BeerusVsSupervegito

פינת הקרבות #4

[avatar user="AZ_RULER" align="right"]AZ_RULER[/avatar]

פינת הקרבות #4

מה קורה חברים יקרים?! כן כן אני יודע לא הייתה פינה כבר המווווןןןןן זמן…..אני באמת מצטער על זה פשוט בגלל עניינים בצבא ובעיות אישיות לא היה לי הרבה זמן בשביל פינת הקרבות ובשביל האתר בפרט. אני פשוט חכתי שדברים יסתדרו יותר כדי שאני אוכל לחזור ולתת לכם את שוב את הפינה האדירה שלנו וסוף סוף זה קרה! עכשיו יהיה לי יותר זמן בשביל לתת לכם קרבות נדירים נוספים שתוכלו לדון עליהם כמה שתרצו (דרך אגב אם ויקרה לי מצב ששוב לא יהיה זמן, למרות שלא נראה לי שזה יקרה, בניגוד לפעם קודמת אני יידע אתכם ככה שלא תצטרכו לחכות סתם לפינה נוספת).
טוב אז בואו נתחיל לדבר ביזנס- בפינה הקודמת למי שזוכר היה לנו קרב בין גוקו סופר סאיין 3 נגד וג'יטה סופר סאיין 2 במצב שהוא עצבני מהסרט של קרב האלים/ דרגון בול סופר. אחרי הרבה מחשבות ודיונים מצדכם אתם בחרתם בפער של 20 אחוז במנצח שהוא:

 

גוקו המנצח!
גוקו המנצח!

כזכור אני נתתי לכם את האפשרות להציע קרבות שהייתם רוצים לראות ובנוסף לקרב בין גוקו לוג'יטה אני שמתי לב לעוד קרב שתפס את תשומת לב מכמה מעריצים וזהו קרב בהחלט ענקי שמי יודע, אולי אנחנו עוד נראה אותו בעתיד! אז הקרב האדיר שלנו היום הוא:

 

BeerusVsSupervegito

 

SuperVegito

שם: סופר וג'יטו

גזע: סאייני

הופיע לראשונה: דרגון בול Z —–>  סאגת מאג'ין בו —–>  פרק 268: האם מקיטה וסון גוקו עומדים להתמזג? (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: קמאהמאה, ביג באנג, פינאל קמאהמאה, חרב נשמה ועוד מתקפות רבות, אפשר להגיד שוג'יטו יכול להשתמש בכל מתקפה של גוקו ווג'יטה ואף יש לו את היכולת לשלב בין מתקפות ככה שזה יכול להגיע למצב של הרבה מאוד מתקפות מיוחדות.

 

Cannon (1)
וג'יטו משתמש בחרב נשמה

 

תיאור הלוחם: בואו נתחיל בעובדה ידועה, משהו שהוא ברור לכולנו והוא חד וחלק- וג'יטו הוא הלוחם החזק ביותר בדרגון בול זי( שימו לב! רק דרגון בול זי). כידוע וג'יטו הוא לוחם שנוצר כתוצאה ממיזוג של עגילי הפוטרה בין וג'יטה לגוקו. זה קרה במהלך הקרב של השתיים נגד סופר בו, לוחם שהיה חזק מהם בכמה דרגות ועל מנת להביס אותו הם היו חייבים להתמזג. כמובן שבהתחלה וג'יטה לא התלהב מהרעיון אך אחרי כמה שכנועים מגוקו הוא שם את עגיל הפוטרה על האוזן וכך גם גוקו וביחד עם יצרו את הלוחם האולטימטיבי שיכול להביס כל לוחם שקיים- וג'יטו! וג'יטו בתחילה נלחם נגד סופר בו ושחק איתו במשך זמן מה עד שנמאס לו והוא החליט להראות לבו מה הוא כוח הרסני ומדהים כשהוא הפך לסופר סאיין- סופר וג'יטו! במצב הזה וג'יטו פשוט פירק לבו את הצורה. לא משנה מה סופר בו ניסה לעשות זה פשוט לא השפיע על וג'יטו בזמן שכל מכה של וג'יטו פשוט חסלה את בו! המתקפות של וג'יטו היו קטלניות ביותר והוא היה מאוד מגוון ויצירתי בהתקפות שלו שבו לא ידע כבר מה לעשות. במהלך הקרב בו עושה מהלך שטורף את כל הקלפים והופך את וג'יטו לסוכריית קפה. ברגע הזה בו בטוח שהוא נצח אך למרבה ההפתעה גם בתור סוכרייה וג'יטו היה יותר חזק מממנו והכה אותו נמרצות עד שבלית ברירה בו החזיר אותו בחזרה לצורתו המקורית. בו ניסה למרות הכל לתקוף את וג'יטו בשלל מתקפות שונות אך וג'יטו ידע בדיוק איך להתחמק מכל דבר ואיך לפגוע בבו שפשוט לא הבין כנראה שעגילי הפוטרה נוצרו במיוחד בשביל אלי הקאיושין מה שהופך אותם לעגילים רבי עוצמה…..עד כמה הם עוצמתיים? במהלך הקרב קאיו הקשיש מציין שוג'יטו למעשה לא היה צריך אפילו להפוך לסופר סאיין בשביל להביס את בו! הוא יכל לעשות את זה גם בצורתו הרגילה אלא שהוא כנראה רצה להשוויץ קצת בכוחו ולהראות לבו למה הוא מסוגל. אנחנו כבר יכולים להבין כעת שהכוח של וג'יטו הוא משהו בלתי ייאמן כשאפילו בלי להופך לסופר סאיין הוא עדיין הלוחם החזק ביותר ולבסוף גם סופר בו מבין את זה. אז כמו שאומר המשפט " אם אתה לא יכול לנצח אותם, תצטרף אליהם" וזה מה שבו עשה, בערך…..הוא שאב את וג'יטו אליו ונצח בקרב! או שזה מה שוג'יטו רצה שהוא יחשוב. וג'יטו ידע שבו ינסה לשאוב אותו והוא לא מנע את זה כי הוא רצה להציל את כל חבריו שבו שאב לתוכו ולכן רגע לפני שבו שאב את וג'יטו הוא יצר מגן סביבו ונבלע לתוך גופו. התכנון היה להוציא את כל החברים מהבטן של בו ולחסל אותו אך הדברים השתנו כי ברגע שוג'יטו הוריד את המגן הוא התפצל בחזרה לגוקו ווג'יטה וכך נעלם לו הלוחם החזק ביותר בדרגון בול זי. למרות שהקרב נגמר באותו זמן אל תשכחו דבר אחד- בסופו של דבר לא ראינו את כוחו המלא של וג'יטו. אולי היו לו עוד מתקפות קטלניות בשרוול שיכלו לחסל במהירות אדירה את סופר בו או שמי יודע אולי וג'יטו יכל לעבור את השלב של סופר סאיין. דרך אגב אם אתם זוכרים אז לפני כמה פרקים בדרגון בול סופר וויס אומר לגוקו ווג'יטה שאם הם ישלבו כוחות הם יוכלו לגבור אפילו על בירוס! האם הכוונה שלו היא למיזוג ביניהם? ואם כן האם זה יספיק גם בזמן שהם היו יותר חלשים אך בתור וג'יטו? את התשובה לכך אני משאיר לכם!

 

Beeruslord

שם: בירוס אל ההרס

גזע: אלים

הופיע לראשונה: דרגון בול Z ——> סרט 14- קרב האלים (לחיץ) / דרגון בול סופר—–> סאגת קרב האלים——> פרק 2: החופשה המובטחת! וג'יטה הולך לטיול משפחתי?! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: כדור של הרס (כדור הסופרנובה הענקי המוכר של בירוס שהוא זרק על גוקו), זעם אל ההרס (מתקפה בה בירוס שולח כדורי קי לכל עבר), מתקפת הנגד של בירוס (ניתן לראות שזאת שיטת הלחימה של בירוס כשהיריב תוקף והוא נעלם בהרף עין ונותן לו מכה משתיקה מאחורה) וכמובן אחת היכולות המיוחדות של האלים שבגללה קשה מאוד להלחם נגדם בקרבות- אין אפשרות להרגיש כוח של אל (אלא אם כן אתה אל או שאתה עובר אימונים אצל המאסר של בירוס- וויס ואז זה יכול להיות אפשרי).

 

בירוס משתמש בכדור ההרס
בירוס משתמש בכדור ההרס

 

תיאור הלוחם: בירוס אפשר להגיד הגדיר מחדש את רמת הקרבות בסדרה. את בירוס ראינו לראשונה בסרט ה-14 "קרב האלים" כששמה נודע לנו שבירוס הוא האל הכי חזק ואיום שקיים- אל ההרס! הסרט בעצם הכין אותנו לקראת הסדרה החדשה שיצאה כשנתיים אחריו שנקראת כידוע דרגון בול סופר. גם בסרט וגם בסדרה אנחנו רואים שהכח, המהירות והעוצמה של בירוס זה משהו שלא הכרנו לפני זה. תמיד אנחנו רגילים לראות את האויבים החזקים בסדרה נלחמים נגד גוקו ומתקשים בין אם הם חזקים ממנו או חלשים. בירוס? הוא פשוט נמצא ברמה אחרת לגמרי מהאויבים שפגשנו כי הוא הצליח להביס את גוקו ב2 מכות בלבד! כן גם אחרי שהוא נהפך לס"ס 3 והשתמש בכל הכוח שלו בירוס הביס אותו תוך כמה שניות והוא בקושי הפגין קמצוץ מהכוח האדיר שלו. כבר אחרי הקרב בין השתיים הבנו שאנחנו עומדים לפגוש פה אויב חדש שלא נראה כמותו עד עכשיו כי אין מה לעשות, גוקו ושאר החבורה אומנם נלחמו נגד אויבים אכזריים וקשוחים כמו רודן גלקטי ששלט ברוב היקום, אנדרואיד מושלם רב עוצמה שיש בו את התאים של הלוחמים הטובים ביקום ומפלצת "מסטיק" עתיקה אך למרות זאת אף אחד מהם הוא לא אל ובטח ובטח לא אל ההרס. מיד לאחר הקרב עם גוקו בירוס מגיע לכדור הארץ בשביל לחפש שם את הלוחם שהוא פגש בחלום, הלוחם אולי היחיד שיכול לתת לבירוס קרב מהנה וטוב והלוחם הזה הוא סאייני ולא סתם סאייני הוא צריך להיות סופר סאיין אל. כן אז חוץ מאויב ואל חדש אנחנו גם מגלים שיש גם סופר סאיין אל אך לא נראה שזה מסתדר עם הרמות של הסופר סאיין שהן כאמור סופר סאיין 2,1 ו-3. בירוס כנראה בטוח שהוא קיים ומחליט להלחם מול כל החבורה לאחר ריב עם מאג'ין בו על פודינג מסכן. אז מה שהתחיל בתור מסיבה לבולמה נמשך כקרב בין בירוס לחבורת ה-Z ובבירור אפשר לומר שהם לא יכולים אפילו לגעת בבירוס. היחיד שהצליח לעשות זאת היה וג'יטה אך גם זה נגמר מהר מאוד ולבסוף גם הוא השתחווה לכוחו של אל ההרס. בירוס כבר התחיל לפקפק בקיומו של הסופר סאיין אל ורצה להשמיד את כדור הארץ אלא שאז גוקו הגיע וגילה בזכות שנרון שבשביל להפוך לסופר סאיין אל צריך 5 סאיינים בעלי לב טהור שיתנו את כוחם לסאייני אחד. לבסוף בזכות הכוח של גוהאן, גוטן, וג'יטה, טראנקס ופאן (שהייתה בבטן של וידאל) שהועבר אל גוקו נוצר הסופר סאיין אל! כן זה היה קרב אדיר בין השתיים אך בסופו של דבר בירוס גבר אפילו על גוקו וכרגע הוא נותר היריב היחיד בסדרה שלא הצליחו להביס אותו. במהלך הקרב בין השתיים שכונה "קרב האלים" אנחנו רואים את כוחו של בירוס גובר מרגע לרגע ואפשר לראות עד כמה הוא מהיר ועוצמתי והכוח שלו ביחד עם גוקו כמעט והרס את היקום! בירוס טוען בפני גוקו שהוא השתמש ב100 אחוז מהכוח שלו אלא שלאחר שהוא עוזב עם וויס אנחנו מגלים שהוא שיקר (למעשה בסרט נאמר שהוא השתמש רק ב70 אחוז מהכוח שלו). בירוס כרגע נראה כדמות החזקה ביותר אחרי המאסטר שלו וויס והוא בהחלט נראה יריב קשוח גם מול וג'יטו. האם למרות טענותיו של וויס שאומר שבעזרת שילוב כוחם של גוקו ווג'יטה הם יכולים להביס את בירוס הוא יותר חזק מהם? אתם תכריעו!

 

לסיכום: אפשר להגיד בבטחה שזה הקרב הכי גדול שהיה לנו בפינת הקרבות! זה בהחלט קרב מעניין וכמו שאמרתי בהתחלה הוא עוד יכול להתקיים במהלך דרגון בול סופר. מיזוג בין 2 הסאיינים החזקים ביקום מול אל ההרס נשמע כמו קרב אדיר וקשה כשמה שבטוח לשתיים יש אגו נפוח מאוד והם ממש לא ירצו להפסיד בקרב הזה. לעומת קרבות קודמים בפינה, בקרב הזה אנחנו בעצם פוגשים שתי לוחמים שלא ראינו אותם מפסידים בכלל בסדרה ואפילו לא ראינו את מלוא הכוח שלהם. ברגע שהם ישתמשו בכל הכוח אני בטוח שנראה דברים מדהימים…..מי יהיה המנצח בסופו של דבר בקרב הנפילים הזה? אתם תחליטו!

מי המנצח בקרב?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

 

רשמו לנו בתגובות איזה עוד קרבות הייתם רוצים לראות ואנחנו כבר נדאג לערוך השוואה כמו שצריך בין הלוחמים!

4 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
316 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עידו

אני חושב שבירוס ינצח

גוהאן צאן הקטנטן

בירוס

SSGSS Lidor

!!Super Vegito

תומר

בירוס ינצח…. גוקו סופר סאיין גוד סופר סאיין פוחד ממנו לגמרי
וג'יטו לט קרוב לרמה של בירוס

בירוס מנצח

נאטסו,לוסי והאפי סופר סאייאנים

ברור שבירוס…:-)

יאיר13587

סופר וג'יטו

אורי

בירוס בלי להתאמץ….
מה אתם משווים, ב2 דקות בירוס גומר את סופר וג'יטו, והולך לאכול איזו עוגה :)

goku ssgss

בירוס

gogeta

איך חיכיתי לזה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sasuke

בירוס על בטוח

shirach

יש!!!!!!!!!

גוקו סופר סאיין 10

ברור שבירוס מנצח

גוטנקס

ברור שבירוס

גוקו סופר סאיין 10

נכון שסופר וגיטו חזק אבל הוא עדין לא מגיע לרמות של בירוס כי אפילו סופר סאין גוד לא הצליח לנצח אותו ( וסופר סאין גוד… קרא עוד »

גוקו יא אלוף

קודם כל גם אני חיכיתי נורא לפינה אני כמו כולם חושב שבירוס מנצח.

גוקו

וג'יטו ינצח הוא יכל ללחם בבו בזרת ולנצח

ORI

ברור שוג׳יטו לוקח כי אי אפשר לזלזל במה שוויס אמר כי הוא נראה כמישהו שמכיר מצויין את היריב שמולו. אל תשכחו שעכשיו גוקו ווג׳יטה עכשיו… קרא עוד »

מקיטה

שמעו כמו שori אמר וג'יטו לוכח ולדעתי על בטוח בגלל שוג'יטו הוא שילוב של שני הסאייאנים החזקים ביקום!!! ולפינה החדשה אולי תעשו ברולי נגד קיד… קרא עוד »

ORI

וגם וויס מכיר היטב את הכוח של בירוס אל ההרס וגם את של גוקו ווג׳יטה. אז כשהוא אומר שהם ינצחו, הם ינצחו.

עידו כהן

תזכרו שוג"יטו תלוי גם בכוח של גוקו ווג'יטה ווג'יטה וגוקו התחזקו מאוד באימונים אם וויס, ובכלל בכללי הכוח שלהם כל הזמן משתנה כי הם לא… קרא עוד »

Darksider

סופר וגי'טו יפסיד, גוקו אמר שאפילו מיזוג לא יעזור נגד בירוס. ואשמח אם תעשו כתבה על זה שטואי תיקנה את פרק 5 מבחינת אנימציה והוא… קרא עוד »

goku ssgss

הקרב זה וגיטו סופר סאייה לא סופר סאייה אל סופר סאייה אז ברור שבירוס לוקח את וגיטו

אביעד

אם גוקו ווגיטה ישתלבו שהם סופר סיאן אל סופר סיאן הם ינצחו בטוח

מקיטה

שמעו אין מצב שוג'יטו לא ינצח הוא חזק אש והוא לא השתמש בכל הכוחות שלו נגד סופר בו אל תשכחו את זה אז תתארו לכם… קרא עוד »

איליי

סופר וגיטו

מקיטה

סליחה צודקים אבל זה לא משנה כי ווגיטו הוא לוחם חזק בעל יכולות גדולות ובקרב שלו נגד סופר בו הוא לא התאמץ להראות את היכולות… קרא עוד »

גוהן

תעשו קרב של פריז שחזר לתחייה נגד גוטנקס

גוקו יא אלוף

פריז לוקח ברמות אני מעדיף לעשות גוקו אל וגוקו סופר סאייה 4 או זה מעניין

אמיר147

ברור שזה סופר וג'יטו, כאילו אפילו וויס אמר שאם הם ישתלבו הם יוכלו לנצח את בירוס

לולו

אין סופר סאייה 4

סון ליאם

בירוס כי זה ווג'יטו סופר סאיין מדרגון בול זי לא ווג'יטו סופר סאיין של גוקו ווג'יטה מסופר הם לא יכולים להפוך למשהוא מעל סופר סאיין… קרא עוד »

לולו

תעשו קרב של סון גוקו סופר סאייה אל סופר סאייה נגד בירוס איך אף אחד לא רשם את זה????

דניאל

סופר וגיטו לדעתי אה ודרך אגב לאורך הקטע רשמת "שתיים" ובגלל שזה בזכר (לוחמים) אומרים שניים חחחחח

גוהן

ראיתי את זה ראשון שזה יצאה אצל חבר שלי

Roey

וג׳יטו יותר חזק לא הראו את כל הכוח שלו

Roey

השאלה היא באיזה זמן של וג׳יטו אם זה בדרגון בול זי אז בירוס אם זה בזמן דרגון בול סופר וג׳יטו מנצח על בטוח

ינון

בירוס מנצח בקלות מדברים פה על וג'יטו מזי בבקשה תעשו קרבות יותר מעניינים שיהיה יותר קשה לדעת מי ינצח

גוקו יא אלוף

לכל האתר אני רוצה להגיד לכם כל ההשקעות שלכם והמאמצים………. שווים ברמות!!!! מאז שאות וייס החליטו שמקום כל הסדרות האמראקאיות המעפנות שכל הילדים המסכנים חווים… קרא עוד »

goku ssgss

אבל טם לא מדברים אל וגיטו סופר סאין גוד אם מדברים אל וגיטו סופר אז זה ברור שבירוס לוקח אותו

goku ssgss

וגם שגוקו נילחם איתו בתור סופר סאייה גוד בירוס גבר עליו רק ב70% מהכוח שלו תחשבו אם הוא ישתמש ב100% מול וגיטו הוא ינצח אותו… קרא עוד »

TKD

עדיף יותר גוגטה SSJ4 נגד אל ההרס בירוס

Guko5558

לדעתי זה תלוי אני בחרתי בוג׳יטו כי אם הם במצב הכוחני שלהם בסדר ובפרקים של עכשיו יש להם סיכוי דיי גדול להביס את בירוס ברגע… קרא עוד »

tsta

אני רוצה שיהיה קרב בין גוקו סופר סאייה גוד סופר סאייה לבין וויס

eliya

קיד בו מול ברולי או גוטנקס נגד גוהאן

מקיטה

תעשו. קרב. בין גוהאן סופר סאייה 2 לבין פיקולו

ka ka carrot cake

הקרב בין סופר סאיין גודג'יטה 4 לוויס

ben gobi

זה לא הגיוני. במהלך כל סדרות דרגון בול רמות הכוח משתנות. אתם צריכים לפרט לאילו רמות כוח אתם מתכוונים. אם אתם מתכוונים לשילוב של גוקו… קרא עוד »

סון גוקו וגוהן הכי טובים

אין טעם לדבר על זה זה ברור שבירוס ינצח

ben gobi

לדעתי צריך לעשות קרב בין גולדן פריזה לבין בירוס.

גוקו יא אלוף

יואו כל כך לא נכון יודעים מה שיניתי את דעתי(למרות שמאוחר מדי) וגי'טו מנצח שכנעתם אותי