פינת הקרבות #26 – מאג'וב נגד קיד בו! + מנגת קרב!

חברים בנתיים אני מצליח פה לשמור על איזון ולתת לכם גם השבוע את פינת הקרבות! כמו שאמרתי שבוע שעבר הפינה כרגע חזרה ואני אנסה לתת לכם אותה כל שבוע אך אני לא יכול להבטיח זאת לגמרי.
אז בלי יותר מדי דיבורים בואו ניגש לדבר שבשבילו נכנסתם לפוסט- הקרב של פינת הקרבות! רגע לפני שנגיע לקרב בואו ניתן את הכבוד למנצח של פינת הקרבות 25. כזכור הקרב האחרון היה קרב אימתנים בין שתי מפלצות- הראשון הוא הלוחם החזק ביותר מיקום 11 העונה לשם ג'ירן והשני הוא ברולי הסופר סאיין האגדי המוכר לנו שעבר שכתוב בשביל הסרט של דרגון בול סופר. תחילה היה נראה שההצבעה בקולות נראית דיי שווה אך לאט לאט התחלנו לראות לאן הרוח נושבת ולאחר כ600 הצבעות ובפער של כ25 אחוזים אתם בחרתם שהמנצח הוא………

 

 

 

 

PinatVSJiren
ג'ירן הוא המנצח!

 

 

 

 


היום בפינת הקרבות מס' 26 יהיה לנו קרב שאפשר להגדיר אותו קצת כשונה ממה שהיה לנו עד עכשיו. הפינה שלנו היום תפגיש בין שתי לוחמים שדיי קשורים אחד לשני ואפשר להגיד שזה קרב דיי אירוני אם השתיים באמת ילחמו האחד בשני (וניתן להגיד שהקרב הזה למעשה לא יכול באמת להתקיים בסדרה בעקבות הבעייתיות שלו). מצד אחד יש לנו את הלוחם האכזרי והמסוכן ביותר שגוקו וחבריו פגשו במהלך דרגון בול זי אשר נוצר לפני 5 מיליון שנה כשהוא משמיד חלק מהקאיושינים וחלק הוא שאב לגופו ובדרגון בול זי הוא אפילו משמיד ברגע אחד את כדור הארץ כשבצד השני יש לנו לוחם שנוצר כתוצאה מגלגול נשמות של יריבו, לוחם שנחשב לתלמיד היחיד של גוקו לאחר שגוקו ראה בו את הפוטנציאל האדיר במהלך טורניר אומנויות הלחימה האחרון שנערך בדרגון בול זי ובזמן דרגון בול GT הוא אף התחזק לאחר שהשיג גם את כוחותיו של מאג'ין בו. אז לאחר ההקדמה המעניינת הזאת הקרב שלנו להיום הוא:

PinatVSMajub

אגב, הפעם יש קרב בצורת מנגה: (תודה סופר-דופר ענקית לטל קריצ'מר על ציור המנגה!)

עמוד מס' 1:

Fight1

עמוד מספר 2:

Fight2

עמוד 3:

Fight3


 

Majuub

 

 

 

 

 

 

שם: אוב (לאחר המיזוג עם מאג'ין בו נקרא מאג' אוב)

דרגה \ גזע :  בן אדם

הופעה ראשונה של אוב: דרגון בול זי ——–> סאגת מאג'ין בו——–> פרק 289: פאן הנכדה (לחיץ)
הופעה ראשונה של מאג' אוב: דרגון בול GT——–> סאגת בייבי——–> פרק 32: אוב נכנס לשדה הקרב (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: קמאהמאה, צעקה עצבנית (אוב צועק בקול רב וגורם לרוח אדירה), התקפות של מאג'ין בו כמו קרן ממתקים ואף מתקפות ייחודיות שהמציא כמו חץ ברק( מאג' אוב יוצר כדורי אנרגיה רבים באוויר ויורה אותם על ירביו) ושוקולד קמאהמאה (מאג' אוב יורה על יריבו קמאהמאה אך במקום לגרום לנזק המתקפה גורמת ליריב להפוך לשוקולד).

 

 

 

OriginalLightningArrow
מאג' אוב מתכונן לירות את חץ הברק

 

 

 

 

 

3529320 shot0006
מאג' אוב יורה את השוקולד קמאהמאה לעבר שבייבי

 

 

 

ההיסטוריה של אוב

 

 

#סאגת מאג'ין בו- 10 שנים לאחר שקיד בו הובס מתקיים טורניר הטנקאיצ'י בודוקאי ה-28. לפני שהטורניר מתחיל גוקו מספר לכולם שהוא מתכוון להלחם בלוחם מיוחד במינו שנכנס גם כן לטורניר. רגע לפני שמגרילים את המתמודדים גוקו מבקש ממאג'ין בו להשתמש ביכולות שלו כדי שהלוחם שייבחר נגדו יהיה ילד קטן שהגיע מכפר נידח ועני שנקרא אוב. כשהקרב בין השתיים מתחיל אוב מספר לגוקו שהוא נכנס לטורניר כדי לזכות בפרס הכספי שיעזור מאוד לכפר שלו. כשגוקו מתחיל להתקרב אליו אוב נראה קצת חושש ולא מרוכז בתחילת הקרב אך לאחר שגוקו מחליט ללעוג לו אוב מתרגז ונראה שהוא מתחזק כשהוא מתחיל להלחם ברצינות בגוקו שמגלה באוב את הפוטנציאל הגלום בו. גוקו ידע למה הוא רוצה להלחם באוב ולמה אוב נראה כזה חזק בשביל בן אדם רגיל- מפני שהוא גלגול הנשמות של קיד בו (רגע לפני שקיד בו חוסל גוקו מבקש שהוא יחזור לחיים בתור אדם טוב והמלך אמה ממלא את בקשתו של גוקו וגורם להיוולדו של אוב- בן אדם שלמעשה עבר גלגול נשמות של קיד בו). במהלך הקרב השוויוני (גוקו לא באמת השתמש בכל הכוח שלו) גוקו מספר לאוב שהוא לעג לו רק כדי לבחון את כוחו האמיתי ואז הוא מציע לו לעזוב את הטורניר ולהפוך להיות התלמיד שלו. אוב נראה חושש בעקבות פרישת הטורניר מה שיגרום לו גם לוותר על הפרס הכספי אך גוקו מבטיח לו שמר שטן כבר ידאג לכפר שלו. אוב מסכים להצעתו של גוקו והשתיים עוזבים את זירת הטורניר ועפים לעבר השמיים כשגוקו נראה נרגש מתמיד להפוך את אוב לתלמיד הראשון שלו.

#סאגת בייבי- 5 שנים לאחר שגוקו ואוב עזבו את זירת הטורניר והפכו לתלמיד ומורה האימונים של אוב סוף סוף נגמרים. לאחר 15 שנה של שקט מגיע אויב חדש לכדור הארץ העונה לשם בייבי. בייבי מצליח להשתלט על גופו של וג'יטה והופך לבייבי וג'יטה כשהוא מצליח גם להשתלט על כל שאר אנשי כדור הארץ. בזמן שהוא גורם למהומה גדולה הוא בדרך מצווה על גוהאן ווידאל להרוג את בתם פאן אך אז מגיע אוב ועוצר בעדם. כשאוב רואה שבייבי הצליח להביס את גוקו הוא ניגש לעזור לו אך מפסיד בקלות בקרב. בייבי מתכוון לירות את כדור המוות שיחסל סופית את אוב אך רגע לפני שזה קורה מאג'ין בו מופיע מול אוב ומספר לו לראשונה שהוא בעצם גלגול הנשמות שלו. לאחר הגילוי מאג'ין בו הופך לחלקים קטנים ומתמזג יחד עם אוב כשהשתיים יוצרים לראשונה את הלוחם מאג'אוב. במצב זה מאג'אוב מצליח להתמודד מול בייבי ואף נילחם איתו בקרב שווה אבל במהלך הקרב כאשר מאג'אוב מנסה את כוחותיו החדשים ויורה את קרן הממתקים לעבר בייבי וג'יטה, האחרון מצליח להעיף אותה בחזרה למאג'אוב שהופך בעצמו לשוקולד ונאכל ע"י בייבי וג'יטה. בהמשך לאחר שגוקו הפך לס"ס 4 והצליח להתעלות על בייבי וג'יטה, בייבי מחליט להפוך לאוזארו מוזהב שמצליח להלחם בגוקו ולאט לאט גם להכניע אותו. באמצע הקרב האנרגיה של מאג'אוב חוזרת כשהוא מפריע לבייבי לתקוף את גוקו בטענה שהוא רק נתן לו לאכול אותו על מנת שהוא יפריע לו מבפנים. בזמן שבייבי עסוק במאג'אוב גוקו מצליח לרתום אליו אנרגיה וכשבייבי מצליח להוציא מבטנו את מאג'אוב זה כבר היה מאוחר מדי לאחר שגוקו כבר מספיק חזק כדי להביס את בייבי, הרבה בעזרת מאג'אוב.

#סאגת סופר 17+סאגת דרקוני הצל- שתי הסאגות האלו מופיעות יחד כאן בפינה כי מאג'אוב לא עשה יותר מדי בסאגות האלו ולכן ההסבר של השתיים הוא דיי קצר. במהלך סאגת סופר 17 כאשר נפער חור בין הגיהנום לכדור הארץ מגיעים יריבים שכבר מתו בעבר. מאג'אוב נלחם נגד הסאייבמנים וגנרל רילדו בזמן שאנדרואיד 17 של מיו ואנדרואיד 17 של דוקטור ג'ירו מתמזגים והופכים לסופר 17. מאג'אוב יחד עם וג'יטה, טראנקס וגוטן נלחם בסופר 17 אך לבסוף מפסיד לו.
בסאגת דרקוני הצל כאשר גוקו נלחם בסין שנרון הוא מובס לאחר שהיה עייף כתוצאה מהקרבות האחרים מול דרקוני הצל. בזמן זה מאג'אוב מצליח למשוך זמן ולהדוף את סין שנרון כדי שגוקו יוכל לטעון אנרגיה מחדש ואכן הוא מצליח לזאת עד שסין שנרון מצליח להביס אותו בקלות.

 

 

נתונים נוספים:

  • השם של אוב הוא למעשה היפוך האותיות של בו (באנגלית-בו נקרא BUU ואוב נקרא UUB) מה שגם מרמז על גלגול הנשמות של קיד בו.
  • בסוף האנימה והמנגה גוקו נראה יחד עם אוב כאשר אוב על גבו כשהם נעלמים אל תוך האופק וכך דרגון בול זי מסתיימת. בהוצאה מחודשת של המנגה ב2002 בה כל הדפים צבועים אקירה טוריאמה מוסיף כמה עמודים חדשים לסוף המנגה בהן ניתן לראות את גוקו קורא לעננה ונותן לאוב לעוף איתה בדיוק כמו שגוקו היה עשה כשהיה ילד (ניתן לראות בתמונה סוג של פלאשבק של גוקו רוכב על העננה ליד אוב)
  • וג'יטה אומר בפרק האחרון של דרגון בול זי שאוב לומד להלחם תוך כדי קרב (קצת אירוני שדווקא וג'יטה אמר את זה לפני שנים ולא מזמן הוא אמר את זה שוב על ברולי) מה שמאוד הזכיר בזמנו את בו שלמד את מתקפת הקמאהמאה מגוקו רק מצפייה בה או את יכולת הקאי קאי של קיביטו שמעבירה אותו במהירות לכל מקום שייבחר בדיוק כמו ההשתנות המהירה.

 

 

תמונת מנגה
אוב רוכב על העננה בהוצאה מחודשת של המנגה

 

 

 

 

 


 

 

KidBuu

 

 

 

 

שם: קיד בו

גזע: מאג'ין

הופיע לראשונה: דרגון בול Z —–> סאגת קיד בו ——> פרק 276: לברוח מהבטן של סופר בו (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: שאיבה של האויב, קמאהמאה, planet burst (בעברית: פרץ/פיצוץ כוכב.כדור ורוד, אנרגתי וענקי שאיתו בו השמיד את כדור הארץ),קרן ממתקים, יכולת להיווצר מחדש ולשנות את צורת הגוף שלו כרצונו.

 

 

 

Screenshot 26
קיד בו זורק את פיצוץ הכוכב שאכן מפוצץ את כדור הארץ

 

 

 

2c7289886a6247ffa778a76de23a9b52465b9f85 hq
קיד בו משתמש בקמאמאה

 

 

 

 

ההיסטוריה של בו

#סאגת מאג'ין בו- לפני 5 מיליון שנה מכשף בשם ביבידי יצר מפלצת איומה שהשמידה כוכבי לכת ויצורים חיים רבים, למפלצת קראו מאג'ין בו (או בכינוי המוכר לו "קיד בו"). מאג'ין בו אומנם היה נראה כמו ילד קטן אך הוא היה אכזרי והשמיד ללא הכר כשהוא אפילו מצליח להרוג את הקאיושין המערבי וצפוני. בהמשך הוא גם שואב לגופו את הקאיושין הדרומי ובכך הופך בעצם לבו הרזה ולאחר מכן אף מצליח לשאוב אליו את הקאיושין העליון מה שהופך אותו לבו השמן. ביבידי חשב באותו זמן שבו התחזק אך מה שהוא לא ידע שבעצם השאיבה של הקאיושנים החלישה את מאג'ין בו יותר והפכה אותו לאט לאט ליצור טוב. למרות שמאג'ין בו התחלש מהצורה המקורית שלו הוא המשיך לזרוע הרס וחורבן עד שאפילו ביבידי לא הצליח להשתלט עליו ולכן הוא לכד אותו בתוך פקעת ענקית שנשלחה אל כדור הארץ. 5 מיליון שנה מאוחר יותר בנו של ביבידי,באבידי, הצליח לאגור מספיק אנרגיה בשביל לשחרר את מאג'ין בו מהפקעת שלו. מאג'ין בו תחילה הביס בקלות את גוהאן ודאבורה ולאחר מכן בהוראת באבידי הוא יצא למסע הרס ברחבי כדור הארץ כשהוא בדרך משתמש ביכולותיו המגוונים והופך אנשים לממתקים ואוכל אותם. באמצע מסע ההרס מאג'ין בו פוגש בגוקו שנלחם נגדו לראשונה בצורת הסופר סאיין 3. לאחר קרב עיקש גוקו מחליט לעזוב את מאג'ין בו בטענה שבעוד 3 ימים הוא יפגוש יריב חזק. מאג'ין בו מחליט לאחר הקרב להרוג את באבידי ולהמשיך את מסע ההרס לבדו. לאחר זמן מה מאג'ין בו פוגש במר שטן שמסביר לו שהוא עושה דברים רעים ולכן מאג'ין בו מחליט להפסיק להשמיד את כדור הארץ (מאג'ין בו חשב שהוא עושה דברים טובים כי זה מה שביבידי ובאבידי הסבירו לו וכזכור מאג'ין בו נהפך ליצור טוב לאחר שאיבתם של הקאיושין הדרומי והעליון בניגוד לצורת הקיד בו המקורית שלו בה הוא היה רוע טהור). כשמר שטן נפגע ע"י 2 אנשים מאג'ין בו כועס ויוצר ענן עשן שלובש צורה והופך למאג'ין בו האפל שזהו הצעד הראשון לחזרתו של קיד בו המרושע. בו הטוב ובו האפל נלחמים אחד בשני ולבסוף בו האפל מנצח בקרב והופך את מאג'ין לשוקולד ואוכל אותו. לאחר שזה קורה גופו של בו האפל הופך מאפור לורוד והוא הופך להיות בו הרזה. בו הרזה תחילה הורג את כל אנשי כדור הארץ למעט מר שטן ושאר חבורת ה-Z ובהמשך הוא נלחם בגוטנקס בחדר הזמן והנשמה. פיקורו שחושב שגוטנקס הולך להפסיד מחליט להשמיד את המעבר בין כדור הארץ לחדר הזמן והנשמה ובכך כל השלושה נתקעים באותו המימד. בו שואג מעצבים ובעקבות השאגה שלו נפער חור במימד שדרכו הוא מצליח לעבור לכדור הארץ כשהוא משאיר מאחוריו את גוטנקס ופיקורו. בו הרזה אוכל את מרבית החבורה ואז הוא נלחם בגוטנקס שהצליח להגיע בחזרה לכדור הארץ עם פיקורו. גוטנקס בצורת ס"ס 3 כמעט מביס את בו אך רגע לפני המכה הסופית הוא מתפצל חזרה לגוטן וטראנקס. בו שמתכוון להשמיד אותם פוגש ביריב חזק ממנו, מיסטי גוהאן. לאחר קרב בין השתיים בו מאג'ין בו מבין שהוא לא יכול לנצח ולכן הוא מפוצץ את עצמו וחוזר לאחר מס' דקות כשהוא מצליח להחזיר טכניקה ישנה שלו- טכניקת השאיבה. בעזרת טכניקה זו הוא שואב אל גופו את פיקורו וגוטנקס והופך לסופר בו. סופר בו מביס גם את גוהאן בקרב ולבסוף גם שואב אותו והופך למה שהרבה מכנים "בוהאן". בוהאן נלחם בגוקו ווג'יטה שנאלצים להתמזג עם עגילי הפוטרה והופכים לוג'יטו. וג'יטו מתגלה כלוחם חזק יותר מבוהאן שמצליח לשאוב אותו גם, לא לפני שוג'יטו מפעיל מגן על גופו ונכנס לבטנו של בוהאן מבלי לתת לו את כוחותיו. בתוך הבטן של בו המיזוג של וג'יטו נגמר וגוקו ווג'יטה חוזרים בחזרה לעצמם. בהמשך השתיים מצליחים לשחרר את כל חבריהם שנשאבו אל בו ווג'יטה אף הולך רחוק יותר ומנתק את מאג'ין בו שהיה גם כן בתוך הבטן של סופר בו. ברגע שזה קורה חל שינוי בגופו של בו שממנו יוצאים וג'יטה וגוקו עם שאר החברים (מאג'ין בו השמן אומנם עדיין נמצא בתוך הגוף של סופר בו אך הוא לא מחובר אליו והוא לא מקבל כוחות ממנו). ברגע שזה קורה סופר בו משנה את צורתו לאחר שכל זכר קטן של טוב נמחק ממנו והוא חוזר בחזרה לצורתו המרושעת והמקורית-קיד בו. ברגע שקיד בו מופיע הוא קודם כל משמיד את כדור הארץ בעזרת מתקפת פיצוץ הכוכב. רגע לפני שזה קורה גוקו לוקח איתו את וג'יטה ומר שטן ומשתמש בהשתנות מהירה כדי להגיע לעולם הקאיושנים. שמה השתיים ממתינים לקיד בו שאכן מגיע לאחר מס' דקות והשלושה מתחילים בקרב שיכריע את עתיד היקום. תחילה גוקו נלחם בקיד בו בקרב דיי מאוזן עד שגוקו מאבד מכוחו של הס"ס 3. כשזה קורה וג'יטה נחלץ לעזרתו ונותן לו את הזמן הדרוש כדי לאגור שוב אנרגיה. וג'יטה מוכה קשות ע"י קיד בו אך מצליח להרוויח זמן בשביל גוקו שמנסה שוב להפוך לס"ס 3 אך ללא הצלחה. לאחר שזה קורה מר שטן מנסה לעזור גם כן אך קיד בו לועג עליו ומנסה להרוג אותו אך מאג'ין בו שעדיין נמצא בתוך קיד בו מונע זאת ממנו. קיד בו לבסוף יורק מגופו את מאג'ין בו והשתיים נלחמים בקרב שעם הזמן נוטה לטובתו של קיד בו. בזמן שהשתיים נלחמים קיביטושין ודנדה ,שכבר הספיקו לאסוף את 7 כדורי הדרגון בול של נאמק, מזמנים את פורונוגה בכוכב מרוחק והם מחזירים את כדור הארץ בחזרה יחד עם תושביו. גוקו מתחיל לאגור אנרגיה מתושבי כדור הארץ כדי ליצור את הגנקי דאמה/כדור אנרגיה בזמן שוג'יטה מבקש מתושבי כדור הארץ את האנרגיה שלהם אך רק חבריהם נותנים להם מהאנרגיה כששאר תושבי כדור הארץ לא סומכים על וג'יטה העצבני. כשמר שטן מבין שאף אחד לא מתכוון לעזור הוא גם כן מבקש את עזרתם של תושבי כדור הארץ וכשהם שומעים את קולו של הגיבור שלהם הם מחליטים להירתם למשימה ולתת לגוקו מהאנרגיה שלהם. בזמן שזה קורה מאג'ין בו לבסוף מובס ווג'יטה מחליט להלחם שוב בקיד בו כדי להרוויח זמן. לבסוף כשהגנקי דאמה מוכן קיד בו מבין שהכדור הענקי יכול להשמיד אותו ולכן הוא לוקח את וג'יטה בתור בן ערובה כדי שגוקו לא יזרוק עליו את הגנקי דאמה. למזלו של וג'יטה מאג'ין בו נחלץ לעזרתו ומתנגש בעוצמה בקיד בו. מר שטן במהירות עוזר לוג'יטה לברוח משדה הקרב וכשקיד בו מנער מעליו את מאג'ין בו גוקו מבין שזאת ההזדמנות שלו והוא זורק על קיד בו את הגנקי דאמה. תחילה קיד בו מצליח לעצור את המתקפה והוא מתחיל לדחוף אותה בחזרה מפני שכל כוחו של גוקו נעלם אך לשמחתו קיביטושין ודנדה מבקשים מפורונגה שיחזיר לגוקו את כוחו האבוד וכשזה קורה גוקו הופך לסופר סאיין ומצליח להשמיד את קיד בו בעזרת הגנקי דאמה לא לפני שהוא מבקש שקיד בו יחזור בתור אדם טוב(מה שאכן קורה לאחרי זמן מה כאשר נולד אוב).

 

נתונים נוספים:

 

 

  • במנגה לקיד בו כמעט ואין בכלל אצבעות בידיים מלבד האצבע המורה ואגודל קטן בניגוד לאנימה ששמה לקיד בו יש אצבעות רגילות לחלוטין.
  • קיד בו הוא האויב היחידי במנגה שבאמת נהרג ע"י הגנקי דאמה ובמהלך כל דרגון בול זי הוא רק האויב השני שגוקו הורג (מלבד יאקון).
  • בדיבוב היפני קיד בו אומר רק מילה אחת- בזמן הקרב בינו לבין מאג'ין בו הטוב הוא אומר לו "תמות".

 

 

Kid buu2
קיד בו במנגה. ניתן לראות שאין לו כלל אצבעות חוץ מאצבע מורה ואגודל

 

 


 

סיכום הקרב:

 

הקרב שלנו היום מפגיש בין שתי יריבים בעלי קשר אדוק מאוד, קיד בו המרושע וגלגול הנשמות שלו אוב טוב הלב אך רק אחד מהם יכול להיות מנצח בקרב! מי זה יהיה? האם קיד בו המסוכן ידע להשתמש בטכניקות שלו כדי להביס את אוב? האם אוב ינצל את כוחו של מאג'ין בו ובעקבות הפיכתו למאג' אוב הוא יצליח להביס את קיד בו? האם קיד בו יראה שדווקא הנשמה המרושעת היא הנשמה היותר חזקה? האם אוב יראה לקיד בו שדווקא לאחר גלגול הנשמות הנשמה הטובה תהיה זו שתנצח? אתם תחליטו מי המנצח בקרב הזה!

 

 

[poll id="198"]

 

יש לכם רעיונות לקרבות נוספים? אילו לוחמים הייתם רוצים לראות מופיעים כאן בפינה? כתבו לנו ואולי הקרב שלכם יופיע בפעם הבאה בפינת הקרבות!

Digiqole Ad
4.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
32 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ןןג'יטה

תעשה ג'רן נגד בילס

אריאל

המנגה לא ניראת כל כך טוב.
היא הייתה יכולה להיות טובה יותר.

פאן צ׳אן

החלטה קשה

וגיטה אולטרה אינסטינקט

פיקולו
נגד פרפקט סל

וגיטה אולטרה אינסטינקט

בלו אבולושין וגיטה או גוקו אולטרה אינסטינקט לא מושלם בפעם הראשונה

וגיטה אולטרה אינסטינקט

קרירין נגד מאסטר רושי או קרירין נגד טינשנהן

וגיטה אולטרה אינסטינקט

ברולי נגד בלו אבולושין וגיטה או ברולי נגד גוקו אולטרה אינסטינקט לא מושלם

ינון עוז

סתם חבר מה אתם משווים את קוד בו למאגוב

ינון עוז

מה אתם משווים ביד בו למאגוב אני מציע תעשו או גירן נגד גולדן מטאר קולאר או שתעשו גוגיגיטה נגד גולדן מטאל קולאר או שתעשו סופר… קרא עוד »

גולדן פריזה

פרפקט סל נגד דאבורה

יוני אגרוף מתפוצץ

אולי מאג'ין וג'יטה נגד גוהאן

S.S.G

נראה לי, רק נראה לי, שקיד בו מנצח. כי אם תחשבו על זה מאג'ין בו לא יכל להתמודד מול הסופר סאיין 3 וקיד בו דווקא… קרא עוד »

אל הסאיינים

גוקו בלאק נגד גולדן פריזה

גוקו

סופר 17 נגד בלו אבולושין וגיטה

אורי

קיד בו זה ברור!!!

deidara

הצעה: טיאן נגד מאסטר רושי

קאקרוטו

היי יהיה היום את פינת השבוע? אם כן יצא עדכון גיימפלי של פיקולו מהמישחק דרגון בול זי קאקרוטו

דרגון בול Nemesis רשמי

1. קאקארוקו (המיזוג של הפוטרה בין קאקרוטו לגוקו (אחד גוקו רגיל השני מהירוס)) סופר סאייה בלו נגד וג'יטה בלו אבולושין (סאגת מורו) 2. ג'ירולי (המיזוג… קרא עוד »

עמית מנדלוביץ

הלוחמים בדרגון בול גיטי הרבה יותר חלשים

(ממש לא) טל קריצ'מר

מקווה שאהבו את המנגה שציירתי.
היה ממש כיף לצייר משהו שונה.
תגיבו לי או לאתר אם אתם רוצים עוד מנגות או שעדיף ציור

אופיר

סופר פיו נגד סופר הארטס אני רוצה קרדיט

אופיר

ורמוד נגד בירוס אני רוצה קרדיט

אופיר

אנדרואיד 18 של סופר נגד אנדרואיד 17 של זי בגלל הבדלי הכוחות שהיו בניהם כשהם היו באותה תקופה אני רוצה קרדיט

אופיר

זאמאסו הממוזג נגד ברולי של סופר במלוא כוחו אני רוצה קרדיט

אופיר

העוזרים של זנו מתמזגים נגד הדאיינשינקאן אני רוצה קרדיט

Caulifla San

תעשו בבקשה מישהו שווה נגד קאוליפלה סופר גוד אחלה פוסט