פינת עדכוני המשחקים - פירוט על העדכונים של חגיגת ה-300 המיליון ההורדות של דוקאן! > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
8978978979789

פינת עדכוני המשחקים – פירוט על העדכונים של חגיגת ה-300 המיליון ההורדות של דוקאן!

שלום לכולם ושבת שלום!

כאן אורי ויונתן!

אנחנו כאן הפעם כדי לעשות קצת סדר בעדכונים שיצאו עד עכשיו לחגיגת ה- 300 מיליון הורדות של דוקאן!

נתחיל בסקירה של עדכונים שיצאו בלייב שהיה בשבת שעברה!

1.אופציה חדשה בדוקאן: ניתן להחליף רקע במסך הבית!

באופציה חדשה זו, תוכלו מעכשיו להחליף את האפשרות כשתפתחו את המשחק, יראו את השחקנים בקבוצה הנוכחית שלכם לפשוט תמונת רקע!

בסרטון זה תוצג לכם האופציה החדשה ואיך היא נראית!

2. תחרות בין היפני לגלובלי!

כמו בכל חגיגת הורדות בדוקאן, ישנה תחרות בין היפני לגלובלי! בתחרות זו, הגרסא בה יוציאו יותר מדבר ספציפי (לדוגמא, סטאמינה) או שיעשו יותר פעמים שלב מסוים (לדוגמא, יעשו את כל הסטורי החדש של גוהאן וסל שיוצג בהמשך) תנצח! כפי שניתן לראות מהתמונה, המנצח יקבל קלף חדש של סל והמפסיד יקבל קלף חדש של מר שטן!

3. 10 שלבים חדשים לסופר באטל רואד!

יצאו לנו 10 שלבי קטגוריה חדשים לסופר באטל רואד! כרגע אין לנו מידע על איזה קטגוריות ישתתפו ב- 10 השלבים האלו אך ידוע לנו הקלף אותו נקבל אם נסיים אותם!

קלף הוא LR גוקו עם בולמה!

4. סטורי איוונט חדש של גוהאן נגד סל!

בסטורי איוונט זה יהיה הקרב בין גוהאן לסל ובנוסף, תצא דמות חדשה אותה תוכלו לשדרג את למאה אחוז פוטנציאל והיא תוצג בהמשך הפוסט!

5. באטלפילד מיוחד של האנדרואידים!

בבאטלפילד זה, תילחמו בדמויות שהם אנדרואידים בסדרה (דומה מאוד לבאטלפילד ג'יטי שהיה בחגיגות ה- 4 שנים)!

בנוסף, בבאטלפילד זה יצאו דמויות חדשות אותם תוכלו לקנות! דמויות אלו הם קרירין ואנדרואיד 18!

6. איוונט חדש לקטגוריית הלימיטד!

מי ששם לב, בזור האיוונטים אותם עושים עם מפתחות מיוחדים ישנה קטגוריה בשם "Limited". קטגוריה זו הייתה ריקה עד עכשיו בחגיגות ה- 300 מיליון הורדות הולך לצאת האיוונט הראשון של קטגוריה זו! בנוסף, ידוע לנו על האיוונט שהוא יהיה סוג של איוונט אימונים ויהיה ניתן להשיג בו אלדר קאי!

7. באנר כרטיסים מיוחד!

בכל חגיגת הורדות עד עכשיו,יצא באנר כרטיסים בו אתם תקבלו כרטיסים לפי כמות הסטונס שבזבזתם בשנה שקדמה לחגיגות! החישוב הוא שאתם תקבלו כרטיס אחד על כל חמישים סטונס שהוצאתם מה- 20.8.2018 ועד ל- 19.8.2019! בבאנר זה ישנם דמויות דוקאן פסט רבות וכמובן שגם אל ארים! הבאנר עצמו כבר יצא ואתם יכולים לקבל כרגע 3 כרטיסים ביום עד שתסתיים הספירה לאחור ותצא החגיגה (בשלישי הבא) ובנוסף, ידוע לנו שהכרטיסים לפי כמות הסטונס שהוצאתם יחולקו בימים הראשונים של החגיגה!

8. LR גוהאן ו- LR סל חדשים!

בראש העדכונים לחגיגה הקרובה, עומדים 2 האל ארים הללו! ידוע כבר שלשניהם יש אקטיב סקיל (של הגוהאן היא ההתפתחות לסופר סאייה 2 ושל סל היא מתקפה הקאמהאמהא המושלמת)! רגע אין לנו מידע עליהם חוץ מהעובדה ששניהם שחקנים עם טראנספורם (סל יתחיל בצורתו המושלמת או בצורתו השנייה וישתדרג ממנה לצורה המושלמת בכוחה המלא וגוהאן ככל הנראה יתחיל בצורת הסופר סאייה ובעזרת האקטיב סקיל הוא יהפוך לצורת הסופר סאייה 2) וגם פורסמו איך יראו האקטיב סקיל שלהם והמתקפת האולטרה שלהם!

9. EZA חדש לגוהאן סופר סאייה 2!

לגוהאן סופר סאייה 2 שבתמונה יצא EZA במהלך החגיגה! כרגע לא ידועים לנו פרטים על ה- EZA שלו חוץ מזה שכנראה הוא יצא בחלק השני של החגיגה!

10. בוס ראיד חדש בו נילחם נגד גוהאן סופר סאייה 2!

בוס ראיד זה יראה ככל כמו כל שאר הבוס ראיד שהיו עד היום (לדוגמא, הבוס ראיד של אומגה שנרון בחלק השני של חגיגות ה- 4 שנים)! כרגע לא ידוע לנו מה נקבל בבוס ראיד זה!

11. קמפיין טוויטר! 

ככל הנראה יצא קמפיין טוויטר ביפני (שכנראה יהיה קמפיין פייסבוק בגלובלי) בו נקבל סטונס ואולי גם שחקן חדש!

עד כאן לעדכונים שיש לנו מהלייב!

ועכשיו, נעבור לעדכונים שיש לנו ממקומות אחרים!

בעיתון הוי ג'אמפ האחרון פורסמה התמונה הבאה:

מי ששם לב, הוג'יטה מצד ימין הוא שחקן חדש שיצא בסטורי איוונט השני של סאגת סל אותו אתם כעת יכולים לשדרג! את הגוקו שמצד שמאל אתם תוכלו לקבל בסטורי איוונט החדש שיצא של גוהאן נגד סל שהוא יהיה הסטורי איוונט השלישי של סאגת סל!

זוג קלפים אלו פותחים סוג חדש של אקטיב סקיל בו אתם תתחילו מקלף בו נמצאים 2 דמויות אבל אתם תשחקו רק עם אחת מהן ודרך האקטיב סקיל אתם תוכלו להחליף לדמות השנייה!

כלומר, בקלף החדש שיצא בו נמצאים וג'יטה וטראנקס אתם תוכלו לשחק תחילה רק בוג'יטה דרך האקטיב סקיל אתם תוכלו לשחק רק בטראנקס!

הסרטון הבא יציג בפניכם את הקלף החדש של וג'יטה וטראנקס ובנוסף תוכלו לראות דרכו את המתקפה המיוחדת שלהם והאקטיב סקיל! (תרגום של הקלף יוצג בפינת עדכוני המשחקים הבאה ביום שישי בשבוע הבא)!

עדכון נוסף קיבלנו דרך המשחק עצמו של דוקאן בו מי ששם לב, בעוד כיומיים יסגרו הבוס ראש ביפני ובגלובלי! דבר זה יקרה מכיוון שהולך לצאת בוס ראש חדש! כרגע לא ידוע לנו כמה סטונס נוכל לקבל בו ואיזה דוקאן איוונטים ישתתפו בו ולכן נפרסם עוד בהמשך!

עד כאן פינת עדכוני המשחקים להפעם!

שמחים לעדכן עבורכם!

~דרגון בול ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
4 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
DeadFist

וואו נראה מגניב הדמויות החדשות שהוסיפו אני מחכה כבר להשיג אותם ממש אהבתי את המתקפות שהוסיפו להם 😎

תומר

מישהו יודע איך להגדיל מקום לקלפים?

12345ssr

אתם יכולים לשים קישור לדרגון בול ניו אייג'?