PinatVS5

פינת הקרבות #17

[avatar user="AZ_RULER" size="100" align="right"]AZ_RULER[/avatar]
שלום חברים וחג שמח! גם בחג אין שום שינוי מבחינתנו כשפינת הקרבות ממשיכה כרגיל! בפעם האחרונה בפינת הקרבות היה לנו קרב בין הלוחמים העוצמתיים אומגה שנרון וטופו ואחרי כ2000 הצבעות ובפער עצום אתם בחרתם שהמנצח בקרב הוא:

 

 

 

 

 

טופו בצורת אל ההרס המנצח!

 

 

 

היום בפינת הקרבות מס' 17 אנחנו ניקח צעד אחורה מבחינת הכוחות כי היום שני הלוחמים שלנו לא יהיו בדיוק מפלצתיים אבל עדיין הם מספיק חזקים ומנוסים כדי להביס את היריבים שלהם. אז היום בפינת הקרבות יהיה לנו קרב בין מתלמד של קאיושין שגרם לצרות רבות לחבורה שלנו גם בעבר וגם בעתיד לבין לוחם סאייני מיקום 6 שלמד רבות מה"מאסטר" שלו וג'יטה. הקרב שלנו להיום הוא:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • שימו לב אני אומר מראש- אין להתייחס לזאמאס בתור בן אלמוות! יש להתייחס רק לקרב עצמו ומי לדעתכם מנצח בתור קרב בלבד.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם: זאמאס

גזע/ דרגה : קאיושין (היה צריך להיות קאיושין לפני שמת אך בעיקרון הגזע שממנו הוא בא נולדו בתור קאיושינים ובהמשך הם מקבלים ניסיון)

הופעה ראשונה של זאמאס: דרגון בול סופר ——-> סאגת טראנקס העתידי ——–> פרק 52: המורה והתלמיד נפגשים שנית/ גוהאן וטראנקס מהעתיד (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות:  חיתוך אלוהי/God Split Cut (זאמאס יוצר חרב אנרגתית בעזרת הקי שלו), פיצול אלוהי/God Splitter (מתקפה בה זאמאס יוצר כדור אנרגתי שחור וזורק אותו על יריביו), חץ שמימי/Heavenly Arrow (שילוב של שתי המתקפות הקודמות בהן זאמאס יוצר את הכדור השחור ודרכו הוא יורה חצים שנראים כמו חרבות)

 

 

 

 

 

 

 

זאמאס נלחם בעזרת החיתוך האלוהי

 

 

 

 

 

 

 

זאמאס יורה את החץ השמיימי

 

 

 

 

 

 

תיאור הלוחם: #סאגת טראנקס העתידי- הסאגה בה זאמאס הופיע לראשונה אך בשתי צירי זמן שונים. בציר הזמן המוכר לנו אנו רואים לראשונה את זאמאס בתור המתלמד של גאוואס (הקאיושין של יקום 10) כשהוא מגיש לו תה והוא נראה קר רוח. כבר בהתחלה ניתן לראות שמחשבותיו של זאמאס שונים בתכלית מאלו של הקאיושינים האחרים מפני שבניגוד אליהם הוא רק חושב על איך להשמיד את בני תמותה שלטענתו רק חוטאים כלפי האלים. בהמשך מגיעים לכוכב שלהם בירוס, וויס וגוקו כשהם היו בזמן החיפושים אחר זאמאס שלדעתם יש לו קשור אדוק לגוקו בלאק שהגיע מהעתיד. במהלך הפגישה גוקו וזאמאס נלחמים כשנראה תחילה שזאמאס מחזיק מעמד מול גוקו ואף מצליח לגבור עליו אבל כשגוקו משתמש ביותר כוח בתור סופר סאיין 2 בסופו של דבר הוא מצליח להביס את זאמאס כשגאוואס מציין במהלך הקרב כי כוחו של זאמאס עולה מעל הקאיושנים האחרים שנוטים פחות להלחם (במנגה לפני הקרב מול גוקו זאמאס נלחם בקיביטו ומצליח להביס אותו בקלות). לאחר הקרב ביניהם גוקו מושיט את ידו לעבר זאמאס שבתגובה לא מתייחס אליו מה שמראה את שנאתו כלפי בני התמותה שרק גוברת לאחר הקרב הזה מאחר ולדעתו כעת שבני התמותה הם גם מסוכנים. זמן מה לאחר הקרב גאוואס וזאמאס הולכים לכוכב באבארי שמה הם פוגשים ביצורים ברבריים שלא מסתדרים אחד עם השני ורק נלחמים ביניהם כשזאמאס מציע להשמיד אותם אך גאוואס אוסר על כך ומסביר לזאמאס שזהו תפקיד של אל ההרס. זאמאס לא מאמין שהם יכולים להשתנות וגאוואס שמנסה להוכיח אחרת לוקח 2 טבעות זמן ובעזרת הטבעות השתיים נוסעים 1000 שנה קדימה בזמן כשאכן נראה שהמצב לא משתנה מאחר והבאברים עדיין נלחמים ביניהם. כשזאמאס וגאוואס מסתכלים מהצד אחד הבאברים מנסה לתקוף אותם מה שגורם לזאמאס להרוג אותו למרות שגאוואס ביקש שלא יעשה זאת מאחר ואולי אחד מהצאצאים של אותו באברי שזאמאס הורג יביא שלום לעולמם. לאחר שהם חוזרים גאוואס צופה ב"גוד טיוב" בקרב בין גוקו להיט וכשזאמאס מצטרף אליו הוא גם רואה את הסופר דרגון בול ולאחר שגאוואס מסביר לו עליהם זאמאס הולך לכוכב של זונו שמה הוא תוקף את שומריו ומצווה עליו לספר לו כל מה שהוא יודע על הסופר דרגון בול. החדשות הללו מגיעות עד לוויס שמספר לכל החבורה על מה שזאמאס עשה ולכן הם טסים שוב ליקום 10 לאחר שכבר גילו בעתיד בעצם שזאמאס אכן קשור לבלאק. כשגוקו, וויס ובירוס מגיעים הם רואים שזאמאס מתנהג כרגיל ומכין תה לגאוואס ולכן הם עוזבים את המקום. ברגע שהשלושה עוזבים זאמאס הורג במפתיע את גאוואס אך וויס שהיה מודע לכך וצפה במתרחש מזיז את הזמן אחורה ורגע לפני שזאמאס הורג שוב את גאוואס וויס שם לו כפפה על היד שחוסמת את זאמאס. לאחר המקרה השלושה מתעמתים עם זאמאס ואומרים כי הם יודעים על תוכניותיו מאחר והם פגשו אותו בעתיד ולאחר שזאמאס מבין כי הוא לא יוכל להתחמק הפעם הוא מנסה לתקוף את גוקו אך בירוס עוצר אותו ולבסוף משמיד אותו בעזרת מתקפת ההרס שמשמידה קליל את גופו של זאמאס.

בציר הזמן השני בירוס לא הורג את זאמאס וגורם לכך שזאמאס מצליח בתוכניתו כשהוא אוסף את הסופר דרגון בול ומחליף את גופו בגוף של גוקו כשלאחר מכן הוא הורג את צ'יצ'י וגוטן ונהפך לגוקו בלאק. בעזרת טבעת הזמן לאחר מכן הוא נוסע לעתיד של טראנקס שמה הוא הורג את גאוואס ופוגש את זאמאס העתידי ושתיהם מתכוונים להוציא לפועל את התוכנית של "אפס בני תמותה". בעתיד של טראנקס הוא נלחם ביחד עם גוקו ווג'יטה בבלאק כשלאחר הקרב הראשון ביניהם מופיע זאמאס שעוזר לבלאק בקרב כשבסופו טראנקס, וג'יטה וגוקו חוזרים לעבר. בפעם השנייה זאמאס ובלאק שוב מתמודדים מול השלושה וזאמאס מצליח להתמודד שווה בשווה מול טראנקס שלא מצליח להרוג את זאמאס מאחר ובקש מהסופר דרגון בול שבעתיד להפוך לבן אלמוות. לאחר שהשלושה שוב מפסידים וג'יטה וגוקו מצליחים לחזור לעבר אך טראנקס, שהצליח להפוך לסופר סאיין רייג', נלחם נגד בלאק וזאמאס אך למרות כוחו החדש לבסוף גם הוא מפסיד. בפעם השלישית בלאק נלחם נגד גוקו ווג'יטה כשטראנקס מתמודד מול זאמאס העתידי כשטראנקס משתמש במאפובה ולוכד את זאמאס שלבסוף מצליח להשתחרר מאחר וגוקו לא הביא איתו את הקמע שחוסם אותו. לאחר שזאמאס משתחרר הוא משתמש בעגילי הפוטרה וביחד עם בלאק הם יוצרים את זאמאס הממוזג שלאחר קרבות בינו לבין וג'יטו, טראנקס, גוקו ווג'יטה הוא נחתך ע"י טראנקס והושמד סופית ע"י זנו. במנגה זאמאס פעמים רבות מרפא את בלאק שבעזרת התאים הסאיינים נהפך כל פעם לחזק יותר ובהמשך זאמאס אף נלחם גם נגד גוקו מס' פעמים וזאמאס לא מצליח להביס אותו כשגוקו משתמש בסופר סאיין אל. במנגה גוקו היה גם זה שהשתמש במפאובה מול זאמאס במקום טראנקס.

 

  • שימו לב כי פרטתי פחות על מה שקורה בציר הזמן של העתיד של טראנקס מפני שכבר כתבתי מספר פעמים על ציר הזמן הזה בפינות הקודמות כך שפה תמצתי כמה שיותר (פירוט נרחב על העתיד של טראנקס אפשר לקרוא בתיאור של בלאק בפינת הקרבות מס' 10, בתיאור של גוקו וטראנקס בפינה מס' 12 וגם בתיאור של וויס בפינת הקרבות מס' 15).

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם: קאבה (סופר סאיין 2)

גזע/ דרגה : סאייני

הופעה ראשונה של קאבה: דרגון בול סופר ——-> סאגת יקום 6 ——-> פרק 32: הקרבות מתחילים! כולם נאספים בכוכב ללא שם! (לחיץ)
הופעה ראשונה של צורת הס"ס 2 של קאבה: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——-> פרק 112: שבועת הסאיינים! ההחלטה של וג'יטה! (לחיץ)

 

מתקפות/ יכולות מיוחדות:  גאליק גאן, דחף הסתערות/Impulse Rush (קאבה משתמש בקומבו של בעיטות ואגרופים על יריבו ומסיים את המתקפה בפצצות קי).

 

 

 

 

 

 

 

קאבה משתמש בגאליק גאן

 

 

חלק ממתקפות דחף הסתערות של קאבה

 

 

 

 

 

 

תיאור הלוחם: #סאגת יקום 6- הסאגה בה יקום 6 נלחם ביקום 7 כששמה פגשנו לראשונה את קאבה בתור אחד הלוחמים מיקום 6. תחילה כשגוקו ווג'יטה פגשו את קאבה הם היו מופתעים מכך שיש סאיינים ביקום 6 ועוד יותר מכך שהסאיינים האלה שונים לגמרי מהסאיינים של יקום 7. כשגוקו שאל את קאבה איפה הזנב שלו קאבה לא ידע על מה הוא מדבר מה שאומר שלסאיינים מיקום 6 אין זנבות בכלל ולפי דברי קאבה הסאיינים מהיקום שלו עדיין חיים בכוכב סאדאלה (הכוכב בו הסאיינים מיקום 7 חיו בו לפני שעברו לכוכב וג'יטה) והם לא כובשים בכלל כוכבים אלא עוזרים לפרוסט להלחם ברעים (למרות שבהמשך הטורניר בכלל יסתבר שפרוסט רק ניצל את הסאיינים כדי שהוא יוכל למכור כוכבים ולהרוויח מכך). רגע לפני שכול הלוחמים נגשו למבחן בכתב וג'יטה גם שב לב כי קאבה לובש שריון קרב ישן של סאיינים מה שכנראה אומר גם כי הסאיינים מיקום 6 פחות מתקדמים מהסאיינים שביקום 7. כשהטורניר מתחיל ומתחמם עם הזמן לאחר שגוקו ופיקורו מפסידים מול פרוסט וג'יטה נכנס לזירה ומנצח בקלות את פרוסט כשלאחר מכן הוא גם מביס את מאגטה ואז מגיע גם תורו של קאבה להלחם. בתחילת הקרב וג'יטה וקאבה נלחמים שווה בשווה כשוג'יטה אפילו מופתע כשקאבה משתמש באותה עמידת קרב כמו שלו ואפילו במהלך הקרב הוא יורה את הגאליק גאן. לאחר מכן וג'יטה אומר לקאבה שיהפוך לסופר סאיין אך קאבה אומר כי הוא לא יודע בכלל איך עושים זאת ומבקש מוג'יטה שיהיה המאסטר שלו ושילמד אותו. וג'יטה מתעצבן מהתחנונים של קאבה ומכה אותו נמרצות כשלאחר מכן הוא גם לועג לו ומעצבן אותו אך קאבה במקום להחזיר מלחמה מתכוון להכנע וכשוג'יטה רואה זאת הוא מונע מקאבה להכנע ואומר לו שלאחר הטורניר הוא יילך לכוכב סאדאלה וישמיד אותו ביחד עם משפחתו של קאבה. קאבה מתעצבן מדבריו של וג'יטה והופך לסופר סאיין לראשונה ובעזרת הכעס שלו הוא מתקיף בחזרה את וג'יטה שנראה מופתע מכוחו של קאבה. קאבה מצליח לתת כמה מכות מוצלחות ואז הוא מאבד שוב את צורת הסופר סאיין. וג'יטה מסביר לקאבה שלא יישכח לעולם את הכעס שהתחולל בתוכו ועזר לו להפוך לסופר סאיין מה שבעצם אומר כי וג'יטה אמר את כל הדברים הללו כדי ללמד את קאבה להפוך לסופר סאיין. וג'יטה אומר לקאבה לנסות שוב להפוך לסופר סאיין ולאחר שקאבה מצליח וג'יטה מראה לקאבה את צורת הסופר סאיין בלו ומיד לאחר מכן הוא נתן אגרוף אכזרי בבטנו של קאבה שמתעלף ומפסיד בקרב כשלאחריו וג'יטה אומר לו שלא יישכח בחיים את הכוח האלוהי כדי שגם הוא יהפוך בעתיד לסופר סאיין בלו.

#סאגת הישרדות היקום- לאחר שנודע לכל היקומים על טורניר העוצמה שבו היקומים שיפסידו יימחקו שאמפה פונה לקאבה ואומר לו שימצא עוד סאיינים שיוכלו גם להשתתף בטורניר. תחילה קאבה הולך למנטור שלו, רנסו, אך הוא נאלץ לסרב בגלל פציעה ברגלו אבל הוא ממליץ לקאבה לגייס את קאוליפלה לטורניר. כשקאבה מגיע אל קאוליפלה היא עונה לו בשלילה ולאחר שאחד העוזרים של קאוליפלה מנסה להזיז את קאבה ממקומו הוא הופך לסופר סאיין ותוקף אותו. כשקאוליפלה רואה את הסופר סאיין היא נראית מופתעת כשקאבה מציע לה ללמוד להפוך לצורה הזו בתמורה שהיא תצטרף לטורניר ואכן קאוליפלה מסכימה כשהיא גם אומרת לקאבה כי היא רוצה שגם אחותה קייל תצטרף. בזמן האימונים קאבה מצליח ללמד את קאוליפלה להפוך לסופר סאיין ונלחם נגדה כשקייל נראית מדוכאת מהצד ובאמצע הקרב היא נהפכת לסופר סאיין ברזקר ותוקפת את קאבה עד שקאוליפלה מצליחה להפוך לס"ס 2 ומרגיעה את אחותה. זמן מה לאחר מכן טורניר העוצמה מתחיל כשכבר בהתחלה קאבה מצליח להוציא את ניגריסשי מיקום 3 ואת מוריסארם מיקום 10 בקלות רבה. בהמשך הטורניר קאבה נוהג להיות בסביבת קייל וקאוליפלה ועוזר להם כל הדרך כשבמהלך הטורניר הוא נלחם נגד מונה ונותן בעצם לקייל וקאוליפלה זמן להחלים בצד. במהלך הקרב מונה כמעט ומעיפה את קאבה אך וג'יטה מצליח לתפוס את קאבה מקצה הצוק רגע לפני הדחה כשהוא מזכיר לו את ההבטחה שלו שאומרת כי וג'יטה יבוא לבקר את קאבה ביקום שלו וגם יפגוש את המלך של כוכב סאדאלה. קאבה אומר כי זה לא יכול לקרות מאחר ולאחר הטורניר 2 היקומים לא יוכלו להתקיים יחדיו אך וג'יטה משיב ואומר כי הוא ינצח בטורניר ויבקש את היקומים בחזרה. קאבה ששומע זאת מתמלא בביטחון ונלחם שוב נגד מונה כשהפעם בעזרת המוטיבציה והביטחון קאבה מצליח להפוך לסופר סאיין 2, להביס את מונה מיקום 4 ולהדיח אותה מהטורניר. מיד לאחר הקרב קאבה פוגש בפריזה ונלחם נגדו תחילה בצורתו הבסיסית אך פריזה מצליח לתקוף את קאבה בקלות שנאלץ להפוך לס"ס 2 ולהשתמש בגאליק גאן אך כשהמתקפה פוגעת והעשן מתפזר פריזה נראה בצורת גולדן פריזה בה הוא מביס בקלות רבה את קאבה ומדיח אותו מהטורניר.

 

 


 

 

 

לסיכום: הלוחמים שלנו היום שונים מאוד אחד מהשני אך אסור לזלזל באף אחד מהם מפני ששתיהם יכולים להיות מאוד מסוכנים לאחר שהם לומדים מהמאסטרים הנכונים אך מי ינצח בקרב? האם זה יהיה זאמאס שיוכיח כי הצדק שלו חזק מכל דבר ובעזרתו הוא יוכל להביס את קאבה? האם קאבה יצליח להשתמש בגנים הסאיינים שלו ויוכיח לזאמאס שהוא למד רבות ממאסטר וג'יטה? האם זאמאס יראה לקאבה שהוא אל הקאיושין החזק ביותר ויצליח לנצח בקרב? האם קאבה יאיר את עיניו של זאמאס כשהוא יוכיח לו שבני תמותה יכולים אפילו לגבור על האלים העליונים? אתם תכריעו מי המנצח בקרב!

 

מי המנצח בקרב?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

 

קרדיט למשתמש דב פיקח על הקרב

 

 

אילו קרבות הייתם רוצים לראות כאן? יש לכם רעיונות לעוד קרבות? שתפו אותנו ואולי הקרב שלכם יהיה הקרב הבא בפינת הקרבות!

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
96 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אביב

1

עומר בלס

ראשון

דב פיקח

ראשון

דב פיקח
אנונימי

1

גילעד חן

זאמאס יותר חזק

WizardTNT

שלישי

Jonathan M

גוקו סופר סאייה ניצח את זאמאס אז ברור שקאבה סופר סאייה 2 ינצח אותו!!!

 xdxd

היה לך טעות כתבת שתי לוחמים במקום שני לוחמים.

Jonathan M

קפולה סופר סאייה 1 נגד טופו אל ההרס

WizardTNT

לדעתי זאמאס, הכישורים שלו (שגברו של סופר סאייה בלו) לא הגיעו מכוחות האלמוות שלו, הם היו לפני.
נראלי שהאלמוות פשוט מונע ממנו מלמות.

Virus

גוקו הביס אותו בSSJ2 ועוד שהבייס שמוכפל הרבה הרבה יותר חזק מזה של קאבה בגלל שספג אנרגיה של אל, וואלה די קשה, לא יודע מה… קרא עוד »

וג'יטו בלו

גוקו בלאק סופר סאיין רוז נגד אולטימייט גוהאן

וג'יטו בלו

וג'יטו בלו נגד ג'ירן

דב פיקח

הצעות שתקחו לפעם הבאה: וגיטה סופר סאייה בלו נגד גולדן פריזה היט נגד טופו אל ההרס היט נגד אניראזה פריזה סאגת נאמק נגד קרירין הנוכחי… קרא עוד »

amitdbs

שלישי באמת אני בדקתי אני שלישי

GOKO

זאמאס ינצח כי אפילו לגוקו היה ממש קשה לנצח את זאמאס כשהוא היה אפילו בסופר זה סאייה בלו??

דב פיקח

לדעתי זאמאס יותר חזק…

דור

zamasu! כי הוא השתפר

אדיון

אם גוקו בצורת הסופר סאייה 2 יכל לנצח את זאמאס הלא בן אל מוות אני מניח שגם קאבה יכול.

call me super vagito

קיבה סופר סאייה שתיים מנצח!

יותם

גוטן נגד טראנקס

Oferg128

גוקו הביס את זאמאס בס"ס 2. וגיטה וגוקו יחסית שווים בכוחם (עד התפתחותם בטורניר העוצמה) בטורניר של בירוס ושאמפה קאבה היה שווה לוגיטה בלי צורת… קרא עוד »

לב צהוב

זאמאס מול גוקו בסופר סאיין 1 בקושי עמד אז מול 2?!

גוקו

רגע אחד. יש לי שאלה. מדברים על זאמאס לפני שהרג את גוואס או אחרי? ( זה הבדלי כוחות משמעותיים )

kefla ssgss

ברור שקאבה

וג'יטו

קרב טוב קשה לבחור בחרתי קאבה כי ראו אותו חזק מאוד ואת זאמאס ראו לא כזה חזק בפרק 53 נראה לי רעיונות לקרב : קאבה… קרא עוד »

אנונימי

יש טעות פרק 52 מופיע פעמיים

וגיטו

זאמאס בדוק

goku ui

לפי דעתי זאמאס מנצח כי קאבה סופר סייאן 2 לא חזק כמו גוקו סופר סייאן 2 וגם גוקו טיפה הופתע מזאמאס לפני האלמוות ככה קאבה… קרא עוד »

colifela

קאבה מנצח

goku san

קאבה ס"ס 2 מנצח..כמו שהפסיד לגוקו ס"ס 2

נולדר סופר סאיה גרין האגדי!!

סליחה? מה ההשוואה… זאמאס קורע אותו

גולדן פריזה

זאמאס מנצח כי קאבה לא ברמה של האלים כמו גוקו

גולדן פריזה

קיד בו נגד אוב

שלו זהבי

זאמאס

אריאל

אני אומר שקאבה מנצח כי זאמאס הוא בסך הכול קאיושין וגוקו הצליח לנצח אותו בצורה הזאת. קאיושין זו לא דרגה גבוהה של כוח.

אריאל

דיספו נגד בלאק סופר סאיין רוז

וגיטו

יש לכם טעות לפני שזאמאס הפך להיות בן אל מוות הוא היה עם עגיל פוטרה כתום ולא ירוק

לוחם החופש

זאמאס הממוזג מול גירן פול פאוור

vggi

אנדרויד 17 נגד בוהאן

גוקו הכי מגניב וחזק ופריזה סתם רע מעצבן

זה באמת קרב טוב, כשגוקו נלחם מול זאמאס בציר הזמן הנוכחי הוא גם היה בצורת הסופר סאיין 2, והוא ניצח אבל לא בקלות רבה מדי.… קרא עוד »

שחר

זמאס התחזק אחרי הקרב הראשון שלו נגד גוקו הוא נהיה יותר חזק מגוקו סופר סאייה 2 וחוץ מזה קאבה סופר סאייה 2 פחות חזק בדי… קרא עוד »

לביא

תעשו קרב בין מאסטר רושי פול פאוור (הנוכחי) נגד פריזה של סאגת פריזה בצורה השניה.

חדש

אתם יכולים בבקשה לשחזר את הלינקים של דרגון בול הרגיל כי אני מעריץ דרגון בול חדש ולא ראיתי דרגון בול הראשון והלינקים לא עובדים

דאישינקן סאמה

תעשו את סקיני בו נגד קיד בו בצורה החזקה שלו

דאישינקן סאמה

היט נגד הולטימייט גוהאן

דאישינקן סאמה

ג'יס נגד בארטר

דאישינקן סאמה

ריבריאן נגד פרוסט

דאישינקן סאמה

קפולה נגד זאמאס הממוזג