פינת הקרבות #27 - סופר 17 נגד אנדרואיד 17 (דרגון בול סופר) > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
PinatVS17super17

פינת הקרבות #27 – סופר 17 נגד אנדרואיד 17 (דרגון בול סופר)

אחרי פגרה קטנה של שבועיים אנחנו חוזרים שוב עם פינת הקרבות! אין צורך בהקדמות מיותרות אתם כבר מכירים את הפואנטה אחרי 27 פינות (ועוד כמה פינות ספיישל) אז בואו נגיע ישר לעיקר של הדבר! בפינת הקרבות האחרונה היה לנו קרב בין שתי הלוחמים המקורבים בנפש- מאג'וב וקיד בו. שתיים מהלוחמים החזקים ביותר כשאחד מהם מייצג את דרגון בול זי והשני את דרגון בול GT התנגשו בקרב חזיתי שהתעורר לחיים בזכות טל קריצ'מר האחד והיחיד שהכין לנו מיני מנגה מקורית ואדירה!
ואחרי הקרב החזיתי הזה רק לוחם אחד נבחר להיות המנצח ואתם בחרתם אותו! אז לאחר כ500 הצבעות ובהפרש זעום של 11% מהקולות אתם קבעתם שהמנצח בקרב הזה הוא……

 

 

 

מאג'וב המנצח!

 

 


 

היום בפינת הקרבות מס' 27 יש לנו קרב עם סגנון דיי דומה לקרב האחרון שהיה לנו כי גם הפעם יש לנו קרב בין 2 לוחמים שמאוד קשורים אחד לשני, אולי אפילו יותר מהקשר בין מאג'וב לקיד בו. ניתן ממש להגיד ששתי הלוחמים האלה הם כמעט אותו אחד אך האופי שלהם הפוך לגמרי. מצד אחד יש לנו לוחם שמייצג שוב את דרגון בול GT אך הפעם הוא דווקא מהצד של הרעים, לוחם שנוצר היישר מהגיהנום ע"י דוקטור מיו ודוקטור ג'ירו כאשר הם משלבים פעמיים את אותו אנדרואיד שגרם צרות אפילו לגוקו ס"ס 4. מנגד יש לנו לוחם שמייצג את דרגון בול סופר שהוא למעשה חצי מהלוחם שהוא נלחם מולו אך הוא עבר שינוי ניכר בחייו ולמרות שהפך להיות בעל משפחה הוא התחזק מאוד עם השנים וניתן לראות זאת במיוחד בטורניר העוצמה כששמה הוא נבחר להיות המנצח הגדול למרות כל האויבים החזקים סביבו. אז הקרב שלנו להיום הוא:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קרדיט ענקי לטל קריצ'מר על הציור!

 

  • יש לשים לב שמדובר על אנדרואיד 17 מדרגון בול סופר.

  • קרדיט גדול למשתמש דרגון בול Nemesis שהציע את הקרב הזה!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

שם: סופר 17

דרגה \ גזע :אנדרואיד

הופעה ראשונה של סופר 17: דרגון בול GT ——-> סאגת סופר 17 ——-> פרק 44: איחוד מסוכן (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: סופת גיהנום (17 מוציא את היד שלו מהמקום ויורה אלפי כדורים), מפציץ פלאש/FLASH BOMBER (סופר 17 מושיט את ידיו ויורה כדורי אנרגיה קטנים כמו מכונת ירייה), פצצת ליקוי חמה/Electro Eclipse Bomb (סופר 17 יוצר כדור אנרגיה שחור עם חשמל בפנים ויורה זאת על יריביו), יכולת לשאוב מתקפות אנרגיה של יריביו.

 

 

 

סופר 17 משתמש בסופת גיהנום

 

 

 

 

 

סופר 17 מתכונן לירות את פצצת ליקוי חמה

 

 

 

 

ההיסטוריה של סופר 17

 

 

#סאגת סופר 17- זמן קצר לאחר שבייבי חוסל 2 המדענים הגאונים והמרושעים ד"ר ג'ירו וד"ר מיו מתכננים להוציא לפועל את תוכנית ההרס שלהם. התוכנית היא ליצור אנדרואיד 17 נוסף בגיהנום שבעזרת האנרגיה שלו והאנרגיה של 17 מכדור הארץ יפער חור בין הגיהנום לכדור הארץ שדרכו אויבים רבים שנהרגו יוכלו לתקוף ולהרוס את הכוכב. תוך כדי שחבורת הZ נלחמים בכל אויביהם לשעבר 17 נתקל ב18 ובקרירין. לאחר ש18 מסרבת להצעת 17 להצטרף אליה הוא מחליט להרוג את קרירין ולאחר מכן גם תוקף את 18 ופוצע אותה. בהמשך 17 נלחם בוג'יטה כשבאמצע הקרב מופיע אנדרואיד 17 השני, אותו אנדרואיד שמיו וג'ירו יצרו בגיהנום. כשהשניים נפגשים הם מתמזגים ויוצרים לראשונה את סופר 17. גוהאן, גוטן, טראנקס,וג'יטה ומאג'וב נלחמים בסופר 17 שמצליח להביס אותם בקלות ולאחר מכן הוא גם הורג את ד"ר ג'ירו לאחר שנודע כי ד"ר מיו תיכנת את סופר 17 לעשות זאת על מנת להשיג שליטה אישית ומוחלטת עליו. לאחר שזה קורה וג'יטה העקשן ממשיך להלחם בסופר 17 עד שגוקו מגיע (לאחר שהיה תקוע בגיהנום אך דנדה ופיקורו עזרו לו לצאת משם) ומציל את וג'יטה ממתקפה שכמעט השמידה אותו. תחילה גוקו נלחם בסופר 17 בתור סופר סאיין אבל לאחר שהוא מבין כי אין לו כל השפעה כך הוא הופך לסופר סאיין 4 ומתחיל לאט לאט להביס את סופר 17. לאחר שסופר 17 שואב את כל התקפותיו של גוקו הוא מתחיל להתחזק עד שהוא מגיע למצב שהוא אפילו מסוגל להביס את גוקו. כשגוקו מבין שסופר 17 חזק ממנו הוא מנסה להקריב את עצמו ולפוצץ את גופו יחד עם 17 אך ברגע האחרון סופר 17 מפעיל מחסום סביבו ומונע את ההתקפה של גוקו. לאחר שזה קורה גוקו מובס וסופר 17 מתכנן להשמיד אותו אך רגע לפני המתקפה הסופית 18 מופיעה ומטיחה האשמות קשות בפני סופר 17 בעקבות מותו של קרירין. 18 מפחידה את סופר 17 בטענה שהפצצה שד"ר ג'ירו הטמין בשתי האנדרואידים עדיין נמצאת בתוכה (למרות שזה לא נכון כי קרירין ביקש לפני שנים משנרון שיוצא מגופה את הפצצה אך סופר 17 לא יודע זאת) כשסופר 17 נראה חושש מכך. ד"ר מיו אומר לסופר 17 שיפסיק לפחד ומנגד 17 מתעצבן מההערות של מיו ומחליט להרוג גם אותו. לאחר מכן 18 מתקיפה את סופר 17 עם מטח של פצצות אנרגיה קטנים ובזמן שסופר 17 עסוק בלשאוב את האנרגיה של התקפותיה של 18 גוקו מבין שסופר 17 חשוף לגמרי למתקפה ולכן הוא מנצל את המצב ומשתמש באגרוף דרקון שחודר דרך בטנו של סופר 17 ולבסוף גוקו מסיים את הקרב עם קמאהמאה אחרון שמחסל סופית את סופר 17. לאחר הקרב גוקו טוען שלמעשה אנדרואיד 17 מכדור הארץ גרם לכך שהחולשה של סופר 17 תהיה כל כך חשופה על מנת שיוכלו לחסל אותו, כלומר לטענת גוקו 17 של כדור הארץ עבר שטיפת מוח בחסותו של 17 מהגיהנום והוא לא באמת רצה לגרום לכל כך הרבה נזק.

 

נתונים נוספים

 

  • סופר 17 הוא האויב בעל סאגה על שמו שחיי הכי פחות זמן בכל סדרת דרגון בול, הוא הצליח לשרוד רק 5 פרקים.
  • למרות שסופר 17 היה הנבל הראשי בסאגה הוא הרג רק 2 דמויות ואלה היו דווקא היוצרים שלו- דוקטור מיו ודוקטור ג'ירו.
  • סופר 17 מאוד אוהב את שיערו הארוך, למעשה הוא מושך אחורה את שיערו במהלך הסאגה הקצרה שלו 5 פעמים (אפשר אולי להגיד גם 6 אם אתם מחשיבים את העובדה שהוא סידר את השיער מאחורי האוזן שלו לאחר שהצליח להימלט מהתקפת ההקרבה של גוקו).

 

 

 

 

סופר 17 מתלהב מהשיער שלו

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

שם: אנדרואיד 17

גזע/ דרגה :אנדרואיד

הופעה ראשונה של אנדרואיד 17: דרגון בול זי ——-> סאגת האנדרואידים וסל——–> פרק 133: הסיוט מתחיל- 17 ו-18 מתעוררים (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: מחסום (ההגנה/ התקפה המוכרת של 17 כשהוא מכסה את גופו בתוך מחסום ירוק), כוח הבזק Power Blitz (מתקפת קי כחולה חזקה ש17 יורה על יריביו) והיכולת לשמור על כוחו מבלי להתעייף אודות היותו אנדרואיד.

 

 

 

17 משתמש במחסום שלו במהלך טורניר העוצמה

 

 

 

 

 

17 יורה את הכוח הבזק

 

 

 

 

 

ההיסטוריה של אנדרואיד 17

 

#סאגת האנדרואידים וסל- הסאגה בה פגשנו לראשונה באנדרואיד 17. בתחילת הסאגה מגיע נער מהעתיד בשם טראנקס שמספר לגוקו (לאחר שחזר מכוכב נאמק) שבעוד 3 שנים הולכים להופיע 2 אנדרואידים חזקים שהפכו את העולם שלו לגיהנום וכנראה שבקרוב גם את העולם של גוקו וחבריו אם הם לא יתאמנו לקראת הקרב המכריע. 3 שנים מאוחר יותר ולאחר שכולם התחזקו אכן מופיעים 2 אנדרואידים שנקראים אנדרואיד 19 ואנדרואיד 20. לאחר חיפושים קצרים בעיר מסוימת החבורה מוצאת את אנדרואיד 19 שתחילה נלחם בגוקו עד שבאמצע הקרב גוקו מתחיל להתחלש מכיוון שמחלת הלב הנגיפית בדיוק השפיעה עליו מה שגרם לו גם להפסיד בסופו של דבר עד שוג'יטה מגיע ומציל אותו. וג'יטה הופך לראשונה לסופר סאיין ומביס בקלות את 19 כשלאחר מכן הוא גם פונה לאנדרואיד 20 שמאוחר יותר מתגלה בתור המדען מצבא הסרט האדום שיצר את האנדרואידים האכזריים והפך גם את עצמו לאנדרואיד- דוקטור ג'ירו. כשג'ירו מבין שאין לו סיכוי מול וג'יטה ושאר החבורה הוא בורח במהירות לעבר המעבדה שלו בשביל להעיר את האנדרואידים 17 ו-18. למרות שכולם חיפשו אחריו וגם מצאו את המעבדה שלו זה כבר היה מאוחר מדי מכיוון שג'ירו כבר הספיק להעיר את 2 האנדרואידים כאשר הדבר הראשון שאנדרואיד 17 עשה היה לשבור את השלט ששולט בהם ולאחר מכן גם להעיף את ראשו של דוקטור ג'ירו ולמחוץ אותו למוות. בהמשך החבורה מחליטה לתקוף את 2 האנדרואידים שמביסים את כולם בקלות רבה למרות שבתוך החבורה נמצאים 2 סופר סאיינים (כשבאותו זמן סופר סאיין נחשב לדבר החזק ביותר שיש). עם התקדמות הסאגה 17 ו-18 הולכים לחפש אחר גוקו ולהרוג אותו מכיוון שזהו הייעוד שלהם והם התכוונו לבצע אותו אלה שבדרך 17 נאלץ להלחם בפיקורו אך מה שהוא לא יודע זה שפיקורו השתלב עם קאמי ויצר לוחם בעל כוח אדיר. 17 נלחם בפיקורו בקרב עיקש ושווה כוחות עד שלפתע באמצע הקרב מופיע האנדרואיד האולטימטיבי סל. פיקורו מסביר ל17 שסל נוצר על מנת לשאוב אותו ואת 18 בשביל להפוך לאנדרואיד החזק ביותר שקיים אך 17 לא נראה מאוים ונלחם בעצמו בסל אך הוא מובס בקלות. סל מביס גם את פיקורו אבל אז נתקל באנדרואיד 16 שמתגלה בתור לוחם חזק שמשתווה בכוחו לסל. באמצע הקרב סל מבין שההכרעה לא תגיע בקרוב ולכן הוא מחליט לחפור בתוך האדמה ולצאת מאחורי 17 ובמפתיע לשאוב אותו.

לאחר ש17 נשאב אל סל הוא למעשה לא מופיע יותר בסאגה וכמעט ולא מופיע יותר בכל דרגון בול זי למעט קטע קטן שבו 17 נראה כשהוא מרים את ידיו לשמיים בשביל לתת מכוחו לגוקו שהטעין את הגנקי דמה מול קיד בו.

#סאגת הישרדות ביקום- כמה שנים לאחר הופעתו האחרונה של 17 בדרגון בול זי הוא חוזר שוב והפעם בדרגון בול סופר. בסאגה זו גוקו אוסף את 10 הלוחמים החזקים ביותר שהוא מכיר כדי שיילחמו בטורניר העוצמה- טורניר בו משתתפים 8 יקומים וכאשר כל הלוחמים עפים מהזירה היקום שלהם נמחק. במהלך חיפושיו של גוקו אחר לוחמים חזקים הוא הולך להפגש עם דנדה כדי שיעזור לו לאתר את אנדרואיד 17 כשלבסוף הוא אותר באי מסוים. כשגוקו מגיע לאי הוא מגלה ש17 נלחם באנשים רעים שמתכוונים לפגוע באי ובחיות השוכנות בו מכיוון ש17 שינה את חייו ונהפך לשומר יערות (ריינג'ר) שחיי את חיו עם משפחתו. כאשר גוקו פוגש את 17 באנימה הוא נלחם נגדו כבר בצורת סופר סאיין בלו ולמרות שלא השתמש בכל כוחו הוא מודה ש17 לוחם חזק מאוד (כשמנגד גם 17 מציין שהוא לא השתמש בכל כוחו). במנגה לעומת זאת 17 נלחם בגוקו כשהוא מצב סופר סאיין 2 וגם לאחר מכן סופר סאיין 3 כשגם אז 17 מתמודד מולו שווה בשווה בניגוד לאנימה שבה הוא נלחם בגוקו רק בתור סופר סאיין בלו. לאחר קרב האימון הקצר גוקו מנסה לשכנע את 17 להצטרף לטורניר ורק לאחר הרבה תחנונים ובקשות 17 לבסוף מסכים להשתתף בטורניר (הוא הקשה מאוד על גוקו למרות שגוקו סיפר לו את האמת ואמר לו שאם יפסידו אז כל היקום ימחק). כשטורניר העוצמה מתחיל כמה רגעים אחרי תחילת הטורניר 17 נלחם בסאנקה קו וויקאל מיקום 2 וגם מצליח להעיף אותם למרות שהן הצליחו לפגוע ב17 בלי סוף ובהמשך 17 מצליח להעיף גם את רוזי מיקום 2 בקלות רבה. הטורניר ממשיך ויקום 7 פוגש בלוחם שנחשב לבלתי נראה מאחר והצליח להעיף את פיקורו מהזירה מבלי שאף אחד יראה אותו כשלבסוף 17 מצליח להבין שהלוחם הבלתי נראה הוא למעשה חרק קטן מאוד שקשה לראותו בשם דאמון. 17 מצליח ללכוד את דאמון במגן שלו ואז להעיף אותו בבעיטה מהזירה. כשהטורניר ממשיך 17 ו-18 משתפים פעולה מול ויארה מיקום 3 וכאשר הם תוקפים אותו ביחד ללא הפסקה ויארה מפסיק לתפקד כשלאחר מכן 18 בועטת אותו מהזירה. 17 ממשיך להועיל ליקום 7 כאשר הם נלחמים בלוחם החזק אנילזה שנוצר משילוב של 4 הלוחמים החזקים ביותר מיקום 3 שהחליטו לתקוף את מי שנשאר מיקום 7. במהלך הקרב אנילזה מצליח להתגבר על יקום 7 וכמעט להעיף את 17 מהזירה אלא שאז 18 מקריבה את עצמה ויוצאת מהזירה במקום 17 שמוחזר לזירה ע"י אחותו. יקום 7 ממשיך להלחם באנליזה אך 17 היה זה שעשה את מירב הנזק כאשר הוא פגע בכור האנרגיה של אנליזה ובעצם נתן פתח לשאר צוות יקום 7 לתקוף את אנליזה ולהוציא אותו מהזירה. לקראת סוף הטורניר נשארים רק טופו וג'ירן נגד 17, פריזה, וג'יטה וגוקו. 17 ופריזה מנסים להתמודד מול טופו ונראה שהם מצליחים להביס אותו אך לבסוף טופו מחליט לשחרר את כול כוחו והופך לטופו אל ההרס. בצורה הזו טופו מביס את פריזה לחלוטין ונלחם ב17 שמחזיק מעמד מול טופו כאשר 17 מנצל את ההיתרון של כוחו אינסופי כאשר הוא תוקף את טופו ללא הרף. בסופו של דבר וג'יטה מתערב בקרב ומביס בעצמו את טופו. לאחר הקרב עם טופו הארבעה נלחמים בג'רן שתוקף בחוזקה את פריזה אלא שאז הוא נפגע בגבו מ17 שלמעשה היה אולי ללוחם הראשון שמצליח באמת לפצוע את ג'ירן. בהמשך הקרב ג'ירן תוקף את 17, וג'יטה וגוקו ולבסוף משתמש בגל אנרגיה אדיר כדי להשמיד אותם אך 17 נשאר היחיד שעומד כאשר הוא מכסה את גוקו ווג'יטה במגן שלו וחוסם את ההתקפה של ג'ירן. 17 מודה בפני ג'ירן שלהקריב את עצמו זה דבר מאוד אנושי והוא אוהב את זה ולאחר מכן 17 אכן מקריב את חייו כדי לנטרל את ההתקפה של ג'ירן בשביל לתת לגוקו ווג'יטה את האפשרות להשאר בזירה ולהלחם מול ג'ירן. הקרב שיכריע את גורל שני היקומים נמשך כשגם וג'יטה לבסוף עף מהזירה ומשאיר את גוקו כמעט לבדו להלחם בג'ירן. גוקו מצליח להשתלט על האולטרה אינסטינקט באופן מושלם וכמעט מעיף את ג'ירן מהזירה אלא שאז הוא מאבד את הכוח הזה וג'ירן שהצליח להפוך את היוצרות מעיף את גוקו מהזירה…..עד שפריזה מגיע משום מקום ומציל את גוקו. לאחר שפריזה מופיע להפתעת כולם מופיע גם אנדרואיד 17 שאיכשהו הצליח להשאר בחיים. תחילה פריזה ו17 נלחמים יחד נגד ג'ירן ונראה שכמעט מצליחים להכניע אותו עד שג'ירן מקבל זריקת עידוד מחבריו ומחזיר אליו את כוחו כשהוא נאבק בחזרה נגד השניים. באמצע הקרב גוקו מצליח להתאושש ועוזר ל17 ופריזה להלחם בג'ירן כשאז גוקו מציע לפריזה לשתף איתו פעולה בזמן ש17 יחפה עליהם מאחורה. פריזה וגוקו יוצאים לקרב חזיתי מול ג'ירן בזמן ש17 אכן מנסה לעזור להם כאשר הוא יורה על ג'ירן פצצות קי. לבסוף גוקו ופריזה מצליחים להעיף את ג'ירן מהזירה כשגם הם עפים יחד איתו מה שמשאיר את 17 בתור הלוחם האחרון והיחיד בזירה, דבר המקנה ליקום 7 את הניצחון הגדול והופך את אנדרואיד 17 לMVP (המצטיין) של טורניר העוצמה. לאחר שכל היקומים שנלחמו בטורניר נמחקים, למעט יקום 7 שניצח, 17 מקבל את המשאלה שלו מהסופר דרגון בול ומבקש שכל היקומים שנמחקו יחזרו בחזרה. המשאלה מתגשמת והדאישינקן אף מוסיף שזה היה סוג של מבחן ואם 17 היה מבקש משאלה אנוכית זנו סאמה היה מוחק את הכל.

 

 

נתונים נוספים

 

  • שמו האמיתי של אנדרואיד 17 הוא למעשה לאפיס. השם האמיתי של 18 הוא לזולי מה שיוצר ביחד את השם "לאפיס לזולי". לאפיס לזולי היא למעשה אבן חן יקרה במיוחד בצבע כחול שהייתה קיימת עוד בתקופה הפרהיסטורית.
  • 17 נראה בסדרה בתור נהג מעולה כשהוא מצליח בזמן דרגון בול זי לגנוב משאית ונוסע איתה בדרכים לא שגרתיות בזמן שהוא נהנה מאוד מכך. בדרגון בול סופר כש17 הופך לריינג'ר (שומר יערות) הוא מחזיק בבעלותו טרקטור ונוסע איתו לאורך כל היערות. יש הטוענים שכל זה מרמז על החיים הקודמים של 17 לפני שהוא נהפך לאנדרואיד שכנראה הוא היה נהג טוב גם לפני כן ואולי אף עבד בעבודה שקשורה לכך (כזכור 17 לא תמיד היה אנדרואיד, הוא נולד בן אדם אך דוקטור ג'ירו הפך אותו לאנדרואיד).
  • למרות ש17 נוצר בשביל להרוג את גוקו הוא למעשה לא פגש אותו בכלל בדרגון בול זי. כש17 ו18 התעוררו לחיים גוקו חלה במחלת הלב הנגיפית ולא הספיק להלחם בהם. כשגוקו התעורר הוא הלך ישר לחדר הזמן והנשמה ובזמן שהתאמן שם סל כבר הספיק לשאוב 17 אליו ולכן הפגישה בין השניים לא התקיימה……עד שהגיע דרגון בול סופר. בסופר בזמן שגוקו חפש לוחמים בשביל ליצור צוות ליקום 7 הוא מוצא את אנדרואיד 17 והם עורכים את ההיכרות הראשונית שלהם שכללה כמובן קרב בין השניים (שימו לב שאפילו בGT השניים לא נפגשו באמת כי גוקו נלחם בסופר 17 ולא באנדרואיד 17 עצמו).

 

 

גוקו ו17 נלחמים לראשונה

 


 

 

סיכום הקרב

 

שתי הלוחמים שהם כמעט אותו האחד נלחמים בקרב עיקש ביניהם ורק אחד מהם יכול להיות המנצח! מי זה יהיה? האם סופר 17 יוכיח שוב שהלוחמים מדרגון בול GT יותר מיומנים וחזקים? אולי אנדרואיד 17 יוכיח שהלוחמים של דרגון בול סופר מסוגלים ליותר? האם סופר 17 יראה לאנדרואיד 17 שעוצמה כפולה שלו שנוצרה ע"י 2 מדענים מהגיהנום יכולה להביס כל הדבר העומד מולה? או שאנדרואיד 17 יוכיח לסופר 17 שהעוצמה שלו כלל לא מרשימה את הלוחם שנבחר להיות הMVP של יקום 7? רק אחד יצא מהקרב הזה כמנצח ואתה תקבעו מי זה יהיה!

 

 

[poll id="202"]

אילו קרבות הייתם רוצים לראות כאן? יש לכם רעיונות לעוד קרבות? שתפו אותנו ואולי הקרב שלכם יהיה הקרב הבא בפינת הקרבות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
45 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
וג׳יטה בלו אובליישן

כל הכבוד לך ולדרגון בול נמסיס על הרעיון הטוב

אוראל

17 מסופר השתווה לבלו וסופר 17 השתווה לסופר סאיין 4 ואפילו סופר סאיין גוד יותר חזק מ4 אז ברור ש17 מסופר עם כבר 17 מסופר… קרא עוד »

hakaishin jiren

אני רוצה לראות בפינת הקרבות הבאה קרב של בירוס נגד ברולי או גוקו אולטרה אינסטינקט נגד גוג'יטה בלו או גולדן פריזה נגד גוהאן

יונתן גל

רעיונות לקרבות: גולדן פריזה מטורניר העוצמה נגד אנדרואיד 17
היט נגד גוקו בלק סופר סאייה רוז
סופר סאייה גוד נגד סופר סאייה ארבע

אריאל

המנגה ניראת דיי מוזר הם לא ניראים כמו בסדרה בכלל לפי דעתי. וזה דיי ברור שסופר 17 יהיה זה שינצח כי אחרי הכל זה 17… קרא עוד »

deidara

יש!!! פינה שמוקדשת לדמות הכי טובה בסדרה כולה!!

יובל לוי

לדעתי הייתם צריכים להחליט ולבחור מי נילחם 17 באנימה או במנגה מפני ש-17 במנגה פחות חזק בצורה משמעותית מ-17 באנימה ולכן אי אפשר להתייחס אליהם… קרא עוד »

12345ssr

אני הייתי רוצה לראות את גוקו סופר סאייה בלו קאיוקן מדרגון בול סופר נגד גוקו סופר סאייה 4 מדרגון בול GT

GotenSan

1. צ׳יצ׳י נגד וידל. 2. מר שטן נגד פאן (דרגון בול סופר). 3. גוקו סופר סאיין גוד נגד קיד בו. 4. וג׳יטה סופר סאיין (dragon… קרא עוד »

GotenSan

גוקו נגד מר שטן (כמו שמראים אותו בטלויזיה בעולם של דרגון בול) גוקו סופר סאיין בלו בסאגה של טורניר העוצמה נגד גוקו סופר סאיין גוד… קרא עוד »

GotenSan

בורמה נגד ג׳אקו
גוקו (מצב רגיל דרגון בול סופר) נגד ג׳אקו (כמו שג׳אקו חושב על עצמו)

GotenSan

גוקו (במצב הרגיל) נגד מר שטן (כמו שחושבים עליו האנשים בעולם של דרגון בול). בורמה נגד ג׳אקו גוקו (במצב הרגיל) נגד ג׳אקו (כמו שג׳אקו חושב… קרא עוד »

Airielm

וגיטה סופר סאייה גוד נגד גוקו סופר סאייה 4

אולטרה אינסטינקט

אולי בפינת הקרבות הבא תעשו ווגיטו בלו נגד מקיטה סופר סאייה בלו אבולושן

רדיץ

אנדרואיד 17 מסופר.כנראה שזה הוא בגלל שדנדה אמר שהוא התחזק מאז הפעם האחרונה שראו אותו.

גוגיטה סופר סאיין בלו

איפה שרשמם מה קורה חברים נהנים בחופש במקום שתפו רשמתם שתפי ולגבי הסקר של פייטרז ברור שג'וגיטה

מתן

לדעתי היה עדיף לעשות את זה לפני 10 פינות ככה שזה יהיה בפינה ה 17 (:

היט הגדול

קרב שאני רוצה מאוד ליראות טופו אל ההרס נגד בירוס