פינת הקרבות #15 > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
PinatVSGOKUWHIS

פינת הקרבות #15

Avatar
AZ_RULER
אז אחרי שיצאנו לפגרה קטנה ולא מתכוננת של שבוע וחצי פינת הקרבות חוזרת! אז כמנהגנו, רגע לפני שאנחנו סוגרים שבוע עם עוד קרב מדהים בואו ניתן הכבוד למנצח בפינה אחרונה שלנו! למי שלא זוכר בפינת הקרבות מס' 14 היה לנו קרב מרתק בין גוהאן לאנדרואיד 17 ואחרי כ2000 הצבעות ובפער של כ15 אחוזים אתם בחרתם במנצח……
גוהאן המנצח!

 

היום פינת הקרבות מספר 15 הולכת להיות סוג של ספיישל מכיוון שביום ראשון הקרוב דרגון בול סופר הולכת להסתיים מה שאומר שאנחנו צריכים כאן קרב שבעצם הולך לסכם לנו סדרה שלמה. במהלך כל סופר היו לנו דמויות חדשות, צורות חדשות וסיפורים חדשים והסדרה נתנה לנו פתח לשלל קרבות מסקרנים ומעניינים שהובילו כאן לדיונים סוערים בעלי דעות מגוונות כשיכול מאוד להיות שהשיא מגיע היום. במהלך כל הסדרה ראינו שגוקו התאמן בשביל לעקוף את אל ההרס בירוס ובפרק 130 הוא אכן הצליח לעשות זאת לאחר שהשתלט לגמרי על האולטרה אינסטינקט מה שאף בן תמותה או אל לא הצליח לעשות לפניו! אבל……בפינת הקרבות שלנו היום הוא יפגוש עוד לוחם וותיק שהגיע ביחד עם בירוס אבל כוחו גובר על אלי ההרס. אז הקרב שלנו בפינת הקרבות מס' 15 הוא:


 

שם: וויס

גזע/ דרגה :מלאך

הופעה ראשונה של וויס: דרגון בול זי ——-> סרט 14: קרב האלים (לחיץ)/ דרגון בול סופר ——-> סאגת קרב האלים ——> פרק 1: פרס השלום העולמי/ מי יזכה ב100 מיליון זני?! (לחיץ) 

מתקפות/ יכולות מיוחדות:  עיוות/ Warp (היכולת של וויס לשגר את עצמו ממקום למקום לא משנה באיזה מרחק זה נמצא ממנו), יכולת להזיז את הזמן 3 דקות לאחור ושליטה באולטרה אינסטינקט (יתר המתקפות והיכולות של וויס עדיין בגדר תעלומה).

וויס מתחמק מהמתקפות של וג'יטה וגוקו בעזרת אולטרה אינסטינקט

 

וויס מחזיר את הזמן אחורה לאחר שפריזה משמיד את כדור הארץ

 

תיאור הלוחם: #סאגת קרב האלים- הסאגה בה פגשנו לראשונה את וויס. אחרי 39 שנים של שינה וויס מחליט להעיר את בירוס אל ההרס שמספר לוויס שהוא חלם על לוחם שיכול להוות אתגר אמיתי בשבילו ושמו של הלוחם הזה הוא סופר סאיין אל. וויס מנסה לעזור לבירוס למצוא את הסופר סאיין אל כשהוא מציין בפני בירוס שפריזה הובס ע"י סאייני בשם גוקו ואולי הוא יודע משהו על הסופר סאיין אל (לפני שבירוס שקע בשינה עמוקה בת 39 שנים פריזה  נחשב בזמנו כנראה ללוחם החזק ביותר ביקום). וויס לוקח את בירוס לכוכב של המלך קאיו הצפוני כששמה הם פוגשים בגוקו שהתאמן. גוקו ובירוס נלחמים ולאחר קרב קצר מאוד בירוס מביס בקלות את גוקו למורת רוחו של בירוס שהיה בטוח שהוא עומד לפגוש בסופר סאיין אל. בהמשך הסאגה בירוס מגיע לכדור הארץ ומביס את שאר החבורה כשהסופר סאיין אל עדיין לא נמצא ורגע לפני שבירוס מחליט להשמיד את כדור הארץ גוקו מופיע ובעזרת כדורי הדרגון בול הוא מזמן את שנרון שמספר לכולם איך ליצור את הסופר סאיין אל (5 סאיינים טהורי לב צריכים להעביר את כוחם לסאייני אחד אחר). לאחר שגוקו הצליח להשיג את הסופר סאיין אל הוא נלחם בבירוס כשבמהלך רוב הקרב נראה שוויס פחות מתעניין בו ויותר מתעניין באוכל טעים בדוכני המזון. לבסוף לאחר קרב ארוך בירוס מביס את גוקו אך רגע לפני שמשמיד את כדור הארץ בירוס נרדם מאחר ולפי וויס בירוס השתמש בכול כוחו. לפני שוויס עוזב ביחד עם בירוס הוא מספר לכולם שבעצם הוא המאסטר שלו ובירוס עבר אימונים תחתיו. לאחר שוויס לוקח את בירוס איתו הוא אומר לו שיפסיק להעמיד פני ישן כי הוא יודע שהוא לא השתמש באמת בכל הכוח שלו. בסרט קרב האלים וויס מציין שבירוס השתמש רק ב70 אחוז מכוחו ובנוסף לזאת בסוף הקרב בין גוקו לבירוס הוא גם מספר לגוקו שיש 12 יקומים עם אלים ולוחמים נוספים ושהוא המאסטר של בירוס ורגע לפני שגוקו מתעלף הוא נראה משועשע מאחר וגילה שוויס הוא למעשה הלוחם הכי חזק ביקום שלהם.

#סאגת תחייתו של פריזה- לאחר הקרב בין גוקו לבירוס וויס מגיע שוב לכדור הארץ בשביל לטעום אוכל טעים כשבדרך הוא פוגש בוג'יטה שמבקש ממנו להיות המאסטר שלו. וויס מסכים ולאחר כמה חודשים של אימונים גם גוקו מצטרף אליהם. במהלך האימונים הקשים וג'יטה וגוקו גם נלחמים בוויס שמצליח בקלות רבה לגבור עליהם ולהתחמק מהמתקפות שלהם כשהוא מציין בפניהם לראשונה את האולטרה אינסטינקט (שעדיין בזמנו לא נקרא כך בשם הזה) בתור טכניקה שבעזרתה הגוף פועל לבד וללא מחשבה בזמן שהיריב תוקף. וויס מוסיף ואומר כי אפילו בירוס עדיין לא הצליח לשלוט לגמרי בטכניקה הזו למרות שהתאמן תחת וויס במשך אלפי שנים. בהמשך וויס גם פותח פער למימד אחר בעזרת המקל שלו כשלשמה הוא שולח את וג'יטה וגוקו שמגלים כי המימד הזה דומה לחדר הזמן והנשמה אך האימונים שמה יותר קשים כי הם צריכים לשלוט היטב באנרגיה שלהם בשביל לזוז. לאחר שגוקו ווג'יטה מצליחים הם ממשיכים להתאמן אלא שאז וויס מקבל איתות מבורמה שאומרת לו כי פריזה חזר לכדור הארץ כדי לנקום והם צריכים בדחיפות את עזרתם של וג'יטה וגוקו. וויס מחזיר את השתיים מהאימונים ומספר להם על פריזה כשגוקו משתמש בהשתנות המהירה ומגיע ביחד עם וג'יטה לכדור הארץ. במהלך הקרב בין גוקו לפריזה הוא מציג בפניו את הרמה החדשה שהגיע אליה בעזרת האימונים של וויס- סופר סאיין בלו. באמצע הקרב מופיעים סוף סוף גם וויס ובירוס כשהשתיים כמו תמיד עסוקים בלאכול מאשר בקרב עצמו. בסוף הקרב פריזה מפוצץ את כדור הארץ אבל וויס מצליח להגן על החבורה שהייתה איתו חוץ מוג'יטה שנהרג ביחד עם כל שאר כדור הארץ בפיצוץ. וויס מבין שאין ברירה ולכן הוא מזיז את הזמן אחורה ונותן לגוקו את האפשרות להשמיד את פריזה לפני שהוא מפוצץ שוב את כדור הארץ.

#סאגת יקום 6- בסאגה זו אנו פוגשים את אחיו של בירוס- שאמפה אל ההרס של יקום 6 ובנוסף לזאת גם את אחות של וויס- ואדוס (ואדוס אומרת כי היא חזקה יותר מוויס מאחר ואימנה אותו אבל הוא אומר שהיא טועה מכיוון שהיא לא אמנה אותו כבר אלפי שנים). וויס מספר בעצם לגוקו ווג'יטה לראשונה באנימה (בסרט קרב האלים הדבר כבר נאמר לפני) על 12 היקומים כשלכל יקום יש את אל ההרס שלו ויקומים 6 ו-7 הם למעשה יקומים תאומים. בירוס ושאמפה תחילה מתווכחים ביניהם ונלחמים אלא שאז וויס וואדוס עוצרים בקלות את הקרב כשלאחר מכן אף עולה הצעה לערוך טורניר בין 2 היקומים. במהלך הטורניר שנערך בכוכב ללא שם וויס ובירוס רק צופים מהצד כשבסוף הטורניר יקום 7 מנצח. לאחר שהטורניר נגמר מופיע לראשונה זנו סאמה שמתגלה בתור השליט של כל 12 היקומים והוא אומר שברצונו לערוך בעתיד טורניר דומה בין כל היקומים הקיימים.

#סאגת טראנקס העתידי- לאחר הטורניר בין יקומים 6 ו-7 מגיע טראנקס העתידי בחזרה לעבר כדי לבקש עזרה מאביו ומגוקו מול גוקו בלאק. כשוויס ובירוס מגלים שטראנקס בעצם הגיע מהעתיד הם אומרים כי זהו חטא גדול ובירוס אף רוצה להשמיד את טראנקס שמתחנן בפניהם שלא לעשות זאת ורק אחרי שבורמה מציע להם אוכל טעים הם מחליטים להתעלם מהדבר. כשבלאק מגיע לעבר ונלחם בגוקו וויס ובירוס שמים לב לטבעת הזמן על האצבע של בלאק ולטענתם הטבעת הזו שייכת רק למי שנחשב לקאיושין. יתרה מכך וויס גם אומר כי אנרגיית הקי של בלאק דומה מאוד לאנרגיה של מישהו מיקום 10.לאחר שבלאק נשאב בחזרה לעתיד וויס ביחד עם בירוס וגוקו הולכים ליקום 10 שמה הם פוגשים בקאיושין גוואס ובמתלמד שלו זאמאס. כשגוקו נלחם בזאמאס השלושה (גוקו, וויס ובירוס) מרגישים כי האנרגיה של זאמאס דומה מאוד לאנרגיה של בלאק מה שמעלה בהם חשד גדול. לאחר הקרב הזה וויס מקבל מסר מזנו שמעוניין לפגוש בגוקו מה שמפתיע מאוד את וויס ובירוס. וויס לוקח את גוקו למקום משכנו של זנו שמה הם פוגשים לראשונה בדאישינקן שלוקח אותם לזנו סאמה (וויס בדרך אומר לגוקו שדאישינקן הוא אחד מחמשת הלוחמים החזקים ביותר בכל היקומים ושהוא לא מגיע אפילו לקרסוליים שלו). כשהם מגיעים אליו זנו אומר שהוא רוצה להיות חבר של גוקו אך גוקו אומר שהוא עסוק כרגע אבל בהמשך הוא יביא לו חבר שיוכל לשחק איתו כשבתמורה זנו נותן כפתור מיוחד לגוקו שבעזרתו הוא יוכל לזמן את זנו מתי שירצה. לאחר הפגישה הזו גוקו, טראנקס ווג'יטה מגיעים לעתיד שמה הם פוגשים בבלאק שמשתף פעולה עם זאמאס למרות שחשבו שהם אותו אחד. כשגוקו ווג'יטה חוזרים לעבר הם מספרים על כך לוויס שאומר להם כי זאמאס הלך לזונו בשביל לשאול על הסופר דרגון בול כשאז וויס מעלה תאוריה שזאמאס בעתיד הרג את גאוואס ויצר בעזרת הכדורים משרת שנראה בדיוק כמו גוקו. בהמשך מתברר שבלאק הוא למעשה זאמאס שהחליף את גופו עם גוקו לפני שהרג את גאוואס ויצר קשר עם זאמאס העתידי. כשזה מתגלה בירוס, וויס וגוקו הולכים שוב אל גאוואס אך רואים שהכל בסדר אצלו ואצל זאמאס. לאחר שהשלושה הולכים וויס מראה לכולם מה קורה שמה לאחר שהלכו כשזאמאס נראה בתמונה כשהוא הורג את גאוואס. וויס שרואה זאת מזיז את הזמן אחורה, מונע מזאמאס לרצוח את גאוואס ולאחר מכן בירוס משמיד אותו ולמעשה משנה את ההיסטוריה. בסופו של דבר גוקו ווג'יטה שוב חוזרים לעתיד ונלחמים נגד בלאק וזאמאס כשבמהלך הקרב גם הקאיושין של יקום 7 מופיע עם גאוואס כשהקאיושין מציין בפני גוקו שמאחר ובלאק הרג את אלי הקאיושין גם אל ההרס בירוס מת מאחר והם מקושרים אחד לשני ויתרה מכך גם את העובדה שוויס הוא למעשה מלאך ובעתיד הוא מוקפא בעקבות מותו של בירוס. בסוף הסאגה בלאק וזאמאס מובסים אך היקום של טראנקס מושמד ע"י זנו העתידי אלא שאז וויס מציע לטראנקס ומאי להגיע לעתיד בו בלאק עדיין לא הופיע אך בעתיד הזה כבר יהיו טראנקס ומאי אחרים. לאחר שהכל נגמר גוקו לוקח את זנו סאמה העתידי לזנו שבעבר והשניים נהפכים לחברים כשהדאישינקן אומר לוויס שיקום 7 הוא יקום מעניין ו-ווייס מסכים איתו וקורא לו "אבא".

#סאגת הישרדות ביקום- וויס ממשיך לאמן את גוקו כשאז גוקו מתחיל להשתעמם ומציע להפגש עם זנו בשביל להזכיר לו על הטורניר שהוא הבטיח לקיים בין כל היקומים ולמרות שוויס ובירוס אומרים לגוקו לא לעשות זאת הוא לא מקשיב להם והולך אל זנו שמתלהב מהרעיון של גוקו ואומר לדאישינקן להכריז לכל היקומים על הטורניר. תחילה נערך טורניר מקדים כשוויס לוקח את גוקו, גוהאן ומאג'ין בו למקום בו עתיד להתרחש הטורניר כשמסביב מופיעים שאר אלי ההרס והמלאכים מיקומים שונים. לאחר הטורניר המקדים בו יקום 7 מנצח יקום 9 גוקו הולך לחפש אחר לוחמים נוספים שיעזרו ליקום 7 לנצח בטורניר העוצמה שבו משתתפים 8 יקומים וכל יקום שעשרת לוחמיו עפים מהזירה נמחק לצמיתות. במהלך חיפושיו גוקו גם פונה לוג'יטה שמסרב להשתתף מאחר שהוא צריך להשאר עם בורמה שצריכה ללדת אך בשביל לזרז את העניין ולגרום לוג'יטה להצטרף לטורניר וויס מזרז את ההריון של בורמה כשלפתע הבטן שלה הופכת לשטוחה והתינוקת שלה (ברה) מופיעה בידיה. לאחר שגוקו מצליח לבסוף לאסוף את כל הלוחמים וויס אומר לכולם שהם צריכים להזהר כי ישנם לוחמים חזקים מאוד ביקומים השונים וביניהם גם לוחם שעובר בכוחו אפילו את אל ההרס של היקום שלו. וויס לוקח את כולם למקום הטורניר כשהוא לא עושה יותר מדי חוץ מאשר לצפות מהצד בטורניר שמתפתח לכיוונים שונים. במהלך הטורניר וויס טוען שהלוחם בן התמותה שחזק יותר מאל ההרס של היקום שלו הוא ג'ירן מיקום 11 שחזק יותר מאל ההרס בלמוד. הטורניר ממשיך כשבמהלכו גוקו מצליח להעיר לראשונה את האולטרה אינסטינקט מול ג'ירן אך הוא מאבד את הכוח הזה במהירות. בהמשך גוקו משתמש שוב באולטרה אינסקינט מול קפולה ובפעם השלישית שגוקו משתמש באולטרה אינסטינקט מול ג'ירן ושיערו הופך לכסוף בירוס שואל אם גוקו הצליח לעשות זאת ווויס אומר שכן- גוקו הצליח לשלוט בכוח של האולטרה אינסטינקט (למרות שזו הסאגה הכי ארוכה ועמוסה וויס לא עושה יותר מדי מכיוון שהוא רק צופה מהצד במתרחש בניגוד לשאר הסאגות בהן הוא מאמן את גוקו או עוזר לשאר החבורה להבין דברים שלא ידועים להם).


 

שם: גוקו (במצב אולטרה אינסטינקט מושלם)

גזע/ דרגה :סאייני

הופעה ראשונה של גוקו בסדרה: דרגון בול——-> סאגת הקיסר פילאף ——-> פרק 1: הסוד של הדרגון בול (לחיץ אך רק להורדה)
הופעה ראשונה של האולטרה אינסטינקט המושלם: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——-> פרק 129: להתעלות מעל כל הגבולות! לשלוט באולטרה אינסטינקט! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: קמאהמאה, אגרוף דרקון, השתנות מהירה, גנקי דאמה, הבזק אור, צלחת ההרס (של קרירין), מאפובה ועוד שלל מתקפות שלמד בעצמו ומחבריו בסדרה וכמובן שליטה מלאה באולטרה אינסטינקט.

 

 

גוקו משתמש לראשונה באולטרה אינסטינקט מול טופו ודיספו

 

גוקו יורה את הקמאהמאה האכזרי מול קפולה

 

  • שימו לב! בפינת הקרבות מס' 12 גוקו כבר הופיע ולכן את רוב התיאור הלוחם נתתי כבר שמה. אם לא קראתם את התיאור אז אתם מוזמנים לקרוא אותו כעת כשבסוף התיאור אני יוסיף עוד כמה דברים שלא כתבתי אז שהם קשורים יותר לאולטרה אינסטינקט המושלם של גוקו.

 

#דרגון בול (אפרט בלי להציג כל סאגה בנפרד)- כבר בפרק הראשון בסדרה אנו פוגשים את גוקו בתור ילד קטן בעל זנב שחיי לבדו ביער לאחר שסבא שלו שאימן אותו נהרג לטענתו ע"י מפלצת שיוצאת רק בליל ירח מלא (בהמשך יתברר כי למעשה ה"מפלצת" הזאת היא לא אחר מאשר גוקו שהופך לקוף ענקי הנקרא אוזארו כאשר יש ירח מלא והוא זה שהרג בטעות את סבא גוהאן). כשגוקו פוגש את בורמה לראשונה היא מסבירה לו על כדורי הדרגון בול ואז ההרפתקה האמיתית של הסדרה מתחילה. במהלך מסעו של גוקו הוא פוגש תחילה את הקיסר פילאף שמנסה להשתלט על העולם בעזרת כדורי הדרגון בול אך גוקו, בורמה ואולונג מצליחים למנוע זאת ממנו. בהמשך הסדרה גוקו גם פוגש את מאסטר רושי שמאמן אותו ואת קרירין לקראת טורניר אומנויות הלחימה. בטורניר גוקו מגיע לגמר ומפסיד שם ללוחם שנקרא ג'קי צ'אן (שזהו למעשה מאסטר רושי בתחפושת). לאחר הטורניר גוקו נקלע למערכה ארוכה מול צבא הסרט האדום כשבמהלך המערכה הזו גוקו מצליח לחסל את כל צבא הסרט האדום כשהוא נלחם באויבים כמו נינג'ה מוראסקי, גנרל בלו, גנרל סילבר, גנרל רד וכו'. במהלך המלחמה מול צבא הסרט האדום גוקו גם נזקק לאימונים ממאסטר קורין כדי להביס את טאו פאי פאי, המתנקש שצבא הסרט האדום הזמין כנגד גוקו. לקראת סוף המלחמה גוקו, יאמצ'ה וקרירין נלחמים נגד הלוחמים של המכשפה באבא ולבסוף מצליחים להביס את כולם (כשאחד מהם הוא לא אחר מאשר סבא גוהאן שהגיע היישר מעולם המתים להלחם בגוקו) וכשרושי רואה עד כמה גוקו חזק הוא אומר לו שימשיך להסתובב בעולם ולהתחזק לקראת הטורניר הבא. לאחר זמן מה הטורניר מגיע כשבסופו גוקו שוב מגיע לגמר אך לבסוף מפסיד לטינשן האן. בסוף הטורניר קרירין נרצח ע"י טמבורין שהיה אחד מעוזריו של המלך פיקולו ששב לחיים הודות לפילאף שחילץ אותו מהכלי שהיה כלוא בו לאחר שנכלא שם בעזרת המאפובה ע"י מאסטר מוטאיטו (המאסטר של רושי). תחילה גוקו מפסיד בקלות למלך פיקולו אך לאחר שהוא שותה מהמים הקדושים במגדל קורין הוא מתחזק ומצליח להביס את המלך פיקולו שלפני התבוסה שלו הוא מטיל ביצה שבתוכה נמצא פיקורו המוכר לנו. לאחר הקרב גוקו מגיע לקאמי ומתאמן אצלו ואצל פופו במשך מס' שנים עד שמגיע טורניר אומנויות הלחימה הבא. בטורניר הזה גוקו שוב מגיע לגמר כשהפעם הוא נלחם בפיקורו החזק אך לאחר קרב עיקש גוקו מצליח להביס אותו ובסוף הסדרה גוקו מתחתן עם צ'יצ'י. במהלך כל הסדרה גוקו פוגש המון חברים שיעזרו לו בהמשך הדרך בדרגון בול זי כמו קרירין, טינשן האן, שיאצו, יאמצ'ה, בורמה,מאסטר רושי ועוד.

#דרגון בול זי: סאגת הסאיינים- עם תחילת דרגון בול זי אנחנו מגלים על האמת מאחורי גוקו כאשר ראדיץ, אחיו הגדול של גוקו, מופיע בכדור הארץ. ראדיץ מחפש אחר גוקו וקורא לו קאקרוטו כי זהו שמו הסאייני המקורי והוא מסביר שלמעשה גוקו היה שייך לשבט הסאיינים שנחשבו ללוחמים שרוצחים והורסים עולמות ברחבי הגלקסיה. הסיבה שגוקו נשלח לכדור הארץ הייתה כדי שהוא יוכל להשמיד את כל בני האדם בשביל שהסאיינים יימכרו את העולם הזה לכל המרבה במחיר. ראדיץ חוטף את בנו של גוקו, גוהאן, ומאלץ את פיקורו וגוקו לשתף פעולה נגדו. השתיים נלחמים בראדיץ אך גוקו היה צריך להקריב את חייו בשביל להביס את ראדיץ שרגע לפני שמת סיפר כי הולכים להגיע 2 סאיינים שחזקים ממנו בעוד שנה לכדור הארץ (וג'יטה ונאפה). לאחר שנה של אימונים אצל המלך קאיו הצפוני גוקו מוחזר לחיים ומגיע להלחם בנאפה שהצליח לחסל כמעט את כל לוחמי ה-Z חוץ מגוהאן וקרירין. גוקו מצליח להביס בקלות את נאפה ואפילו מצליח לאחר מכן להביס גם את וג'יטה עם קרב שכלל שלל תהפוכות (וג'יטה הפך לאוזארו, לאחר מכן נפגע מהגנקי הדאמה ולבסוף גם גוהאן הפך לאוזארו ומחץ את וג'יטה שהצליח לאחר הקרב לברוח).

#סאגת נאמק/פריזה- לאחר הקרב מול וג'יטה גוקו חכה להתאושש כדי שהוא יוכל לטוס לכוכב נאמק על מנת להשיג את כדורי הדרגון בול ולהשיב את כל חבריו לחיים. בדרך לנאמק גוקו מתאמן בחללית שדוקטור בריף בנה בגרביטציה של פי 100 מכדור הארץ וכשהוא מגיע לנאמק כוחו גבר בעשרות מונים. בכוכב נאמק גוקו מגיע לעזור לקרירין, גוהאן ווג'יטה שנלחמו בצוות גינאו האכזריים שנשלחו ע"י הרודן הגלקטי פריזה כדי לעצור את החבורה מלאסוף את הדרגון בול. גוקו מצליח להביס בקלות את ריקום ובארטר אך ג'ייס מצליח לברוח וחוזר עם קפטן גינאו שבמהלך הקרב מול גוקו מחליף איתו צורה. בסופו של דבר ג'ייס מובס ע"י וג'יטה ולבסוף גוקו חוזר לגופו וגינאו משנה צורה עם קרפד. לאחר הקרב גוקו מתאושש מהפציעות ונלחם בפריזה קרב עיקש עד שלבסוף גוקו זורק עליו את הגנקי דאמה. פריזה מצליח להשאר בחיים והורג את קרירין מה שגורם לגוקו לכעוס ולהפוך לראשונה איי פעם בסדרה לסופר סאיין. במצב זה פריזה לא מצליח להתמודד מול גוקו ולבסוף מובס בזמן שגוקו בורח מכוכב נאמק שהתפוצץ.

# סאגת האנדרואידים וסל- בסאגה זו גוקו פוגש לראשונה את טראנקס שמסביר לגוקו על העתיד האיום בו האנדרואידים מחריבים את הכל (פירוט יותר ארוך יש אצל התיאור של טראנקס). גוקו למעשה בקושי נלחם בסאגה הזו למעט 2 קרבות- קרב אחד בתחילת הסאגה מול 19 כשבאמצע הקרב גוקו מתחיל לחלות במחלת הלב הנגיפית שגורמת לו להפסיד והקרב השני היה רק בסוף הסאגה כאשר גוקו נלחם מול סל (במשך רוב הסאגה גוקו היה חולה ועד שהוא התעורר כמעט כולם היו חזקים ממנו ולכן הוא היה צריך להתאמן עם גוהאן בחדר הזמן והנשמה כדי להדביק את הפער מכולם). בקרב מול סל גוקו נכנע ונותן לגוהאן להלחם מול סל אך במהלך הקרב סל מתכנן להשתמש בהשמדה עצמית מה שמצריך את גוקו להשתמש בהשתנות המהירה ולהביא את סל לכוכב של המלך הקאיו הצפוני כששמה סל מתפוצץ ביחד עם המלך קאיו וגוקו. בסוף הסאגה סל מובס אך גוקו מבקש לא לחזור לחיים בטענה שבגללו כל האויבים הרעים מגיעים לכדור הארץ.

# סאגת מאג'ין בו- 7 שנים לאחר מאורעות סאגת סל גוקו חוזר לחיים ליום אחד בלבד כדי להשתתף בטורניר אומנויות הלחימה. באמצע הטורניר מופיעים יאמו וספופוביץ' שלוקחים אנרגיה מגוהאן כדי להחיות את מאג'ין בו בזמן שקיביטו וקאיושין מסבירים לכולם שהם צריכים לעקוב אחריהם כדי להגיע לחללית של באבידי כששמה נמצא מאג'ין בו שצריך להתעורר לחיים. כשכל החבורה מגיע לחללית הם מוזמנים להכנס לתוכה ולהלחם בלוחמים של באבידי כשגוקו נלחם באויב שנמצא בקומה השניה העונה לשם יאקון. גוקו מצליח להביס אותו בקלות כשבהמשך היריב שלו מתגלה כיריב הרבה יותר חזק- מאג'ין וג'יטה! באבידי הצליח להשתלט על וג'יטה והפך אותו ללוחם שלו כאשר וג'יטה הופך לסופר סאיין 2 ומאתגר את גוקו לקרב שמצדו גם הופך לסופר סאיין 2. במהלך קרב שקול ביניהם בו מתעורר ווג'יטה מעלף את גוקו ולהולך להלחם לבד במאג'ין בו. כשגוקו מתעורר הוא מבין שמאג'ין בו מחולל מהומה בכל מקום ולכן הוא הולך להלחם בו כאשר הוא חוצה את גבולות הסופר סאיין ונהפך לסופר סאיין 3. גוקו מצליח להתמודד מול מאג'ין בו ואולי אף מתגלה כחזק ממנו אך במהלך הקרב גוקו נאלץ לחזור בחזרה למקדש השמיימי כששמה המכשפה באבא מחזירה את גוקו בחזרה לעולם המתים כאשר הוא מפקיד את גורל העולם בידיהם של גוטן וטראנקס. עם המשך הסאגה דברים רבים קורים ולבסוף גוקו חוזר לחיים כדי להתמזג עם גוהאן ולהלחם בסופר בו אך גוהאן מתמהמה עם עגיל הפוטרה מה שמצריך את גוקו להלחם לבד בסופר בו שלבסוף שואב גם את גוהאן. גוקו נאלץ ביחד עם וג'יטה להלחם בסופר בו אך גוקו מובס בקלות ולאחר כמה שכנועים וג'יטה מתמזג עם גוקו והם נהפכים לוג'יטו. בתור וג'יטו הם מצליחים להביס בקלות את סופר בו ואף להכנס לבטנו כששמה וג'יטו מתפצל בחזרה לגוקו ווג'יטה. השתיים מצליחים להוציא את כל חבריהם, כולל מאג'ין בו בעצמו, מהבטן של סופר בו שהופך לקיד בו. גוקו ווג'יטה נלחמים בקיד בו כשבסוף הסאגה גוקו משתמש בגנקי דאמה עם האנרגיה של כל תושבי היקום ובכך מצליח להביס את קיד בו.

 

#דרגון בול סופר: סאגת קרב האלים- כבר בתחילת הסאגה אנו מבינים כי הכוחות והעוצמות שהיו עד עכשיו בדרגון בול זי לא משתווים למה שעומד להגיע. כאשר גוקו מתאמן אצל המלך קאיו הצפוני הוא מגלה שישנו עוד אל שהוא לא מכיר והוא האל החזק ביותר ביקום- אל ההרס בירוס. גוקו נרגש להתמודד מולו ולמרות בקשותיו של קאיו הצפוני שלא לאתגר את בירוס לקרב גוקו עושה זאת בכל מקרה. בירוס שואל תחילה את גוקו אם הוא מכיר את הסופר סאיין אל וכשגוקו עונה בשלילה בירוס נראה מאוכזב למרות ביטחונו של גוקו לנצח בקרב…….מה שלצערו ממש לא קרה כי אפילו לאחר שהפך לסופר סאיין 3 בירוס מביס את גוקו ב2 מכות בלבד. לאחר שגוקו מתאושש הוא הולך לכדור הארץ וצופה בבירוס נלחם בשאר החבורה ומביס אותם בקלות ואז גוקו מבין שרק בזכות הסופר סאיין אל שבירוס מחפש יהיה ניתן להביס אותו. גוקו מזמן את שנרון שהסביר לו שבשביל לזמן את הסופר סאיין אל צריך ש5 סאיינים טהורי לב יעבירו את כוחם לסאייני אחד אחר. וג'יטה, טראנקס, גוטן, גוהאן ווידאל (פאן הרבע סאיינית הייתה בבטנה) מעבירים את כוחם לגוקו ובכך גוקו הופך לסופר סאיין אל. עם כוחו החדש גוקו נלחם בעקשנות נגד בירוס ואפילו לאחר ששינוי הצורה נעלם גוקו הצליח לשאוב את הכוח אליו גם כשהיה רק סופר סאיין רגיל. בסופו של דבר גוקו מפסיד לבירוס שמחליט לא להשמיד את כדור הארץ ובעצם נותן לגוקו את ההזדמנות לשלוט יותר טוב בכוחו.

#סאגת תחייתו של פריזה- כאשר גוקו ווג'יטה מתאמנים אצל וויס הם מגלים כי פריזה קם לתחייה והוא הגיע עם כל הצבא שלו לכדור הארץ כדי לנקום את מותו. גוקו משתמש בהשתנות המהירה שלו ומגיע ביחד עם וג'יטה לכדור הארץ כדי להתמודד מול פריזה שמציג את השינוי צורה החדש שלו- גולדן פריזה. תחילה גוקו נלחם בו כשהוא עובר את גבולות הסופר סאיין אל והוא נהפך לסופר סאיין בלו. בסוף הקרב גוקו כמעט מביס את פריזה אלא שבשבריר שניה של אי תשומת לב סורבט, אחד המשרתים של פריזה, יורה קרן לייזר בלב של גוקו שנפגע מכך. וג'יטה ניגש לעזור לגוקו ונלחם בעצמו בפריזה שמפוצץ את כדור הארץ לאחר ההפסד אך וויס מזיז את הזמן אחורה ובכך נותן לגוקו את האפשרות לירות קמאהמאה אל פריזה לפני שהוא מפוצץ את כדור הארץ שוב.

#סאגת יקום 6-במהלך האימונים של גוקו ווג'יטה אצל וויס מופיע אחיו של בירוס, שאמפה, והשתיים מחליטים לערוך טורניר בין 5 לוחמים מיקום 6 ל5 לוחמים מיקום 7. בטורניר עצמו גוקו נלחם נגד ראשון נגד בוטאמו והוא מביס אותו בקלות בצורתו הרגילה ולאחר הקרב הזה גוקו נלחם בפרוסט. באמצע הקרב מולו פרוסט משתמש במחט רעילה שגורמת לגוקו סחרחורת ובכך פרוסט מוציא אותו מהזירה. בהמשך התרגיל של פרוסט מתגלה וגוקו חוזר לטורניר כשלבסוף הוא נלחם בקרב הקובע מול היט המתנקש האגדי של יקום 6. באנימה גוקו הופך כבר בהתחלה לסופר סאיין בלו ונלחם מול היט כשלבסוף גוקו משתמש בסופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 10 כדי לשבור את קפיצת הזמן של היט ואז הוא שולח לעברו קמאהמאה עוצמתי שכמעט ופוגע בהיט ולאחר מכן גוקו יוצא מהזירה בטענה שהיט לא יכול להשתמש באמת בטכניקות הייחודיות שלו ולכן אין לו סיבה להמשיך להלחם. במנגה לעומת זאת גוקו הופך קודם כל לסופר סאיין אל וכבר בצורה הזו הוא מצליח לשבור את קפיצת הזמן של היט ואף לפגוע בו. בהמשך כשהיט משכלל את המתקפה גוקו משתמש בסופר סאיין בלו שמספיק לו בשביל להלחם שוב היט (לא היה צורך בקאיוקאן כפול 10 כמו באנימה) אך התוצאה בסוף הייתה זהה לאנימה.

#סאגת טראנקס העתידי- בסאגה זו גוקו, וג'יטה וטראנקס נלחמים באויב שהגיע מהעתיד של טראנקס שנקרא בלאק. עם הזמן בלאק מתגלה כזאמאס שהחליף את גופו עם הגוף של גוקו וכעת הוא משתף פעולה עם זאמאס מהעתיד במטרה להצליח בתוכנית של "אפס בני תמותה". גוקו משתמש רבות בשינוי של סופר סאיין בלו בשביל להלחם בזאמאס ובלאק אך הוא מובס פעם אחר פעם (למרות שהוא יותר חזק מזאמאס אך הוא בן אלמוות ולכן זאמאס לא נהרג מאף מתקפה של גוקו). לבסוף זאמאס ובלאק מתמזגים לזאמאס הממוזג כשגוקו ווג'יטה בעצמם גם מתמזגים לוג'יטו שהיה חזק יותר אך הופרד בחזרה לוג'יטה וגוקו לאחר זמן קצר. גוקו ניסה עדיין להלחם בזאמאס אך היה חלש ממנו כשלבסוף טראנקס היה זה שחתך את גופו של זאמאס וזנו השמיד אותו סופית. במנגה גוקו ברוב המקרים נלחם יותר נגד זאמאס כשבהמשך הסאגה הוא כבר לא יכל להשתמש יותר בסופר סאיין בלו ולכן הוא השתמש בסופר סאיין אל שהספיק בשביל להביס את זאמאס. לאחר הקרב בין וג'יטו לזאמאס הממוזג גוקו השתמש בכוחו המלא של סופר סאיין בלו ונלחם שווה בשווה מול זאמאס אך לבסוף גוקו הובס וזנו השמיד את זאמאס.

#סאגת הישרדות ביקום- כבר בתחילת הטורניר גוקו משתף פעולה ביחד עם וג'יטה וכשהם הופכים לסופר סאיין בלו הם מצליחים דיי בקלות להוציא את כל יקום 9 מהזירה. בהמשך גוקו נלחם נגד קייל וקאליפולה במצב סופר סאיין אך לאחר שקייל משתוללת והופכת לסופר סאיין ברזקר גוקו נאלץ להשתמש בסופר סאיין בלו אך לבסוף מי שפוגע בקייל הוא ג'ירן כשגוקו דיי התקשה מולה. בהמשך הטורניר גוקו נהפך לסופר סאיין אל והולך לעזור להיט להלחם מול דיספו וקונשי כשהיט וגוקו נהפכים לצמד טוב שמצליח להוציא את קונשי מהזירה ולפצוע קשה את דיספו. בהמשך הטורניר גוקו נלחם בג'ירן ותחילה הופך לסופר סאיין, סופר סאיין 2 ואפילו סופר סאיין אל כשכל זה לא פוגע בכלל בג'ירן. גם בתור סופר סאיין בלו גוקו לא פוגע בו וגם לאחר הגנקי דמה גוקו מפסיד לג'ירן אלא שאז גוקו משתמש לראשונה באולטרה אינסטינקט שלא מחזיק להרבה זמן. הטורניר ממשיך והקרב הבא של גוקו הוא שוב מול קייל וקאליפולה כשגוקו נלחם נגדם רק בתור סופר סאיין אל ונראה שהוא מצליח להביס אותם למרות המאמצים הרבים של שתי הסאייניות. רגע לפני שגוקו מפיל אותן מהזירה הם מתמזגות לקפולה ובמצב זה גוקו לא מצליח להתמודד מולם גם בתור סופר סאיין אל וגם בתור סופר סאיין בלו. גוקו נאלץ לעורר שוב את האולטרה האינסטינקט ולאחר קמאהמאה אכזרי וקרב עיקש מאוד קפולה יוצאת מהזירה. הטורניר ממשיך והיריבים נופלים כשהפעם תורם גם של יקום 3 לעוף מהזירה לאחר ש4 הלוחמים שנשארו מהיקום הזה מתמזגים ללוחם חזק בשם אנליזה. גוקו בתור סופר סאיין אל ביחד עם שאר יקום 7 מצליחים להתמודד מול אנליזה ולהוציא אותו מהזירה מה שמשאיר את יקום 7 ו-11. גוקו ביחד עם שאר יקום 7 נלחמים ביקום 11 כשגוהאן יצא ביחד עם דיספו מהזירה ווג'יטה הצליח להוציא את טופו מהזירה. וג'יטה וגוקו נלחמו גם מול ג'ירן אך גם עם כוחות מאוחדים בתור גוקו סופר סאיין בלו קאיוקאן ווג'יטה בשליטה מלאה של סופר סאיין בלו לא מצליחים להתמודד מול ג'ירן כש17 מקריב את עצמו באמצע הקרב וגם וג'יטה לבסוף עף מהזירה מה שמשאיר את גוקו ופריזה להתמודד מול ג'ירן בזמן שהקרב עדיין לא נגמר.

תוספת לתיאור הלוחם לפינת הקרבות מס' 15:

 

לאחר שוג'יטה עף מהזירה הוא נותן את כל הכוח שנשאר לו בשביל גוקו שמצליח לעמוד על הרגליים ולהתמודד מול ג'ירן אך הדבר לא עוזר לו כל כך. ג'ירן ממשיך לתקוף את גוקו שנותר חסר אונים ואז רגע לפני שג'ירן נותן את האגרוף הסופי שיוציא את גוקו מהזירה האולטרה אינסטינקט מתעורר בפעם השלישית. גוקו מצליח ברגע האחרון להתחמק מהאגרוף ואז נלחם פעם נוספת בג'ירן בשיא הכוח של האולטרה אינסטינקט כשנראה שעדיין למרות זאת יש יתרון לג'ירן בקרב. בסופו של דבר ג'ירן מצליח לירות את מתקפת הPOWER IMPACT (יריית הקי האדומה והעוצמתית של ג'ירן) בעוצמה מלאה מול גוקו שמצליח להתחמק מהמתקפה ולהופיע מאחורי ג'ירן בפעם הראשונה בסדרה בתור אולטרה אינסטינקט מושלם! לאחר שבירוס רואה את גוקו עם שיערו הכסוף הוא שואל את וויס אם גוקו הצליח לשלוט באולטרה אינסטינקט ו-וויס משיב שכן. במצב זה גוקו כבר מצליח לגבור על ג'ירן שהצטרך להשתמש בכל כוחו אך זה לא עזר לו כשלאחר קרב עוצר נשימה גוקו הצליח להביס את ג'ירן. ג'ירן, שמודה בתבוסתו, אומר לגוקו להוציא אותו מהזירה אך רגע לפני שגוקו עושה זאת נראה שהוא נפגע ממשהו כאשר גופו מתחיל "להתחשמל" והילה שחורה יוצאת ממנו. וויס מסביר שגוקו לא יכול להכיל כוח שגובר אפילו על האלים ליותר מדי זמן וכשבלמוד מבין זאת הוא צועק על ג'ירן להוציא את גוקו מהזירה. ג'ירן שלא נראה מרוצה מהדבר מפוצץ את האדמה מתחת לגוקו שנופל מהזירה אלא שברגע האחרון פריזה משום מקום מציל את גוקו והודף אותו בחזרה לזירה כשלאחר מכן מופיע גם 17 (למרות שכולם היו בטוחים שהוא הקריב את חייו בקרב מול ג'ירן) כשהשתיים ביחד עם גוקו נשארים האחרונים בזירה להלחם בג'ירן. תוצאות הקרב הענק? זאת נדע רק בפרק האחרון של דרגון בול סופר!!!!!


 

לסיכום: אין ספק שהקרב שלנו היום הוא הקרב הכי מרשים, עוצמתי ואדיר שהיה לנו עד כה בפינה! התלמיד נגד המאסטר מי ינצח מביניהם? האם זה יהיה גוקו שיצליח שוב להתגבר על המאסטר שלו ויוכיח לוויס שבעזרת האולטרה אינסטינקט המושלם אפשר אפילו לנצח מלאך? האם וויס יוכיח לגוקו שכוחם של בני התמותה לא מתקרב בכלל לכוחם של המלאכים שאפילו מאמנים בעצמם את אלי ההרס? האם גוקו שהשיג כוח אפילו מעבר לאלי ההרס יצליח להחזיק בכוח הזה לזמן ממושך שיעזור לו להביס את וויס? האם וויס יראה לגוקו שהאולטרה אינסטינקט של המלאכים זה משהו שאי אפשר להתמודד מולו? אתם תחליטו מי ינצח בקרב הענק הזה!

מי המנצח בקרב?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

 

אילו קרבות הייתם רוצים לראות כאן? יש לכם רעיונות לעוד קרבות? שתפו אותנו ואולי הקרב שלכם יהיה הקרב הבא בפינת הקרבות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
3.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
72 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
דב פיקח

ראשון

דב פיקח

נו באמת ברור שוויס לוקח מי שחושב שגוקו לוקח לא כל כך חכם…

דב פיקח

הצעות שתקחו לפעם הבאה: וגיטה סופר סאייה בלו נגד גולדן פריזה היט נגד טופו אל ההרס טופו אל ההרס נגד אומגה שנרון היט נגד אניראזה… קרא עוד »

טראנקס

וויס לוקח נראה לי

יוראל

שני

.....

#פינתהקרבות .רעיונות: דאייקשין נגד זנו, גירן נגד בירוס, קפולה נגד היט.

גוהאן

רעיונות לקרבות: היט נגד בירוס
וסופר ווגיטו נגד קפולה סופר סאיין 1
והיט נגד טופו אל ההרס

וג'יטו

גוקו לוקח בבלו קאיוקן הוא הצליח להילחם וכמעט לנצח את וויס אז באולטרה האינסטינקט המושלם ומי שיגיד שוויס נגד גוקו בלו קאיוקן לא השתמש בכל… קרא עוד »

רועי

ברור שוויס, מה זאת השאלה המפגרת הזאת?!?

תומר בלאק

הייתי שמח יותר עם הייתם עושים את גירן נגד וויס ולא גוקו

דור

חחחח אם כבר בירוס נגד גוקו אולטרה אינסטינקט כי וויס לא רואה אותו ממטר

אדיון

ברור שוויס ינצח בקלות אם לא וואן שוט גוקו אולי חזק יותר מבירוס אבל אני לא מאמין שבהרבה ועדיין לפי דעתי הוא יתקשה מולו בניגוד… קרא עוד »

קקה צהוב

בטח שוויס

נולדר סופר סאיה גרין האגדי!!

נו באמת… זה באמת קרב שמובן מאליו, ברור שוויס לוקח, אל תשכחו שגם לוויס יש את האולטרה אינסטינקט, וויס יותר חכם, וויס יותר מנוסה, וויס… קרא עוד »

שחר

מתי כבר תתרגמו תמנגה החדשה

קקה צהוב

כי וויס אמר בהתחלה שג'ירן חזק מבירוס וגוקו יותר חזק מג'רן אז גם יותר מבירוס סאמה אבל וויס יותר חזק בהרבה מבירוס וכן גם מסון… קרא עוד »

Black Goku

אני לא מאמין שאשכרה יש אנשים שמצביעים לגוקו

הקוסמת מארץ עוץ

מצטערת להגיד לכל מעריצי גוקו- גוקו לא משתווה לוויס. הוא בקושי ניצח את ג'ירן תחשבו על זה!! וויס לא השתמש עדיין בכוחו המלא והוא מלאך,… קרא עוד »

SuperVegito

וויס הרבה יותר חזק… אין מה להשוות בכלל

בירוס המלך

מה השאלה כאן? וויס ששולט לגמרי באולטרה אינסטינקט בתור טכניקה לא בתור התפתחות, שיכול לעלף את בירוס במכה אחת, שיכול להחזיר את הזמן. לעומת גוקו… קרא עוד »

ארז אנגלברג

אני בעד גוקו דווקא,כי לפני שג'ירן הגיע לכח מלא(שהוא קרע את החולצה ונהיה שרירי הרבה יותר)גוקו היה הרבה יותר חזק ממנו. וג'ירן במצב הזה היה… קרא עוד »

פריזלהלה

א. לא אמרו לנו שגוקו הוא הראשון שהשתלט על האולטרה אינסטינקט, וזה די ברור שהוא לא, כי יש עוד אלים חוץ מבירוס ואם הוא היה… קרא עוד »

פריזלהלה

וויס ינצח.

וג'יטו

וג'יטה נגד היט
קאבה סופר סאיה 2 נגד ריבריאן
טראנקס העתיד סופר סאיה 2 נגד גוהאן סופר סאיה 2 או מיסטי

אולטרה אינסטינקט מאסטרד!

ברור שוויס לוקח הוא חזק פי 3 מבירוס , וגוקו רק אולי יותר חזק מבירוס [ טוב ברצינות גוקו יותר חזק מבירוס!] הבנתם? אני חושב… קרא עוד »

WizardTNT

וויס כי וויס כבר ותיק בטכניקה הזאת

אריאל

בחירה די קשה אבל וויס מנצח כי הוא יכול לשלוט בכוחות אדירים בלי להתמוטט כמו שקרה לגוקו

עידו סירוטה

וויס נגד וואדוס

Blue

בפרק של השבוע הזה ראו שגוקו לא יכול להחזיק את אולטרה אינסטינקט להרבה זמן.
וויס כן.
אז וויס מנצח.

Bardok

תעשו בפינה הבאה בירוק נגד ברולי הסופר סאייה האגדי בבקשהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

דניאל איפרגן

הקרב שאני הייתי רוצה הוא השומרים שלזנו או דאישנקן

goku

הקרב שהייתי רוצה הוא השומרים של לורד זנו או דאישנקן סאמה

גולדן פריזה

גוקו אולטרה אינסטינקט נגד השומרים של זנו

סתם ילד

גוקו אולטרה אינסטינקט מושלם נגד ווגיטו בלו

סתם ילד

גוקו אולטרה אינסטינקט מושלם נגד ווגיטו בלו

מישהוא

קשה לבחור…

ילד

קייל (הסופר סאיאן האגדית) נגד ברולי(הסופר סאיאן האגדי)

זנו סאמה

הצעות לפינת הקרבות: היט (יקום 6) נגד טופו אל ההרס (יקום 11) ד"ר רוטה (יקום 6) נגד קרירין (יקום 7) קאבה (יקום 6) נגד קוליפולה… קרא עוד »

the Ziver

נו ברור שוויס כי האולטרה אינסטינקט לא כזה משנה לו ואף אחד לא ראה אותו עדיין במצב אולטרה אינסטינקט אז תקחו את האופציה שאולי אין… קרא עוד »

Jonathan M

שני קרבות שיהיו מעניינים:
1. ג'ירן נגד זאמאס הממוזג
2. קפולה סופר סאייה נגד טופו אל ההרס

גוקו מאסטר אולטרה אינסטינקט

גירן נגד וגיטו

גוקו

וויס

עידו סירוטה

1. וויס נגד וואדוס 2. גוקו סופר סאיין 4 נגד וג'יטה סופר סאיין 4 3. אנדרואיד 17 נגד אנדרואיד 18 4. אנדרואידים 17 ו18 נגד… קרא עוד »

#goku1

אפילו בהתחלת הסדרה וויס אמר שמי שיגיע לאולטרה אינסטינקט יוכל להשתוות אליו בכוח

מאסטר בלו וג'יטה

ברור שוויס יותר חזק מגוקו אוטרה אינסטינקט כי גוקו עד לא ממש התרגל לכוח רק שלושה פעמים הוא ניסה את הכוח הקטלני הזה ומי כשוויס… קרא עוד »

חסוי

אם גוקו היה סופר סאיין בלו אבולושיין קאיוקן20X אולטרה אינסטינקט, הוא היה מנצח.