכל נראה טוב ויפה כשבירוס ו-וויס מנסים מטעמים שונים עד שמאג'ין בו מחליט לא להתחלק עם הפודינג שלו עם בירוס שמתחיל להתעצבן. הוא תוקף את מאג'ין בו ומביס אותו בקלות ולאחר מכן הוא מביס גם את שאר החבורה שכוללת את פיקורו, קרירין, גוטנקס, אנדרואיד 18, גוהאן ווג'יטה שהשתמש בכל כוחו לאחר שבירוס סטר לבולמה מה שלא הספיק לו ולבסוף גם הוא הובס. בירוס מבין שהסופר סאיין אל לא נמצא בסביבה ולכן מחליט להרוס את כדור הארץ אלא שברגע האחרון גוקו מגיע ומזמן את שנרון שמגלה לכולם שבשביל ליצור סופר סאיין אל צריך להשתמש ב5 סאיינים טהורי לב שייתנו את כוחם לסאייני אחד אחר שיהפוך לסופר סאיין אל.  וג'יטה, גוהאן, גוטן, טראנקס ווידאל (שבתוך הבטן שלה נמצאת פאן שנחשב לרבע סאיינית) מעבירים את כוחם לגוקו שהופך לסופר סאיין אל. גוקו בתור סופר סאיין אל נאבק קשות מול בירוס אך לבסוף מפסיד כשלאחר הקרב בירוס "נרדם" ולא הורס את כדור הארץ. לאחר הקרב וויס לוקח את בירוס בחזרה לכוכב שלהם כשבדרך הוא אומר לבירוס שיפסיק להעמיד פני ישן כי הוא יודע שהוא לא באמת השתמש בכל הכוח שלו. בסרט "קרב האלים" נודע לנו שבירוס השתמש רק ב70 אחוז מכוחו בכדי לגבור על גוקו.

#סאגת תחייתו של פריזה- לאחר הקרב בין בירוס לגוקו בירוס חוזר לישון בכוכב שלו ומתעורר לאחר 4 חודשים כשהוא רואה את גוקו ווג'יטה מתאמנים (בירוס מתעורר לאחר שהתעטש כשמתוך העיטוש שלו יצאה פצצת קי שהשמידה בטעות ירח שהיה בסביבה). בהמשך הסאגה גוקו ווג'יטה ממשיכים להתאמן בזמן שבירוס ממשיך לאכול פיצה ולאחר זמן מה של אימונים וויס מקבל דרך המקל שלו איתות מכדור הארץ שהגיע מבורמה שמבקשת ממנו לקרוא לגוקו ווג'יטה כדי שיתמודדו מול פריזה שחזר בשביל לנקום. גוקו ווג'יטה הולכים להלחם בפריזה ובאמצע הקרב מגיעים גם בירוס וויס וכשפריזה רואה את בירוס הוא נראה מפוחד לגמרי (אביו של פריזה, המלך קולד, אמר לפריזה שהוא צריך להתרחק מ2 יצורים בלבד- מאג'ין בו ואל ההרס בירוס). בירוס אומר לפריזה שהוא לא מתכוון להתערב בקרב ולאחר מכן פריזה נראה רגוע יותר כשהוא נלחם בגוקו שהספיק להפוך לסופר סאיין בלו. בסוף הקרב פריזה מפוצץ את כדור הארץ אבל וויס מחזיר את הזמן אחורה ולפני שפריזה מספיק לעשות זאת שוב גוקו מחסל אותו.

#סאגת יקום 6- בסאגה זו אנו מגלים שלבירוס יש אח בשם שאמפה והוא אל ההרס של יקום 6. שאמפה מגיע לכוכב של בירוס כדי לבקר אותו ולהשוויץ באוכל של יקום 6. שאמפה נותן לבירוס לאכול מביצה שנמצאת ביקום 6 ובירוס נותן לשאמפה לאכול נודלס מכדור הארץ של יקום 7. שאמפה מתלהב מאוד מהנודלס ובירוס מסביר לו שזה הגיע מכדור הארץ. שאמפה מגלה שכדור הארץ של יקום 6 נחרב לגמרי לאחר מלחמה שהשמידה את האנושות וכתוצאה מכך אין לו שום דרך לאכול אוכל מהכוכב הזה. בירוס לועג לשאמפה שמתעצבן ולאחר מכן השתיים נלחמים וכתוצאה מהקרב שלהם המקום מתחיל לאט לאט להתפוגג מה שמראה על העוצמה הגדולה והאמיתית של אלי ההרס. למזלם של גוקו ווג'יטה, וויס וואדוס (המלאכית של יקום 6 ואחותו של וויס) מפסיקים את הקרב בטענה שלאלי הרס אסור להלחם אחד בשני כי אז הם יכולים להשמיד הכל. לבסוף הוחלט שיתקיים טורניר לחימה בין יקום 6 ליקום 7 כשמכל יקום ילחמו 5 הלוחמים החזקים ביותר. אם שאמפה ינצח כדור הארץ של יקום 6 וכדור הארץ של יקום 7 יתחלפו אבל אם בירוס ינצח הוא יקבל משאמפה את ששת כדורי הסופר דרגון בול שהוא אסף מהיקומים 6 ו-7. הטורניר מתקיים בכוכב חסר השם שבסוף הטורניר יקום 7 מנצח ובירוס בעצם זוכה ב6 כדורי סופר דרגון בול. בסיום הטורניר זנו סאמה מופיע ואז אנחנו מבינים שהוא השליט של כל היקומים והוא מבקש לעשות טורניר לחימה בין כל היקומים שיתקיים בהמשך הסדרה. לאחר שזנו עוזב הכוכב ללא שם מתגלה ככדור הסופר דרגון בול האחרון שהיה חסר לבירוס והוא מבקש מהסופר שנרון שיצא מהכדורים שכדור הארץ של יקום 6 יחזור לקדמותו.

#סאגת טראנקס העתידי-  בסאגה זו טראנקס מגיע שוב בחזרה לעבר כשהוא מגלה לגוקו ולוג'יטה על האיום החדש בעתיד שלו – גוקו בלאק. בירוס ו-וויס מבינים שטראנקס הגיע מהעתיד ורוצים להשמיד אותו בגלל שמסע בזמן זה דבר אסור אבל לאחר שבולמה מציע להם אוכל הם מוותרים לטראנקס. בהמשך גוקו בלאק מגיע ונלחם בגוקו כשבאמצע הקרב בירוס מזהה שיש לבלאק גוקו טבעת זמן (שיש רק לקאיושינים) על האצבע ואנרגיית קי משונה ומוכרת. בהמשך הסאגה לאחר שגוקו ווג'יטה מספיקים לנסוע לעתיד ולחזור בחזרה לעבר גוקו הולך ביחד עם בירוס ו-וויס לקאיושין של יקום 10 שנקרא גאוואס. אצל גאוואס הם פוגשים את המתלמד שלו זאמאס ולאחר קרב בין גוקו לזאמאס בירוס טוען שהאנרגיה של גוקו בלאק זהה לאנרגיה של זאמאס. עם התקדמות הסאגה בירוס מגלה שזאמאס מתכנן להרוג את גאוואס ורגע לפני שזאמאס מצליח וויס עוצר אותו ולאחר מכן בירוס משתמש במתקפת הקאי ומשמיד את זאמאס ברגע אחד. בהמשך מתגלה שבלאק זה זאמאס מהעבר שהשתמש בסופר דרגון בול כדי להתחלף עם הגוף של גוקו וכתוצאה מכך בירוס בעצם גרם להיווצרותה של טבעת זמן חדשה בגלל שהוא שינה את העתיד בכך שהרג את זאמאס לפני שהספיק להרוג את גאוואס. בנוסף לזאת השותף של בלאק מתגלה כזאמאס העתידי והשתיים הוציאו לפועל את התוכנית של "אפס בני תמותה". בסיום הסאגה זאמאס ובלאק מובסים אך היקום של טראנקס הושמד.

#סאגת הישרדות ביקום- בסאגה זו הטורניר בין כל היקומים שזנו סאמה רצה אכן מתקיים. 8 יקומים מתוך ה12 משתתפים בטורניר כשלכל יקום יש 10 לוחמים וכל יקום שיפסיד יימחק. בסאגה זו באנימה בירוס לא נלחם יותר מדי כשבמרבית הזמן כל הלוחמים של היקומים נלחמים ביניהם כשבנתיים נשארו רק יקום 7 ו11 כשהאויב הגדול מכולם הוא ג'ירן. במנגה לעומת זאת זנו סאמה ביקש לראות קרב בין כל אלי ההרס וכשהקרב מתחיל כל אלי ההרס מחליטים לתקוף את בירוס בגלל שלדעתם גוקו מהיקום שלו גרם להם להיות בסכנת מחיקה. כשאלי ההרס תוקפים את בירוס הוא מצליח לחמוק מההתקפות של כולם ואפילו משתמש בכדור ההרס שלו על 5 אלי הרס (ערק, ג'ין, שאמפה, בלמוד וסידרה) שכמעט והרג את כל החמישה אך הם לבסוף ניצלו בזכות המגן שסידרה יצר. בהמשך הקרב בין כל אלי ההרס נשארים לעמוד רק אל ההרס של יקום 4, קיטלה, ואל ההרס של יקום 7, בירוס. השתיים רצים אחד אל השני עם אגרוף אך דאישינקאן עוצר אותם כי 2 הזנו סאמה לא מרוצים מהקרב מפני שלא הצליחו לראות דבר. מהקרב הזה ניתן להבין אולי שבירוס וקיטלה הם 2 אלי ההרס החזקים ביותר מתוך 12 היקומים. באנימה לפני שיקום 6 נמחק לאחר שכול לוחמיו עפו מהזירה שאמפה מוציא לשון לבירוס ולאחר ששאמפה נמחק בירוס אומר בעצב "תגיד משהו" מה שמראה שלבירוס יש רגשות מסוימים לאחיו שאמפה.

 

 

Jiren

שם: ג'ירן

דרגה \ גזע :  לא ידוע

הופיע לראשונה: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות ביקום ——-> פרק 85: היקומים מתחילים לפעול! כל אחד והמטרה שלו! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: POWER IMPACT/ השפעת כוח (הכדור האדום והחזק שג'ירן משתמש בו כשאיתו הצליח להביס כמה יריבים כמו קייל, גוקו ווג'יטה), אגרוף אנרגיה (ג'ירן זורק אגרופים לאוויר שפוגעים בעוצמה ביריב, גוקו טען באחד הפרקים האחרונים שזוהי המתקפה הכי חזקה שהרגיש איי פעם ואלו היו רק האגרופים הרגילים של ג'ירן), מגן אנרגיה והתקפות בלתי נראות (ג'ירן השתמש הרבה פעמים בהתקפות כה מהירות שהיריב לא הספיק אפילו לראות אותן והן נחשבות כמעט לבלתי נראות).

 

 

maxresdefault 1
הPOWER IMPACT של ג'ירן

 

 

 

maxresdefault
אגרוף האנרגיה של ג'ירן

 

 

 

תיאור הלוחם: #סאגת הישרדות היקום- הסאגה הראשונה והיחידה שבה ראינו את ג'ירן. ג'ירן הוא אחד מלוחמי הגאווה מיקום 11 והוא החליט להשתתף בטורניר כדי להגשים את משאלתו מכדורי הסופר דרגון בול (עדיין לא ידוע מה המשאלה שלו). לפני שהתחיל הטורניר גוקו הגיע כדי לברך את יקום 11 אבל ג'ירן במהירות הופיע מאחורי גבו של גוקו ואמר לו להסתלק, מה שגרם לגוקו להתפלא מהמהירות של ג'ירן. בהמשך הדאישינקאן המשיך את תהליך הבנייה של הזירה כשהלבנים שעשויות מקאצ'י קאצ'ין (החומר החזק ביותר בכל היקומים) עפו לכל עבר בזמן שכל הלוחמים התחמקו אך משום מה ג'ירן לא זז בכלל ממקומו כשהלבנים אפילו לא פגעו בו מה שגרם לגוקו לסמן את ג'ירן בתור האויב הכי חזק בזירה. כשהתחיל הטורניר ג'ירן לא נלחם בכלל ורק נעמד בזירה בזמן שכל שאר הלוחמים התחילו בקרבות שלהם. את הפעולות הראשונות של ג'ירן ראינו בזמן שקייל הפכה לסופר סאיין והתחילה לאבד שליטה לגמרי כשהיא תוקפת לכל עבר. ג'ירן היחידי שהצליח לעצור אותה כשהשתמש במתקפה אחת של POWER IMPACT וגרם לקייל לאבד הכרה ואת צורת הסופר סאיין שלה. בהמשך הטורניר ג'ירן עזר לדיספו להלחם מול מאג'י קאיו מיקום 3 כשהוא מעיף אותו מהזירה בעזרת אגרוף אחד בודד (ניתן לראות בתמונה למעלה עד כמה האגרוף של ג'ירן עוצמתי). בספיישל של הסדרה בלמוד פוקד על ג'ירן להשתמש בכוח שלו ולהלחם בגוקו. תחילה גוקו נלחם בג'ירן בצורת הסופר סאיין לאחר מכן סופר סאיין 2, סופר סאיין אל, סופר סאיין בלו ולבסוף אף השתמש בסופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 20 מה שלא עזר בכלל לגוקו שהובס בקלות ע"י ג'ירן. לאחר שכולם רואים זאת וויס מציין שג'ירן הוא הבן תמותה היחיד שיותר חזק מאל ההרס של היקום שלו מה שהופך אותו לאויב הכי גדול בזירה. גוקו שהבין שאין לו סיכוי נגד ג'ירן משתמש בגנקי דאמה עם האנרגיה של כל הלוחמים מיקום 7 וזורק אותו על ג'ירן שתחילה משתמש ביד אחת כדי להדוף את הגנקי דאמה. גוקו שרואה זאת הופך לסופר סאיין בלו ומאלץ את ג'ירן להשתמש בשתי ידיו וגוקו אף מגביר את עוצמתו ומוסיף לבלו גם את הקאיוקאן אבל אז נראה שג'ירן כבר מצליח להדוף לגמרי את המתקפה כשהוא משתמש רק בכוח המחשבה שלו. לבסוף הגנקי דאמה מתפוצץ וגוקו נבלע לתוך הפיצוץ אך לאחר מכן הוא חוזר לקרב ומשתמש באולטרה אינסטינקט שלו שמצליח קצת לפגוע בג'ירן שלבסוף מסתדר עם גוקו שמאבד מכוחו ומפסיד שוב לג'ירן. בסוף הקרב היט מנסה לפגוע בג'ירן בטענה שכל לוחם חשוף לפגיעה בסוף קרב שהוא ניצח בו אך ג'ירן בקלות מצליח לעצור את המתקפה של היט. ג'ירן מצליח לעצור את כל המתקפות של היט, כולל מתקפת הקפיצה בזמן שלו כשלבסוף היט מצליח לשתק את גופו של ג'ירן ואז הוא מחליט להשתמש במתקפה הסופית שלו על ג'ירן שמצליח לצאת לבסוף מהשיתוק והוא עוצר את ההתקפה של היט. לאחר שג'ירן חוזר לעצמו הוא תוקף את היט בעוצמה ולבסוף מעיף אותו מהזירה שוב בעזרת מתקפת הPOWER IMPACT שלו. לאחר הקרב הזה ג'ירן מתיישב ועושה מדיטציה בטענה שכל הלוחמים החזקים כבר הובסו. טורניר העוצמה ממשיך ולבסוף נותרים רק 8 לוחמים, 5 מיקום 7 ו3 מיקום 11 אך ג'ירן שיצא מהמדיטציה טוען שיקום 7 לא יכול לנצח. תחילה גוקו נלחם שוב נגד ג'ירן שמצליח להתמודד מולו אלא שאז וג'יטה מתערב ונלחם נגד ג'ירן. בהתחלה נראה שוג'יטה בדרך הנכונה ושהוא מצליח לתקוף את ג'ירן אבל אז לאחר שוג'יטה משתמש בפינאל פלאש שלו על ג'ירן, וג'יטה בטוח שהוא ניצח כשפתאום ג'ירן משום מקום מגיע מול וג'יטה ומשתמש בPOWER IMPACT מה שמשתק לגמרי את וג'יטה. גוקו מחליט להלחם שוב בג'ירן ואף כמעט מעיף אותו מהזירה כשהוא משתמש בצלחות ההרס שחותכות חלק מצוק שג'ירן עמד עליו אך רגע לפני שג'ירן נפל מהזירה הוא קפץ על האבנים בדרכו חזרה. גוקו שותל בזירה פצצות אנרגיה קטנות שלא מזיזות בכלל לג'ירן שמתקדם במהירות לגוקו ואז הוא משתמש באגרופי האנרגיה שלו דבר שגורם לכולם להיות בהלם כשאפילו גוקו מודה שזאת המתקפה הכי חזקה שהרגיש איי פעם. לאחר מכן גוקו משתמש שוב בסופר סאיין בלו קאיוקאן ווג'יטה, שהספיק להתאושש, מגיע לצורה חדשה שבה הוא משתמש במלוא כוחו של הסופר סאיין בלו ושתיהם מתחילים לתקוף את ג'ירן שבנתיים נראה שהוא מסתדר אך מה יהיה בהמשך? את זה נגלה רק בפרקים הבאים!

 

 

לסיכום:  הקרב שלנו היום מפגיש בין אל לבן תמותה אך נראה שבן התמותה הזה יכול אפילו לגבור על עוצמתו של אל. בירוס אל ההרס פוגש היום לראשונה את ג'ירן והניצחון שלו בכלל לא מובטח! אולי בירוס יותר חזק ממרבית אלי ההרס אך האם הוא יוכל להביס גם את ג'ירן? האם ג'ירן שהוכיח שהוא יותר חזק מבלמוד, אל ההרס של יקום 11, גם יכול להיות יותר חזק מאל ההרס של יקום 7 שנחשב לאחד משתי אלי ההרס החזקים ביותר? האם כוחו הבלתי ניתן לעצירה של ג'ירן יספיק בשביל להלחם בכוח של אחד מאלי ההרס החזקים ביותר? האם בירוס יצליח לגבור על בן התמותה החזק ביותר כרגע שקיים? אתם תחליטו!

 

[poll id="86"]

 

 

Digiqole Ad
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
48 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אילון

לדעתי בירוס מנצח

אילון

אני יותר מהיר מאולטרה אינסטינקט

אילון

סתם בצחוק

אילון

טוב

מיכאל

ברוך השב אדם אני שמח שחזרת לפינת הקרבות.. לפי דעתי ג'ירן ינצח.
אתה תגלה את התשובה או שזה רק משחק כזה?

אילון

ברוך שובך אדם

GoldenKuriza

בירוס. הוא יכול לעשות hakai ולנצח

דור

בטח שבירוס זאת לא שאלה

פאן

כתבתם שהמשאלה של גירן עדיין לא ידוע אבל זה א בדיוק נכון גירן אמר לוגיטה או גוקו ( לא זוכרת למי משניהם) שהוא מחפש את… קרא עוד »

אילון

הוא אמר את זה לגוקו

Final galic gun

זה לא משנה עד כמה חזק ג'ירן כי בירוס פשוט יכול לעשות "הקאי" וליצור איתו

Black Goku

אני ממש אוהב את הפינה וממש נחמד שהחזרתם אותה. אבל גירן עדין לא חשף את הכוח שלו והמתקפות שלו ולדעתי היה כדאי לחכות עם הקרב… קרא עוד »

ליאור

שכחתם כאן לגמרי את בלמוד. הוא לא הובס במנגה ע"י אף אל הרס, הוא העמיד פנים של פצוע ולא נזקק לריפוי מאל ההרס שלו. בלמוד… קרא עוד »

אדיון

הולך על ג'ירן וויס אמר שבלמוד לא היה יכול להביס את ג'ירן ושבלמוד הוא חזק יותר אפילו מבירוס אני בספק אם הוא התכוון לשניהם ולא… קרא עוד »

קאיוקן

תעשו ברולי נגד קייל

אורן

jiren יותר חזק אבל לבירוס יש הקאי

סופר סאיין רוז

גירן יות הרבה יותר חזק

מיכאל

כל הכבוד פוסט מעולה, ובחירת קרב נהדרת. אני את האמת לא מבין את ההתלבטות פה, זה נאמר שג'ירן חזק מבירוס. לא בדרך ישירה אבל בדרך… קרא עוד »

רון

ג'רן לט יוכל לעמוד במתקפת האקי

מנחם

ג'ירן מנצח בדוק

anime kami

אני ממש אהבתי את הפינה פעם ואני שמח לראות שהחלטתם לחדש אותה. תודה

anim art

לפי דעתי גירן כי גירן חזק יותר אפילו מהאל הרס שלו כי בירוס הוא חלש גוקו מנצח אותו אפילו

אליה

לפי דעתי בירוס מנצח כי יש לו את הקיי שזה המיתקפה שמחסלת כל מה שביקום מסים שזה גם גירן

Yoni

אני חושב שבירוס יותר חזק כי הוא עדין לא הראה את הכוח שלו וגם שבירוס ראה את הכוח של גירן הוא לא נלחץ אפילו לא… קרא עוד »

יוסף

בירוס היה בדרגון בול זי? באיזה פרק?

קקה צהוב

לא אחי ג'ירן ביריון רצח אפילו אני לא יכול מולו וניצחתי כבר את בירוס סאמה

משה אוזן

מה העם התוצאות של הפינה הקודמת

עמית

מה זה משנה ברולי מנצח את אלוהים ואת גירן במכה אז תדברו על החזקים כי אל ההרס זה עבר