דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

93 דקות של סרט והתפתחות חדשה!

Avatar
Makitush

מעריצי דרגון בול מתרגשים מהסרט החדש של דרגון בול זי, שעומד לצאת באפריל 2015. "דרגון בול זי, תחייתו של פריזה"! באתר היפני https://natalie.mu/eiga/film/165742 פורסם שאורך הסרט הוא 93 דקות, ארוך יותר ב8 דקות מ"קרב האלים". כש"קרב האלים" שוחרר בהתאמה לBlu-ray ול-DVD, הוסיפו לו עוד 20 דקות של קטעים שהורדו בעריכה, והאורך המלא שלו הוא 105 דקות. עד עכשיו לא פורסמה הרבה אינפורמציה בקשר ל"תחייתו של פריזה". לפי הפורומו אפשר לראות שגוקו ווג'יטה עוברים תרנספורמציה כלשהי. את הטרנספורמציה של גוקו כבר ניתן היה לראות בפרומו של "בנדאי" למשחק החדש Dragon Ball Heroes.

כפי שראיתם, הוידאו מסתיים לפני שאנחנו יכולים לראות את הפנים של גוקו. נצטרך לחכות עד ה18 באפריל ביפן! אך יש לצפות שהסרט ידלוף אפילו לפני המועד. במיוחד לאחר שהתחילו להקרין את הסרט באופן פרטי כבר היום.
איך גוקו יראה? שמועות ברשת מדברות על שיער כחול! אך כדאי להיות קצת חשדנים לגבי השמועות. יכול מאוד להיות שמישהו החליף בעצמו את צבע השיער בפוטושופ. גם יכול להיות שהשתמשו בדמויות מתוך משחק המחשב, ולא מהסרט. במשחקי המחשב לפעמים ממציאים דמיות וצורות חדשות (כמו סופר סאיין רמה 4 של ברולי, שגם אותו אפשר לראות). ברגע שנדע איך תראה הצורה החדשה של גוקו ווג'יטה (אם יש צורה חדשה), נמהר להפיץ את הבשורה ב"אי הסאיינים"!

"תחייתו של פריזה" הוא הסרט ה19 בסדרת הסרטים של דרגון-בול. יוצר הסידרה – אקירה טוריאמה – כתב את התסריט, בתוך הקונטיניואיטי של המנגה, ושל הסרט הקודם "קרב האלים". הכל שקט על כדור הארץ, עד שיום אחד, ניצולים מהצבא של פריזה, "סורבה" ו"טאגומה" מתקיפים. המטרה שלהם – להשיב את פריזה לחיים בעזרת הדרגון בול!
עם התגשמותה של המשאלה הנוראה ביותר בהיסטוריה, פריזה מתכנן כיצד לנקום בסייאנים. בעזרת יכולת מיסתורית לשינוי צורה נוסף בעל כוח מפתיע. כדי לראות מה הוא זומם נצטרך לחכות לבכורת הסרט ב18 באפריל ביפן, והבכורה האמריקאית ב11 באפריל, והקרנה נוספת בקיץ.

 

Avatar
Raziel

אולי השמועות ששמענו אחרי שראינו וחיפשנו מה יהיה בסרט הבא יהיו נכונות, אולי באמת יהיה שיער כחול לוג'יטה?!

Vegeta blue

 

תודה לואלטר מלו!

iF8DyxQ

Avatar

Makitush

5 שנות לימוד יפנית
ו... שכחתי כמעט הכל...

הקומיקס שלי: http://gargar.de/files/

13
הגב

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ליאלGolden Kurizaעומריraotuku Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
ששון
גולש
ששון

אבל זה ספיוילר בבקשה דיי לעשות

אי הסאיינים?
גולש
אי הסאיינים?

רואים שתרגמתם ואפילו לא הסתכלתם – ״נמהר להפיץ את הבשורה ב'אי הסאיינים׳״ אפילו לא ראיתם את מה ש״תרגמתם״.

אי הסאיינים?
גולש
אי הסאיינים?

״תרנספורמציה״, ״טרנספורמציה״ והמילים האלו ממש קרובות אחת לשנייה. יכול להיות שזה תורגם בגוגל טרנסלייט?

אי הסאיינים?
גולש
אי הסאיינים?

אוקיי זה נכון, תראו את הסדר של המילים: As you saw, right when we are about to see Goku’s face, the video ends and we’ll… קרא עוד »

Matan
משתמש כבוד

כל הכבוד רזיאל ויסמין תותחים! עדכון חשוב מאוד. לטעמי, אם זה נכון אקירה עשה טעות, כל סרט הכוכבים יהיו עם צבע אחר בשיער? נהיה פה… קרא עוד »

otuku
גולש
otuku

מתי אתם תעלו את הסרט בבקשה אני לא רוצה לצפות בזה באנגלית

ra
גולש
ra

בקיצור יש סופר סאיין לסופר סאיין גוד(לא חידשתם כלום)

עומרי
גולש
עומרי

מה זה אי הסאיינים

Golden Kuriza
גולש
Golden Kuriza

מי קורא את זה ב-2016?