ראיון חדש עם המדבב של טראנקס העתידי על הסאגה החדשה! > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
dbsuper_takeshi_kusao-01

ראיון חדש עם המדבב של טראנקס העתידי על הסאגה החדשה!

Avatar

כדי שנוכל לחגוג את תחילת הסאגה החדשה של דרגון בול סופר, הרגע בו הסדרה סוף סוף תעלה מדרגה, כראוי – הבאנו רק עבורכם את הראיון החדש עם המדובב של טראנקס העתידי – טאקשי קוסאו! קוסאו מדובב בנוסף גם את טראנקס הילד, שגם עליו הוא מדבר בראיון. אז למה אנחנו מחכים? בואו נתחיל!

לעולם, אפילו לא לחצי שנייה, לא דמיינתי שאזכה לדובב אותו שוב.

"שמעתי לראשונה על הסאגה החדשה בזמן ההפסקה במהלך ההקלטות לדרגון בול סופר. המפיק לפתע בא ואמר לי שהסיפור הבא בסדרה יכיל את טראנקס העתידי. זה היה כל כך פתאומי שזה השאיר אותי חסר מילים (צוחק). עד עכשיו, דיבבתי את טראנקס העתידי במשחקים וכל מיני דברים דומים לזה, אבל לעולם, אפילו לא לחצי שנייה, לא דמיינתי לעצמי שאזכה לדובב אותו שוב בסאגה חדשה בסדרת האנימה. זה הכה בי כרעם ביום בהיר.

ככל שההפסקה עמדה להסתיים, המפיק המשיך להגיד לי פרטים מדהימים אחד אחרי השני (צוחק). אני הייתי מופתע ושמח, אך באותו הזמן המשכתי לחשוב "הגיע הזמן שלי לחזור לדובב…" (צוחק).

אני לא יכול אפילו להתחיל לדמיין איזה סוג של סיפור יסופר בסאגה החדשה, אז אני מחכה בקוצר רוח לקרוא את כל התסריטים החדשים.

דבר אחד שאני מחכה לראות הוא את טראנקס מוצא תקווה.

אני רואה את טראנקס כילד שאתה מרחם עליו (צוחק). בעתיד חבריו של טראנקס כולם מתים, והוא חוזר לעבר כי הוא רוצה לשנות את העולם. אבל כשהם נפגשים לראשונה, אבא שלו לא נחמד אליו כלל, ואומר לו "היי, מה הקטע שלך?" ודברים כאלו…

אז הוא נלחם יחד עם גוקו ושאר חבורת הלוחמים וסוף סוף מחסל את היריב המושבע – סל, גם בעתיד, אז אפשר להניח שהעולם יהיה בשקט ושלום עכשיו. אך בסאגה החדשה, הערים בעתיד עדיין הרוסות…! זה מספיק כדי לגרום לך להגיד "מה, שוב?!" (צוחק)

הסאגה החדשה הזו מתחילה עם פרק שלא כל כך נותן לטראנקס הזדמנות לחייך… כשאני לוקח צעד אחורה ומסתכל על זה, אפשר באמת להרגיש שהוא ילד טרגי. אבל דרגון בול סופר היא לא אחת מהסדרות האלו שתתן לך להיות יותר מדי מדוכא, אז דבר אחד שאני ממש מחכה לראות בעתיד הוא את טראנקס מוצא תקווה.

dbsuper_takeshi_kusao-02

הדמות שלי ואני היינו בעמדות מאוד דומות.

כשחושבים על זה שוב, טראנקס הוא דמות מאוד גורלית עבורי. טראנקס הופיע לראשונה לקראת אמצע הסדרה בדרגון בול זי. הסדרות דרגון בול ודרגון בול זי נוצרו על ידי מדובבים יותר מנוסים ממני דרך עבודת צוות כמו משפחה אחת גדולה.

כשטראנקס הופיע לראשונה בסדרה, הוא ישר חתך את פריזה, האויב החזק ביותר באותו הזמן…! אז בסיפור עצמו, הדמויות תהו לעצמם אם הילד הזה הוא חבר או אויב, כשבאותו הזמן בחדר ההקלטות אני הייתי מדובב מתחיל. "הילד ההוא שם הוא קוסאו-קון", ככה זה היה כשאני התחלתי. אז בצורה מוזרה, הדמות שלי ואני היינו בעמדות מאוד דומות.

באותו הזמן, ריו הוריקוואה (המדובב של וג'יטה), בקושי שיחק תפקידי אבות, וזה היה מאוד קשה עבורי לקרוא לו "אבא" ולהירומי (המדובבת של בולמה) "אמא". מה שהתאים להרגשה של טראנקס, זה היה קשה עבורו לקרוא להורים הצעירים שלו "אמא" ו"אבא".

עם סדרה עם היסטוריה ארוכה כמו זו, כשאתה חושש איך תסתדר עם כולם ואתה מייצר לעצמך 'פינה' משלך, אני חושב שאתה מתבגר יחד עם הדמות שלך. טראנקס הוא דמות מאוד גורלית.

הזעזוע של טראנקס הילד ירחיק אותו מטראנקס העתידי.

וכך לסאגה החדשה הזו, אני אדבב גם את טראנקס העתידי וגם טראנקס מההווה (טראנקס הילד). הסאיינים נשארים צעירים לזמן רב, אז בשביל טראנקס העתידי הונחתי לשחק אותו כעדיין צעיר, ולא כל כך שונה מבעבר. אבל העולם הזה נראה אפילו קודר מבעבר, אז בזמן שהוא עדיין צעיר, אפשר להגיד שהוא נראה קצת עייף נפשית. אני רציתי לשחק אותו יותר מתגונן.

לעומת זאת, טראנקס הילד הוא ילד נמרץ שגדל מפונק. אני תהיתי איך ילד כזה ירגיש כשיפגוש את 'עצמו' העתידי? זה לא משהו שניתן לדמיין או לחוות בצורה נורמלית, נכון? זו הסיבה, שבצורה הילדותית שלו, טראנקס הילד הוא זהיר יותר, מרגיש חשדני ואפילו תחרותי… אני חושב שהזעזוע הזה ירחיק אותו מטראנקס העתידי.

בנוסף לכך, בגלל שטראנקס הילד הוא רק ילד, אני חשבתי שזה יהיה טוב להציג אותו כמתבגר לאט לאט. טוב, אני מניח שחשפתי את כל המשחק (צוחק)

dbsuper_takeshi_kusao-01

אפשר להרגיש בעצמות עד כמה רשע בלאק.

התמונה הראשית של הסאגה החדשה מראה את טראנקס, מאי ו…. גוקו בלאק (גוקו שחור) המסתורי.

מאי היא בת ברית שתלחם לצדו של טראנקס, אבל זה עדיין לא ברור למה הם יחד.

ואז, גוקו בלאק! מאסאקו נוזאווה (המדובבת של גוקו) מדובבת אותו, בצורה טבעית. תוך כדי זה שאני לא חושב שנוזאווה עדיין יודעת את זה, אבל אפשר להרגיש בעצמות עד כמה רשע בלאק… זה מדהים. מהמבט הראשון בו, הוא פשוט רשע בתוך תוכו. אני אגיד דבר אחד על הפרק הראשון של הסאגה החדשה, אבל זה אמור להגיד הכל: זה מספיק כדי לגרום לך להגיד "אין שום סיכוי שהם יוכלו לנצח…" (צוחק).

טראנקס מופיע, בנוסף העולם העתידי גם, וגוקו בלאק מפחיד. הפרק הראשון רק מפוצץ בדברים חשובים. אני מתערב שה30 דקות יעברו במהרה. פעם כשהייתי ילד לא היה לנו וידאו ביתי, וצפייה באנימה בטלוויזיה גרמה לנו להגיד "מה יקרה בשבוע הבא?!". אני חושב שאנשים ירגישו תחושת התרגשות דומה מהפרק.

בנוסף, לילדים שיודעים בפשטות את הסיפור ושיחקו במשחקים אבל לא היו בסביבה כשטראנקס לקח תפקיד מרכזי בסדרה, זה אמור להראות להם את הקסם של הדמות הזו… אני חושב שזאת תהיה סדרה מהסוג הזה."

אל תשכחו להתעדכן ממש מחר כאן באתר לצפייה בפרק הראשון של סאגת טראנקס העתידי!!

 

קרדיט על תרגום הראיון מיפנית לאנגלית – Kanzenshuu
תרגום הראיון לעברית – אסף סטומר

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
41 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גוקו

ראשון

Vegito

ראשון ותודה על הראיון

אוריאל סופר אגדי

שלישי

גוקו

לפי דעתכם גוקו השחור יותר חזק מוויס?

Gohan

רביעי אני מת שטראנקס וגוהן יפגשו!!!

גוג'יטה

הפרק הבא יהיה 30 דקות כי הוא מיוחד או שהוא סתם אמר והוא יהיה 20 דקות?????

בירוס

מעניין מתי וויס ישתתף בקרב רציני

וג'יטה הנסיך הסאייני

רעיון מאוד מעניין
המדובב צוחק בלי הפסקה

עומר

חחחחחחח וואי יהיה ממש מעניין
יאללה שיתחיל כבררררררררררררר

קרירין

תודה רבה לך אסף על התרגום, אני כבר לא יכול לחכות למחר !!!

ssgss

11

ברולי

קול

דביר

זה אפשרי שגוקו שחור הוא בעצם ברדוק

עידן קוזי

אני מחכה לפרקים האלה בכליון עיניים והתקציר הזה רק נותן לי יותר ציפייה לתקווה ואני ואני לא יכול להמשיך לחכות. תמי אבל תמיד כשטראנקס מופיע… קרא עוד »

Goku

וואו מחכה ממש כבר לפרק!

גוטן

סתם חרטה אין גוקו שחור

גוהן המלךךךך

אני מת כבר לראות את הפרק

Lie SSGSS

כל הכבוד על התרגום. מחכה בקוצר רוח לפרק

המלך

ואיייייי אני מתרגש מאודדדדדדדדד

Goku

וואו

דניאל

תודה רבה! ומה הפרק יהיה 30 דקות?! :)

ברולי

בפרק יש פתיח חדש ומגניב

ברולי

הפרק 23דקות כמו תמיד

Gohan

סוף סוף בפתיח החדש רואים את גוהאן עם השיער הרגיל שלו! אני מקווה שבקרוב הוא יקבל חליפת קרב חדשה ויתחיל להתאמן עם טראנקס או עם… קרא עוד »

Asrasa

אני כבר ראיתי פרק 47

Asrasa

בפרק 47 טראנקס לא אולך לעבר כדי
לפגוש את לוחמי הזי

Vegito ssgss

לדעתי יהיה קשה ממש את גוקו השחור ואפילו בירוס ווויס לא יצליחו אבל לא מזמן העלתם ראיון שמדובר בו על סופר סאייה לבן שלדעתי יהיה… קרא עוד »

Asrasa

הפרק רגיל

Blacko Goku

הפרק כ23 דק' אני עכשיו צופה בו בתרגום אנגלי

שחחר סטנגה

ייששששששששששששששששששששש

שחחר סטנגה

הוא צודק הפרק עבר לי מהר אני שסיימתי את הפרק אני חשבתי שזה רק 10 דקות

Idan

איזה גרפיקה מגעילה איך אני מתגעגע לדרגון בול זי!

דניאל

איך אתם עושים את זה

טאו פאי פאי

מתי יהיה אפשר לצפות בסדרה טראנקס העתידי?