5 צמדים קלאסיים שכולנו אוהבים מדרגון בול!

[avatar user="PanDaria" size="100" align="right"]PanDaria[/avatar] [avatar user="ShachafSama" size="100" align="left"]FemaleSaiyan[/avatar]

היי חבר'ה! איך אתם?

כאן שחף ודריה! והפוסט של היום יעסוק ב..

5 צמדים קלאסיים מדרגון בול! יאללה, בואו נתחיל!


צמד קלאסי מספר 1:

בירוס ו-וויס!  מאז שדמויות אלה הופיעו בסדרה, היה ניתן לראות עד כמה הם קשורים אחד לשני. בנוסף, וויס הינו המאסטר של בירוס וגם כמובן עוזרו. הוא אימן את בירוס בעבר. כמו כן שניהם חולקים אהבה ענקית לאוכל מה שמחזק את הקשר ביניהם.

beerus and whis 

צמד קלאסי מספר 2:

קייל וקוליפלה!  מאז שראינו את הופעתן הראשונה בסדרה, ניתן היה לראות כי קשור ביניהן קשר חזק. כמו כן, אפשר לראות זאת כאשר קייל יצאה מדעתה כשקוליפלה הייתה עם קאבה ועם גוקו בטורניר העוצמה. בנוסף, בטורניר הן נלחמו ביחד כצוות וחיפו אחת על השנייה  ובסופו של דבר התמזגו לדמות חזקה שכמעט השתוותה לגוקו אולטרה אינסטיקט, ששמה היה קייפלה. 

kale and caulifla

צמד קלאסי מספר 3:

גוקו בלאק וזאמאס!  לאור העובדה ששניהם אותה הישות, רק שגוקו בלאק (או בשמו השני, זאמאס העתידי) החליף גוף עם גוקו במטרה להפוך לחזק יותר, למרות זאת, יש ביניהם קשר חזק מכיוון ששניהם חולקים את אותם המחשבות ורעיונות. הם נלחמו ביחד במטרה להשיג צדק בדרכם הייחודית (והלא הגיונית בעליל). שניהם עשו כל מה שיכלו כדי להשיג את מטרתם וכמעט הצליחו לעשות זאת. בנוסף, בזמן מסוים בסאגת טראנקס העתידי,  שניהם התמזגו לישות אחת בשם זאמאסו.

Goku Black Future Zamasu

צמד קלאסי מספר 4:

גוטן וטראנקס! במהלך דרגון בול זי ודרגון בול סופר, היה ניתן לראות עד כמה שהקשר ביניהם חזק. הם חברים טובים בעלי עקרונות משותפים, לדוגמה אהבתם המשותפת לקרבות ולחימה. בין שתי הדמויות האלו קיימת היסטוריה ארוכה של חברות שרק מתווספת עם השנים , הם נלחמו ביחד כמעט בכל קרב והצליחו להגיע להישגים מדהימים כשנלחמו כצוות. ברוב קרבותיהם, הם התמזגו לדמות אחת הנקראת גוטנקס ובגלל כוחם העצום, הם הדמות השניה מלבד מגוקו שהצליחה להפוך לסופר סאיין 3. 

Goten and Kid Trunks

צמד קלאסי מספר 5:

גוהאן ופיקולו! אחד מהצמדים הכי קלאסיים בסדרה. הקשר ביניהם התחיל כשפיקולו חטף את גוהאן והתחיל לאמן אותו במטרה לגבור על הסייאנים. במהלך האימונים שלהם, פיקולו התחיל לחבב את גוהאן מאוד, ואפילו הקריב את עצמו כדי שגוהאן ימשיך לחיות ולהילחם בקרב מול הסאיינים. יש להם היסטוריה ארוכה יחד והם נלחמו יחדיו בהרבה קרבות בתור צוות שמורכב ממאמן ותלמיד. גם בהווה ניתן לראות את הקשר החזק ביניהם. ובלי קשר שהם מתאמנים ונלחמים יחד, הם חברים מאוד טובים.gohan and piccolo

 

 ויש עוד צמד אחד שלא יכולנו להתעלם ממנו, אז החלטנו להביא לכם עוד צמד קלאסי אחד!

בונוס: צמד קלאסי שאי אפשר לשכוח!

גוקו ו-וג'יטה! הם התחילו בתור יריבים כשגוקו והשאר הביסו את וג'יטה בסאגת הסאיינים. אמנם, גוקו ביקש שלא יהרגו אותו ושייתנו לו לברוח. לאחר מכן, בסאגת פריזה, לשניהם היה אויב משותף והם החליטו לשתף פעולה על מנת להרוג אותו. אמנם וג'יטה לא הכי מחבב את גוקו, אבל הם לחמו יחד בכדי לשמור על כדור הארץ והאנשים שהם אוהבים. כמו כן, יש ביניהם תחרות מתמשכת שבה וג'יטה ממשיך לעמוד על כך שהוא חייב לעקוף את גוקו (מבחינת כוחות). בנוסף, בחלק מקרבותיהם, גוקו ו-וג'יטה התמזגו בלית ברירה לישות אחת בשם וג'יטו בעזרת עגילי הפוטרה, וגם השתמשו בטכניקת המיזוג והפכו לגוג'יטה, אך זה נכון לעכשיו קרה אך ורק בסרטים.

goku and vegeta 

וזהו להיום! אנחנו מקוות שנהניתם מהפוסט ומחכות שתגיבו לנו מה הצמד הכי אהוב עליכם!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
57 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
EyalGoku

פוסט ממש טוב! לדעתי יכלתם גם להכניס את 17 ו18 מזי

יוראל

גוקו ווגיטה לא אוהבים להיות צמד

יוראל

ויש גם את האנדרואידם 17 ו18 ולפעמים 18 וקרילין

קאיושין סמה

אני אוותר לכם הפעם על ה27+. פעם הבאה אני לא אתפשר. (המשך מדיאלוג קודם) קולר: זמן הנקמה הגיע!!!! קולר טס אל בלאק ומאגרף אותו. ב.… קרא עוד »

יוראל

וגם שיאצו וטינשאן

יוראל

שחכתם את הצמד החדש כוקו ופריזה

אסף

מה אם אנדרואיד 17 ואנדרויד 18

ChadHan

אחלה פוסט, בהצלחה דריה!

גוקו

פוסט מעולה!! בהצלחה באתר דריה!

גוהאן מהמנגה

גוהאן ופיקולו הכי אהובים עליי!
הייתי מכניס את 17 ו18 במקום קייל וקוליפלה, אבל זה כבר דעה אישית, פוסט מצוין!

גוקו בלאק

פוסט יפה ביותר מבחינת השקעה הוא סבבה אבל חוץ מזה פוסט מצויין ברגע זה אני פונה לשי או לרזיאל (כנראה שלשי כי רזיאל בטח בצבא)… קרא עוד »

איתן סאיין

יאמצ'ה והחרקי כרוב האלה

קאיושין סמה

אתם יודעים מתי ג'אמפ פורס יצא?

עזרא

אחלה פוסט :) יש לי הערה שלא קשורה אליו ישירות. אתם לא עקביים בנוגע למילים ושמות מסויימים אבל הפעם נתמקד במילה "סאייה". גם בפוסטים וגם… קרא עוד »

איליי חג'בי

פוסט ממש מעולה אהבתי???אין עליכם אלופים

עמית

גוטן וטראנקס מי זי מקום ראשון לדעתי צמד חמד

גולשת

אני הייתי מכניסה במקום קייל וקוליפלה את 17 ו18 כי הם צמד מאוד קלאסי וחזק (זי)

XayLies

עבודה טובה, רק לגבי זאמאס ובלאק… המיזוג שלהם לא נקרא "זאמאסו" זאמאס וזאמאסו זה אותו השם רק עם הוספה בגלל שככה השפה היפנית עובדת, המיזוג… קרא עוד »

דרגון בוי

גם זארבון ודודריה וג'ייס ובארטר

דרגון בוי

זנו וזנו

asdfsa

השילוב של זאמאס וגוקו בלאק זה לא זמאמאסו זה רק זמאאס

gohanZkai

וואו, ידעתי שיהיו את הצמדים האלו: 1. גוטן וטראנקס. 2. גוהאן ופיקולו. 3. גוקו ווג'יטה. כשהגיע מספר 3 חשבתי לעצמי שבעצם אחד מהצמדים שחשבתי שיהיה… קרא עוד »

Gohen

פאן וטראנקס

יוני

גוקו ווגיטה