חרב ה-Z

האגדה של חרב הZ היא שמי שמצליח להוציא אותה מתוך האבן בה היא נעוצה יקבל כוח אולטימטיבי..! החרב נעוצה בתוך אבן בכוכב של סופרים קאי. המטרה הייתה שזה שיוציא את החרב יהיה אחד מהקאיואים אבל למרבה הצער אף אחד מהם לא הצליח להוציא את החרב. לסופרים קאי יש אמונה בגוהאן שיצליח להוציא את החרב, במהלך סאגת מאג'ין בו הוא מביא את גוהאן לכוכב שלו, הוא אומר לגוהאן לנסות ולהוציא את החרב, אך גוהאן נכשל…לאחר מכן גוהאן ממש מתרגז והופך לסופר סייאן! זעמו של גוהאן עזר לו והוא הוציא את החרב!

אבל מהי חרב הZ? חרב הZ היא הנשק האולטימטיבי, האגדה מספרת שהחרב מביאה כוח גדול מאוד למחזיק בה, כוח לנצח את הרשע. אחרי שגוהאן מתאמן ומצליח להשתלט על החרב ( ששכחנו להזכיר שהיא גם כבדה מאוד ) הוא בודק אותה. הוא לוקח את המתכת החזקה ביקום ומנסה לחתוך אותה, אך למרבה הצער החרב נשברת לשניים, כמה מפתיע! לאחר שגוהאן מצליח לקלוט שהוא הרגע שבר את החרב ואת האגדה, קאי מסתורי וזקן יוצא לפתע מתוך החרב, ואומר לגוהאן שהחרב אמורה הייתה להישבר.

הקאי הזקן הוא דור 15 של סופרים קאי, איזה איש רשע עבד עליו וכלא אותו בתוך חרב הZ. כאות תודה על ששיחרר אותו מהחרב הקאי הזקן מעניק לגוהאן אימונים מיוחדים בתקווה לעזור לו להיות חזק מספיק כדי להצח את מאג'ין בו, לאחר 24 שעות של אימונים מפרכים גוהאן הופך ל "מיסטיק גוהאן" ורמת הכוח שלו עולה בצורה גבוהה מאוד, וגם המהירות ושאר הדברים.

Digiqole Ad
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
43 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
roeysan

"אימונים" חחח הוא הסתובב סביבו שגוהאן היה במדיטציה XD
וזה בדיוק כמו אקסליבר XD

וג'יטה

אני חושב שבסרט קרב האלים קיאו הזקן אומר שבילס כלא אותו בחרב

מתן

בירוס כלא אותו בחרב (לא בסרט קרב האלים אלא בדרגון בול סופר) כשהוא היה עם הקאי הנוכחי – הקאי הונכחי תהה אם בירוס באמת כזה… קרא עוד »

גוקו

איך זה שבדרגון בול זי קאיו הקשיש אומר שמי שכלא אותו בחרב הזי היה פחות חזק ממגין בו ובירוס כלא אותו בחרב הזי אז אומר… קרא עוד »

רום06

גוקו צודק כי מאגין רואים שבירוס מפרק את מאגין בו מתי שבירוס מגיע אליהם בדרגון בול סופר

TKD

יכול להיות שפעם בירוס היה חלש ממאגין בו ולא לשכוח שקיד בו יותר חזק ממאגין בו ושקיד בו היה הראשון שנוצר ע"י ביבידי

ORI

קאיו הזקן אמר שמי שכלא אותו בחרב הזי היה בירוס אל ההרס

ORI

ולגבי מה שאמרתם ( המעריצים בתגובות ) מאג׳ין בו נחלש מהקמאהמאה של גוהאן ( מאג׳ין בו היה מאוד פגיע כשהוא היה בכדור )

CELL

מתי לעזעזל גוהאן ירה על מאג'ין בוו קמאהמאה?!

אלעד

חברים לכולם יש שאלות 1. בירוס כלא את קאיו הקשיש בחרב הזי 2. בירוס היה יותר חזק ממאגין בו פשוט אקירה היוצר של דרגון בול… קרא עוד »

SSG עילאי

יש לי שתי תיקונים 1) קיו הזקן לא אימן את גוהן הוא עשה טקס להוציא את כל הכוחות החבויים של גוהן 2)קיו הזקן לא עשה… קרא עוד »

SSG עילאי

נראה לי שבוו התחלש מאוד כשהיה בכדור כי הוא לא התיאמן או נלחם 75 מיליון שנה ואני חושב שלפני 75 מיליון שנה בירוס לא היה… קרא עוד »

ron416

כל הכבוד המידע על חרב הZ היה חשוב לי מעוד

אני

כולכם יוצרים סתם פירושים של הסדרה ותיאוריות אני לא חושב שהיוצרים של הסדרה יחשבו על דברים כאלה מסובכים כנראה שהם אמרו שמי שכלא את קאיו… קרא עוד »

סימבה

שחכתם לרשום שבירוס תקע אותו בחרב ה-Z

גוקו ומקיטה

איזה פרק זה

HEN

חשוב לציין שמי שכלא את קאיו הקשיש בחרב הוא בירוס

אושרי

בסופר אמרו שבירוס לחד את הקיושין בחר הזי בבקשה תקנו