פינת עדכוני המשחקים - חגיגות 4 שנים בדוקאן הגלובלי! > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
787

פינת עדכוני המשחקים – חגיגות 4 שנים בדוקאן הגלובלי!

 

שלום לכולם וסוף שבוע טוב!

כאן אורי ויונתן בעוד פינה של עדכוני משחקים!

רצינו להזכיר לכם שאנחנו מחפשים כותב/ת חדש/ה לפינה! במידה ואתם מעוניינים לנסות להתקבל, לחצו כאן. (נתחיל ליצור קשר במהלך חודש אוגוסט)

אז בלי עוד דיבורים מיותרים, בואו נעבור לעדכונים!


  דוקאן

נתחיל מהדוקאן הגלובלי!

נתחיל מהחדשות המרגשות ביותר ונעבור לפחות מרגשות!

1. גוקו ווג'יטה 4 החדשים! לכבוד חגיגות ה- 4 שנים, יוצאים לנו גוקו 4 ווג'יטה 4 חדשים שהולכים להיות אל ארים! הם זוג שחקנים מטורף לחלוטין ותוכלו לראות הסבר עליהם למטה יותר!

2. אל אר חינמי חדש! בבאטלפילד הבא, הולך לצאת לנו באטלפילד מיוחד עם אויבים מדרגון בול ג'יטי ואל אר אוב חדש שיהיה חינמי!

3. באנר הכרטיסים! כמו בחגיגת 3 השנים למשחק, גם הפעם ישנו באנר כרטיסים בו תקבלו או אסאסאר או אסאר. אנחנו רוצים לציין שהסיכוי לקבל אסאסאר מאוד נמוך (אפילו במולטי) אך החדשות המרעישות הן שהאל ארים נמצאים בבאנר ועם קצת מזל, אתם תצליחו להוציא אחד!

4. בוס ראש חדש! בוס ראש 7 יצא למשחק! הבוסים בבוס ראש הם וג'יטו אל אר (אל אר גוקו ווג'יטה שעושים מיזוג לוג'יטו), גוקו אולטרה אינסטינקט (אל תשכחו שיש לו את החלק בו הוא נותן עליכם ספיריט בומב והורג אתכם אז אל תשכחו אייטמס של עיכוב!), טארלס, ג'ירן ווג'יטה אבולושיין. אם תעברו את הבוס ראש הזה, תקבלו 35 סטונס על הניקיון הראשון.

5. הדרגון סטון האדומה! בחרו שחקן שיכול לקבל איזיאיי וקבלו אותו בחינם אליכם!

6. ג'ירו! ג'ירו (הרובוט שמלווה את גוקו הילד, פאן וטראנקס) מקבל איוונט משלו בו בעזרת האורבים המיוחדים שלו, תוכלו לעשות לו 100 אחוז!

7. איזיאיי לגוקו ג'וניור! גוקו ג'וניור מקבל איזיאיי! תוכלו לראות למטה את הפרטים החדשים עליו! אומרים שכעת הוא שחקן חינמי ברמה אחרת!

8. כמות סטונס משוגעת שתוכלו לקבל!!!! כבר מתחילת החגיגה כרגע, לשחקנים החזקים הותיקים עם השחקנים החזקים, תוכלו להגיע בדי קלות למעלה מ- 200 סטונס!!!!

9. המטבעות של באבא שופ! מעכשיו, על כל 5 סטונס שתבזבזו בבאנרים בסומונים, תקבלו מטבעה מיוחד שיתן לכם לקנות שחקנים עוצמתיים בחנות של באבא! אם תבזבזו סטונס בבאנרי דוקאן פסט, תקבלו מטבעות בצבע אדום שיתנו לכם (החל מכמות מסוימת) לקנות שחקני דוקאן פסט חזקים (ביניהם גם האל ארים גוקו ווגיטה שעושים מיזוגים)! אם תבזבזו סטונס בבאנרי האל ארים, תקבלו מטבעות בצבע זהב איתם תוכלו לקנות אל ארים בחנות של באבא (החל מכמות מסוימת)! אם תבזבזו סטונס בבאנרי מונו (שכל השחקנים שניתן לקבל בבאנר הם רק מאותו המונו (או בתרגום פשוט יותר "צבע")) או בבאנרי האלדר קאי, תקבלו מטבעות בצבע כחול איתם תוכלו לקנות אלדר קאי או שחקני סופורט של מונו (לדוגמה היט STR שמעלה 3 קי לכל שחקנים ה- STR ובנוסף כ- 40% בהתקפה ובהגנה ל- STR רשעים).

ועכשיו, הקלפים החדשים בחגיגה!

אל אר גוקו 4 החדש

המתקפה המיוחדת שלו (מופיע בתחילת הסרטון. אפשר לראות גם את האקטיב סקיל שלו)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 170% בחיים ובהתקפה ו- 130% בהגנה. הוא מעלה גם למי שהוא AGL וגיבור 3 קי ו- 120% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, כאשר הוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו (זאת שהקי הוא בין 12-17), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה. כאשר הוא מבצע את מתקפת האולטרה המיוחדת שלו (כאשר הקי בין 18-24), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה ובהגנה.
פאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 80% בהתקפה ובכל תור הוא מעלה לעצמו בעוד 20% בהגנה (עד מקסימום של 80% בהעלאה).על כל AGL אורב או ריינבו אורב, הוא מעלה לעצמו בעוד 2 קי. יש לו סיכוי של כ- 25% להתחמק מהמתקפה המיוחדת של היריב ולהנחית מכת נגד.
באקטיב סקיל, החל מהתור הרביעי (ויכול לקרות רק פעם אחת), הוא יכול לעשות מתקפת קאמהאמהא כפול 10 על היריב (שמנחיתה נזק ענק) בזמן שהוא מעלה לעצמו כ- 100% בהתקפה).

אל אר וג'יטה 4 החדש

המתקפה המיוחדת שלו (מופיע מאמצע הסרטון. אפשר לראות גם את האקטיב סקיל שלו)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 170% בחיים ובהתקפה ו- 130% בהגנה. הוא מעלה גם למי שהוא STR וגיבור 3 קי ו- 120% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, כאשר הוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו (זאת שהקי הוא בין 12-17), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה. כאשר הוא מבצע את מתקפת האולטרה המיוחדת שלו (כאשר הקי בין 18-24), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה ובהגנה.
פאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 80% בהגנה ובכל תור הוא מעלה לעצמו בעוד 20% בהתקפה (עד מקסימום של 80% בהעלאה).על כל STR אורב או ריינבו אורב, הוא מעלה לעצמו בעוד 2 קי. יש לו סיכוי של כ- 25% להתחמק מהמתקפה המיוחדת של היריב ולהנחית מכת נגד.
באקטיב סקיל, החל מהתור הרביעי (ויכול לקרות רק פעם אחת), הוא יכול לעשות מתקפת פיינל שיין על היריב (שמנחיתה נזק ענק) בזמן שהוא מעלה לעצמו כ- 100% בהתקפה).

גוקו 4 (החינמי לכבוד חגיגות ה- 4 שנים)

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה לאנשי הקטגוריה "סאיינים טהורים" 4 קי ו- 44% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה לעצמו כ- 50% בהתקפה למשך 4 תורות.
בפאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 44% בהתקפה ובהגנה בתחילת התור. מעלה לעצמו בנוסף כ- 44% בהתקפה כאשר הוא תוקף (לא משנה אם זאת סתם מתקפה או מתקפה מיוחדת). מעלה לאנשי הקטגוריה כ- 44% בהגנה.

איזיאיי גוקו ג'וניור

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "מחפשים אחר כדורי הדרגון בול" 3 קי ו- 77% אחוז בחיים, בהתקפה ובהגנה. מעלה למי שהוא מסוג INT (לא משנה אם הוא גיבור או רשע) 2 קי ו- 30% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את ההגנה שלו ב- 30% לתור אחד.
בפאסיב סקיל, 2 קי בתחילת התור. כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, הוא מעלה לעצמו כ- 60% בהתקפה ויש לו סיכוי של כ- 70% להוסיף לעצמו בנוסף כ- 60% בהתקפה ובהגנה.

אל אר פאן החדשה

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה כ- 3,333 חיים על כל אורב שאחד השחקנים בקבוצתה לקח והוא מהסוג שלו.
במתקפה המיוחדת, במתקפה המיוחדת שלה (כאשר הקי הוא 9 – 17) יש לה סיכוי של 25% לבצע סטאן ליריב. במתקפת האולטרה המיוחדת שלה (כאשר הקי הוא 17 – 24) יש להסיכוי של 30% לבצע סטאן על היריב.
בפאסיב סקיל, מחזירה לחיים כ- 33% מהנזק שעשו לה. יש לה של כ- 50% לקבל רק כ- 55% מהנזק שניתן עליה.
אקטיב סקיל, אחרי 3 תורות, היא יכולה למשך תור אחד (באופן חד פעמי) להעלות בכ- 33% בהתקפה של כל מי שאיתה באותו התור.

ג'ירו

המתקפה המיוחדת שלו: (נמצא בסוף הסרטון)

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה למי שהוא מסוג INT (לא משנה אם הוא גיבור או רשע) 2 קי ו- 40% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מבצע סיל למתקפה המיוחדת של היריב.
בפאסיב סקיל, מעלה לעצמו 2 קי וכ- 60% בהתקפה ובהגנה כאשר יש שחקן בקבוצה שהוא מקטגוריית "סאיינים למחצה". מעלה 2 קי וכ- 30% בהתקפה ובהגנה לאנשי הקטגוריה "מחפשים אחר כדורי הדרגון בול".

קלפים שקיבלו דוקאן אווייקן:

גוקו קאיוקן

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא TEQ כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו והגנתו ב- 20%.
פאסיב סקיל, כאשר יש אויב שהוא מקטגוריית "משפחתו של וג'יטה", הוא מעלה 1 קי בכל תור עובר ו- 60% בהגנה. מעלה לעצמו כ- 90% בהתקפה ובהגנה כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת. מעלה לעצמו כ- 6 קי וכ- 60% בהתקפה כאשר כמות החיים מתחת ל- 60%.

וג'יטה

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא PHY כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו והגנתו ב- 20%.
פאסיב סקיל, כאשר יש אויב שהוא מקטגוריית "משפחתו של גוקו", הוא מעלה 1 קי בכל תור עובר ו- 60% בהתקפה. מעלה לעצמו כ- 90% בהתקפה ובהגנה כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת. מעלה לעצמו כ- 6 קי וכ- 60% בהגנה כאשר כמות החיים מתחת ל- 60%.

מאג'ין וג'יטה

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא STR כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו ב- 50% למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, משנה אורבי AGL לאורבי STR . על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 17% בהתקפה ובהגנה. בנוסף, אם האויב הוא מקטגוריית "משפחתו של גוקו" הוא מעלה בעוד 3% בהתקפה ובהגנה על כל אורב שהוא מקבל.

גוקו סופר סאייה 2

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא AGL כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את הגנתו ב- 50% למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, משנה אורבי STR לאורבי AGL. על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 17% בהתקפה ו- 7% בהגנה ומחייה כ- 7777 חיים. בנוסף, אם האויב הוא מקטגוריית "משפחתו של וג'יטה" הוא מעלה בעוד 3% בהתקפה ובהגנה על כל אורב שהוא מקבל.

טראנקס סופר סאייה

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, מעלה לכל מי שהוא AGL או TEQ או PHY כ- 3 קי ו- 70% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה ב- 50% את הגנתו למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 20% בהתקפה וכ- 10% בהגנה. בנוסף על כל ריינבו אורב שהוא מקבל הוא מעלה לעצמו 1 קי וכ- 7% בהתקפה.

גוקו הילד סופר סאייה 2

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, מעלה לכל מי שהוא לכולם כ- 2 קי ו- 70% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את ההתקפה ב- 33%.
פאסיב סקיל, כאשר הקי הוא מעל ל- 9 (כולל), הוא מעלה לעצמו בכ- 3 קי ו- 100% בהתקפה. מעלה לעצמו כ- 120% בהגנה ויש לו סיכוי של כ- 40% להנחית קריט אחרי כל מתקפה מיוחדת למשך של 4 תורות.

עד כאן גלובל!

עכשיו נעבור ליפני!

יצא EZA לשחקן הבא ברשימה! השחקן הוא ברולי מסוג PHY!

סופר סאייה אגדי ברולי

תרגום של הקלף:

בלידר שלו, מעלה לשחקנים מסוג PHY כ- 4 קי וכ- 100% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת שלו, מעלה לעצמו את ההתקפה ואת ההגנה בכ- 20% (אין הגבלת תורות כלומר בכל פעם שהוא מבצע מתקפה מיוחדת, ההתקפה וההגנה שלו יהפכו להיות חזקים יותר ב- 20% עד סוף הקרב).
בפאסיב שלו, כאשר כמות הקי שלו היא 8 או יותר, הוא מעלה לעצמו כ- 4 קי וכ- 80% בהתקפה ובהגנה. הוא מבצע מתקפה נוספת שהיא חייבת להיות מתקפה מיוחדת. בכל מתקפה שהוא נותן, הוא מעלה את הסיכוי שלו בלהנחית במכה קריט בכ- 2% (יכול להעלות את הסיכוי להיות עד כ- 40%).

יצא סטורי איוונט חדש שבו אפשר להשיג קלף חדש של יארדראט גוקו! בנוסף, אפשר דרך הסטורי איוונט החדש לשדרג את אנדרואיד 18!

יארדראט גוקו

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר שלו, מעלה לסוג INT שני קי, ואת ההתקפה, ההגנה והחיים ב-50%.
במתקפה המיוחדת שלו, יש לו סיכוי של 30% לעשות ליריב סטאן ל-2 תורות.
בפאסיב שלו, מעלה לעצמו את ההתקפה ב-59%. לאחר שהוא תוקף את היריב כתוקף הראשון בתור, יש לו סיכוי של 50% להתחמק ממתקפה של היריב (כולל מתקפה מיוחדת). נזק שנגרם לו ממתקפות רגילות נמוך ב-59%, והוא עושה קאונטר כתוקף השני או השלישי בתור.

אנדרואיד 18

המתקפה המיוחדת שלה:

תרגום של הקלף:

בלידר שלה, מעלה לסוג STR את הקי ב-2, ואת החיים, ההתקפה וההגנה ב-50%.
במתקפה המיוחדת שלה, היא מורידה את ההתקפה של היריב ב-20% למשך 3 תורות.
בפאסיב שלה, מעלה לעצמה את ההתקפה וההגנה ב-18% על כל חבר קבוצה מקטגורייתאנדרואידים” (עד ל-54%). מעלה לכל חברי הקבוצה את הקי ב-2, ואת ההתקפה וההגנה ב-18%. בנוסף, מעלה לחברי קבוצה מקטגורייתאנדרואידיםאת ההתקפה וההגנה ב-18%.

כחלק מחגיגות הטאנאבאטה ביפני, לאחר ש-LR גוהאן וגוטן הגיעו, כעת גם LR ברולי החדש הגיע אתמול!

LR סופר סאיין ברולי

תרגום של הקלף:

בלידר שלו, הוא מעלה לקטגוריית "לוחמים שהוקמו לתחייה" 4 קי, ואת החיים, ההתקפה וההגנה ב-130%. מעלה לסוג EXTREME TEQ ארבעה קי, ואת החיים, ההתקפה וההגנה ב-100%.

במתקפה המיוחדת שלו, (12-17 קי): מוריד את ההגנה של האויב ב-40% למשך 3 תורות.

(+18 קי): מוריד את ההגנה של האויב ב-50% למשך 3 תורות.

בפאסיב שלו, כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, ההתקפה וההגנה עולים ב-90%, אם המתקפה המיוחדת היא מתקפה של 18 קי (אולטרה) הוא מעלה את ההתקפה בעוד 50%. משגר מתקפה מיוחדת נוספת כאשר הוא נלחם נגד שני אויבים או יותר. יכול לשנות צורה רק מתחילת התור הרביעי מתחילת הקרב.

LR לג'נדרי סופר סאיין ברולי (אחרי טראנספורם)

תרגום של הקלף:

בלידר שלו, הוא מעלה לקטגוריית "לוחמים שהוקמו לתחייה" 4 קי, ואת החיים, ההתקפה וההגנה ב-130%. מעלה לסוג EXTREME TEQ ארבעה קי, ואת החיים, ההתקפה וההגנה ב-100%.

במתקפה המיוחדת שלו, (12-17 קי): מוריד את ההגנה של האויב ב-50% למשך 3 תורות.

(+18 קי): מוריד את ההגנה של האויב ב-80% למשך 3 תורות.

בפאסיב שלו, כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, ההתקפה וההגנה עולים ב-100%, אם המתקפה המיוחדת היא מתקפה של 18 קי (אולטרה) הוא מעלה את ההתקפה בעוד 88%. משגר מתקפה נוספת שבעלת סיכוי של 25% להפוך למתקפה מיוחדת כאשר הוא נלחם נגד אויב אחד. משגר מתקפה מיוחדת נוספת כאשר הוא נלחם נגד שני אויבים או יותר.

באקטיב שלו, הוא מעלה לעצמו את הקי ב-24 ואת ההתקפה ב-48% (פעם אחת בלבד). האקטיב יכול להתממש רק לאחר שינוי צורה.

המתקפות המיוחדות שלו:

ביחד אתו יצא גם באטלפילד חדש בו תילחמו נגד אויבים אחרים (לדוגמה, בשלב השלישי במקום קיד בו, תלחמו נגד ג'ירן)!

בחגיגות יצא גם פורונגה (אחרי שלא היה בדוקאן היפני כמעט שנה). הנה רשימת הדברים שצריך לעשות כדי לקבל את כל כדורי הדרגון בול שלו:

 1. לבצע קנייה של אחד מהשחקנים שניתן לקחת מהחנות של באבא בעזרת המטבעות המיוחדים שקיימים בחגיגה (עם אותם המטבעות המיוחדים, תוכלו לקחת עד 7 שחקנים).
  2. להשתמש ב-77 סטאמינה.
  3. עברו את השלב הראשון של האיוונט של משפחתו של גוקו נגד ברולי (לא משנה הדרגת קושי).
  4. לכו לאחד מהבאנרים שיש ולחצו על הסקאוטר שיש בצד למעלה מצד ימין של הבאנר.
  5. עברו שלב כשאתם משתמשים באייטם עזרה שמצויירת עליו שעועית הקסם.
  6. השתמשו במהלך קרב כ – 7 כדורים כחולים וסיימו את השלב.
  7. לחצו את הריבוע עליו מצויירים כוכבים בדף הבית באזור בו מראים את הדברים שנמצאים בדוקאן כרגע.

יצא גם עדכון גרסה חדש בו תוכלו לשמור עד 9999 אייטמס אצלכם בשמתמש (עד עכשיו היה אפשר עד 999) וגם, מעכשיו הזמן שיקח לעבור קאווסטים ירד משמעותית. הנה סרטון תצוגה לכך:

 

יש לנו בנוסף חדשות מרעישות! לפי עיתון הוי ג'אמפ, פיקולו יהיה שחקן הדוקאן פסט הבא והוא יהיה עם אקטיב סקיל ובנוסף, יוצא LR חינמי חדש (מהסוג בו תצטרכו להשלים את האיוונט שלו ולהשיג בשביל לשדרג אותו כ- 777 מדליות מהאיוונט) והוא יהיה סל צורתו הראשונה!

עד כאן דוקאן!


לג'נדס

בלג'נדס יצאו לאחרונה הרבה מאוד עדכונים חדשים!

בתחילת החודש, יצא למשחק באנר חדש של אולטרה ספייס טיים סאמון 13!

 בבאנר החדש, קיבלנו שלוש דמויות חדשות מהסרט סופר אנדרואיד 13, שהן וג'יטה, אנדרואיד 14 ואנדרואיד 15!
לוג'יטה החדש ישנה יכולת שינוי צורה לסופר סאיין כמו לגוג'יטה וברולי!

 

וג'יטה החדש (סיקור קלף):

 

אנדרואיד 14 (סיקור קלף):

 

אנדרואיד 15 (סיקור קלף):

 

 

במקרה ולא הצלחתם להשיג את הדמויות החדשות, יצא גם באנר עם הדמויות האלו של ספארקינג מובטח. כדי לעשות סאמון אחד בבאנר הזה, תצטרכו לאסוף שבעה כרטיסים מיוחדים של הבאנר אשר תקבלו דרך משימות של האיוונט החדש: Wish Upon a Star!

באיוונט זה, בכל שלב תקבלו כוכבים מסוג אחר וככל שתאספו יותר כוכבים ככה תשלימו יותר משימות, וכאשר תשלימו את כל המשימות באיוונט, יהיו לכם מספיק כרטיסים על מנת לבצע שני סאמונים של ספארקינג מובטח בבאנר החדש! בנוסף, חוץ מלהשלים משימות, תוכלו להחליף את הכוכבים בחנות ההחלפות בפריטים שווים ביותר!

 

חוץ מהבאנר הזה, יצאו עוד כמה באנרים חדשים בזמן האחרון!

בינהם:

Legends Lineage Of Evil

בבאנר הזה תוכלו להשיג שחקנים ממשפחתו של פריזה! בבאנר הזה יש רק מולטי סאמון ולמשך שלושת המולטים הראשון שתעשו, יהיה לפחות ספארקינג מובטח אחד בכל מולטי!

 

Legends Androids

בבאנר תוכלו להשיג שחקנים מסוג אנדרואיד, וכמו בבאנר הקודם, גם שם למשך שלושת המולטים הראשון שתעשו, יהיה לפחות ספארקינג מובטח אחד בכל מולטי!

 

Legends Premium

באנר זה מציג שחקנים שונים שבינהם גוקו, גוהאן וטראנקס! על מנת לעשות סאמון בבאנר זה תדרשו לקנות את הכרטיסים של הבאנר בחנות בכסף. זה כרגע הבאנר היחיד במשחק שאפשר לעשות בו סאמונים רק בעזרת כסף אמיתי.

 

 לסיום, האיוונט הקשה במיוחד של משחקי סל חוזר ובגדול! פעם אחרונה שהוא היה במשחק היו לו 50 שלבים בלבד, אך עכשיו נוספו לו עוד 50 שלבים חדשים! באיוונט תוכלו להשיג פרסים שווים לאחר השלמת שלבים בפעם הראשונה!

עד כאן לג'נדס!


עד כאן העדכונים להיום!

נתראה בפוסט הבא!

שמחים לעדכן עבורכם,

~דרגון בול ישראל!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
9 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Raz

קיבלתי את כול הלר מ300 דרגון קריטסלים וגוקו יש לי 79 אחוז יש לי תמזל הכי טוב במשחק

Raz

קיבלתי גם תווגיטה ואת גוקו ווגיטה שהופכים לוגיטו וגם את גוקו ווגיטה שהופכים לגוגיטה

דרגון בול Nemesis רשמי

טוב, לפני הדיאלוג, אציין שאמנם הרבה זמן לא היה דיאלוג, אך זה מפני שלא יכולתי לפרסם (לא יודע למה, לחצתי על 'הגב' וזה לא הגיב.)… קרא עוד »

רדיץ

רק רציתי להגיד שתודה על זה שאתם מעלים יותר מהר גם באתר וגם באינסטגרם

Freezer

מתי יצא המנגה?

זאמאסו

יצאו עדכונים חדשים לגבי המישחק דרגון בול זי קאקרוטו

KameBuster

יש גם עדכון ענקי בלגנדס שדורש להוריד את קבצי המשחק מחדש
אני לא יודע אם להתרגש מהעדכון או להלחץ שהמשחק יעבוד לי פחות טוב 😅

KameBuster

בדוקאן קיבלתי את הוגיטה ביום הראשון אז אני מסודר