פיקולו: מנבל לגיבור

שלום לכולם! כאן אסיף ויונתן עם פוסט נוסף. הפעם נדבר על השינוי שעברה הדמות של פיקולו- מנבל ויריב ולגיבור ובן ברית. בואו נתחיל!


פיקולו ג'וניור הוא גלגול מחדש של אביו, פיקולו דאימאו. פיקולו נולד עם זכרונותיו של אביו, מה שגרם לו לרצות לנקום על מותו ולהרוג את גוקו. הוא נלחם בגוקו בסאגת הטורניר ה23 והפסיד לו, אך גוקו הפגין חמלה נגדו. לאחר חמשת השנים בין דרגון בול לזי, קאמי ציין כי פיקולו פחות רשע מקודם. 

The Best Dragon Ball Episodes to Celebrate Piccolo AND Goku Day

בהתחלה, פיקולו עבד עם לוחמי הזי מתוך אינטרס- הוא לא היה חזק מספיק להביס את ראדיץ, ונזקק לעזרתו של גוקו. בהמשך, הוא אימן את גוהאן גם מאינטרס. הוא ידע שהכוחות החבויים שלו יסייעו להביס את וג'יטה ונאפה. אבל, בזמן האימונים, פיקולו נחשף לטוב ליבו של גוקו ונקשר אליו, מה שנגמר באחד הרגעים המרגשים בסדרה.

פיקולו חזר לחיים בסאגת נאמק/פריזה והתמזג עם נייל. האישיות של נייל גם השפיעה עליו והפכה אותו לטוב יותר. פיקולו גם הרגיש פחות בודד בשל הידיעה כי קיימים עוד נאמקים כמוהו. הוא נלחם בפריזה יחד עם לוחמי הזי, הפעם עבור מטרה יותר אצילית ופחות אנוכית.

Did Nail's soul and attitude also transfer into Piccolo when they fused? - Quora

בסאגת האנדרואידים, המיזוג עם קאמי הכריע את הכף, כך למרות שבבסיס היה רע, כעת רובו היה טוב. מהנקודה הזו והלאה, פיקולו נהיה חבר של לוחמי הזי ונחשב לחלק מהם, ונטייתו לטוב אינה מוטלת בספק.


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.2 5 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
4 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יוחאי

טוב ליבו של גוהאן התכוונתם.

גולדן פריזה

מתי יעלה פרק חדש של דרגון בול הירוס לאתר? כי יצא לפני שבוע ועדיין אין באתר

נערך לאחרונה 2 שנים לפני ע"י גולדן פריזה
.........................

דמות מצויינת ממש חבל לי שהזניחו אותו בסופר.