פינת הקרבות #13

[avatar user="AZ_RULER" size="100" align="right"]AZ_RULER[/avatar]
העסקים ממשיכים כרגיל והיום אנחנו עם פינת הקרבות ה-13 במספר! אבל רגע לפני שנתחיל עוד קרב מרתק בואו ניתן את הכבוד למנצח בקרב האחרון בין גוקו סופר סאיין אל לטראנקס סופר סאיין רייג'! הקרב היה מאוד צמוד והדעות היו מגוונות אבל לאחר 1500 הצבעות ופער דיי מזערי של כ10 אחוז אתם קבעתם שהמנצח הוא…….

 

 

PinatVSGokuGOD
גוקו סופר סאיין אל המנצח!

 


 

היום בפינת הקרבות מספר 13 הולך להיות לנו אולי את הקרב הכי מיוחד שהיה לנו עד עכשיו בפינה כי היום אתם תקבעו למעשה אם הדמות החזקה ביותר נמצאת בסופר או שאולי בכלל בGT, היום אתם תקבעו אם העוצמות בסופר היו יותר חזקות מהעוצמות בGT או להפך כי היום כל סדרה שולחת את הלוחם האולטימטיבי שלה! היום בפינת הקרבות הולך להיות לנו קרב בעל רמה לא הגיונית בין לוחם מסופר שנוצר כתוצאה ממיזוג של עגילי הפוטרה אשר הגיע לרמה של סופר סאיין בלו לבין לוחם מGT שנוצר כתוצאה מריקוד המיזוג אשר הגיע לרמה של סופר סאיין 4. הקרב שלנו להיום הוא:

 

 

 

 

 

 

 

PinatVSVEGITOGOGETA

 

 

 

  • היו כבר כמה כאלה שהמליצו על הקרב הזה והוא גם קרב דיי שכיח ברשת לכן הפעם לא אתן קרדיט לאף אחד על הקרב

 

 

 


 

 

 

 

vegitoblue

 

 

 

שם: וג'יטו בלו

גזע/ דרגה : סאייני

הופעה ראשונה של וג'יטו: דרגון בול זי ——-> סאגת מאג'ין בו ——–> פרק 268: האם מקיטה וסון גוקו עומדים להתמזג? (לחיץ)
הופעה ראשונה של וג'יטו בלו: דרגון בול סופר ——-> סאגת טראנקס העתידי ——–>  פרק 66: שיא הקרב! הנס המופלא!/ כוחו של הלוחם חסר המעצורים! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: ביג באנג, קמאהמאה, חרב נשמה (החרב שוג'יטו יוצר בעזרת ידו וחותך את יריביו), פינאל קמאהמאה 

 

 

 

VegitoBlueSpiritSword
וג'יטו משתמש בחרב הנשמה מול זאמאס בממוזג

 

 

 

 

 

 

tenor
וג'יטו משתמש בפינאל קמאהמאה

 

 

 

 

 

תיאור הלוחם: #סאגת מאג'ין בו- הסאגה בה פגשנו לראשונה במיזוג של עגילי הפוטרה. בתחילת הסאגה נפגשנו ביריב חדש בשם מאג'ין בו שתחילה לא נראה כמו יריב קשוח אך עם התקדמות הסאגה מאג'ין בו עבר מספר שנויים ובכל פעם הוא רק נעשה מתוחכם יותר, מגוון יותר וחזק יותר. בנקודה מסוימת בסאגה מאג'ין בו נאלץ להתמודד מול גוהאן אך כשראה שאין לו סיכוי מולו הוא החליט להשתמש בהשמדה עצמית אך למעשה הוא הצליח לחזור לעצמו אבל עם טכניקה חדשה- טכניקת השאיבה. תחילה מאג'ין בו שאב אליו את גוטנקס ונהפך לראשונה לסופר בו כשלאחר מכן הוא גם שאב את גוהאן ונהפך לסופר בו האולטימטיבי ובעצם לנבל החזק ביותר בדרגון בול זי. כשגוקו ראה עד כמה חזק סופר בו הוא חפש עם מי להשתלב בעזרת עגילי הפוטרה כשתחילה האפשרויות לא היו מזעירות- או שזה היה טינשן האן (שהיה חסר הכרה באותו הזמן) או דנדה או……מר שטן. רגע לפני שגוקו זרק את העגיל למר שטן הוא הרגיש בנוכחות של וג'יטה שנחשב למת באותו זמן אך הוחזר לחיים ע"י באבא. גוקו השתמש בהשתנות מהירה כדי להגיע לוג'יטה ולשכנע אותו להשתמש בעגילי הפוטרה בטענה שבעזרת העגילים הם יוכלו להשתלב וליצור יחדיו לוחם בלתי מובס שיכפיל את כוחם. וג'יטה העקשן לא הסכים להשתלב עם גוקו והעדיף שהם יילחמו נגד בו לחוד אך סופר בו היה חזק מדי והצליח להביס את השתיים בקלות רבה. בסופו של דבר לאחר שכנועים רבים וג'יטה השתכנע והחליט לשים את עגיל הפוטרה (למרות ששנייה לפני גוקו נזכר להגיד לו שהמיזוג הוא נצחי) ואז גוקו ווג'יטה השתלבו ללוחם נדיר בשם וג'יטו! וג'יטו תחילה נלחם נגד סופר בו בעזרת הצורה הבסיסית שלו כשכבר אז סופר בו התקשה מולו אבל ברגע שוג'יטו הפך לסופר סאיין וקרא לעצמו סופר וג'יטו לסופר בו לא היה שמץ של מושג איך להתמודד מולו. וג'יטו למעשה שחק כל הקרב בסופר בו שניסה להשתמש בכל טכניקה שהוא יכול (הוא אפילו נכנס לתוך גופו של וג'יטו וגם הפך אותו לסוכריית קפה כשגם בתור סוכרייה וג'יטו פשוט כסח את סופר בו) אך שום דבר לא הצליח לו. וג'יטו המשיך לתקוף ולחורר את גופו של סופר בו שהגיע למצב שבמהלך הקרב הוא מתקשה לעיתים לשחזר את עצמו. בסופו של דבר לאחר שסופר בו הבין כי גם אחרי שהשתמש בכל האנרגיה הוא לא יכול להביס את סופר וג'יטו הוא החליט לשאוב אותו לגופו בלי שוג'יטו ישים לב רק מה שסופר בו לא ידע שוג'יטו אכן שם לב למהלך שלו ולמעשה אף ציפה לו. רגע לפני שסופר וג'יטו נשאב אל סופר בו הוא הפעיל מגן שכיסה את גופו מה שנתן לו את האפשרות להכנס לגופו של סופר בו ללא פגע. ברגע שוג'יטו נכנס לגופו של סופר בו ושחרר את המגן המיזוג שנחשב באותו זמן לנצחי התפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו ששברו את עגילי הפוטרה ולא הסכימו להתמזג יותר (בהמשך קאיו הקשיש נתן להם את האפשרות להתמזג שוב אך השתיים לא הסכימו ונלחמו לבד בקיד בו וגם נצחו אותו).

#סאגת טראנקס העתידי- הסאגה בה וג'יטו עשה קאמבק וגם קבלנו את התשובות למה המיזוג בפעם הקודמת התפצל. טראנקס העתידי חזר בפעם השנייה לעבר כשהפעם הוא לא הגיע כדי להזהיר את כל החבורה אלא כדי לבקש מהם עזרה ישירה בכדי להלחם באיום חדש שהופיע בעתיד שלו שנקרא בלאק. כשבלאק הגיע גם הוא לעבר אחרי טראנקס כולם הופתעו לגלות שבלאק נראה בדיוק כמו גוקו למרות שנשמתו רחוקה שנות אור מנשמתו האמיתית של גוקו. עם התפתחות הסאגה נודע לנו שלמעשה בלאק הוא המתלמד של הקאיושין מיקום ה10 שנקרא זאמאס. זאמאס השתמש בסופר דרגון בול בשביל להחליף את גופו בגוף של גוקו כשלאחר מכן הוא נסע לעתיד ושמה הוא התחבר לזאמאס העתידי כשהשתיים מטילים אימה וטרור על עתידו של טראנקס בשביל להשלים את התוכנית "אפס בני תמותה" ולמחוק את כל בני התמותה שקיימים. במהלך הסאגה וג'יטה, גוקו וטראנקס נלחמים פעמים רבות בזאמאס ובלאק כשהם משתמשים בסופר סאיין בלו מספר פעמים אך ברוב הפעמים הם גם מובסים. בסופו של דבר לזאמאס ובלאק נמאס מכל הקרבות והם מחליטים להשתמש בעגילי הפוטרה שלהם ולהפוך לזאמאס הממוזג. במצב זה זאמאס פשוט תוקף ללא רחמים את כל האנשים בכדור הארץ וגם את וג'יטה, טראנקס וגוקו. זאמאס הממוזג לאט לאט מתחיל לאבד שליטה על עצמו מכיוון שהנשמה בת האלמוות של זאמאס והנשמה של בלאק מתחילים להתנגד אחד לשני מה שיוצר מפלצת חזקה שלא ניתנת לשליטה. לאחר שכולם רואים שאין שום דרך להביס את זאמאס הממוזג הקאיושין של יקום 10, גאוואס, מציע לגוקו ווג'יטה להשתלב בעזרת עגילי הפוטרה. תחילה הרעיון לא נראה קורץ כי השילוב נשאר לנצח אך אז גאוואס מסביר שרק מיזוג בין שתי קאיושנים נשאר לנצח בעוד מיזוג בין בני תמותה נשאר רק לשעה אחת (וזה גם מסביר באמת למה המיזוג בפעם הקודמת לא נשאר לנצח). וג'יטה לבסוף מסכים והשתיים מתמזגים ויוצרים שוב את וג'יטו כשהפעם כבר בתחילת הקרב הוא נהפך לסופר סאיין בלו וקורא לעצמו וג'יטו בלו! וג'יטו נלחם בזאמאס הממוזג שבתחילה נראה שהוא מצליח לתקוף את וג'יטו אך עם המשך הקרב וג'יטו משתלט על העניינים ומתחיל להביס לגמרי את זאמאס שלא מצליח לעשות כלום מול וג'יטו. במשך כל הקרב וג'יטו תוקף את זאמאס ללא הפסקה אך לבסוף לאחר שוג'יטו נותן אגרוף אימתני לזאמאס הוא מתפצל שוב בחזרה לגוקו ווג'יטה. המיזוג לצערם לא נמשך שעה מכיוון שהם הצטרכו להשתמש בהמון אנרגיה ולכן הם התפצלו מוקדם מהצפוי ולאחר הפיצול וג'יטו לא הופיע יותר.

במנגה אומנם הקרב התנהל באופן שונה אך התוצאה שלו הייתה כמו באנימה, וג'יטו מביס לגמרי את זאמאס אך לבסוף מתפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו. ההבדל היחידי מהמנגה לאנימה הוא שכבר בתחילת הקרב במנגה וג'יטו בלו מביס את זאמאס לעומת האנימה שרק תוך כדי הקרב הוא נכנס יותר לעניינים.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

gogetassj4

 

 

 

 

שם: גוג'יטה סופר סאיין 4

גזע/ דרגה : סאייני

הופעה ראשונה של גוג'יטה: דרגון בול זי ——-> סרט 12: מיזוג חדש נולד (לחיץ)
הופעה ראשונה של גוג'יטה סופר סאיין 4: דרגון בול GT ——-> סאגת דרקוני הצל ——-> פרק 60: מיזוג של סופר סאיין 4 (כרגע הפרק לא זמין באתר)

מתקפות/ יכולות מיוחדות:  קמאהמאה, ביג באנג, ביג באנג קמאהמאה, יכולת להפוך קי שלילי לחיובי (כאשר אומגה שנרון ירה כדור אנרגיה עוצמתי על גוג'יטה הוא הפך את האנרגיה השלילית שלו לחיובית והדף אותו), מעניש נשמות/ Soul Punisher (מתקפה שהשתמש בה בתור סופר סאיין בשביל להשמיד את ג'נמבה).

 

 

 

 

BIGBANG
גוג'יטה משתמש בביג באנג קמאהמאה מול אומגה שנרון

 

 

 

 

b8494fc54dedf976a5b45b3b4d4b8b97c16d8b28 hq
גוג'יטה משתמש במעניש הנשמות מול ג'נמבה

 

 

 

 

 

 

תיאור הלוחם: #סרט 12: מיזוג חדש נולד- אומנם את ריקוד המיזוג הכרנו כבר לפני הסרט אבל רק בסרט ה-12 הריקוד בוצע לראשונה ע"י וג'יטה וגוקו. עם תחילת הסרט עולם הנשמות מגלה כי בעקבות פיצוץ של מיכל שהכיל כמות אדירה של רוע ורשע של נשמות נוצר אויב אכזרי העונה לשם ג'נמבה. ג'נמבה הפך את עולם הנשמות למקום מוזר עם סוכריות מעופפות והוא לכד גם את תחנת ההמתנה שבה נמצא המלך אמה בתוך בועה ענקית מה שבעצם שבר את המחסום בין עולם המתים לחיים ובעצם כל המתים חדרו לעולם החיים מה שגרם לכאוס גדול. תחילה גוקו ופייקון נקראו לעזרה כשלבסוף גוקו היה זה שנלחם לבדו בג'נמבה ואף הצליח להביס אותו בעזרת הסופר סאיין 3 אבל אז ג'נמבה שינה צורה והפך לשד אכזרי וחזק. בצורה זו גם גוקו וגם פייקון לא היוו לו יריב ראוי כשג'נמבה הביס אותם בקלות. במהלך הקרב גם וג'יטה הופיע (נחשב למת באותו הזמן לאחר שהקריב את עצמו בקרב מול מאג'ין בו) וניסה להלחם בג'נמבה אך גם הוא נחל תבוסה. גוקו הציע לוג'יטה להתמזג אבל לאחר שוג'יטה ראה את ריקוד המיזוג הוא לא הסכים לעשות זאת. כשהקרב המשיך וג'יטה הבין שאין ברירה ותחילה הוא וגוקו השתמשו בריקוד המיזוג אך יצרו לוחם שמן וחלש מכיוון שוג'יטה טעה באחת מהתנועות של הריקוד. לאחר חצי שעה הם התפצלו בחזרה והפעם השתיים ביקשו שפייקון יעסיק את ג'נמבה כדי שהם יוכלו לבצוע כראוי את ריקוד המיזוג ובפעם השנייה הם אכן הצליחו ויצרו לראשונה את גוג'יטה האמיתי (גוג'יטה לעולם לא הופיע בצורתו הבסיסית, כבר בהיווצרותו הראשונית הוא הופיע בתור סופר סאיין). גוג'יטה הצליח בתוך מספר בעיטות ואגרופים לנטרל את ג'נמבה ולאחר מכן הוא השתמש במתקפת מעניש הנשמות והשמיד את גופו של ג'נמבה שהתפורר לחלוטין.

#סאגת דרקוני הצל- בסאגה זו גוקו (לאחר שהפך לילד קטן) ופאן נלחמו בשבעת דרקוני הצל שיצאו מתוך כדורי הדרגון בול לאחר שנוצרו מהאנרגיה השלילית של המשאלות של כולם במשך השנים. לאחר שהצליחו להביס את רוב הדרקונים נשאר רק סין שנרון, הדרקון החזק ביותר. בתחילת הקרב נראה היה שסין שנרון הולך להביס את גוקו (גוקו היה בחיסרון מאחר ונפגע בעיניו מול אחד מדרקוני הצל הקודמים) אבל בהמשך גוקו הצליח להתאזן והחל לחזור לאט לאט לקרב כשלבסוף הוא מצליח להביס את סין שנרון לאחר שהשתמש באגרוף הדרקון. גוקו והחבורה כבר החלו לחגוג את הניצחון אלא שאז סין שנרון "קם מהמתים" ושאב אליו את כל שאר כדורי הדרגון בול ובכך הפך לדרקון החזק ביותר- אומגה שנרון. בצורה הזו גוקו לא השתווה בכלל לכוחו של שנרון אפילו בתור סופר סאיין 4. בהמשך הקרב גם וג'יטה הצטרף לאחר שהפך לאוזארו מוזהב בזכות מכונה שבורמה בנתה כשלאחר שהצליח לשלוט בעצמו הוא נהפך לסופר סאיין 4. גוקו ווג'יטה נלחמו יחדיו נגד אומגה שנרון אך זה עדיין לא עזר מכיוון ששנרון היה חזק מדי ואז בניגוד לפעמים הקודמות הפעם הרעיון למיזוג בא דווקא מהצד של וג'יטה. גוקו ווג'יטה השתמשו בריקוד המיזוג והם יצרו יחדיו את הלוחם החזק ביותר בדרגון בול GT- גוג'יטה סופר סאיין 4! במצב זה גוג'יטה הצליח לפגוע באומגה שנרון במהירות כה מדהימה ששנרון אפילו לא שם לב שגוג'יטה זז (גוג'יטה ציין שהוא נתן לאומגה שנרון 2 אגרופים שגרמו לו לדמם מאפו מה שהפתיע את שנרון מפני שלא ראה אף לא אגרוף אחד). גוג'יטה המשיך להביס את אומגה שנרון בקלות כשבמהלך הקרב הוא אפילו לעג לו והביך אותו עם כל מיני תכסיסים זולים (גוג'יטה יצר כפילים של עצמו שירו קמאהמאה על שנרון אך במקום קמאהמאה יצא קונפטי) ואפילו ששנרון השתמש בכדור עוצמה ענקי גוג'יטה הצליח להפוך את כל האנרגיה השלילית שבו לחיובית ובעט אותו לשמיים. בסוף הקרב גוג'יטה השתמש במתקפה החזקה ביותר שלו- ביג באנג קמאהמאה. דבר זה גרם לאומגה שנרון לפלוט את כל כדורי הדרגון בול ממנו מה שהשאיר אותו חשוף וחלש מהרגיל. גוג'יטה תכנן להשתמש שוב במתקפה הזו ולהשמיד סופית את שנרון אלא שרגע לפני שגוג'יטה ירה את המתקפה הוא התפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו ולא הופיע יותר.

 


 

 

לסיכום: הקרב של היום הוא הקרב שיצר כנראה את הכי הרבה וויכוחים באינטרנט והגיע הזמן שגם כאן אנחנו נקבע מי החזק יותר. האם גוג'יטה סופר סאיין 4 שנחשב לדמות החזקה ביותר בהיסטוריה של כל דרגון בול עד להופעתה של דרגון בול סופר יכול להמשיך ולהוכיח שהוא עדיין החזק ביותר? האם וג'יטו בלו יצליח להדיח את מקומו של גוג'יטה בתור החזק ביותר בזכות הכוח העצום של עגילי הפוטרה ושל הסופר סאיין בלו? האם גוג'יטה עם העוצמה הכבירה של הסופר סאיין 4 יוכיח שאפילו בלי כוחם של האלים אפשר לנצח בקרב? האם וג'יטו בלו בזכות הכוח שהשיג מהאלים יצליח להביס את גוג'יטה? מי יותר חזק- סופר סאיין בלו או סופר סאיין 4? אתם תקבעו מי המנצח בקרב!

 

 

[poll id="93"]

 

*אשמח אם גם תענו על הסקר הבא בשביל שאוכל להמשיך ולהפיק את המירב מהפינה הזו ולתת לכם את הטוב ביותר

[poll id="94"]

 

אילו קרבות הייתם רוצים לראות כאן? יש לכם רעיונות לעוד קרבות? שתפו אותנו ואולי הקרב שלכם יהיה הקרב הבא בפינת הקרבות!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
86 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אור

ברור שוגיטו כי יש לו את הכוח של האלים! וגם תעשו קרב גוקו אולטרה אינסטינקט נגד בירוס!

L drago

ראשון

ITAY SSGSS

מגיב ראשון
הגב תוכלו לעשות את הקרב וג'יטו אולטרה אינסטינקט מסטראד נגד וויס

ITAY SSGSS

תגובה ראשונה הגב תוכלו לעשות את הקרב וג'יטו אולטרה אינסטינקט מסטארד נגד וויס

דור

הולך על וג'יטו בלו

L drago

וג'יטו מנצח לפני שכולם מצביעים תדעו שוג'יטו מנצח מיזוג עגילי הפוטרה יותר חזק ממיזוג הריקוד האתר בעצמו אמר ובלו באותה עוצמה כמו ארבע (למרות שאני… קרא עוד »

דב פיקח

נו האמת זה ברור שוגיטו לוקח…
זה הולך להיות הקרב הכי חד צדדי שהיה

עכעכעכעכעכעכ

וגיטו

טל חדד

בין היט לקפולה ס"ס 1

נגב

חבל על הזמן, התיאורים ארוכים, כדאי שזה יהיה קצר וקולע. פינה מעולה סך הכל!

gooster

תודה שהשתמשתם בעצה שלי

גוקו

וגיטו כי אמרו כי מיזוג פוטרה יותר חזק ממיזוג רגיל
וגוגיטה סופר סאיין 4 לא נלחם רציני כל כך כמו שקרה מול אומגה שנרון

גוקו

רעיון לקרב אומגה שנרון נגד בלאק רוז

supervegito4

תעשו קרב של וג'יטו מאסטרד אולטרה אינסטינקט נגד טופו וג'ירן

supervegito4

או נגד וויס ובירוס

גוהן

תעשו קרב גוהן נגד 17

gooster

למה האתר נסגר קודם

סאייני

תעשו גוקו אולטרה אינסטינקט נגד ג'ירן

איתי

וגיטו
כי באינטרנט אמרו שס"ס 4=לס"ס אל
ובלו יותר חזק מס"ס אל

סון גוהאן

אנדרואיד 17 נגד גוהאן

גוקו אולטרה אינסטינקט

גוקו אולטה אינסטינקט נגד דנשינקן

שחר

וגיטו בלו הרבה יותר חזק הוא המנצח

שחר

וגיטו הרבה יותר חזק גוגיטה סופר סאייה ארבע ממש לא משתווה לו סופר סאייה ארבע זה סופר סאייה אחרי 3 ובדרגון בול סופר סופר סאייה… קרא עוד »

Black Goku

לגבי תיאור הלוחם זה בסדר לפרט וגם כיף לקרוא את הפירוט. אבל לפעמיים זה יותר מידי ארוך ולדעתי אין טעם לפרט על כול הסאגה רק… קרא עוד »

וג'יטה נסיך שבט הסאיין

ברור שגוג'יטה סופר סאיין 4 יותר חזק! דרגון בול ג'י טי זה אחרי דרגון בול סופר! וסופר סאיין 4 יותר חזק בהרבה מסופר סאיין בלו… קרא עוד »

וג'יטו

היט נגד גולדן פריזה

וג'יטו

גוהאן נגד טראנקס העתידי שתיהם סופר סאייה 2

colifela

בטוח וג'יטו!

מה שמעבר לכח

תעשה היט נגד גולדן פריזה

וג'יטו

גוהאן מיסטי נגד טראנקס העתידי סופר סאיה 2

גולדן פריזה

סל המושלם או גוטנקס סופר סאייה 2

gogeta ssj4

אנחנו צריכים לזכור כי dragon ball z הוא הdragon ball הראשון שיצר אי פעם

gogeta ssj4

זכור כי gogeta הוא מִhזוּג

gogeta ssj4

אני חושב שאתה צריך לעשות golden frieza לעומת gogeta super saiyan 4

gogeta ssj4

gogeta ממיזוג הריקוד יותר חזק ממיזוג עגילי הפוטרה

gogeta ssj4

gogeta כי יש לו יותר התקפות ומיומנויות

איליי דביר

תעשו וגיטו בלו נגד גוקו אולטרה אינסטינקט

לירי

מאג'ין וג'יטה נגד גולדן פריזה בבקשה!!!

Ori saiyan

וג'יטו בלו נגד ג'ירן או בירוס

ילד

גוגיטה ינצח זה נכון שוגיטו יותר חזק אבל אל תשכחו מה קרה בגלל שהכוח של וגיטו היה יותר מידי גדול הם התפצלו

עילאי

גוגיטה סס4 הרבה יותר חזק אבל ישראל מלא בסתומים אז וגיטו ינצח

אפס

לדעתי צריך ליהיות קרב בין זאמוס לסל המושלם

Dragon_radar

גוגיטה יכול לנצח כי אם הם (גוקו ווג׳יטה) יתמזגו בעזרת הריקוד בדרגון בול סופר אז גם לגוגיטה יהיה סופר סאיין בלו והוא יהיה יותר חזק… קרא עוד »

The gaming

תעשו את אולטמייט גוהאן נגד גוקו סופר סאייה 3

יהונתן כהן

תעשו קרב קפולה full power נגד טופו hakaishin

דניאל טוביאס

תוכלו לעשות קרב בין סל לבייבי מGT?
אהבתי מאוד את הפינה של היום

דקאיו

יש לי רעיון לקרב ענק
בירוס vs גוקו אולטרה אינסטינקט

goku mastered ultra instinct

אני מציע גוקו סופר סאיין סילבר(אולטרה אינסטינקט המושלם) נגד ג'יין(אל ההרס של יקום 1 אל ההרס הכי חזק)

perfect goku

סופר סאייה בלו הרבה יותג חזק מ4 אז אין בכלל תחרות כי לא מספיק שבלו יותר חזק גם וגיטו הוא עם עגילי הפוטרה אז אין… קרא עוד »

בן ציון

גוטן נגד פריזה מסאגת פריזה
מעניין אם כוחו של גוטן עולה על כוחו העברי של פריזה שחשב לדמות החזקב ביותר ביקום לזמן מה