פינת הקרבות #18

[avatar user="AZ_RULER" size="100" align="right"]AZ_RULER[/avatar]
אין צורך בהקדמות מיותרות כי אתם כבר מכירים את הנוהל- פינת הקרבות חוזרת בקרב אדיר נוסף אבל לפני כן נתן את הקרדיט למנצח בקרב הקודם! אז בפינה מס' 17 היה לנו קרב בין זאמאס לקאבה ס"ס 2 ואתם קבעתם לאחר כ1800 הצבעות ובפער של כ20 אחוז בלבד שהמנצח בקרב הוא……

 

 

 

 

 

CabePINATVS
קאבה סופר סאיין 2 המנצח!

 

 

 

היום בפינת הקרבות מספר 18 הולך להיות לנו קרב חוזר לאחר ששתי היריבים הוותיקים כבר נלחמו פעמיים אצלנו בפינה (בפינת הקרבות מס' 3 ומס' 7) אלה שהפעם הם ישתמשו בשיא הכוח שלהם! אז היום בפינה יהיה לנו קרב בין הנסיך של שבט הסאיינים שהצליח להגיע לרמה שמעבר לסופר סאיין בלו לבין גיבורינו משחר הסדרה שהצליח לחזק את הסופר סאיין בלו בעזרת הקאיוקאן. הקרב שלנו להיום הוא:

 

 

PinatVSGokuKaioKen

 


 

 

GokuKK

 

 

  • בעקבות התיאורים הארוכים החלטתי לסמן בתיאור כאשר הלוחם מגיע לצורה בה הוא נלחם בקרב שלנו, אם אין לכם כוח לקרוא הכל אתם מוזמנים לקפוץ ישר לקטע שכתוב על הקאיוקאן כפול 20/ סופר סאיין בלו אבולושן.

 

 

 

שם: גוקו (סופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 20)

גזע/ דרגה :סאייני

הופעה ראשונה של גוקו בסדרה: דרגון בול——-> סאגת הקיסר פילאף ——-> פרק 1: הסוד של הדרגון בול (לחיץ אך רק להורדה)
הופעה ראשונה של הסופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 20: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——-> פרק 109: האויב האולטימטיבי תוקף את גוקו! תנו לגנקי דאמה ההורג להשתחרר!! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: קמאהמאה, אגרוף דרקון, השתנות מהירה, גנקי דאמה, הבזק אור, צלחת ההרס (של קרירין), מאפובה ועוד שלל מתקפות שלמד בעצמו ומחבריו בסדרה.

maxresdefault 1
גוקו יורה את הקמאהמאה

 

61ffb12d902e2f26d75bf59ecf9c8d21cc1d0ac0 hq
גוקו שולח את הגנקי דאמה לעבר ג'ירן
  • כמו שכתבתי בפינת הקרבות מס' 15 שגם שם גוקו נלחם, את רוב התיאור כאן כבר קראתם חוץ מחלק קטן שהוספתי בסוף לגבי סיום הטורניר.

 

 

 

תיאור הלוחם: #דרגון בול (אפרט בלי להציג כל סאגה בנפרד)- כבר בפרק הראשון בסדרה אנו פוגשים את גוקו בתור ילד קטן בעל זנב שחיי לבדו ביער לאחר שסבא שלו שאימן אותו נהרג לטענתו ע"י מפלצת שיוצאת רק בליל ירח מלא (בהמשך יתברר כי למעשה ה"מפלצת" הזאת היא לא אחר מאשר גוקו שהופך לקוף ענקי הנקרא אוזארו כאשר יש ירח מלא והוא זה שהרג בטעות את סבא גוהאן). כשגוקו פוגש את בורמה לראשונה היא מסבירה לו על כדורי הדרגון בול ואז ההרפתקה האמיתית של הסדרה מתחילה. במהלך מסעו של גוקו הוא פוגש תחילה את הקיסר פילאף שמנסה להשתלט על העולם בעזרת כדורי הדרגון בול אך גוקו, בורמה ואולונג מצליחים למנוע זאת ממנו. בהמשך הסדרה גוקו גם פוגש את מאסטר רושי שמאמן אותו ואת קרירין לקראת טורניר אומנויות הלחימה. בטורניר גוקו מגיע לגמר ומפסיד שם ללוחם שנקרא ג'קי צ'אן (שזהו למעשה מאסטר רושי בתחפושת). לאחר הטורניר גוקו נקלע למערכה ארוכה מול צבא הסרט האדום כשבמהלך המערכה הזו גוקו מצליח לחסל את כל צבא הסרט האדום כשהוא נלחם באויבים כמו נינג'ה מוראסקי, גנרל בלו, גנרל סילבר, גנרל רד וכו'. במהלך המלחמה מול צבא הסרט האדום גוקו גם נזקק לאימונים ממאסטר קורין כדי להביס את טאו פאי פאי, המתנקש שצבא הסרט האדום הזמין כנגד גוקו. לקראת סוף המלחמה גוקו, יאמצ'ה וקרירין נלחמים נגד הלוחמים של המכשפה באבא ולבסוף מצליחים להביס את כולם (כשאחד מהם הוא לא אחר מאשר סבא גוהאן שהגיע היישר מעולם המתים להלחם בגוקו) וכשרושי רואה עד כמה גוקו חזק הוא אומר לו שימשיך להסתובב בעולם ולהתחזק לקראת הטורניר הבא. לאחר זמן מה הטורניר מגיע כשבסופו גוקו שוב מגיע לגמר אך לבסוף מפסיד לטינשן האן. בסוף הטורניר קרירין נרצח ע"י טמבורין שהיה אחד מעוזריו של המלך פיקולו ששב לחיים הודות לפילאף שחילץ אותו מהכלי שהיה כלוא בו לאחר שנכלא שם בעזרת המאפובה ע"י מאסטר מוטאיטו (המאסטר של רושי). תחילה גוקו מפסיד בקלות למלך פיקולו אך לאחר שהוא שותה מהמים הקדושים במגדל קורין הוא מתחזק ומצליח להביס את המלך פיקולו שלפני התבוסה שלו הוא מטיל ביצה שבתוכה נמצא פיקורו המוכר לנו. לאחר הקרב גוקו מגיע לקאמי ומתאמן אצלו ואצל פופו במשך מס' שנים עד שמגיע טורניר אומנויות הלחימה הבא. בטורניר הזה גוקו שוב מגיע לגמר כשהפעם הוא נלחם בפיקורו החזק אך לאחר קרב עיקש גוקו מצליח להביס אותו ובסוף הסדרה גוקו מתחתן עם צ'יצ'י. במהלך כל הסדרה גוקו פוגש המון חברים שיעזרו לו בהמשך הדרך בדרגון בול זי כמו קרירין, טינשן האן, שיאצו, יאמצ'ה, בורמה,מאסטר רושי ועוד.

#דרגון בול זי– סאגת הסאיינים- עם תחילת דרגון בול זי אנחנו מגלים על האמת מאחורי גוקו כאשר ראדיץ, אחיו הגדול של גוקו, מופיע בכדור הארץ. ראדיץ מחפש אחר גוקו וקורא לו קאקרוטו כי זהו שמו הסאייני המקורי והוא מסביר שלמעשה גוקו היה שייך לשבט הסאיינים שנחשבו ללוחמים שרוצחים והורסים עולמות ברחבי הגלקסיה. הסיבה שגוקו נשלח לכדור הארץ הייתה כדי שהוא יוכל להשמיד את כל בני האדם בשביל שהסאיינים יימכרו את העולם הזה לכל המרבה במחיר. ראדיץ חוטף את בנו של גוקו, גוהאן, ומאלץ את פיקורו וגוקו לשתף פעולה נגדו. השתיים נלחמים בראדיץ אך גוקו היה צריך להקריב את חייו בשביל להביס את ראדיץ שרגע לפני שמת סיפר כי הולכים להגיע 2 סאיינים שחזקים ממנו בעוד שנה לכדור הארץ (וג'יטה ונאפה). לאחר שנה של אימונים אצל המלך קאיו הצפוני גוקו מוחזר לחיים ומגיע להלחם בנאפה שהצליח לחסל כמעט את כל לוחמי ה-Z חוץ מגוהאן וקרירין. גוקו מצליח להביס בקלות את נאפה ואפילו מצליח לאחר מכן להביס גם את וג'יטה עם קרב שכלל שלל תהפוכות (וג'יטה הפך לאוזארו, לאחר מכן נפגע מהגנקי הדאמה ולבסוף גם גוהאן הפך לאוזארו ומחץ את וג'יטה שהצליח לאחר הקרב לברוח).

#סאגת נאמק/פריזה– לאחר הקרב מול וג'יטה גוקו חכה להתאושש כדי שהוא יוכל לטוס לכוכב נאמק על מנת להשיג את כדורי הדרגון בול ולהשיב את כל חבריו לחיים. בדרך לנאמק גוקו מתאמן בחללית שדוקטור בריף בנה בגרביטציה של פי 100 מכדור הארץ וכשהוא מגיע לנאמק כוחו גבר בעשרות מונים. בכוכב נאמק גוקו מגיע לעזור לקרירין, גוהאן ווג'יטה שנלחמו בצוות גינאו האכזריים שנשלחו ע"י הרודן הגלקטי פריזה כדי לעצור את החבורה מלאסוף את הדרגון בול. גוקו מצליח להביס בקלות את ריקום ובארטר אך ג'ייס מצליח לברוח וחוזר עם קפטן גינאו שבמהלך הקרב מול גוקו מחליף איתו צורה. בסופו של דבר ג'ייס מובס ע"י וג'יטה ולבסוף גוקו חוזר לגופו וגינאו משנה צורה עם קרפד. לאחר הקרב גוקו מתאושש מהפציעות ונלחם בפריזה קרב עיקש עד שלבסוף גוקו זורק עליו את הגנקי דאמה. פריזה מצליח להשאר בחיים והורג את קרירין מה שגורם לגוקו לכעוס ולהפוך לראשונה איי פעם בסדרה לסופר סאיין. במצב זה פריזה לא מצליח להתמודד מול גוקו ולבסוף מובס בזמן שגוקו בורח מכוכב נאמק שהתפוצץ.

# סאגת האנדרואידים וסל- בסאגה זו גוקו פוגש לראשונה את טראנקס שמסביר לגוקו על העתיד האיום בו האנדרואידים מחריבים את הכל (פירוט יותר ארוך יש אצל התיאור של טראנקס). גוקו למעשה בקושי נלחם בסאגה הזו למעט 2 קרבות- קרב אחד בתחילת הסאגה מול 19 כשבאמצע הקרב גוקו מתחיל לחלות במחלת הלב הנגיפית שגורמת לו להפסיד והקרב השני היה רק בסוף הסאגה כאשר גוקו נלחם מול סל (במשך רוב הסאגה גוקו היה חולה ועד שהוא התעורר כמעט כולם היו חזקים ממנו ולכן הוא היה צריך להתאמן עם גוהאן בחדר הזמן והנשמה כדי להדביק את הפער מכולם). בקרב מול סל גוקו נכנע ונותן לגוהאן להלחם מול סל אך במהלך הקרב סל מתכנן להשתמש בהשמדה עצמית מה שמצריך את גוקו להשתמש בהשתנות המהירה ולהביא את סל לכוכב של המלך הקאיו הצפוני כששמה סל מתפוצץ ביחד עם המלך קאיו וגוקו. בסוף הסאגה סל מובס אך גוקו מבקש לא לחזור לחיים בטענה שבגללו כל האויבים הרעים מגיעים לכדור הארץ.

# סאגת מאג'ין בו- 7 שנים לאחר מאורעות סאגת סל גוקו חוזר לחיים ליום אחד בלבד כדי להשתתף בטורניר אומנויות הלחימה. באמצע הטורניר מופיעים יאמו וספופוביץ' שלוקחים אנרגיה מגוהאן כדי להחיות את מאג'ין בו בזמן שקיביטו וקאיושין מסבירים לכולם שהם צריכים לעקוב אחריהם כדי להגיע לחללית של באבידי כששמה נמצא מאג'ין בו שצריך להתעורר לחיים. כשכל החבורה מגיע לחללית הם מוזמנים להכנס לתוכה ולהלחם בלוחמים של באבידי כשגוקו נלחם באויב שנמצא בקומה השניה העונה לשם יאקון. גוקו מצליח להביס אותו בקלות כשבהמשך היריב שלו מתגלה כיריב הרבה יותר חזק- מאג'ין וג'יטה! באבידי הצליח להשתלט על וג'יטה והפך אותו ללוחם שלו כאשר וג'יטה הופך לסופר סאיין 2 ומאתגר את גוקו לקרב שמצדו גם הופך לסופר סאיין 2. במהלך קרב שקול ביניהם בו מתעורר ווג'יטה מעלף את גוקו ולהולך להלחם לבד במאג'ין בו. כשגוקו מתעורר הוא מבין שמאג'ין בו מחולל מהומה בכל מקום ולכן הוא הולך להלחם בו כאשר הוא חוצה את גבולות הסופר סאיין ונהפך לסופר סאיין 3. גוקו מצליח להתמודד מול מאג'ין בו ואולי אף מתגלה כחזק ממנו אך במהלך הקרב גוקו נאלץ לחזור בחזרה למקדש השמיימי כששמה המכשפה באבא מחזירה את גוקו בחזרה לעולם המתים כאשר הוא מפקיד את גורל העולם בידיהם של גוטן וטראנקס. עם המשך הסאגה דברים רבים קורים ולבסוף גוקו חוזר לחיים כדי להתמזג עם גוהאן ולהלחם בסופר בו אך גוהאן מתמהמה עם עגיל הפוטרה מה שמצריך את גוקו להלחם לבד בסופר בו שלבסוף שואב גם את גוהאן. גוקו נאלץ ביחד עם וג'יטה להלחם בסופר בו אך גוקו מובס בקלות ולאחר כמה שכנועים וג'יטה מתמזג עם גוקו והם נהפכים לוג'יטו. בתור וג'יטו הם מצליחים להביס בקלות את סופר בו ואף להכנס לבטנו כששמה וג'יטו מתפצל בחזרה לגוקו ווג'יטה. השתיים מצליחים להוציא את כל חבריהם, כולל מאג'ין בו בעצמו, מהבטן של סופר בו שהופך לקיד בו. גוקו ווג'יטה נלחמים בקיד בו כשבסוף הסאגה גוקו משתמש בגנקי דאמה עם האנרגיה של כל תושבי היקום ובכך מצליח להביס את קיד בו.

 

#דרגון בול סופר: סאגת קרב האלים- כבר בתחילת הסאגה אנו מבינים כי הכוחות והעוצמות שהיו עד עכשיו בדרגון בול זי לא משתווים למה שעומד להגיע. כאשר גוקו מתאמן אצל המלך קאיו הצפוני הוא מגלה שישנו עוד אל שהוא לא מכיר והוא האל החזק ביותר ביקום- אל ההרס בירוס. גוקו נרגש להתמודד מולו ולמרות בקשותיו של קאיו הצפוני שלא לאתגר את בירוס לקרב גוקו עושה זאת בכל מקרה. בירוס שואל תחילה את גוקו אם הוא מכיר את הסופר סאיין אל וכשגוקו עונה בשלילה בירוס נראה מאוכזב למרות ביטחונו של גוקו לנצח בקרב…….מה שלצערו ממש לא קרה כי אפילו לאחר שהפך לסופר סאיין 3 בירוס מביס את גוקו ב2 מכות בלבד. לאחר שגוקו מתאושש הוא הולך לכדור הארץ וצופה בבירוס נלחם בשאר החבורה ומביס אותם בקלות ואז גוקו מבין שרק בזכות הסופר סאיין אל שבירוס מחפש יהיה ניתן להביס אותו. גוקו מזמן את שנרון שהסביר לו שבשביל לזמן את הסופר סאיין אל צריך ש5 סאיינים טהורי לב יעבירו את כוחם לסאייני אחד אחר. וג'יטה, טראנקס, גוטן, גוהאן ווידאל (פאן הרבע סאיינית הייתה בבטנה) מעבירים את כוחם לגוקו ובכך גוקו הופך לסופר סאיין אל. עם כוחו החדש גוקו נלחם בעקשנות נגד בירוס ואפילו לאחר ששינוי הצורה נעלם גוקו הצליח לשאוב את הכוח אליו גם כשהיה רק סופר סאיין רגיל. בסופו של דבר גוקו מפסיד לבירוס שמחליט לא להשמיד את כדור הארץ ובעצם נותן לגוקו את ההזדמנות לשלוט יותר טוב בכוחו.

#סאגת תחייתו של פריזה- כאשר גוקו ווג'יטה מתאמנים אצל וויס הם מגלים כי פריזה קם לתחייה והוא הגיע עם כל הצבא שלו לכדור הארץ כדי לנקום את מותו. גוקו משתמש בהשתנות המהירה שלו ומגיע ביחד עם וג'יטה לכדור הארץ כדי להתמודד מול פריזה שמציג את השינוי צורה החדש שלו- גולדן פריזה. תחילה גוקו נלחם בו כשהוא עובר את גבולות הסופר סאיין אל והוא נהפך לסופר סאיין בלו. בסוף הקרב גוקו כמעט מביס את פריזה אלא שבשבריר שניה של אי תשומת לב סורבט, אחד המשרתים של פריזה, יורה קרן לייזר בלב של גוקו שנפגע מכך. וג'יטה ניגש לעזור לגוקו ונלחם בעצמו בפריזה שמפוצץ את כדור הארץ לאחר ההפסד אך וויס מזיז את הזמן אחורה ובכך נותן לגוקו את האפשרות לירות קמאהמאה אל פריזה לפני שהוא מפוצץ את כדור הארץ שוב.

#סאגת יקום 6-במהלך האימונים של גוקו ווג'יטה אצל וויס מופיע אחיו של בירוס, שאמפה, והשתיים מחליטים לערוך טורניר בין 5 לוחמים מיקום 6 ל5 לוחמים מיקום 7. בטורניר עצמו גוקו נלחם נגד ראשון נגד בוטאמו והוא מביס אותו בקלות בצורתו הרגילה ולאחר הקרב הזה גוקו נלחם בפרוסט. באמצע הקרב מולו פרוסט משתמש במחט רעילה שגורמת לגוקו סחרחורת ובכך פרוסט מוציא אותו מהזירה. בהמשך התרגיל של פרוסט מתגלה וגוקו חוזר לטורניר כשלבסוף הוא נלחם בקרב הקובע מול היט המתנקש האגדי של יקום 6. באנימה גוקו הופך כבר בהתחלה לסופר סאיין בלו ונלחם מול היט כשלבסוף גוקו משתמש בסופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 10 כדי לשבור את קפיצת הזמן של היט ואז הוא שולח לעברו קמאהמאה עוצמתי שכמעט ופוגע בהיט ולאחר מכן גוקו יוצא מהזירה בטענה שהיט לא יכול להשתמש באמת בטכניקות הייחודיות שלו ולכן אין לו סיבה להמשיך להלחם. במנגה לעומת זאת גוקו הופך קודם כל לסופר סאיין אל וכבר בצורה הזו הוא מצליח לשבור את קפיצת הזמן של היט ואף לפגוע בו. בהמשך כשהיט משכלל את המתקפה גוקו משתמש בסופר סאיין בלו שמספיק לו בשביל להלחם שוב היט (לא היה צורך בקאיוקאן כפול 10 כמו באנימה) אך התוצאה בסוף הייתה זהה לאנימה.

#סאגת טראנקס העתידי- בסאגה זו גוקו, וג'יטה וטראנקס נלחמים באויב שהגיע מהעתיד של טראנקס שנקרא בלאק. עם הזמן בלאק מתגלה כזאמאס שהחליף את גופו עם הגוף של גוקו וכעת הוא משתף פעולה עם זאמאס מהעתיד במטרה להצליח בתוכנית של "אפס בני תמותה". גוקו משתמש רבות בשינוי של סופר סאיין בלו בשביל להלחם בזאמאס ובלאק אך הוא מובס פעם אחר פעם (למרות שהוא יותר חזק מזאמאס אך הוא בן אלמוות ולכן זאמאס לא נהרג מאף מתקפה של גוקו). לבסוף זאמאס ובלאק מתמזגים לזאמאס הממוזג כשגוקו ווג'יטה בעצמם גם מתמזגים לוג'יטו שהיה חזק יותר אך הופרד בחזרה לוג'יטה וגוקו לאחר זמן קצר. גוקו ניסה עדיין להלחם בזאמאס אך היה חלש ממנו כשלבסוף טראנקס היה זה שחתך את גופו של זאמאס וזנו השמיד אותו סופית. במנגה גוקו ברוב המקרים נלחם יותר נגד זאמאס כשבהמשך הסאגה הוא כבר לא יכל להשתמש יותר בסופר סאיין בלו ולכן הוא השתמש בסופר סאיין אל שהספיק בשביל להביס את זאמאס. לאחר הקרב בין וג'יטו לזאמאס הממוזג גוקו השתמש בכוחו המלא של סופר סאיין בלו ונלחם שווה בשווה מול זאמאס אך לבסוף גוקו הובס וזנו השמיד את זאמאס.

#סאגת הישרדות ביקום- כבר בתחילת הטורניר גוקו משתף פעולה ביחד עם וג'יטה וכשהם הופכים לסופר סאיין בלו הם מצליחים דיי בקלות להוציא את כל יקום 9 מהזירה. בהמשך גוקו נלחם נגד קייל וקאליפולה במצב סופר סאיין אך לאחר שקייל משתוללת והופכת לסופר סאיין ברזקר גוקו נאלץ להשתמש בסופר סאיין בלו אך לבסוף מי שפוגע בקייל הוא ג'ירן כשגוקו דיי התקשה מולה. בהמשך הטורניר גוקו נהפך לסופר סאיין אל והולך לעזור להיט להלחם מול דיספו וקונשי כשהיט וגוקו נהפכים לצמד טוב שמצליח להוציא את קונשי מהזירה ולפצוע קשה את דיספו. בהמשך הטורניר גוקו נלחם בג'ירן ותחילה הופך לסופר סאיין, סופר סאיין 2 ואפילו סופר סאיין אל כשכל זה לא פוגע בכלל בג'ירן. גם בתור סופר סאיין בלו גוקו לא פוגע בו כשלאחר מכן הוא משתמש בטכניקת הקאיוקאן כפול 20 בשביל לתקוף אך עדיין ג'ירן מצליח להביס אותו. גם לאחר הגנקי דמה גוקו מפסיד לג'ירן אלא שאז גוקו משתמש לראשונה באולטרה אינסטינקט שלא מחזיק להרבה זמן. הטורניר ממשיך והקרב הבא של גוקו הוא שוב מול קייל וקאליפולה כשגוקו נלחם נגדם רק בתור סופר סאיין אל ונראה שהוא מצליח להביס אותם למרות המאמצים הרבים של שתי הסאייניות. רגע לפני שגוקו מפיל אותן מהזירה הם מתמזגות לקפולה ובמצב זה גוקו לא מצליח להתמודד מולם גם בתור סופר סאיין אל וגם בתור סופר סאיין בלו. גוקו נאלץ לעורר שוב את האולטרה האינסטינקט ולאחר קמאהמאה אכזרי וקרב עיקש מאוד קפולה יוצאת מהזירה. הטורניר ממשיך והיריבים נופלים כשהפעם תורם גם של יקום 3 לעוף מהזירה לאחר ש4 הלוחמים שנשארו מהיקום הזה מתמזגים ללוחם חזק בשם אנליזה. גוקו בתור סופר סאיין אל ביחד עם שאר יקום 7 מצליחים להתמודד מול אנליזה ולהוציא אותו מהזירה מה שמשאיר את יקום 7 ו-11. גוקו ביחד עם שאר יקום 7 נלחמים ביקום 11 כשגוהאן יצא ביחד עם דיספו מהזירה ווג'יטה הצליח להוציא את טופו מהזירה. וג'יטה וגוקו נלחמו גם מול ג'ירן אך גם עם כוחות מאוחדים בתור גוקו סופר סאיין בלו קאיוקאן (כנראה שוב כפול 20) ווג'יטה בשליטה מלאה של סופר סאיין בלו לא מצליחים להתמודד מול ג'ירן כש17 מקריב את עצמו באמצע הקרב וגם וג'יטה לבסוף עף מהזירה מה שמשאיר את גוקו ופריזה להתמודד מול ג'ירן בזמן שהקרב עדיין לא נגמר. לאחר שוג'יטה עף מהזירה הוא נותן את כל הכוח שנשאר לו בשביל גוקו שמצליח לעמוד על הרגליים ולהתמודד מול ג'ירן אך הדבר לא עוזר לו כל כך. ג'ירן ממשיך לתקוף את גוקו שנותר חסר אונים ואז רגע לפני שג'ירן נותן את האגרוף הסופי שיוציא את גוקו מהזירה האולטרה אינסטינקט מתעורר בפעם השלישית. גוקו מצליח ברגע האחרון להתחמק מהאגרוף ואז נלחם פעם נוספת בג'ירן בשיא הכוח של האולטרה אינסטינקט כשנראה שעדיין למרות זאת יש יתרון לג'ירן בקרב. בסופו של דבר ג'ירן מצליח לירות את מתקפת הPOWER IMPACT (יריית הקי האדומה והעוצמתית של ג'ירן) בעוצמה מלאה מול גוקו שמצליח להתחמק מהמתקפה ולהופיע מאחורי ג'ירן בפעם הראשונה בסדרה בתור אולטרה אינסטינקט מושלם! לאחר שבירוס רואה את גוקו עם שיערו הכסוף הוא שואל את וויס אם גוקו הצליח לשלוט באולטרה אינסטינקט ו-וויס משיב שכן. במצב זה גוקו כבר מצליח לגבור על ג'ירן שהצטרך להשתמש בכל כוחו אך זה לא עזר לו כשלאחר קרב עוצר נשימה גוקו הצליח להביס את ג'ירן. ג'ירן, שמודה בתבוסתו, אומר לגוקו להוציא אותו מהזירה אך רגע לפני שגוקו עושה זאת נראה שהוא נפגע ממשהו כאשר גופו מתחיל "להתחשמל" והילה שחורה יוצאת ממנו. וויס מסביר שגוקו לא יכול להכיל כוח שגובר אפילו על האלים ליותר מדי זמן וכשבלמוד מבין זאת הוא צועק על ג'ירן להוציא את גוקו מהזירה. ג'ירן שלא נראה מרוצה מהדבר מפוצץ את האדמה מתחת לגוקו שנופל מהזירה אלא שברגע האחרון פריזה משום מקום מציל את גוקו והודף אותו בחזרה לזירה כשלאחר מכן מופיע גם 17 (למרות שכולם היו בטוחים שהוא הקריב את חייו בקרב מול ג'ירן). תחילה 17 ופריזה מנסים להתמודד מול ג'ירן ביחד וזה נראה שהם מצליחים לאחר שג'ירן נראה כנוע במהלך הקרב ורגע לפני שפריזה השתמש במכה הסופית טופו עודד את ג'ירן מהיציע מה שנתן לג'ירן יותר כוח וביטחון שבעזרתו הוא הגביר את עוצמתו ותקף את 17 ופריזה שניצלו ע"י גוקו שהדף את המתקפה של ג'ירן. בסופו של דבר גוקו ופריזה שיתפו פעולה נגד ג'ירן ולאחר קרב עיקש מאוד הם יצאו מהזירה ביחד עם ג'ירן מה שמשאיר את 17 לבד על הזירה בתור המנצח.


 

 

Vegeta

 

שם: וג'יטה (סופר סאיין בלו סופר סאיין אבולושיין)

גזע/ דרגה :סאייני

הופעה ראשונה של וג'יטה: דרגון בול זי ——-> סאגת הסאייה ——–> פרק 5: הזעם של גוהאן (לחיץ)
הופעה ראשונה של צורת הסופר סאיין בלו אבולושן: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——–> פרק 123: גוף ונשמה, הכוח המלא משתחרר! גוקו ווג'יטה! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: פינאל פלאש, גאליק גאן, ביג באנג, פיצוץ סופי.

 

 

 

FINAL FLASH
וג'יטה משתמש בפינאל פלאש מול טופו

 

SSGSSVeggieBigBangAttack
וג'יטה מתכונן להשתמש בביג באנג

תיאור הלוחם: #סאגת הסאייה- הסאגה בה פגשנו לראשונה בוג'יטה. לאחר הקרב מול ראדיץ הוא מספר כי בעוד שנה הולכים להגיע 2 סאיינים חזקים לכדור הארץ שיחסלו את כולם. שנה לאחר מותו אכן מגיעים 2 הסאיינים לכדור הארץ וכשהם יוצאים מהחלליות שלהם אנו פוגשים בנאפה ווג'יטה. לאחר שהשתיים הורגים חלק מתושבי כדור הארץ חבורת ה-Z פוגשת בהם ותחילה החבורה נלחמת בסאייבמנים שנאפה שתל בזמן שוג'יטה צופה מהקרב בצד כשהסאייבמנים מובסים אחד אחרי השני. לאחר הקרב הזה נאפה ניגש להלחם בחבורה כשהוא מביס את כולם והורג אותם ורגע לפני שהוא הורג גם את גוהאן מגיע גוקו ומציל אותו כשוג'יטה נראה שמח שסוף סוף הוא פוגש בקאקרוטו/גוקו. נאפה נלחם לאחר מכן מולו גוקו ומפסיד לו בקלות כשלאחר הקרב הוא מבקש עזרה מוג'יטה שבתמורה מראה עד כמה הוא אכזרי כשהוא מעיף את נאפה לאוויר ומפוצץ אותו. לאחר המקרה הזה וג'יטה נלחם בגוקו כשהוא מספר לו במהלך הקרב כי הוא נסיך שבט הסאייה והוא לוחם עלית ואין מצב שהוא מפסיד ללוחם מדרגה נמוכה אך עד מהרה וג'יטה מתבדה כשגוקו מראה את כוחו בעזרת מתקפת הקאיוקאן ומצליח להביס אותו לאחר התנגשות מתקפות הקמאהמאה וגאליק גאן. כשוג'יטה מובס הוא מבין שאין ברירה ולכן הוא יוצר ירח שעוזר לו להפוך לאוזארו כשבעזרת הצורה הזאת הוא מתעלל בגוקו עד שמגיע יאג'ירובה ובמפתיע חותך את זנבו של וג'יטה. כשוג'יטה חוזר לצורתו הרגילה הוא נלחם נגד גוקו,קרירין וגוהאן ולבסוף הוא נפגע קשות ממתקפת הגנקי דאמה של גוקו אך גם לאחר הגנקי דאמה וג'יטה העקשן ממשיך להלחם עד שגוהאן הופך בעצמו לאוזארו לאחר שהסתכל על הירח שוג'יטה הכין ובצורה זו הוא נלחם בוג'יטה שמצליח לחתוך את זנבו אך כשהאוזארו מתמוטט הוא נופל בדיוק על וג'יטה שנמעך ובשארית כוחותיו הוא זוחל לחללית שלו על מנת לברוח אך קרירין עוצר אותו ומכוון עליו את החרב של יאג'ירובה ורגע לפני שקרירין הורג את וג'יטה גוקו עוצר אותו ואומר לו לתת לוג'יטה לברוח.

#סאגת נאמק/ פריזה- לאחר שוג'יטה ניצל ממוות הוא מגיע לאחד הכוכבים של פריזה כששמה מטפלים בפצעים שלו ומכניסים אותו למכונת ריפוי. לאחר שוג'יטה מתרפא הוא שומע שפריזה הגיע לכוכב נאמק כדי להשיג את הדרגון בול ולכן וג'יטה טס במהרה גם הוא לכוכב נאמק כדי להשיג את הדרגון בול ולבקש חיי נצח. כשוג'יטה מגיע לנאמק הוא פוגש תחילה באויבו הוותיק קיווי ועד מהרה השתיים נלחמים ביניהם אך וג'יטה מחסל אותו בקלות. בהמשך וג'יטה נתקל בדודוריה שאומר בטעות לוג'יטה שכוכבם של הסאיינים לא נחרב ע"י מטאור אלא על ידיו של פריזה. וג'יטה לא נראה כל כך מזועזע מהתגלית והורג לאחר מכן את דודוריה. במשך כל הסאגה כדורי הדרגון בול עוברים ממקום למקום כשוג'יטה גם מתחבר במהלך הדרך לגוהאן, קרירין ובורמה. בזמן שהותו בנאמק וג'יטה פוגש בזארבון ותחילה הוא מצליח להביס אותו אך לאחר שזארבון משנה צורה הוא מנצח בקלות את וג'יטה שלאחר בקשותיו של פריזה מוכנס למכונת הריפוי בחללית שלו. לאחר שוג'יטה מתרפא הוא מחביא את כדורי הדרגון בול שפריזה השיג ובורח מהחללית עד שזארבון מוצא אותו שוב אבל בזכות תאי הסאיינים וג'יטה אומר כי לאחר שהוא מתרפא הוא מתחזק ובכך הוא מצליח להביס גם את זארבון. כשוג'יטה, גוהאן וקרירין הולכים אל כדורי הדרגון בול הם פוגשים בצוות גינאו כשתחילה גולדו נלחם בגוהאן וקרירין וכשנראה שגולדו בדרך להרוג אותם וג'יטה ברגע האחרון עורף את ראשו. לאחר הקרב הזה השלושה נלחמים בריקום אך הם מובסים בקלות עד שגוקו מגיע לשמה ומצליח להביס את ריקום ובארטר. לאחר שגוקו מביס אותם וג'יטה משמיד אותם סופית וכשג'ייס חוזר עם קפטן גינאו וג'יטה משאיר את גוקו להלחם לבדו בשתיים. לאחר מכן וג'יטה נלחם בג'ייס ומחסל גם אותו ואז הוא נלחם בגינאו, שהחליף גוף עם גוקו, ומצליח להביס גם אותו. אחרי הקרבות האלו וג'יטה סוף סוף נלחם בפריזה כשתחילה הם נלחמים שווה בשווה אך כשפריזה משנה צורה בפעם הראשונה הוא מביס את וג'יטה. כשפריזה מגיע לבסוף לצורתו האחרונה וג'יטה אומר לקרירין שיפצע אותו ומבקש מדנדה שירפא אותו כדי שהוא יתחזק ויוכל להביס את פריזה בצורתו האחרונה אך גם אז פריזה מצליח להביס את וג'יטה עד שגוקו מגיע ורגע לפני שוג'יטה מת הוא מספר בבכי לגוקו על האמת מאחורי פריזה ומאחורי כוכב וג'יטה. לאחר זמן מה וג'יטה קם לתחייה ומגלה כי גוקו הפך לסופר סאיין אך לפני שוג'יטה קולט את כל התמונה הוא מועבר לכדור הארץ ביחד עם שאר תושבי כוכב נאמק.

#סאגת האנדרואידים וסל- לאחר שכלם היו בטוחים כי פריזה הובס הם מופתעים לגלות שהוא עדיין חיי והוא מגיע ביחד עם אביו והצבא שלו לכדור הארץ כדי לנקום בגוקו. כשפריזה מגיע הוא פוגש בטראנקס שהגיע מהעתיד ומחסל סופית את פריזה לאחר שהוא הופך לסופר סאיין. כשגוקו מגיע גם טראנקס מסביר לו שבעתיד יגיעו 2 אנדרואידים שישמידו את תושבי כדור הארץ והם חייבים להתאמן לכך. כשוג'יטה מסתכל על השתיים הוא מרגיש שהוא נדחק לאחור ולכן הוא טס לחלל כדי להתאמן. לאחר 3 שנים של אימונים וג'יטה חוזר לכדור הארץ כשהוא רואה את גוקו נלחם באנדרואיד 19 אך במהלך הקרב גוקו מתחיל להפסיד בעקבות מחלת הלב הנגיפית שמתחילה להשפיע על גופו ורגע לפני שהוא מובס וג'יטה מציל אותו ונלחם באנדרואיד 19. כבר בתחילת הקרב וג'יטה הופך לראשונה לסופר סאיין ומשמיד את 19 לאחר מתקפת ביג באנג. לאחר הקרב וג'יטה מתכוון גם להלחם בדוקטור ג'ירו אך הוא בורח משאר החבורה לעבר המעבדה שלו כדי להפעיל את אנדרואידים 17 ו-18. למרות שוג'יטה וכל השאר רדפו אחריו ג'ירו הצליח להגיע למעבדה ולהפעיל את האנדרואידים שנלחמו בוג'יטה, טראנקס, גוהאן, טינשן האן ופיקורו. וג'יטה נלחם בעיקר ב18 אך בסוף הקרב 18 שוברת את ידו של וג'יטה ומביסה אותו. לאחר הקרב וג'יטה מרגיש מושפל ומתרחק מכל החבורה עד שגוקו מגיע אליו ומציע לו להתחזק בכך שהוא יתאמן בחדר הזמן והנשמה. וג'יטה מסכים ומתאמן שמה עם טראנקס וכשהוא יוצא סל, האנדרואיד שג'ירו יצר כדי שישאב את 17 ו-18, הצליח כבר לשאוב את 17 ולהתחזק מאוד. כשוג'יטה פוגש בסל הוא נהפך לסופר וג'יטה ונלחם בסל כשהוא מביס אותו בקלות אך וג'יטה לא מרוצה מהקרב ונותן לסל לשאוב את 18. למרות התנגדותו של טראנקס שנלחם באביו סל מצליח לשאוב את 18 ולהפוך לסל המושלם כשבמצב זה וג'יטה כבר לא מצליח לגבור עליו למרות שהשתמש במתקפה החזקה ביותר שלו-פינאל פלאש. בהמשך סל מקים את משחקי סל כשבמהלך הטורניר סל נלחם בגוקו ולאחר מכן בגוהאן שבכדי להעיר את כוחו הוא יוצר את הסל ג'וניורים שיפגעו בחבריו. וג'יטה נלחם ביחד עם השאר בסל ג'וניורים עד שגוהאן נהפך לס"ס 2 ומביס אותם בקלות. בהמשך הקרב לאחר שגוקו הקריב את עצמו כשסל השתמש בהשמדה עצמית סל חוזר ומשתמש בקמאהמאה מול גוהאן כשבמהלך התנגשות הקמאהמאה בין השתיים וג'יטה משתמש בפינאל פלאש על סל מה שנותן הזדמנות לגוהאן להגביר את כוחו ולהשמיד את סל.

#סאגת מאג'ין בו- 7 שנים לאחר הקרב מול סל וג'יטה ממשיך להתאמן עם בנו עד שנודע לו כי הטנקאיצ'י בודוקאי מתקיימת וגוקו חוזר ליום אחד מעולם המתים כדי להשתתף בטורניר מה שגורם לוג'יטה להשתתף גם כן. במהלך הטורניר מופיעים יאמו וספופוביץ' שגונבים אנרגיה מגוהאן כדי להשתמש בה בשביל להחיות את מאג'ין בו לטענת קאיושין. וג'יטה, גוקו והשאר עפים אחרי יאמו וספופוביץ' עד שהם מגיעים לחללית של באבידי, בנו של ביבידי היוצר של מאג'ין בו. כשוג'יטה, גוקו וגוהאן נכנסים לחללית תחילה וג'יטה נלחם בפוי פוי ולאחר קרב קליל וג'יטה מביס אותו. בהמשך כשהם מגיעים לקומה האחרונה באבידי משתלט על וג'יטה דבר שמחזק אותו והופך אותו שוב לרשע. וג'יטה, שהפך למאג'ין וג'יטה, מאתגר את גוקו לקרב שנראה דיי שקול במהלכו עד שלפתע השתיים מרגישים בעוצמתו של מאג'ין בו שהתעורר לחיים וכשגוקו מציע לוג'יטה להפסיק את הקרב וג'יטה בתגובה מסכים אך כשגוקו מסתובב וג'יטה נותן לו מכה בעורף והולך לבדו להלחם במאג'ין בו. בקרב וג'יטה נראה דיי בטוח בעצמו לאחר שהוא מצליח להכות את מאג'ין בו אך במהרה העניינים מתהפכים ומאג'ין בו מתחיל לנצח בקרב עד שוג'יטה מבין שאין ברירה ולכן הוא מקריב את עצמו ע"י השמדה עצמית שגורמת לפיצוץ אדיר שלאחריו וג'יטה הופך לאבן ואז גופו נשבר ונעלם (לצערו בסופו של דבר מאג'ין בו מצליח לשחזר את עצמו ולהשאר בחיים). מאוחר יותר בסאגה וג'יטה מוחזר לחיים ע"י המכשפה באבא כדי לעזור לגוקו להלחם במאג'ין בו שעבר שינויים וכעת הוא סופר בו לאחר שהוא שאב את מיסטי גוהאן. כשוג'יטה מופיע גוקו מבקש ממנו להתמזג איתו בעזרת עגילי הפוטרה אך וג'יטה מסרב ומעדיף שהם יילחמו לחוד בסופר בו דבר שלא כל כך עוזר מפני שסופר בו הרבה יותר חזק מהם. לאחר שגוקו מספר לוג'יטה כי בו שאב את כולם, כולל את בורמה, וג'יטה מסכים להתמזג עם גוקו והם יוצרים יחדיו את וג'יטו שמצליח בקלות להביס את סופר בו אך לבסוף בו מצליח לשאוב את וג'יטו (שהיה מוכן לכך לאחר שיצר מגן סביב גופו) וכשוג'יטו נכנס לבטנו של בו המיזוג נגמר והוא מתפצל חזרה לוג'יטה וגוקו. במהלך שהותם בבטנו של בו הם מצליחים להגיע אל כל הלוחמים שנשאבו אליו והם מצליחים לשחרר אותם כשוג'יטה גם משחרר את מאג'ין בו שהיה בעצמו בבטנו של סופר בו דבר שגורם לסופר בו להפוך לקיד בו. ברגע שקיד בו מופיע הוא משמיד את כדור הארץ אך גוקו ווג'יטה מצליחים להתחמק בעזרת טכניקת ההשתנות המהירה לכוכב של אלי הקאיושין. קיד בו  לבסוף מגיע גם לשם ונלחם בגוקו עד שגוקו מתחיל להתחלש כשהוא מבקש מוג'יטה שיילחם בקיד בו למשך דקה בכדי שהוא יוכל להחזיר את כוחו. הדקה הזו הופכת להרבה זמן כשוג'יטה מפסיד לקיד בו אך עדיין מחזיק מעמד מולו עד שגוקו טוען את הגנקי דאמה ומצליח לזרוק אותו על קיד בו שמושמד סופית.

#סאגת קרב האלים- זמן מה לאחר שניצחו את בו אל ההרס בירוס מתעורר משנתו. במהלך חגיגות יום ההולדת של בורמה הקאיו הצפוני אומר לוג'יטה שאל ההרס מתכוון להגיע לכדור הארץ לאחר שהביס את גוקו כשהוא מחפש אחר הסופר סאיין אל. וג'יטה, שנראה מזועזע, לא מספר שבירוס הוא אל ההרס בזמן שבירוס ווויס נהנים מהאוכל הטעים של בורמה בזמן שוג'יטה מפחד שבירוס יתעצבן ממשהו. למרות ההשתדלות של וג'יטה בירוס מתעצבן מכך שלא קבל פודינג ממאג'ין בו ואז הוא תוקף את כל החבורה. במהלך התקפתו של בירוס הוא גם פוגע בבורמה מה שגורם לוג'יטה להתעצבן ולהיות הראשון שבאמת מצליח לפגוע קצת בבירוס אך לבסוף גם הוא מפסיד לו. בסופו של דבר גוקו מגיע לכדור הארץ ומקבל אנרגיה מוג'יטה, גוהאן, טראנקס, גוטן ווידאל מה שהופך אותו לסופר סאיין אל אך גם הוא מפסיד לבירוס שלמרות הכל מחליט שלא להשמיד את כדור הארץ.

#סאגת תחייתו של פריזה- כשוויס מגיע שוב לכדור הארץ וג'יטה מבקש ממנו שייאמן אותו ולאחר שוויס מסכים הם הולכים לכוכב של בירוס שמה וג'יטה משמש בתור עוזר בית שלפי דבריי וויס זה חלק מהאימונים שלו. במהלך האימונים גם גוקו מצטרף והשניים נלחמים אחד בשני וגם בוויס שמצליח להביס את שתיהם בקלות וגם להתחמק מהמתקפות שלהם. במהלך האימונים הם מגיעים למקום שמזכיר את חדר הזמן והנשמה כשבו הם חייבים להרגיע את האנרגיה שלהם כדי לזוז והראשון שעולה על כך הוא וג'יטה. בזמן האימונים שלהם במימד הזה וויס מחזיר אותם בחזרה ואומר להם כי פריזה חזר שוב לחיים והוא נמצא בכדור הארץ. גוקו לוקח את וג'יטה איתו כשהוא משתמש בהשתנות המהירה וכשהם מגיעים וג'יטה מסתכל על טאגומה כשהוא שם לב שזהו בעצם קפטן גינאו ששינה את גופו (גינאו היה תקוע בגוף של קרפד) מה שגורם לוג'יטה להשמיד מיידית את טאגומה ובעצם וג'יטה מחסל סוף סוף את כל צוות גינאו. לאחר מכן גוקו נלחם נגד פריזה כשהוא מראה לו את הסופר סאיין בלו ובחזרה פריזה מציג את צורתו החדשה- גולדן פריזה. גוקו ופריזה נלחמים כשנראה שפריזה קצת יותר חזק עד שהוא מתחיל לאבד מכוחו וגוקו משתלט על הקרב עד שלבסוף הוא נפגע מקרן לייזר שנורתה ע"י סורבט וכשפריזה תוקף אותו וג'יטה מציל את גוקו כשאז גם הוא הופך לסופר סאיין בלו ומצליח להביס בקלות את פריזה שמפוצץ את כדור הארץ אך וויס מזיז את הזמן אחורה מה שנותן לגוקו את האפשרות לחסל את פריזה עם קמאהמאה.

#סאגת יקום 6- גוקו ווג'יטה ממשיכים להתאמן בכוכב של בירוס עד שמופיע אחיו של בירוס, שאמפה אל ההרס של יקום 6, ואחותו של וויס-ואדוס. כשבירוס ושאמפה נפגשים הם מתעמתים ביניהם עד שוויס וואדוס עוצרים אותם בטענה שלאלי הרס אסור להלחם אחד בשני. בסופו של דבר גוקו מציע שהם יערכו טורניר בין 2 היקומים ואלי ההרס מסכימים. כשהטורניר מתחיל גוקו נלחם בבוטאמו ומביס אותו אך כשהוא נלחם בפרוסט הוא מפסיד לו לאחר שפרוסט משתמש במחט רעילה. לאחר שגוקו מפסיד וג'יטה נלחם בפרוסט ומוציא אותו מהזירה כבר באגרוף הראשון ולאחר מכן וג'יטה גם מביס את מאגטה אחרי שגם הוא יוצא מהזירה. בקרב השלישי וג'יטה נלחם בקאבה הסאייני שתוך כדי הקרב לומד מוג'יטה כיצד להפוך לסופר סאיין. תחילה וג'יטה מכה אותו נמרצות ואז אומר לו כי הוא יגיע לכוכב סאדאלה שביקום 6 וישמיד אותו ביחד עם משפחתו של קאבה שמתעצבן והופך לסופר סאיין כשבמצב זה הוא מצליח לתקוף את וג'יטה שלא נפגע יותר מדי. מנגד וג'יטה מחליט להראות לקאבה עוצמה חזקה יותר כשהוא הופך לסופר סאיין בלו ונותן אגרוף בבטנו של קאבה דבר הגורם לו להתעלף ולתת את הניצחון לוג'יטה. לאחר הקרב הזה וג'יטה נלחם נגד היט אך לא הוא מצליח בכלל להסתדר מול הדילוגים בזמן של היט ולמרות שהשתמש בכל כוחו של הסופר סאיין בלו וג'יטה מפסיד בקרב.

#סאגת טראנקס העתידי- לאחר הטורניר בין 2 היקומים טראנקס מהעתיד חוזר לעבר והוא מספר לכולם על גוקו בלאק שתוקף את עתידו. לאחר שהוא מסביר זאת בלאק מגיע גם כן מגיע לעבר ולאחר קרב קצר עם גוקו, בלאק מוחזר לעתיד. בהמשך וג'יטה, גוקו וטראנקס מגיעים לעתיד כשתחילה וג'יטה נלחם בבלאק שמצליח לעצור חלק ממתקפותיו ואז הוא נהפך לסופר סאיין רוזה כשבמצב זה הוא מביס את וג'יטה שהיה סופר סאיין בלו וגם מצליח לדקור אותו בעזרת חרב שיצר מהאנרגיה שלו. בהמשך הקרב מופיע גם זאמאס העתידי והשתיים תוקפים את הסאיינים שמצליחים לחמוק בחזרה לעבר. וג'יטה הולך להתאמן בחדר הגרביטציה שבתאגיד קפסולה ולאחר מכן הוא הולך יחד עם גוקו וטראנקס בחזרה לעתיד כדי להלחם בבלאק וזאמאס אך גם אז וג'יטה מפסיד לבלאק וכך גם גוקו כששתיהם חוזרים לעבר בזמן שטראנקס נשאר בעתיד לאחר שהצליח להפוך לסופר סאיין רייג' וכעת הוא נלחם בבלאק וזאמאס. הפעם וג'יטה מחליט להתאמן שוב בחדר הזמן והנשמה וכשהם מגיעים שוב לעתיד וג'יטה מצליח בעזרת העוצמה שהוא השיג להלחם בבלאק ואפילו לגבור עליו במהלך רוב הקרב. כשבלאק מבין שוג'יטה התחזק בזכות הזעם שלו הוא גם עושה כך ויוצר חיקויים של עצמו שמצליחים לעצור את גוקו ווג'יטה בזמן שטראנקס נלחם בזאמאס. בזמן שהם נלחמים בחיקויים בלאק מגיע לזאמאס ומתמזג איתו כשהם יוצרים יחדיו את זאמאס הממוזג. במצב זה וג'יטה יחד עם גוקו וטראנקס מנסים לתקוף אותו אך זאמאס חזק מדי והם לא מצליחים כלל לפגוע בו. כשטראנקס משתמש בגאליק  גאן מול זאמאס וג'יטה מצטרף אליו אך גם זה לא עוזר עד שגוקו ווג'יטה מתמזגים לוג'יטו כשבתור וג'יטו בלו הם מצליחים להביס את זאמאס אך לבסוף זמנם תם והם חוזרים בחזרה לוג'יטה וגוקו. בסופו של דבר וג'יטה רק יכול לצפות מהצד ולתת מכוחו לטראנקס שמשתמש באנרגיה של אביו ושל כולם ומכניסה אותה לחרבו שחותכת את זאמאס שלבסוף מושמד סופית ע"י זנו העתידי.
במנגה היו כמה שינויים כשוג'יטה תחילה נלחם נגד בלאק בתור סופר סאיין 2 מה שהספיק לו כי בלאק השתמש רק בסופר סאיין רגיל. כשבלאק התחיל להפסיד זאמאס ריפא אותו כל פעם מה שגרם לבלאק להתחזק עד שהוא הגיע לרמה של סופר סאיין רוזה כשבמצב זה גם וג'יטה בתור סופר סאיין בלו לא יכל להביס אותו. לאחר שהם חוזרים לעתיד בפעם השנייה וג'יטה נהפך לסופר סאיין אל ונלחם כך נגד בלאק כשהוא משלב במהלך הקרב גם את הסופר סאיין בלו מה שעוזר לו לנצח את בלאק עד שהוא מתמזג עם זאמאס.

#סאגת הישרדות היקום- בזמן שוג'יטה שומר על בורמה כשהיא בהריון הוא מגלה מגוקו על טורניר העוצמה שהולך להתקיים בין 8 יקומים. תחילה וג'יטה מסרב להשתתף מפני שבורמה צריכה ללדת בקרוב והוא אמור להשאר איתה אך וויס מזרז את ההריון ובעזרת כוחו הוא גורם לברה להופיע מבלי שבורמה תלד אותה. כשזה קורה וג'יטה מסכים להשתתף בטורניר ולאחר שגוקו הצליח לאסוף את 10 הלוחמים וויס לוקח אותם אל עולם הריק שמה טורניר העוצמה מתקיים. בתחילת הטורניר וג'יטה משתף פעולה עם גוקו כשהם נלחמים לבדם בכל יקום 9 כשהם מצליחים להדיח אותם אחד אחר השני וכשהם נלחמים בשלישייה המסוכנת של יקום 9 הם הופכים לסופר סאיין בלו ובעזרת מתקפה משותפת הם מוציאים את השלושה מהזירה וגורמים להדחתו של יקום 9. בהמשך וג'יטה נלחם בבוטאמו וכמעט מוציא אותו מהזירה עד שמאגטה מפריע לו ווג'יטה נלחם בשתיהם כשבמהלך הטורניר הוא מאבד אותם ואז הוא פוגש את קאבה אך הפגישה שלהם נמנעת בגלל כוחה של קייל שהפכה לטענתו של וג'יטה לצורה המקורית של הסופר סאיין בזמן שהיא תוקפת לכל עבר. לאחר שזה קורה וג'יטה נלחם בבריאן דה שטו כשהוא מתחמק מהמתקפות שלה ולאחר מכן הוא גם נלחם בפרום מיקום 2 ביחד עם גוקו אך ד"ר רוטה מיקום 6 מופיע ומפריע לפרום כשוג'יטה מנצל את המצב ומוציא את השתיים מהזירה. בהמשך וג'יטה הולך לעזור למאסטר רושי להלחם בפרוסט ומאגטה וכשפרוסט משתמש במפאובה הוא לוכד את וג'יטה בתוך מיכל קטן אך רושי משחרר את וג'יטה שמצליח להוציא את מאגטה מהזירה בזמן שפרוסט בורח. לאחר שזה קורה וג'יטה מציל את קאבה מהדחה כשהוא אומר לו שהוא הולך לבקר אותו אחרי הטורניר ביקום 6 מה שגורם לקאבה להתמלא בביטחון ולהפוך לס"ס 2 ולהדיח את מונה. וג'יטה אחרי זה נלחם בקאטופסלה מיקום 3 כשהוא מנסה במהלך הקרב להשתמש באולטרה אינסטינקט אך כשוג'יטה לא מצליח ונפגע מקאטופסלה הוא מחליט שנמאס לו ומחזיר לו עד שהוא מדיח אותו. כש4 הלוחמים מיקום 3 רואים זאת הם משתלבים לאנירזה שמודח ע"י וג'יטה, 17, גוקו, גוהאן ופריזה. בסופו של דבר הם נלחמים בג'ירן, טופו ודיספו כשבמהלך הקרב של גוקו מול ג'ירן וג'יטה מתערב ומחליט גם הוא להלחם בו כשבהתחלה נראה שוג'יטה מצליח להלחם בו שווה בשווה עד שג'ירן מחליט להיות רציני ולהביס את וג'יטה שמתעלף. לאחר שוג'יטה מחלים הוא נזכר בהבטחותיו לקאבה ובכל משפחתו מה שגורם לו לראשונה לחצות את גבולות הסופר סאיין בלו ולהפוך לסופר סאיין בלו סופר סאיין אבולושיין! במצב זה הוא נלחם עם גוקו (שהשתמש בס"ס בלו קאיוקאן כפול 20) מול ג'ירן שלמרות כוחם הרב הוא מצליח להביס אותם. כשוג'יטה רואה זאת הוא הולך להלחם בטופו שהשתמש בצורת אל ההרס שלו כשהוא מביס את 17 וגולדן פריזה. וג'יטה נלחם נגד טופו ומתקשה מולו במהלך הקרב עד שוג'יטה משתמש בפיצוץ סופי שמוציא את טופו מהזירה וגורם לוג'יטה לאבד את כוחו. וג'יטה בצורתו הבסיסית מנסה להלחם בג'ירן אך הוא מובס ורגע לפני שהוא נופל מהזירה וג'יטה נותן את כל מה שנשאר מכוחו לגוקו שמצליח בעזרת פריזה ו17 להדיח את ג'ירן ולהשאיר את 17 אחרון מה שנותן ליקום 7 את הניצחון בטורניר העוצמה.

 


 

לסיכום: 2 היריבים הוותיקים נפגשים שוב לקרב ביניהם אלא שהפעם אתם קובעים מי ינצח בקרב! האם זה יהיה גוקו שבעזרת טכניקת הקאיוקאן כפול 20 שמגדילה את כוחו של הס"ס בלו יצליח להביס שוב את וג'יטה? האם וג'יטה בעזרת הסופר סאיין בלו סופר סאיין אבולושיין שחצה את גבולות הכוח שלו יצליח סוף סוף לנצח את גוקו? האם גוקו יראה לוג'יטה כי בעזרת כישרון הלחימה המולד שלו הוא יכול להביס גם מישהו שעבר את הגבולות? האם נסיך הסאיינים יוכיח לגוקו שבעזרת אימונים מתמידים וקשים אפשר לנצח בכל קרב? אתם תחליטו מי המנצח בקרב!
[poll id="104"]

הפעם אין קרדיט לקרב מפני שהרבה חשבו עליו (כולל אני) אז בבקשה הפעם לא לבקש קרדיט, תודה!

אילו קרבות הייתם רוצים לראות כאן? יש לכם רעיונות לעוד קרבות? שתפו אותנו ואולי הקרב שלכם יהיה הקרב הבא בפינת הקרבות!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
123 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
dani

מקיטה מנצח….. וראשון\

יואב

ראשון

הראל

זה אחלה קרב

WizardTNT

יש שמתם את הרעיון שלי תודה!!

Vegta red/blue

כתבת שהלינק של ההופעה הראשונה של הסופר סאיין בלו קאיוקן כפול 20 היא בכלל של פרק מדרגון בול זי

גוטנקס בלו

לדעתי קרב טוב יכול להיות גירן קפלה נגד סופר סאיין וגיטה בלו אבולושיין

avraham

תעשו גירן נגד בירוס בבקשה

אביתר אהרון

גוהאן ס"ס2 בזמן הקרב עם סל נגד מאגין מקיטה(מקיטה גם בצורת סופר סאיין 2) באחד הפרקים של סאגת בו בקרב של מקיטה נגד מאגין בו… קרא עוד »

FinalKaMeHaMeHaYT

ברור שגוקווו לוקח תחשבו קצת אמנם הוא אמר שהוא לא יכול לחזור לאולטרה אינסטינקט בעצמו אלא אם הוא ישבור את הגבולות שלו ויתאמץ כמו מטורף… קרא עוד »

persi

אני הייתי רוצה לראות קרב בין בירוס לשאמפה.
(אם לא היה… סליחה אבל אני לא כל כך מעודכן בקשר לפינה…. ראיתי רק את הקרבות האחרונים…)

Dani

לדעתי קרב טוב יהיה קפולה נגד זאמס הממוזג

FinalKaMeHaMeHaYT

יש לי קרב טראנקס סופר סאיין רייג נגד דיספו

כבשה מקסיקנית

אם גוקו לא היה צריך להיות המנצח בכל קרב הייתי אומר וג'יטה אבל בגלל שהוא תמיד חייב לנצח אז גוקו

ראשון ואני דורש קרדיט!!!
חשבתי על זה עוד מלפני טורניר העוצמה

MUI

תעשו קרירין סוף דרגון בול סופר נגד פריזה פול פאוור סאגת נאמק

Gohamit

איך רואים שכל הילדים הקטנים לא מבינים כלום וזה ברור שגוקו ינצח כי תמיד גם כשהכוח שלהם היה שווה כמו פה גוקו ניצח

Daniel

קרב טוב יהיה בין קפולה ס"ס 2 נגד טופו אל הרס

אייל

הקיוקן היה קודם בסאגת יקום 6 נגד 7

אייל

הקיוקן היה בסרגת יקום 6

אורי ורד

האמת זה קשה להחליט, כי לא הסבירו מה זה הצורה של וג׳יטה מלבד זה שהוא פרץ את הגבולות שלו והאנרגיה של הצורה הזאת שונה מהבלו… קרא עוד »

ssj red Yahli

בעיקרון גוקו סופר סאיין בלו קאיוקן ×20 חזק, אבל הוא לא הצליח לגעת בג'ירן, בזמן שווג'יטה סופר סאיין בלו סופר סאיין אבולושן הצליח לעשות לו… קרא עוד »

רוצים שהסדרה תחזור

טוב זה די ברור שוויגטה ינצח כול הכבוד לכוח של קוגו למרות שבלו קאיוקאן כפול 20 נותן כוחות עצומים זה יכול להרוס את הגוף של… קרא עוד »

תומר

אני אומר שווג'יטה אבל רק אם הוא יתשמש בכוח שהוא השתמש נגד טופו אחרת או שהם שווים או שגוקו לוקח

וג'יטו בלו

וג'יטו בלו נגד ג'ירן

וג'יטו בלו

אולטימייט גוהאן נגד גוקו בלאק סופר סאיין רוז

וג'יטו בלו

וג'יטו בלו נגד בירוס

יובל

למרות שזה קשה לי וגיטה יותר חזק

רעיון לפינת הקרבות

כדי שתעשו בפינה הבאה ווגיטה סופר סאיאה בלו מיגטה נגד טופו אל הרס

D4B45L3G3ND4RY

אם וגיטה ישלוט באופן מלא באבולושן אז הוא ינצח. אם לא גוקו ינצח.

SuperGohan

גוקו ס"ס בלו קאיו קן X20 נגד טופו בצורת אל הרס

goku mastered ultra instinct

תעשו ברולי סופר סאיין בלו נגד וג'יטה אולטרה בלו

דאישינקן סאמה

פול פאוור סל נגד בוג'אק

דאישינקן סאמה

פול פאוור סל נגד סופר 13

דאישינקן סאמה

בוהאן נגד טאגומה

דאישינקן סאמה

טראנקס העתידי ס"ס רייצ' נגד דיספו

דאישינקן סאמה

קפולה נגד זאמאס הממוזג

דאישינקן סאמה

ריבריאן נגד פרוסט

דאישינקן סאמה

ג'יס נגד בארטר

דאישינקן סאמה

היט נגד הולטימייט גוהאן

וג'יטו

קאבה ס"ס 2 נגד ריבריאן אומגה שנרון נגד גוקו ס"ס גוד אומגה שנרון נגד גוקו ס"ס בלו באזיל הבועט נגד קוליפלה ס"ס 2 אנדרואיד 15… קרא עוד »

idan_Madrid

הצורה הזאת של מקיטה הרבה יותר חזקה מקאיוקן 20

דור

מקיטה כי למתקפת קאיו יש מגבלות כמו החולשה של הגוף וזמן מוגבל. אני מאמין שהיוצרים רצו להשוות בניהם את הכוחות לכן עשו למקיטה עוד צורה… קרא עוד »

נולדר סופר סאיה גרין האגדי!!

וג'יטה בלי קרב……..

אריאל

רעיון יפה מאוד! חשבתי הרבה זמן עד שעניתי. אני חושב שגוקו מנצח כי הוא כל הזמן איכשהו נדחק לפינה ואז מצליח. דרך אגב, גם לי… קרא עוד »

גיל

וגיטה בגלל שהסופר סאין 2 מוכפל פי 50 מי סופר סאיה 1 ואני חושב שזה כמו קיוקאן כפול 50 ואצל גוקו קיוראן כפול 20

קקה צהוב

וג'יטה התשובה היא פשוטה כי מדובר בדבר שמעבר לסופר סאיין בלו ולוג'יטה יש תוספת של סופר סאיין ולגוקו של קאיוקן וסופר סאיין חזק יותר מי… קרא עוד »

שasd

נפאה נגד יאמצה

קקה צהוב

סופר אנדרואיד 13 מול ברולי

יובל

אולי תנסו לעשות בוהאן נגד פיקולו

רון גוזלן

בלאק רוז נגד ברולי הבת (קייל)