פריזה זוכה בטורניר העוצמה !?!

[avatar user="Geekboy" size="130" align="right"]GeekBoy[/avatar] יו מה המצב חברה, כאן גיקבוי והיום אני אדבר איתכם על האפשרות שפריזה יזכה בטורניר העוצמה.
אני זוכר את היום, שבו החלו שמועות שפריזה חוזר עוד פעם לדרגון בול סופר והפעם כחבר צוות של יקום מספר 7. את האמת הייתי נורא קטן אמונה לעניין, פריזה? חוזר? עוד פעם!? והפעם כחבר צוות!?? ואטטט זה בולשיט. ואז התברר שהכל אמיתי… (דאם).הייתי נורא סקפטי לעניין שפריזה חוזר עוד פעם, הרי כמה פעמים אפשר להחזיר אותו נבל לסדרה לאחת (5 פעמים אם נכולל את הפילרים) והפעם כחבר צוות. ניסיתי להבין מה הם מנסים לעשות פה לעשות לו את התהליך שעשו לרוב הנבלים בדרגון בול ולהפוך אותו לבחור טוב (בעע), אותו פריזה שידוע כהנבל של דרגון בול. אבל למרות כל הספקות סקרן אותי לראות האינטראקציות שלו בטורניר העוצמה, בין אם זה עם פרוסט, הסאיינים של יקום מספר 6 ואפילו את הציוות שלו עם כל האנשים שהוא כל כך מתעב.

tenorעם התקדמות טורניר העוצמה, סוג של התרגלנו לראות את פריזה במובן שכבר שכחנו שהוא נבל, עם הדיבור הנורא הומוריסטי,לעגני,עוקצני והעזרה כמובן ליקום מספר 7. למרות שהיה רגע שחשבנו שפה הוא יבגוד ביקום מספר 7 ויתחבר לפרוסט, הוא תחמן את כולם ונשאר נאמן ליקום 7.
dragon ball super dragon ball super noticias facebook 1319183אבל שזה לא יטעה אותך, פריזה נשאר עדיין פריזה והטבע של הדמות שלו לתחמן את כולם. יאמר לזכותו שהוא חכם ואינטיליגנט, הוא יודע שהוא צריך את העזרה של יקום מספר 7 בשביל להשיג את מטרתו שזה לזכות במשאלת הדרקון. כל עוד יקום מספר 7 יענה לאינטרס שלו הוא ימשיך ויתמוך בה.dbzrf 33כמו שאמרתי מקודם פריזה נורא חכם והוא מנתח את המצב מהר מאוד. הוא מבין שבשביל לזכות בכדורי הסופר דרגון בול, עומד מולו מכשול ולמכשול קוראים ג'ירן. פריזה יודע טוב מאוד שהוא יכול לנצח את ג'ירן לפחות לא לבד, לכן הוא חשב על מי כן יכול לנצח את ג'ירן ולענות לו לאינטרס. מי יכול להיות האנדרדוג שיפתיע את כולם ובמקרה אותו אחד  שניצח אותו בעבר וזה גוקו!. פריזה מהמר על גוקו כהאחד שינצח את ג'ירן וזה על פי ההכירות שלו עם סון גוקו.תוצאת תמונה עבור ‪frieza and goku‬‏
אבל הוא מבין שהוא קודם כל צריך לזכות באמון של גוקו (לא שזה קשה), באמון של יקום מספר 7 וסוג של באמון שלנו הצופים, כדאי שברגע שאף אחד לא יצפה הוא יפנה את גבו ליקום 7. אחת התאוריות שלי הוא שברגע שגוקו ינצח את ג'ירן שנייה אחרי זה פריזה ידיח את גוקו וישאר היחיד על הזירה. התרגיל הכי מלוכלך אבל הכי מתאים לפריזה. שתפו אותי אם אתם חושבים שפריזה יבגוד ביקום 7 ומה אתם חושבים שיקרה. אני חושב שברגע שג'ירן יודח הוא יצא נגד יקום 7, אבל אני מרגיש שזה סוג של יהיה צפוי וזה סיום די מבאס לטורניר כו גדול, כאילו עוד פעם כולם נגד פריזה קצת נמאס לא?.

כמובן יש לי סרטון שעשיתי בנושא לאלו שאוהבים יותר להקשיב :).

 

Digiqole Ad
3.1 7 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
31 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יונדרו

ראשון

דביר

זה פשוט מאוד אם גוקו ינצח את ג'ירן (מה שלדעתי לא יקרה) אז הוא יתעייף אחרי הקרב איתו ואז אחרי שפריזה התחבא בכל הקרב הוא… קרא עוד »

Yaniv

יו גיק בוי ראשית כל, בסופו של דבר כולם ילחמו נגד כולם, נגיד אם גוקו וג'יטה פריזה וגוהאן היו נשארים בזירה וג'ירן עף החוצה אז… קרא עוד »

Yaniv

אהה ותכלס זאת לא בגידה מבחינת פריזה, כי הרי זו המטרה של הטורניר מעבר להישרדות היקום, לזכות בסופר דרגון בול.
זה לא עוהנה להגדרה בגידה

or1904

דווקא אני לא חושב שפריזה ישתמש בתגיל מלוכלך נגד גוקו אחרי שהוא ינצח את ג'ירן, זה צפוי מידי, משהו אחר, לא צפוי יקרה, משהו שלא… קרא עוד »

Loozariyus

אני לא חושב שפריז ינצח מהסיבה הפשוטה הוא לא עומד לבקש המסופר דרגון בול להחזיר אותו כי בון גוקו הבטיח לו את זה כבר ואם… קרא עוד »

Goku

אני חושב שברגעים האחרונים של טורניר העצומה פריזה יחשוף צורה שהוא הסתיר מכולם והיא אולי תצליח להביס את האולטרה אינסטינקט של גוקו ואולי אפילו מספיק… קרא עוד »

שלווווווווווווום מה נשמע כאן אוראל

אני מאווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד סליחה אנחנו אהבנו מאווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד (המשך יבוא) את הסרטון בגלל שאני ראיתי את זאמאס בסירטון ואחרי זה בובספוג בא ויקיר אכל קוסקוס והמספר חמש… קרא עוד »

ניל

אני מסכים אם כ מה שאמרתה חוץ מזה שישאר לבד בזירה מקיטה לא סומך על פריז עוד מההתחלה וגם אם פריז יבגוד בהם(שזה מה שכנראה… קרא עוד »

אנונימי

למה אתם לא עושים יותר פוסטים על זינוברס ?2, יש מלא חדשות.

טל חדד

אל תשכחו שזה סוף הסדרה יכול לקרות שיקום שבע יפסיד וכאן זה יגמר

DBZ God

תוכלו כבר לעשות פוסט על הדיאלסי 6!!!!!

אביב

האמת חשבתי שזה יקרה ולי יש תאוריה אחרת בעצם הטורניר מבוסס על מלחמה של 12 שבטים ביפן שזנו הוא כאילו הממשלה ודאינשיקן הוא העוזר שלו… קרא עוד »

דור

אמן שיזכה ויחיה את עצמו מגיע לנו סאגה חדשה ומושקעת איתו כמו בנאמק

אליס

התיאוריה שלי שהזמן יתחילו להתלהב מדי… ובלי לשים לב ימחקו גם את היקום המנצח… ונגמרה הסדרה

רון

רציתי לשאול למה בדרגון בול זי גוקו תפס לאחיו ראדיץ את הזנב להחליש אותו הרי הוא יכל לתפוסל ו בביצים נראה לי שזה יותר כואב… קרא עוד »

תמיר

מי שלא יודע עדיין ביפן יש מדליף של אוקירה והכוונה לא מהצוות אלא אחד שמגלה לפני השידור הכל ביוטיוב והוא אמר שלא לשכוח שלפריזה יש… קרא עוד »

The gaming

לדעתי יקרה מה שאמרת רק שגוקו יצליח להפוך את ההתקפה של פריזה ולהעיף אותו במקום שהוא יעוף ממנו
וככה פריזה ילמד לקח בפעם ה10000000 ויושפל

וג\'יטה האדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני חושב שאין כל כך סיכוי שיפתיעו אותנו עם סוף לא צפוי כי לא משנה כמה תאוריות עוד נוסיף לכולם ידוע שבסופו של דבר ג'ירן… קרא עוד »

Matam

היי גיקבוי יש לי נושא שרציתי לדבר איתך או עם מישהו שמעורב באתר הזה אם אתה יכול לשלוח לפה את המספר שלך או את המייל… קרא עוד »

עידן קוזי

שבת שלום לכולם אני חושב על מה שהיה על כוכב נאמק ברגע שהוא ראה את דרקון הדרגון בול בנמק וכשהוא הבין שהוא יכול לבקש משאלה… קרא עוד »

בן ציון

בהתחשב בזה שגוקו יביס את ג'ירן אם האולטרה אינסאינקט יש סיכוי מאוד גדול שפריזה יתקוף אותו אבל אני חושב שאז גוקו ישלוט באופן מושלם באולטרה… קרא עוד »