פרטים חדשים לגבי דרגון בול סופר: ברולי! + פרסומת בטלוויזיה עם כמה סצנות חדשות!

[avatar user="ShayGohan" size="100" align="right"]ShayGohan[/avatar]

שלום חבר'ה!
כפי שאתם יכולים להבין מהכותרת יצאו פרטים חדשים ומעין סרטון פרסומת לסרט דרגון בול סופר ברולי,
משהו שבעיקר נועד כדי להגדיל את ההייפ. אין שם כל כך הרבה דברים חדשים חוץ מכמה שוטים (סצנות) שלא ראינו קודם,
אבל עדיין זה מאוד נחמד לראות עוד כמה פרטים לגבי הסרט.

ובפוסט הזה חוץ מהפרסומת הזו הבאנו לכם גם כמה פרטים מעניינים על הסרט מריאיון שהיה עם הבמאי של דרגון בול סופר: ברולי.


נתחיל קודם כל עם הפרטים החדשים והמעניינים ביותר!
*הפרטים נלקחו כחלק מריאיון שהתנהל עם במאי הסרט טאטסויה נגאמינה.

האתר הרשמי של דרגון בול מראיין את במאי הסרט דרגון בול סופר: ברולי טאטסויה נגאמינה. בעוד שטוריאמה מוסיף אפיון ופרטים לדמותו של ברולי, נגאמינה מתמקד על לגרום לו להיראות חזק באופן מדהים עם מגוון טכניקות. (לא מדובר בטכניקות שקשורות לעלילה, טכניקות אנימציה). יש בערך 300-400 עמודים של סטוריבורד.

על הדמויות החדשות: צ'ילה היא עבריינית צעירה שפועלת לפי הרגשות שלה. היא עוזרת לברולי מבלי לחשוב על ההשלכות, מה שגורם לתוצאות איומות. למו שירת בצבאו של פריזה במשך עשורים. הוא רוצה לעשות משהו לגבי ברולי, אבל יודע את גבולותיו.

לימו נתקל בפעולותיהם של ברולי וצ'ילה שמתחילות להשפיע עליו. נגאמינה אוהב את האיזון בין הדמויות האלו, אבל לספר עליהם עוד יעשה ספוילרים לסרט.

גוקו קרוב יותר ויותר ללהפוך לאל, ו-וג'יטה מנסה בתסכול לצמצם את הפער. פריזה בסרט מראה גדילה משמעותית. הוא רוצה להיות מעל כולם, אך תוהה איך יוכל לעשות זאת כשבירוס והשאר בסביבה. השאיפה שלו היא להביס את שליט כל היקומים, זנו?!

בתחייתו של פריזה, פריזה נלחם לבדו מה שהשאיר אותו בחסרון ענק, אבל נגאמינה אומר שכולנו צריכים לצפות לאילך שפריזה הולך להתמודד עם גוקו ו-וג'יטה הפעם.

זה היה קצת מאתגר לנגאמינה כשהוא שמע שברולי יהיה בסרט הזה, בגלל שהמנטור שלו שיגיאסו יאמאוצ'י ביים את הסרט הראשון של ברולי והוא חשב שהוא לא יכול להתעלות מעל המנטור שלו. אבל עדיין, הוא מתמקד באפיון של טוריאמה לברולי ובלהפוך אותו לממש חזק.

נגאמינה הרגיש שהתדמית שמגדירה את האנימה של דרגון בול הפכה ליותר מדי מיושנת. הוא רוצה לרענן את איך שמוצגות השתנות הסופר סאיין, הקמאהמאה ועוד, בעזרת שימוש בשיטות האנימציה העדכניות ביותר.

כשלוקחים את זה בחשבון, ״הדגדוגים בגב״ של טוריאמה שקשורים להפיכה לסופר סאיין נתנו לו השראה להתמקד על האספקטים הפיזיים של שינויי הצורה. (כן, באמת)

נגאמינה אמר שהם מעבדים את התסריט של טוריאמה כמעט כמו שהוא חוץ מסצנות האקשן, עם זאת, התסריט המקורי היה אמור לרוץ במשך זמן כפול מהזמן המתוכנן – 90 דקות, אז כל מי שהיה מעורב עבד קשה על מנת לקצר את התסריט, למרות שהזמן המתוכנן הורחב במקצת.

נגאמינה נבחר לביים את הסרט החדש לאחר שסיים לביים את סופר, הוא נבחר בזמן שעבד על סופר ולכן עזב באמצע. הוא רצה להמשיך עם הסדרה עד הסוף, אבל טואי התעקשו על כך שהוא יביים את הסרט.

ולמרות זאת, נגאמינה חושב שריוטה נאקאמורה (הבמאי הסופי של דרגון בול סופר) והצוות שלו עשה עבודה טובה עם סאגת הישרדות היקום. (וזה גם עזר שטוריאמה השקיע המון מאמץ בסאגה הזו גם כן). בפרק טיפוסי יש בין 3500-4000 פריימים, אבל בפרק 131 של דרגון בול סופר היה מספר כפול!

מספר הפריימים באנימציה קשור באופן ישיר לחריגות ולכן והוא מוגבל באופן קפדני. נגאמינה עצמו ננזף פעם אחת על השימוש שלו ב-4000 פריימים בפרק של מאג'יקל דורמי, אבל נראה שמאז טואי למדו שלפעים צריך לבזבז עוד כסף בעת הצורך.

נגאמינה הוא מעריץ דור ראשון של דרגון בול וצפה באנימה המקורית בתור ילד. עבורו, אחד הדברים הטובים ביותר בדרגון בול הוא כמה שקל להבין את הדמויות: מי טוב, מי רע וכו'. הוא רוצה שהסרט החדש הזה יהיה מהנה לצפיה גם עבור אלו שלא בהכרח בעלי היכרות וניסיון קודמים עם דרגון בול.

תודה ל-Herms98 על התרגום של החלקים החשובים מהריאיון ביפנית!

ועכשיו, נעבור לקידום הטלוויזיוני, זה בעצם סוג של פרסומת שמציגה את רוב מה שראינו בטריילר שכבר שוחרר באתר, אבל עם עוד כמה סצנות מעניינות פה ושם: (מאוד קצרות)


מה אתם חושבים על הפרסומת בטלוויזיה היפנית לסרט? ספרו לנו את דעתכם בתגובות!

שמחים לפרסם עבורכם!
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
50 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
noam

ERSD

noam

ראשון

noam

מתי יצא אשרת

אלכס

כמה זמן הסרט?

יוראל

באיזה ערוץ זה

עדיאל

כל מה שרואים בפרסומת הזאת כבר ראינו, אבל לא משנה. תודה רבה!

noam

מתי יצא אשרת באתר שלכם

lol

הסרט יגיע לארץ?

dafbon1

באיזה חודש יצא הסרט

אני מתחזה

ראשון

הטמטום סי

מגניב אבל לא יותר מידי

הטמטום סי

לא יותר מידי מגניב

ALAL

מה החוקים לטורנירים? (הפוסט נמחק)

מגרד לי

***** שלהם כמה פעמים אפשר להראות אותו ברולי,ברולי,ברולי,ברולי לא יכולים להמציא משהו שלא ראינו כבר מליון פעם 3 סרטים שלמים רק עליו! ובכלל הכפילה שלו… קרא עוד »

Gohen

זה כל כך מרגש

יואב

יש לכם זמן משוער לכמה זמן יקח לכם לתרגם את הסרט?

בר מרום

שמתם לב שראו את הבובות בסוף השיער שלהם הפך לצהוב כמו סופר סאיאה אבל השיער שלפני ההתפתחות היה בלו וזה קצת נראה יותר לבן מצהוב… קרא עוד »

איתי בלאק

יש לי שאלה השאלה הכי חשובה כאן 1. אז הסרט ייצא ב14\12\2018 נכון אז מתי הוא יעלה לאתר שלכם כאילו כמה זמן אחרי כולל התרגום… קרא עוד »

vagito blue

קדימה סרט צא?????????????

גוקו

מה הגבלת גיל בשביל להשתתף בטורניר פייטרז?

ג'ירן המנייאק

משמי הסרט יהיה מעל 90 דקות??

נוסטלגיה ששוכחים

הפרסומת לא ממש הוסיפה הרבה מידע על מה שהולך לקרות, אבל היא בהחלט הוכיחה חד משמעית שזה הולך תהיות סרט אפילו יותר טוב משחשבנו! ו… קרא עוד »

גוקו

מישהו חיפש אותי?