תוצאות תחרות ספיישל פינת המיזוגים #2

שלום לכולם וברוכים הבאים לתוצאות התחרות של ספיישל פינת המיזוגים #2

אנחנו עומדים להציג לכם עכשיו את שלושת המיזוגים המובילים. (*תודה למעצב שלנו, יובל על התמונה הנהדרת שעיצב!*)


*אנו רוצים לציין שכל המיזוגים שקיבלנו עברו בדיקה קפדנית ושהתוצאות הסופיות התקבלו לאחר בחירה ניטרלית לחלוטין.*

ועכשיו, הנה המיזוגים המובילים!

במקום הראשון יש לנו את 🏆 אוהד ששון 🏆 עם מיזוג של גוקו וסאיטמה! (וואן פאנץ' מאן)

במקום השני יש לנו את 🥈רז שפץ🥈 עם מיזוג של גוהאן ופאן!

ובמקום השלישי יש לנו את 🥉אביעד ציונוב🥉עם מיזוג של גוקו ונארוטו!

כל הכבוד ומזל טוב לכל הזוכים!

תודה גם לכל מי שהשתתף בתחרות ובהצלחה בפעם הבאה


ועכשיו נעבור למיזוג הזוכה!

סיפור:

הקרב בין גוקו לג׳ירן בטורניר העוצמה היה חזק עד כדי כך שגרם לקרעים בין ממדיים. בולמה שנתקלה באחד הקרעים החליטה לחקור את הקרע בניסיון להפיק ממנו אנרגיה בת קיימא. לאחר כמה ימים בולמה נכנסה למכון בו הסדק היה וגילתה שהוא נעלם. בולמה שחשבה שהקרע זז בגלל סיבוב כדור הארץ החלה לחפש אותו במכון המחקר וכשפנתה לאחור ראתה חור ענק בקיר ומרחוק מפלצת ענקית ואיש עם קרחת נוצצת בעל מבט אידיוטי על הפנים. מבוהלת מהסיטואציה ומהמפלצת הענקית בולמה החליטה לקרוא לוג׳יטה שיראה מה הבעיה אבל הבעיה היא שוג׳יטה נרדם והוא עייף מדי לזה. לאחר שהניסיון להעיר את וג׳יטה לא צלח בולמה החליטה לקרוא לגוקו והבטיחה לו שאם הוא ינצח את המפלצת היא תתן לו המבורגר בלתי נגמר. גוקו שרואה פיתוי החליט ללכת לזירת האירוע ושאל את האיש עם הקרחת "מה קרה?" והוא השיב לו "המפלצת הזאת מעצבנת, היא לא מצליחה לפגוע בי ואני לא בה! התחלנו להילחם לפני שעה בערך ופתאום לפני רבע שעה כשנתנו זה לזה אגרוף פשוט המשכנו לכאן". גוקו אומר "חזקה מה?ואתה גם חזק נכון? קוראים לי גוקו נעים להכיר אותך!" בחיוך. האדם הזר משיב ואומר "אני סאיטמה". במהרה גוקו מציע את עזרתו ואמר לסאיטמה "יש דרך לנצח את המפלצת שקוראים לה…? בעזרת עגילים שיאחדו אותנו ליישות אחת חזקה". "קוראים לו הפסיכוחזקפצצות" אמר סאיטמה והוסיף "למה אתה מחכה? איפה העגילים?" גוקו ממהר להשתמש בהשתנות מהירה ולפני שהקאיושין אפילו שם לב העגילים כבר היו אצל גוקו. גוקו נתן לסאיטמה את אחד העגילים ואמר לו לענוד את העגיל על אוזן שמאל בזמן שגוקו ענד את העגיל על אוזן ימין. השניים נמשכו זה לזה עד לנקודת המפגש והתוצאה הייתה "סאיטמוטו". סאיטמוטו במהרה השתכר מול ה"פסיכוחזקפצצות" ובלי הרבה משחקים לשטויות משתמש במתקפת ה"פיהוקאמהמה" שגורמת לכל הדף עצום כל כך ששולחת את ה"פסיכוחזקפצצות" לשמש. מיד לאחר מכן המיזוג התפצל מרוב כוח.לאחר מכן סאיטמה חזר בעזרת בולמה לממד שלו.

מתקפות:

פיהוקאמהמה – מתקפה שכוחה גדל ככול שהמשתמש מזלזל יותר ביריבו. הפיהוקאמהמה הוא למעשה גל של זלזול טהור שיכול להיות חזק עד כדי כך שיגרום ליריב לעוף לגלקסיה אחרת.

קפיצות צד טעונות – מתקפה אכזרית שמתעלת אנרגיה לרגליים של המשתמש מה שגורם לעלייה מסיבית בכוחן של הרגליים של המשתמש. שימוש בקפיצות צד יכול לגרום לרעידות אדמה חזקות שיגרמו לחוסר שיווי משקל אצל היריב (סאיטמוטו לא השתמש במתקפה הזאת בגלל שהיא הייתה הורסת את מרבית העיר).

עיצוב:

ONE GOKU


 עכשיו נציג את המיזוגים של המקום השני והשלישי (ללא עיצוב)

המיזוג הזוכה במקום ה-2:

סיפור:

בשיא סאגת פריזה,לאחר שפריזה מופיע וכולם נדהמים מכוחו לוחמי הזי מבינים שאין להם דרך לנצח אותו ללא גוקו ווג'יטה ואז כשהמצב נראה אבוד גוהאן הפצוע (מהיריה של פריזה) אומר לפיקולו שהוא החביא את עגילי הפוטרה בביתו ומיד לפני שיצאו לדרך הוא הביא אותם. הוא מסביר לו שאם יתמזגו אולי יצליחו לעכב את פריזה. פיקולו מסכים ונותן לגואהן שעועית קסם. בזמן שגוהאן מוציא עגיל פוטרה אחד ושם על אוזנו הוא מחפש את השני בכיסו ולא מוצא עד שלפתע קולט שאולי שכח את העגיל השני בבית – איזה גורל מר ללוחמי הזי! בנתיים בביתו של גוהאן פאן משחקת עד שלפתע מבחינה בעגיל ירוק מוזר על הרצפה. היא מתעסקת בו קצת כשלפתע כאשר שמה אותו על אוזנה היא מתחילה לעוף באוויר באוויר ממש מהר! גוהאן מתחיל להרגיש מוזר ומבין שמישהו שם את עגילי הפוטרה ולפני שמספיק להגיד משהו הוא רואה מולו את פאן והופך לפאגוהן העוצמתי! הוא מיד פונה אל פריזה ומודיע לו שהוא הולך להביס אותו. פריזה מתגלגל מצחוק אך גם נעלב מהחוצפה שלו ויוצא לתקוף את פאגוהן בצורתו הראשונה. הקרב מתחיל ופאגוהן משתמש ב solar cry ובזמן שפריזה משותק הוא ממשיך לתקוף אותו . פריזה עצבני, משתנה לצורתו השנייה ויורה עליו את כדור המוות. פאגוהאן משתנה לסופר סאייה 2 ומשתמש ב angry kamehameha פאגוהאן מצליח לחסום את המתקפה אך משימוש בכל כך הרבה כוח נופל ומתפצל בחזרה לגוהאן ופאן. גוקו ווג'יטה מגיעים והכל ממשיך כרגיל.

מתקפות:

Solar Cry – שילוב של סולר פלאר עם בכי של תינוק – המשתמש עושה סולר פלאר וצורח ובוכה כל כך חזק עד שהיריב מסנוור ואינו יכול לשמוע ונהיה משותק.

Angry Kamehameha – שילוב של קמאהמאהא וכעס של תינוק – כאשר המשתמש מעוצבן הוא מוציא את כל הכעס הילדותי והשטותי שלו בקמאהמאהא ענק שהורס הכל ומשאיר את היריב עם רגש קל של אשמה וטראומה מילדים קטנים, מתקפה זו צורכת המון אנרגיה.

שינויי צורה:

סופר סאיין 1 ו- 2


המיזוג הזוכה במקום ה-3:

סיפור:

הסיפור מתחיל כאשר נארוטו וחבריו נלחמים במלחמת הנינג׳ה הרביעית, בקרב האחרון נגד קאגויה. קאקאשי התעלף אחרי שהתעייף מידי בגלל השימוש בשארינגן שלו וכל השאר נתקעו במימד אחר חוץ מנארוטו, נארוטו התחיל לעבור למימדים אחרים עד שהגיע למקום שנראה מוכר אבל שונה… הוא היה על כדור הארץ אבל הוא נראה קצת שונה, לידו הוא ראה איש מוזר וממש חזק, זה היה סון גוקו. נארוטו מתחיל להיכנס לפאניקה ומבקש עזרה מגוקו כי הבין שהוא גם ממש חזק וגוקו לא יסרב לעולם לקרב אז הוא הסכים, לאחר 2 דק' קאגויה הגיעה למימד הדרגון בול וגוקו ביקש להילחם קודם, למרבה הפלא קאגויה הצליחה לעמוד בכוח של גוקו סופר סאיין בלו ולגוקו התחיל להיגמר הכוח אז הוא חשב על רעיון מדהים, מיזוג, בגלל שהם לא יכולים דרך הריקוד כי אין להם מספיק זמן ללמד את הריקוד ובגלל עוד סיבות אז גוקו החליט להשתגר במהירות לקאיושין ולקחת את העגילים, הם מתמזגים והשם שלהם הוא- נארוקו. בגלל שאין להם זמן, הם מתחילים ישא מהצורה החזקה ביותר שלהם- נארוקו קוראמה סייג׳ מוד שמשולב עם סופר סאיין בלו, שמה של הצורה היא נארוקו סופר סייג' קוראמה בלו, העוצמה האדירה שיצאה ממנו גרמה לאבק להתעופף בכל מקום ואנרגיית החיים גרמה לפרחים נבולים לחזור לחיים. בגלל שאין להם זמן הם ישר משתמשים בראסנמהאמאה וקאגויה הצליחה לשגר את המתקפה למימד אחר ויצאה בלי פגע, אז הם מחליטים להשתמש בסופר ביג׳ודאמה בול והמתקפה מצליחה לפגוע בקאגויה ואפילו הצליח להרוג אותה, הקרב נגמר והשער למימד של נארוטו עדיין היה פתוח ונשאר לו להיות פתוח עוד הרבה זמן. וג׳'יטה התחיל לחוש באנרגיה עצומה במהלך הקרב וטס אליהם והגיע אחרי הקרב. וג'יטה התעצבן על גוקו שלא קרא לו והצד הילדותי של נארוטו וגם של גוקו היו מוכרחים להילחם בוג'יטה כדי לבחון את הכוחות שלהם, וג'יטה לא יסרב לקרב נגד גוקו, הקרב התחיל. נארוקו מראה לוג'יטה כוח ומהירות מדהימים ומפחידים וכדי להבהיל אותו אפילו יותר, הם משתמשים בכפילי צל ו-וג'יטה מפחד אפילו יותר ומחליט להשתמש בכל הכוח שלו אבל כמובן שהוא לא מספיק ונארוקו ניצי את וג'יטה ב3 מכות אחת ברגליים כדי להפיל אותו, אחת בבטן כדי שיעוף מהר למעלה ואז אחת בגב שיפול למטה בחוזקה. השער התחיל להיסגר אז נארוטו היה חייב לחזור במהירות והמיזוג שלהם נגמר ונארוטו לקח את כל חבריו וחזר למימד שלו.

מתקפות:

ראסנמהאמהא (ראסנגן קמאהמאה)

סופר ביג'ודאמה בול (ביג'ו-דאמה וסופר ספיריט בומב)

שינויי צורה:

קוראמה מוד

סייג׳ מוד

סופר סאיין(כולם)

סופר סייג׳ קוראמה+סופר סאיין קאיוקן

וזה הכל להיום! נתראה בפעם הבאה!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
24 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אביעד ציונוב

סיפורים מדהימים! כל הכבוד לזוכה

ממי

חח גם אני עשיתי מיזוג של גוקו וסאיטמה

ממי

הסיפור הראשון יצרתי אבל לא כול כך הגיוני למה אין מפלצת בעולם של סאיטמה שהוא לא יכול להביס בטח אחת כזאת שלא סופגת נזק ממנו.… קרא עוד »

פאן צ׳אן

הסיפור הראשון והשני קורעים מצחוק

רדיץ

חחחח סיפורים טובים ומצחיקים.וואו תותחים!!!!!!

אוהד ששון

תודההה

אוהד ששון

חייב לציין שגם הזוכים במקום השני והשלישי עשו עבודה מעולה!!

deidara

כל הכבוד למנצחים!!!

ג'וגיטה

יצא את ג'נמבה כדיאלסי לפייטרז ובקרוב גם ג'וגיטה מגיע לפייטרז וברולי גם

יונתן גל

אני גם עשיתי מיזוג של גוקו וסאיטאמה, אבל הסיפור הזה קצת מוזר. ביקום של ואן פאנץ מאן אין מפלצת שסאיטאמה לא יכול להביס אז זה… קרא עוד »

וג׳יטה בלו אובליישן

כל הכבוד לכל הזוכים!!

וג'יטו

יש משהו לא הגיוני בסיפור השני, וזה ציטוט:"בשיא סאגת פריזה,לאחר שפריזה מופיע וכולם נדהמים מכוחו לוחמי הזי מבינים שאין להם דרך לנצח אותו ללא גוקו… קרא עוד »

אריאל

מי צייר את הציור הזה.
הוא לא ניראה טוב

אוראל

פינת שבוע מחר?

פיירי טייל היא האנימה הכי טובה שקיימת

הלוואי שתהיה עוד פעם תחרות כזאת