פינת עדכוני המשחקים! דוקאן, לג'נדס, זינוברס וגם פייטרז!

[avatar user="ori" size="100" align="left"]ori[/avatar] [avatar user="HakaiShin" size="100" align="right"]HakaiShin[/avatar]

שלום לכולם וסוף שבוע טוב!

כאן שוב, הראל ואורי עם פוסט עדכוני משחקים חדש ודנדש!

לפני שנתחיל יש לנו ארבעה דברים לומר:

הדבר הראשון הוא שלצערנו כפיר עזב את צוות העדכונים כרגע… אנחנו מקווים שיחזור וימשיך לתת לנו פוסטי דוקאן שכולם אוהבים!

הדבר השני הוא שבשבוע הבא, נכריז על הזוכה בתחרות הבחירות שלנו!

הדבר השלישי הוא שאנחנו מאוד מצטערים שלא יצא פוסט עד עכשיו… היו לנו עיכובים, יצאועוד מלא עדכונים ולא ידענו מתי לעצור כדי לכתוב לכם את הפוסט ההכי מעודכן בצורה הכי טובה עד עכשיו ולכן, נעבור על כל העדכונים בצורה הכי טובה שתקפים עדיין או שהיו תקפים בזמן האחרון!

הדבר הרביעי והאחרון הוא שהסרט של דרגון בול סופר: ברולי יצא ביפן! זה ממש מגניב ובקרוב כנראה נקבל מיליוני גרסאות מצלמה, אבל עד לגרסה טובה ואיכותית של הסרט לצערנו נצטרך לחכות חצי שנה. זה יהיה שווה את זה למרות האכזבה!!

ועכשיו, תתכוננו לפוסט ארוך!

ועכשיו, לעדכונים!


זינוברס

לפני כמה זמן יצאו חדשות אדירות!

גוג'יטה סופר סאייה בלו ולג'נדרי סופר סאייה ברולי מגיעים לזינוברס כדיאלסי 8!

בסרטון הבא, תוכלו לראות תמונות שלהם במשחק, תמונות של חלק מהמתקפות שלהם, תלבושות חדשות לשחקנים שלכם שהם של ברולי וגוג'יטה מהסרט, מוד חדש של מצלמה ואפילו סקינים חדשים לגוקו ווג'יטה של הלבוש שלהם מהסרט שיוצא מחר:

מקווים שגם אתם מתרגשים!

עד כאן זינוברס!


פייטרז

לפני 3 שבועות (או יותר) קיבלנו מידע חדש לגבי חגיגות הקריסמס שהולכות להתרחש בקרוב.

הסרטון הבא מציג את כל העדכונים שהולכים לצאת:

לפי הסרטון, ניתן לראות שקודם כל, יצאו סקינים חדשים ומיוחדים לשחקנים ועוד הרבה דברים מגניבים לדמות שלכם וזה יקרא בשם: “Z Capsule (Christmas)”.

יוצא מוד חדש בו אתם תוכלו להשתתף בטקאנצ'י בודוקאי של פייטרז כשתילחמו תחת תנאים מסוימים.

יוצא חדר משלכם לגביעי הפייטרז שלכם אותו תוכלו למקם איפה שתרצו מפה (לפי מקומות מסוימים שתוכלו לבחור כדי למקם את החדר שמה).

כרגע, ידוע לנו שכל מי שקנה את חבילת הדלוקס של פייטרז, יקבל בסיסון פאס שלה את כל השחקנים שיצאו עד עכשיו כלומר מהשחקנים הבאים שיצאו, הם יהיו כמו החבילות אקסטרה שיש בזינוברס אותם צריך לקנות בנפרד בלי קשר לסיסון פאס.

העדכון השני של פייטרז (שבמקרה משותף גם לזינוברס) הוא שיצאה חבילה חדשה (חבילה מספר 2) לשירי האנימה אותה תוכלו לשים במהלך הקרבות.

סרטון המראה חבילה זו:

עד כאן פייטרז!


דוקאן

בדוקאן הפעם ניתן את כל העדכונים שיצאו בצורה כזאת שחלק מהעדכונים המרכזיים ניקח מהגלובל, חלק מהעדכונים המרכזיים ניקח מהיפני וחלק העדכונים המרכזיים ניקח מהעדכונים המשותפים לשני הגרסאות.

נתחיל מגלובל!

לפני כמה שבועות יצאה לנו חגיגה שהביאה לנו את גוקו סופר סאייה 4 בכוח מלא.

הקלף שלו אחרי השדרוג:

89

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: לידר נותן 3 קי ו150% לחיים, להתקפה ולהגנה למי שבקטוגריית "כוח מלא". בנוסף, הוא נותן 3 קי ו90% לחיים, להתקפה ולהגנה לכל שחקן שהוא גיבור TEQ.

פאסיב סקיל: הוא מעלה לעצמו כ100% להתקפה. בנוסף, הוא יכול להעלות את ההתקפה וההגנה עד ל70% (בהתאם לכמות החיים שנשארה. ככל שכמות החיים גבוה יותר, ככה ההעלאה הזאת תהיה גדולה יותר). הוא גם יכול להתחמק ממתקפות מיוחדות של אויבים (סיכוי של כ30% להתחמק) וכאשר הוא מתחמק, הוא נותן מתקפת קאונטר עם עוצמה אדירה.

מתקפה מיוחדת: אחרי נתינת המתקפה המיוחדת שלו, הוא מוריד משמעותית את כמות ההגנה שיש לאויב.

ביחד איתו, יצא גם גוקו הילד מג'יטי שעשה את אגרוף הדרקון לסופר אנדרואיד 17.

הקלף שלו אחרי שדרוג:

תרגום של הקלף:

88

לידר סקיל: מעלה לגיבורים שהם STR כ3 קי וכ90% בחיים, בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, הוא מעלה לעצמו כ120% בהתקפה וכ30% בהגנה. בנוסף, כאשר הוא נגד אויב אחד, הוא מעלה לעצמו כ3 קי.

מתקפה מיוחדת: אחרי שהוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו, הוא מוריד בצורה טובה את כמות ההגנה של היריב.

בסרטון הבא תוכלו לראות את המתקפות המיוחדות של כל הדמויות החדשות שיצאו בחגיגה (יצאו לבאנרים) (הסרטון כולל גם את אנימציית ההתחמקות של גוקו ממתקפה מיוחדת של היריב):

אנחנו רוצים לציין עוד שלושה דברים חשובים מאוד בנוגע לחגיגה הזאת!

  1. בחגיגה הזאת היה את הבאנר בו היו שוב אל אר סופר סאייה גוקו וסופר סאייה וג'יטה (שהופכים ביחד לוג'יטו) וגם את אל אר סופר סאייה גוקו המלאך וסופר סאייה וג'יטה המלאך (שהופכים ביחד לגוג'יטה). מי שלא יודע, אלו האל ארים היחידים כרגע שהם דוקאן פסט (יופיעו אך ורק בתוך באנר להם ולא בכל באנר שהוא לא דוקאן פסט כמו שאר האל ארים) ובגלל שהם נורא חזקים, אנו ממליצים לכם לנסות ולהוציא אותם בכל הזדמנות שהם בבאנר כי הפעמים בהם הם יופיעו יהיו פעמים נדירות.
  2. בחגיגה, יצא לנו סטורי חדש של סאגת סופר אנדרואיד 17. בסטורי זה, אתם יכולים להשיג את סל (ג'יטי) ואת פריזה (ג'יטי). אנחנו ממליצים לכם להשיג אותם ולעשות לשניהם מאה אחוז ברמת הפוטנציאל שלהם כי חוץ מזה שהם חזקים נורא, הם גם סופרטרים (סל הוא בנוסף יכול לתת סיל למתקפות של האויבים והוא מחייה 7% בכל תור ופריזה יכול לעשות סטאן לאויבים וגם הוא חוטף פחות נזק כאשר הוא נפגע (הוא מקבל רק 70% מהמכה)). זוג שחקנים אלו יכול להיות מאוד שימושי בטורנירים העולמיים, בסופר באטל רואד ובכללי בקבוצות בהם הם יהיו.
  3. בחגיגה יצאו לנו גם שלבים חדשים לסופר באטל רואד והם שלבי הקטגוריות. שלבים אלו נורא קשים אך אם תשלימו את המשימות של שלבים אלו, תוכלו לקבל את אל אר גוקו שהוא קלף מדהים!

אתמול, יצאה לנו חגיגה חדשה בה יצא לנו גוהאן סופר סאייה מהעתיד.

הקלף שלו אחרי שדרוג:

87

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: מעלה לאנשי הקטגוריה "סאגת העתיד" כ3 קי, כ130% בחיים וכ170% בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: מעלה לעצמו כ100% בהתקפה. יכול לעלות לעצמו עד לכ100% בהגנה (ככל שכמות החיים קטנה יותר, ככה כמות ההעלאה תהיה גדולה יותר). בכל תור הוא מקבל כפחות נזק ב10% (עד ל50% פחות בכמות הנזק).

מתקפה מיוחדת: לפני שהוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו, הוא מעלה לעצמו צורה טובה בהתקפה והגנה למשך תור אחד.

יצא לנו גם אל אר סופר סאייה טראנקס מהעתיד:

הקלף שלו אחרי שדרוג:

86

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: מעלה לאנשי "סאגת העתיד" כ3 קי וכ70% בחיים, בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: בתחילת התור, הוא מעלה לעצמו בכ25,000 בהתקפה. כאשר הוא מול 2 יריבים או יותר, הוא מעלה לעצמו כ8 קי וכ20,000 בהתקפה ובהגנה.

מתקפה מיוחדת: לפני שהוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו שבין 18-24 קי, הוא מעלה לעצמו בצורה טובה בהתקפה למשך תור אחד.

בסרטון הבא, ניתן לראות את המתקפות המיוחדות של כל השחקנים החדשים שיצאו בחגיגה (כולל בולה, צ'יצ'י וגוקו):

לפני שנמשיך ברצוננו לציין שהוא ביצא בחגיגה שנקראת "חגיגת החורף". יש הרבה מאוד חשדות ואמירות שעדיף לשמור את כל הסטונס שתקבלו עכשיו כי חגיגת הקריסמס (שתגיע אחרי) אמורה להיות שווה יותר ויש לה סיכוי גדול להביא לנו את הדמויות מהסרט או דברים יותר טובים אחרים! אחת ההוכחות לאמירות אלו היא ש"חגיגת החורף" תהיה רק שמונה ימים (שלאחריהם יש את קריסמס). אנו ממליצים גם לחסוך את הסטונס כי אז גם אם לא יצא משהו שווה בכלל, הבאנר של גוהאן עדיין יהיה קיים ועדיין תוכלו לזמן בו כאשר אתם הפעם יודעים כבר מה יצא בקריסמס.

ועכשיו, נמשיך ליפני!

לפני שבועיים בערך, יצא לנו קלף חדש ואדיר והוא של גוקו בלאק שעושה שינוי לגוקו בלאק סופר סאייה רוזה במהלך השלב.

הקלף שלו אחרי שדרוג (התמונה הראשונה היא של בלאק לפני השינוי לסופר סאייה רוזה והתמונה השנייה היא האחרי):

85

84

המתקפות המיוחדות שלו אחרי שדרוג (בתחילת הסרטון, ניתן לראות גם איך נראית ההתפתחות שלו):

https://www.youtube.com/watch?v=J0a7e_YEnlk

תרגום של הקלף:

תרגום הקלף של גוקו בלאק לפני השינוי:

לידר סקיל: מעלה לאנשי הקטגוריה "נוסעים בזמן" כ3 קי וכ150% בחיים, בהתקפה ובהגנה. בנוסף, הוא מעלה לרשעים מסוג INT כ3 קי וכ90% בחיים, בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: מעלה לעצמו בתחילת כל תור כ40% בהתקפה (יכול להגיע לעד 120% בהוספה). נותן לעצמו עוד 5% בסיכוי לבצע מתקפה קריטית (יכול להגיע לעד 40% בסיכוי). מבצע שינוי כאשר עברו 6 תורות וכמות החיים היא גבוהה מ80%.

מתקפה מיוחדת: מעלה בצורה טובה בהגנה לפני שהוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו.

תרגום הקלף של גוקו בלאק אחרי השינוי:

לידר סקיל: אותו הלידר סקיל לפני השינוי.

פאסיב סקיל: הוא מעלה לעצמו כ150% בהתקפה. יש לו סיכוי של 50% לבצע מתקפה קריטית. הוא מעלה לכל השחקנים שהם רשעים כ3 קי.

מתקפה מיוחדת: מעלה לעצמו בצורה טובה בהגנה לפני שהוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו.

אחריו, יצא לנו טורניר עולמי ביפני ואיתו, אל אר חדש אותו תוכלו לקבל מפרסי הלוקאל. האל אר הוא אל אר יאמצ'ה!

הקלף שלו אחרי שדרוג:

83

המתקפות המיוחדות שלו (הראשונה היא שלו היא כאשר הקי שלו בין 18-24 והשנייה כאשר הקי שלו בין 12-17):

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: מעלה לאנשי הקטגוריה "קומבינציות" כ3 קי וכ100% בחיים, בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, הוא מעלה לעצמו כ20,000 בהתקפה ובהגנה והוא מעלה לעצמו בנוסף כ10,000 בהתקפה ובהגנה כאשר הוא מבצע את מתקפה האולטרה המיוחדת (המתקפה שהוא יבצע כאשר הוא בין 18-24). כאשר הוא מול שחקניות מקטגוריית "Peppy Gals", הוא בסטאן.

מתקפה מיוחדת: כאשר הוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו (זאת שבין 12-17 קי), הוא מוריד ליריב בצורה טוב בהגנה. כאשר הוא מבצע את מתקפת האולטרה המיוחדת שלו (זאת שבין 18-24 קי), הוא מוריד ליריב בצורה מסיבית בהגנה.

מעבר לבלאק החדש ולאל אר יאמצ'ה, יצא לנו עדכון גרסה חדש ליפני שהוא: 4.0.1.

הסרטון הבא יציג לכם את עדכון הגרסה:

מה רואים בסרטון שיצא בעדכון הגרסה:

  1. משימות חדשות של קטגוריית גוקו וקרירין.
  2. מעכשיו, תוכלו לאסוף את כל מה קיבלתם במשימות מהשלמות על ידי לחיצת הכפתור שתאסוף הכל ותראה לכם את מה שקיבלתם.
  3. שינוי איזורי כפתורים באיזורים מסוימים (כמו באיזור המתנות שקיבלתם).
  4. ליד כל איוונט שיש לו משימות, תוכלו לראות כמה מתוך המשימות השלמתם ומה עוד נשאר לכם (כשאתם בעמוד של אותו האיוונט).
  5. בכל משימה, תוכלו לראות את כל מה שתקבלו בה (כל מה שנמצא בתוך המילה others של אותה המשימה) וגם, תוכלו שהמשימה תפנה אתכם למקום בו תוכלו להשלים אותה.
  6. עדכון כפתור הכניסה לאיוונטים וגםמוד חדש. בעדכון הזה, תוכלו להיכנס לאיוונטים שכרגע לא נמצאים כחלק מהחגיגה (גם לאיוונטים שהיו פעם וכנראה לא יחזרו שוב) ותוכלו להשתמש במפתחות מיוחדות כדי לעשות את אותו האיוונט בתוך אותו המוד. אנחנו רוצים לציין שקודם כל, מספר המפתחות הוא מוגבל ולא ידוע מתי יחלקו עוד ולכן, אנו ממליצים להשתמש במפתחות אלו בחוכמה. אנחנו רוצים לציין בנוסף שלכל איזור באיוונטים, יש סוג מפתחות שונה ולכן אם סיימתם את כל המפתחות באיזור מסוים, מפתחות מהאיזורים האחרים לא יוכלו לשמש אתכם בלעשות שלבים על אותו האיזור בו נגמרו המפתחות.
  7. באיוונטים, יצא איזור נוסף שנקרא "Limited" (=זמני). כרגע לא ידוע לנו כלום על איזור חוץ מהעובדה שהוא נמצא גם במוד של המפתחות.

ועכשיו, נמשיך לחדשות משותפות של שני הגרסאות!

אתמול בערב, פורסם שככל הנראה, מחר הולכת לצאת חגיגה ביפני לכבוד הסרט (לא ידוע מה יהיה בה אך אנחנו עם ציפיות לברולי ולגוג'יטה). כנראה שאותה החגיגה תהיה משותפת עם גלובל אך כנראה גלובל תקבל אותה יותר לכיוון סוף ינואר או בקירוב גדול (או היום יציאה) לסרט החדש אך בגרסה הגלובלית שלו.

חדשות אדירות!

היום בבוקר עד הצהריים, יצאה לנו חגיגת הקריסמס ליפני!

בחגיגה, יוצא לנו אל אר חדש והוא אל אר מאי וטראנקס!

הקלף שלהם אחרי שדרוג:

81

המתקפות המיוחדות שלהם (הראשונה היא כאשר הקי בין 12-17 והשנייה היא כאשר הקי בין 18-24):

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: הם מעלים לאנשי הקטגוריה "נוסעים בזמן" כ3 קי וכ130% בחיים, בהתקפה ובהגנה. בנוסף, הם מעלים לגיבורים מסוג STR כ3 קי וכ90% בחיים, בהתקפה ובהגנה.

פאסיב סקיל: הם מעלים לעצמם בתחילת התור כ70% בהתקפה. הם מעלים לעצמם כ10% בהתקפה ובהגנה על כל איש מקטגוריית "נוסעים בזמן" שנמצא איתם בקבוצה (ההוספה היא עד 70%). כאשר האויב שמולם הוא איש מקטגוריית "סאגת העתיד", הם מעלים לעצמם כ6 קי ומקבלים סיכוי גבוה להתחמק מהמכות של היריב (גם אם המתקפה היא מתקפה מיוחדת).

מתקפה מיוחדת: כאשר הם מבצעים את המתקפה המיוחדת שלהם (זאת שהקי הוא בין 12-17), יש להם סיכוי בינוני לעשות סטאן ליריב. כאשר הם מבצעים את מתקפת האולטרה המיוחדת שלהם (כאשר הקי בין 18-24), יש להם סיכוי גבוה לעשות סטאן ליריב.

במהלך החגיגה, נקבל גם סטון אדומה איתה נוכל לקחת שחקן בחינם (כל השחקנים הם שחקנים שעברו או יעברו EZA) ובגלל שהרשימות הקודמות שהיו, כל השחקנים כבר קיבלו EZA אז ככל הנראה, אנחנו נראה מי השחקנים הבאים שהולכים לקבל!

זאת חגיגת הכריסמס ביפני והחגיגה שיצאה ביפני (כרגע לא ידוע לנו בכלל לגבי גלובל בחגיגת הכריסמס שלו). ייתכן מאוד שהחגיגה הבאה של אחרי כריסמס, תהיה חגיגה משותפת ליפני ולגלובלי והיא החגיגה של הסרט!

(ייתכן שכמו שנרשם למעלה, מחר יכולה לצאת חגיגה לכבוד הסרט ולכן גם אנחנו במתח!)

עד כאן דוקאן!


לג'נדס

בארדוק (סופר סאיין)

883

תגיות: Saiyan – Super Saiyan

סאגה – Anime Original Sagas

באנר: Ultra Space Time Summon #7

Art Cards

886885

 מידע עיקרי
נדירות: 887
אלמנט: 884

סטטיסטיקות

שם מינימום מקסימום
חיים 21,114 401,575
מתקפה פיזית 2,390 45,451
מתקפת אנרגיה 2,161 41,100
הגנה ממתקפות פיזיות 1,385 26,350
הגנה ממתקפות אנרגיה 1,406 26,746
Critical 1302 1302
מהירות חידוש קי 2,220 2,220
משבצות ציוד 1 3

חסינות

Explode Impact Pierced Slice
98 103 103 96
יכולת ראשית: "לא, אתה הולך למות!"
שולף את קלף המתקפה האולטימטיבית "Revenge Assault". מגביר את מהירות שליפת הקלפים ב1 למשך 15 ספירות זמן. דרישות: 25 ספירות זמן צריכות לעבור.
יכולת ייחודית: התחלתה של אגדה | הסאייאני המוזהב
התחלתה של אגדה: פלוס 30% לנזק שנגרזם על ידי הדמות, מינוס 5 לעלות של מתקפות פיזיות ואנרגיה, פלוס 40% למהירות חידוש קי. כל אלה בתנאי שקיימת עוד דמות עם התגית "Saiyan" בצוות כאשר הדמות בשדה הקרב.

הסאייאני המוזהב: כאשר דמויות מתחלפות, בתנאי שיש להם את התגית "Super Saiyan": פלוס 20% לנזק שנגרם על ידי הדמות במשך 15 ספירות זמן, פלוס 30% לסיכוי למכת Critical למשך 15 ספירות זמן, פלוס 70% לנזק שנגרם ממתקפות Critical ל15 ספירות זמן.

מתקפה מיוחדת: Revolt Pile | מתקפה אולטימטיבית: Revenge Assault
–          מנחית נזק דקירה גדול, מוריד את מהירות שליפת הקלפים ב1 במשך 15 ספירות זמן מרגע הפגיעה, סיכוי של 80% להנחית דימום כבר.

–          מנחית נזק התנגשות גדול, מעלה את הקי ב30

יכולת מיוחדת: Enraged Saiyan
מחזיר 10% מכמות החיים ומבטל כל אפקט רע שניתן על ידי היריב
יכולת Z
פלוס 19-25% להגנה ממתקפות פיזיות בסיסיות לדמויות עם התגית Super Saiyan

לורד צ'ילד

889

תגיות: Lineage of Evil

סאגה – Anime Original Sagas

באנר: Ultra Space Time Summon #7

Art Cards

885 886

 מידע עיקרי
נדירות: 887
אלמנט:888

סטטיסטיקות

שם מינימום מקסימום
חיים 21,114 426,768
מתקפה פיזית 2,390 38,329
מתקפת אנרגיה 2,161 37,950
הגנה ממתקפות פיזיות 1,385 26,749
הגנה ממתקפות אנרגיה 1,406 26,485
Critical 1487 1487
מהירות חידוש קי 2,609 2,609
משבצות ציוד 1 3

חסינות

Explode Impact Pierced Slice
101 102 98 99
יכולת ראשית: "זדון תורשתי"
מפעיל את האפקטים הבאים לכל דמות בצוות בעלת התגית "Lineage of Evil": פלוס 70% למהירות חידוש מד ההיעלמות במשך 15 ספירות זמן, פלוס 35% לנזק הנגרם על ידי האויב במשך 30 ספירות זמן, מינוס 5 לעלות מתקפות פיזיות ואנרגיה. דרישות: 15 ספירות זמן צריכות לעבור
יכולת ייחודית: פיראט החלל הטוב ביותר | היזהר מהסאייאני המוזהב
פיראט החלל הטוב ביותר: האפקטים הבאים יתרחשו אם החיים של הדמות גדולים יותר משל היריב בכניסה לקרב: פלוס 30% למהירות חידוש הקי, פלוס 25% לנזק הנגרם על ידי הדמות. האפקטים יעלמו כשלדמות יהיו חיים נמוכים יותר משל היריב

היזהר מהסאייאני המוזהב: כאשר הדמות מובסת, על חברי הצוות יכול האפקט: מינוס 80% לנזק שנגרם על ידי יריבים עם התגית "Super Saiyan"

מתקפה מיוחדת: Death Ball
מנחית נזק פיצוץ גדול, סיכוי של 70% להנחית שיתוק על היריב
יכולת מיוחדת: Unlock Ki: Form of Life
מחזיר חיים בצורה הדרגתית במשך 25 ספירות זמן
יכולת Z
פלוס 10-20% לחיים המקסימליים לדמויות בעלות התגית "Lineage of Evil"

דרגון בול לג'נדס: ברולי מגיע בקרוב!

קמפיין חדש בדרגון בול לג'נדס יוסיף את ברולי מהסרט החדש "דרגון בול סופר: ברולי" בתור דמות! יהיה ניתן להשיג אותו בקרוב מאוד! אנחנו משערים שזה יגיע יחד עם חגיגה לכבוד הסרט.

אנימציות סאמון חדשות

נחשפו 3 אנימציות חדשות לסאמונים בדרגון בול לג'נדס! אין תאריך שחרור קבוע, אך אנחנו משערים שהם יבואו בקרוב מאוד.

עד כאן לג'נדס!


עד כאן פוסט עדכוני המשחקים להפעם!

מקווים מאוד שגם אתם מתרגשים לקראת מחר!

שמחים לעדכן עבורכם!

~דרגון בול ישראל

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
25 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
master roshi

האנימציות החדשות לסאמונים בדרגון בול לג'נדס כבר יצאו

מקס

ראשון
אחלה פוסט!!!!!!

קאיושין סמה

המשך מדיאלוג קודם) רציתי לספר עליהם בדיאלוג קודם אבל שכחתי. הם רבים עכשו מי חזק יותר. וג׳יטה: אה כן? אתה התמודדת נגד גולדן פריזה? וג׳יטה… קרא עוד »

אופק

האנימציות כבר התחילו היום בבוקר

אנונימי

ראשון

Silver Lantern

חייב להגיד שהחלק של הדוקאן ממש השתפר לדעתי ממה שהיה לפני שהייתי באתר

hakaishin jiren

היום אתם תעלו את הסרט?

קאיו קןן שקיבל באן

מתי הסרט יוצא לאתר

פיצה

? זה אומר שתעלו את הסרט לאתר רק בעוד חצי שנה בערך?!… ?☹️??

אנונימי

ארוך?

matanahron

מה חצי שנה??? למה כל כך הרבה זמן זה יוצא חןץ מיפן? אבל באמת שווה את זה

יונתן כהן

טוב, זה סוף סןף קרה,
LR של יאמצ'ה
אני מאוד מאוכזב

בובספינג'

חצי שנה??? בכי בכי קול יבבההה

ofek

גוגטה גם יצא ללגנדס ודוקאן??

Kefla ssgss

אממ מישהו יכול להגיד לי מה עושים אחרי שכל השלבים שלי clear???

אוריאל

היי
אשמח אם מישהו מכם יעזור לי במישחק דרגון בול זינוברס 2 , איך פותחים את parallel quests 101